طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

دومین همایش ملی بهبود محیط کسب و کار

10 / 10 از 1 کاربر

تاریخ برگزاری دومین همایش ملی بهبود محیط کسب و کار در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از 02/6/1394 به اواخر آبان ماه سال 1394 تغییر کرده است.

امروزه گرد هم آوری افراد به ویژه جوانان به منظور ایجاد محیطی خلاق و کارآفرینانه برای کسب و کاری پویا و فعال بسیار ضروری است. در تحقق این امر دولت نقش مهمی را ایفا میکند.

محیط کسب و کارهای کوچک و بزرگ به عنوان بخشی از جامعه دارای اهمیت بالایی هستند. افراد سعی دارند تا با بهره گیری از تکنولوژی و اطلاعات موجود و الگوبرداری از سازمان های موفق محصولات خود را به بهترین نحو و به گونه ای که مورد رضایت مشتریان باشد، عرضه کنند.

برای شکل گیری این موفقیت باید محیط کسب و کار، محیطی پویا، خلاق و فعال باشد. در این میان برگزاری نمایشگاه ها و همایش هایی که ما را در رسیدن به موفقیت هدایت و راهنمایی می کنند بسیار تاثیر گذار و مهم است. یکی از همایش های کاربردی در این زمینه، همایش بهبود محیط کسب و کار است.

اولین دوره همایش بهبود محیط کسب و کار در 14 آبان ماه سال 92 با استقبال تعداد کثیری از اساتید و نخبگان و بزرگان کشور عزیزمان برگزار شد. و دومین دوره این همایش در سال 94 در دانشگاه تهران برگزار می شود.

لازم به ذکر است که تاریخ دقیق برگزاری همایش ملی بهبود محیط کسب و کار هنوز مشخص نشده است. برای اطلاع دقیق از فرآیند و زمان برگزاری این همایش ملی می توانید به وب سایت این همایش با آدرس https://bei.ut.ac.ir/ مراجعه کنید.

دومین همایش ملی بهبود محیط کسب و کار

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :