طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

جاسوس آمریکایی در هارد دیسک های شرکت های بزرگ جهان

10 / 10 از 1 کاربر

به گزارش خبرگزاری ایسنا محققان روسیه طی یک اعلامه  آژانس امنیت ملی آمریکا را متهم دانسته است و علت را اینگونه بیان کرده اند:

مرکز NSA یک بد افزار با امکان مانیتورینگ در سیستم های کامپیوتری تولید کرده است که آن را درون قالب اصلی هارد دیسک ها تعبیه کرده اند تا بتواند از تمام کاربران جهان جاسوسی کند.

کمپانی kaspersky Lab که در مسکو واقع شده است یکی از برترین تولید کنندگان برنامه های امنیتی در دنیا به حساب میاید به اطلاع رساند بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده متوجه شده اند که جاسوس نرم افزار آمریکایی در داخل هارد دیسک  سیستم های ده ها شرکت بزرگ جهان جاساز شده است.

از جمله سیستم های آلوده به این بد افزار می توان محصولات کمپانی های :Seagata ،Westem Digital Technology، Toshiba،Micron Technology ،IBM و  Samsung می توان نام برد.

این شرکت اعلام کرد بر اساس نتایج تحقیقات دریافته اند که این بد افزار در سیستم های کامپیوتری 30 کشور وچود دارد. از جمله کشور های قربانی الجزیره، یمن، مالی، سوریه، چین، پاکستان، افغانستان، ایران و روسیه می باشند.

Administrator\files\UploadFile\spies-report-facebook-belgian.si.jpg

این برنامه جاسوسی سازمان و ارگان های دولتی، نظامی، مخابراتی، شرکت های انرژی، بانک ها، مراکز هسته ای، مراکز رسانه ای و ... را هدف قرار داده است.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :