طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

پنجمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون

10 / 10 از 1 کاربر

از تاریخ 15 / 10 / 93 الی 18 / 10 / 93 در نمایشگاه بین المللی تهران، پنجمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون دایر می باشد.

شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی و دکوراسیون مدرن، هر ساله حضور چشم گیری در این نمایشگاه دارند، و به معرفی خود و نمونه پروزه های انجام داده خود در این نمایشگاه می پردازند.

اگر شما قصد دارید برای محل کار و یا حتی منزل خود دکوراسیونی انتخاب نمایید، می توانید با شرکت در این نمایشگاه، ایده های مناسبی پیدا نمایید.

همچنین می توانید با شرکت های که در زمینه دکوراسیون فعالیت دارند، برای اجرای پروژه های دکوراسیون قرارداد نوشته و از ایده های آنها برای طراحی دکوراسیون منزل و یا محل کار خود، استفاده نمایید.

شاید بسیاری از کسانی که در زمینه دکوراسیون داخلی نیز فعالیت دارند، قصد این را داشته که با شرکت های همکار، زمینه های تعامل را فراهم آورند؛ این نمایشگاه بستر مناسبی برای ایجاد این همکاری می باشد.

شرکت نمانگر برگزار کننده این نمایشگاه می باشد و شما می توانید با تلفن ( 88203020-021 ) ، تماس برقرار نموده و شرایط حضور در این نمایشگاه را برای شرکت خود به عنوان یک غرفه دار فراهم نمایید.

آدرس نمایشگاه بین المللی تهران:

تهران - بزرگراه چمران - محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :