طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

یازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته

10 / 10 از 1 کاربر

در تاریخ 6 / 10 / 93  ای 9 / 10 / 93 در نمایشگاه بین المللی تهران، یازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته دایر می باشد.

در این نمایشگاه شرکت های فعال در زمینه تبلیغات و بازاریابی فعالیت دارند و اقدام به معرفی خود نموده اند و همچنین خدمات که در زمینه تبلیغات و بازرایابی ارائه می دهند را به عموم بازدیدکنندگان معرفی می نمایند.

این نمایشگاه محل مناسبی برای شرکت های بازرگانی و شرکت های تجاری و نیروی های کارمند در زمینه بازاریابی می باشد، تا دانش خود را بالا برده و کمک به اهداف درآمدزایی سازمان خود داشته باشند.

اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که قصد دارد پا در عرصه تجارت بگذارید، یازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی محل مناسبی برای کسب دانش های روز در زمینه تجارت و تبلیغات می باشد، پس هرگز درنگ ننمایید و در تاریخ های یاد شده حتما سری به این نمایشگاه بزنید.

همچنین اگر قصد دارید به عنوان یک بنگاه تجاری در این نمایشگاه به عنوان غرفه دار حضور داشته باشید، می توانید مراحل حضور خود را در این نمایشگاه از طریق شرکت برگزار کننده این نمایشگاه که شرکت آوین افراز می باشد، پیگیری نمایید، شماره تماس شرکت آوین افراز ( 22018598-021 ) می باشد. و می توانید تقویم نمایشگاه و تقویم کامل نمایشگاه های ایران را در وب سایت شرکت طراحی سایت مبنا پیگیری نمایید.

آدرس نمایشگاه بین المللی تهران:

تهران - بزرگراه چمران - محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران

 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :