طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته

10 / 10 از 1 کاربر

از تاریخ 2 / 12 / 93 الی 5 / 12 / 93 ، هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته ، در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

شرکت های تولید کننده و وارد کننده ساعت و لوازم زینتی از فعال ترین شرکت های حاضر در این نمایشگاه می باشد. همچنین کمپانی های طلا سازی و سازنده ی جواهرات نیز با شرکت در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و به معرفی آثار و تولیدات خود خواهند پرداخت.

حتی بسیاری از حاضرین در این نمایشگاه، فروشگاه های طلا فروشی معتبر می باشند که قصد دارند با شرکت در این نمایشگاه مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود پیدا نماییند و همچنین به افزایش فروش خود کمک نمایند؛ ضمنا می توانند با کمپانی های تولید کننده فلزات و سنگ های زینتی آشنا شده و زمینه همکاری خود را با آنها ایجاد نمایند.

اگر شما دوستان قصد آشنایی با صنعت طلا سازی و سایر موارد این نمایشگاه را دارید، می توانید با شرکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته، اطلاعات کافی در این مورد کسب نمایید.

اخبار نمایشگاه و اطلاعات کامل نحوه ی برگزاری این نمایشگاه را می توانید از طریق شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران پیگیری نمایید.

آدرس نمایشگاه بین المللی تهران:

تهران - بزرگراه چمران - محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :