طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

هفتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو،تجدید پذیر،بهره وری و صرفه جویی

1 / 10 از 1 کاربر

در تاریخ 2 / 12 / 93 تا تاریخ 5 / 12 / 93 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، هفتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو،تجدید پذیر،بهره وری و صرفه جویی برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه موسسات و شرکت های فعال و ایده پرداز در زمینه نوآوری های انرژی های جدید، حضور خواهند داشت و به معرفی پروژه های خود می پردازند. همچنین هدف بزرگ از این نمایشگاه بهره برداری از پروژه ها و طرح های بزرگ در زمینه صرفه جویی می باشد، که دولت قصد دارد با تجمیع این ایده ها در کنار هم در این نمایشگاه باعث کاهش مصرف سوخت ها و منابع در کشور شود.

نکته مهم دیگری که این نمایشگاه در بر خواهد داشت، ایجاد حس صرف جویی در بین مردم جامعه می باشد.

شما با حضور در این نمایشگاه به عنوان یک بازدید کننده می توانید اطلاعات کاملی در مورد مصرف سوخت و ایده های نو در زمینه بهینه سازی مصرف سوخت دست پیدا نمایید.

بسیاری از این شرکت نیز امروزه با  طراحی سایت  برای معرفی پروژه های خود، قصد ایجاد حس صرفه جویی و همچنین بهینه سازی مصرف سوخت را در بین مردم ایران دارند.

این نمایشگاه جزء دسته نمایشگاه های محیط زیست می باشد و شما اگر قصد حضور در این نمایشگاه به عنوان یک شرکت و غرفه دار را دارید می توانید از طریق شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا ، اقدام به اجاره غرفه نمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. شماره تماس شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا ( 22366943-021 ) می باشد که شما می توانید اخبار نمایشگاه  مذکور و سایر اطلاعات نمایشگاه را از طیق آن پیگیری نمایید.

آدرس نمایشگاه بین المللی تهران:

تهران - بزرگراه چمران - محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :