طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

تازاری

10 / 10 از 1 کاربر

تازاری نام اولین خودروی برقی می باشد که وارد بازار ایران خواهد شد.

این خودرو که نام تازاری را به خود اختصاص داده است، از ابتدای زمستان سال 93 در پیست آزادی مورد تست عموم مردم قرار خواهد گرفت و طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت وارد کننده از ابتدای سال 94 به فروش خواهد رسید.

تازاری

قیمت تازاری در بازار ایران 150 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و البته با توجه به شرایط بازار قابل تغییر می باشد.

همچنین طبق اخبار گفته شده توسط وارد کننده خودرو برقی تازاری ، این خودروی برقی طی زمان 8 ساعت به طور کامل شارژ شده و با شارژ کامل باتری تازاری، می توانیم مسافت 200 کلیومتر را طی مسافت نماییم.

امکانات و آبشن های متنوع و بروز نیز برای اولین ماشین برقی ایران در نظر گرفته شده است که در صورت بدست آوردن اطلاعات بیشتر آن را در خدمت شما قرار خواهیم داد.

احتمالا با ورود چنین خودرو های برقی مثل تازاری و جایگزین شدن برق به جای انرژی های سوختی مثل بنزین و گازوئیل، در آینده ای نچندان دور شاهد تمیزی هوا و کاهش آلودگی هوا، در کلان شهر ها خواهیم بود، همچنین صرفه جویی در منابع نفتی و منابع طبیعی نیز از ویژگی های ظهور اینگونه طرح ها در ایران می باشد، که قطعا باعث بهبود شرایط کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

امیدواریم مسئولین با فراهم آوردن و همچنین کاهش هزینه های استفاده از این خودرو های برقی مثل تازاری، باعث استقبال مردم از این دسته خودرو ها شوند تا بتوانیم در آینده ای نزدیک ایرانی پاک از نظر کاهش آلودگی هوا داشته باشیم. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
مجید : قیمت خودرو
0 0
با این قیمتی که شما گذاشتین کسی نمیره بنز کلاس c رو ول کنه بره اینو بخره . شک نکنین هرکی 150 میلیون پول مازاد داشته باشه میره اینو میخره . اگه به فکر کاهش آلودگی بودین قیمت خودرو رو به زیر 20 میلیون میرسوندین .
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :