طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

طراحی سایت دماتیک

10 / 10 از 1 کاربر

شاید هر شخصی با حضور در وب سایت دماتیک اولین تصوری که از این سایت به دست آورد ، حضور در سایتی است که ارائه دهنده جرثقیل می باشد؛ و این نشان دهنده نهایت دقت در طراحی گرافیکی این سایت می باشد.

البته شایان ذکر است که سپردن طراحی سایت به شرکت مبنا و به کار نبردن سلیقه شخصی توسط مشتری که در بسیاری از موارد این سلیقه های شخصی مشتریان گرامی باعث از بین رفتن بُعد حرفه ای طراحی سایت می شود، تاثیر بزرگی در زیبایی این سایت داشته است، که باید از مدیران این وب سایت از حسن اعتماد به شرکت طراحی سایت مبنا کمال تشکر را نیز نماییم.

ضمنا این وب سایت زیبا با هدف حضور در عبارات کلیدی کار خود در صفحه اول گوگل و استفاده از بازاریابی اینترنتی کار خود را پیش برده است و امروزه با رسیدن به هدف مندرج خود در قرارداد با شرکت مبنا، از طریق وب سایت برای محصولات خود مشتریان فراوانی جذب می نماید.

نمونه های مشابه طراحی سایت دماتیک

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
غلامرضا قلی زاد ... :
2 0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل شرکت طراح و پردازش مبنا من و همکارانم از صمیم قلب از زحمات شما و همکارانتان کمال تشکر را داریم و از خدای متعال خواستاریم که در مراحل کل اهداف شرکتتان موفق و پیروز باشید از طرف مدیریت سایت دماتیک
مدیریت : پاسخ
2 0
با عرض احترام و ادب خدمت جناب آقای قلی زاده ی عزیز با سپاس از بزرگواری شما و قدردانی شما و با آرزوی شادی و پیروزی برای شما
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت