طراحی سایت در شرکت طراحی سایت مبنا
طراحی سایت هدف نیست، ارتقا تجارت هدف است

طراحی سایت صنعتی

مانند سایر مشاغل نیاز به طراحی سایت درشرکت های صنعتی و تولیدی و کارخانجات نیز احساس می شود با طراحی سایت مناسب می توانید به افزایش کسب و کار خود کمک کنید . طراحی سایت صنعتی می تواند با طراحی ساده بسیار کاربردی باشد در طراحی سایت صنعتی می توان به نمایش محصولات و خدمات و همچنین طریقه ی تماس با شرکت دست یافت . طراحی سایت صنعتی به زبان های مختلف می تواند منجر به ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر شود. صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی می توانند توسط سایت خود را معرفی نمایند و به اعتبار خود بیافزایند .

باید توجه کرد که امکانات یک سایت صنعتی باید در قالب مطابق با نوع کار آن چیده شود. امکاناتی مانند معرفی پروژه ها و محصولات تولیدی ، اطلاعات تماس ، مشتریان و همکاران و ... باید در گرافیکی منطبق با آن کار چیده شده و رنگ آمیزی قالب به درستی و توسط گرافیست های آگاه به این موضوع طراحی گردد. طراحی سایت برای شرکت های صنعتی یکی از انوع طراحی های خاص و حساس می باشد که در صورتی که به درستی و با آگاهی نسبت به نوع مخاطبان طراحی شود میتواند سایتی موفق برای صاحبان آن شود و مشتریان را از طریق وب سایت شرکت، جذب نماید.

شرکت طراحی سایت مبنا با تجربه ی فراوان و آگاهی کامل از نوع طراحی وب سایت برای شرکت های صنعتی و حضور طراحان و گرافیستان مجرب میتواند چنین سایت حرفه ای را برای شما به ارمغان آورد.

طراحی سایت صنعتی

آن دسته از افرادی که صاحب کارخانجات و یا واحدهای تولیدی-صنعتی هستند می توانند بسیاری از خدمات خود را اعم از نمایش پروژه ها و نمونه کارها ، فروش آنلاین محصولات و... را با داشتن یک وب سایت حرفه ای آن هم به زبان های مختلف معرفی کنند و کسب و کار خود را از طریق رتبه های بالای سایتشان در گوگل ارتقا دهند.

مسئله ی مهم بعد از اجرای کار و طراحی سایت برای شرکت های صنعتی، دیده شدن وب سایت توسط مشتریان هدفمند از طریق بازاریابی اینترنتی و سئو (رتبه ی بالا در نتایج گوگل) می باشد. هرچقدر که وب سایت از لحاظ امکانات و گرافیک خوب طراحی شده باشد، باز هم اگر توسط مشتریان بصورت هدفمند پیدا و دیده نشود، سودی ندارد. 

وب سایتی برای شرکت های صنعتی و تولیدکنندگان بخش صنعت مفید است که ابتدا از نظر امکانات و طرح گرافیکی کامل و اختصاصی باشد و سپس توسط موتور جستجوگر گوگل رتبه ی بالایی پیدا کند تا توسط مشتریان در کلمات کلیدی هدف دیده شود.

طراحی سایت صنعتی و طراحی سایت برای شرکت های وابسته به صنعت توسط شرکت طراحی سایت مبنا به گونه ای است که صاحبان این گونه سایت ها از بابت آنالیز امکانات، طرح گرافیکی و دیده شدن سایت توسط کاربران، خیالی آسوده خواهند داشت. شرکت طراحی سایت مبنا با دانش و تجربه ی فراوان در این زمینه در خدمت صاحبان صنعت و شرکت های وابسته به امور صنعتی می باشد.

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت صنعتی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
چرم
طراحی سایت شرکت چرم دیبا
5
بتن مگر
طراحی سایت شرکتی کارخانه بتن سازی
5
بلبرینگ
طراحی سایت بلبرینگ پارسا
14
فروش بتن
طراحی سایت شرکتی کارخانه بتن سازی
1
گریس پمپ
فروشگاه ابزار لوب
2
فیلتر هوا
طراحی سایت شرکت صنعتگران سبز
1
باکس پالت
طراحی سایت شرکتی پالت پلاستیکی
2
پالت چوبی
طراحی سایت پالت چوبی
2
لودر چینی
طراحی سایت شرکت بازرگانی پارت ماشین
9
ابزار دقیق
فروشگاه اینترنتی آژمان
5
سایبان برقی
طراحی سایت گروه مهندسی برزن
2
قیمت گریس پمپ
فروشگاه ابزار لوب
1
خرید لودر چینی
طراحی سایت شرکت بازرگانی پارت ماشین
8
فیلتر هوا اسپرت
طراحی سایت شرکتی فیلتر هوا
1
کولر گازی ایرجنرال
طراحی سایت شرکتی کولر گازی
2
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
بلوک زن
طراحی سایت شرکت ماشین سازی پاسارگاد
3
بلبرینگ
طراحی سایت صنعتی بلبرینگ
8
خرید بتن
طراحی سایت شرکتی کارخانه بتن سازی
1
کنتاکتور
فروشگاه اینترنتی آژمان
2
قیمت بتن
طراحی سایت شرکتی کارخانه بتن سازی
3
دمیستر پد
طراحی سایت پویا بافت کاسپین
1
موتور جوش
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
2
بتن آماده
طراحی سایت شرکتی کارخانه بتن سازی
8
دستگاه جوش
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
فیلتر اسپرت
طراحی سایت شرکتی فیلتر هوا
1
پالت پلاستیکی
طراحی سایت شرکتی پالت پلاستیکی
1
بتن پیش تنیده
طراحی سایت شرکتی کارخانه بتن سازی
4
فروش لودر چینی
طراحی سایت شرکت بازرگانی پارت ماشین
9
پرمنگنات پتاسیم
طراحی سایت شرکت آنا کیمیا
11

ویژگی های سایت های صنعتی

ویژگی اصلی وب سایت های صنعتی را می توان معرفی آنها در دنیای اینترنتی نامید. زیرا مشاغل صنعتی می تواند با طراحی سایت برای زمینه کاری خود، و از طریق آن به معرفی خود در اینترنت پرداخته و خود را معرفی نمایند.

همچنین می تواند خدمات ارائه شده خود را نیز به مخاطبان خود نمایش دهند. از مزیت های مهم برای داشتن یک وب سایت برای شغل صنعتی خود می توانیم به موارد ذیل نیز اشاره نماییم:

  • معرفی محصولات
  • معرفی خدمات
  • استخدام اینترنتی
  • مقالات در زمینه صنعت
  • معرفی پروژه ها
  • معرفی ابتکار ها

یک شرکت صنعتی با استفاده از این مزیت ها که از طریق طراحی سایت برای مجموعه خود فراهم می نماید، می تواند برای کسب و کار خود و مجموعه صنعتی خود گام بلندی در عرصه پیشرفت برداشته و خود را به عنوان یک شرکت معتبر صنعتی معرفی نماید.

هدف از داشتن سایت صنعتی چیست ؟

مشاغل صنعتی اغلب با هدف معرفی خود و محصولات خود اقدام به طراحی سایت صنعتی می نمایند. ولی می توان هدف داشتن بازار اینترنتی و افزایش فروش را برای مشاغل صنعتی، از جمله اهداف طراحی سایت نامید.

شرکت های صنعتی با هدف ارائه توضیحات درباره محصولات خود و نحوه کارایی آنها برای مشتریانی که فرصت مراجعه به کارخانه آنها را ندارند، اقدام به طراحی سایت می نمایند.

این مجموعه های صنعتی می تواند از طریق وب سایت خود، به طور کامل و کافی محصولات و ابتکارات صنعتی خود را در معرض نمایش کاربران اینترنتی قرار دهند. و می توانند با استفاده از وب سایت ها حتی محصولات خود را به فروش رسانده و از طریق وب سایت کسب درآمد نمایند.

ولی اگر قصد رسیدن به بازاریابی اینترنتی مفید را دارند و اگر مایلند که به جز مخاطبان هدفمندی که از نام شرکت و زمینه کاری شما آگاهی دارند، مخاطبانی که در زمینه صنعت در اینترنت به جست و جو می پردازند را به کسب و کار خود و صنعت خود جذب نمایند، یک راه پیش رو دارند و آن هم استفاده از روش های حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت می باشد، که وب سایت آنها از طریق موتور های جست و جو به کاربران معرفی گردد.

یک راه ساده و بدون هزینه برای تبلیغات موثر و هدفمند برای مشاغل صنعتی، طراحی سایتی بهینه است که می تواند مسلما کمک بزرگی به جذب مشتریان بیشتر برای آنها نماید.

شرکت طراحی سایت مبنا با آگاهی کامل نسبت به علم روز دنیا در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت و کسب نتایج درخشان در اینترنت در زمینه کلمات کلیدی مشاغل مختلف، که می توانید این نتایج در بخش انتهایی این صفحه و بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید، میتواند بهترین سایت صنعتی و مفید را برای شما طراحی نماید. 

دلایل موفقیت سایت های صنعتی

شاید بتوانیم با استفاده از CMS های آماده و برنامه های طراحی سایت آماده مثل جوملا یک وب سایت را به راحتی برای شغل خود راه اندازی نماییم.

اما می خوام به شما دلیل موفقیت وب سایت های صنعتی معتبر را در اینجا عنوان نمایم، استفاده از اصول حرفه ای طراحی سایت و رعایت موارد بهینه سازی سایت توسط شرکت های معتبر طراحی سایت یا طراحان حرفه ای سایت می باشد.

موفقیتی که از طریق بودن نام این وب سایت های صنعتی در صفحه اول لیست جست و جو گر گوگل اتفاق افتاده است.

شرکت طراحی سایت مبنا با استفاده از دانش روز و آگاهی از اصول حرفه ای طراحی سایت و زبان های پیشرفته طراحی وب، اقدام به طراحی سایت های پیشرفته می نماید که شما می توانید این نتایج درخشان را در انتهای این صفحه و یا بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید؛ مطمئن باشید این نتایج اتفاقی نبوده و ثمره کار طراحان حرفه ای و با تجربه و گرافیست کاران با سلیقه و آشنا به علم روز و سئو کاران حرفه ای بوده است.

طراحی اختصاصی وب سایت صنعتی

ویژگی اصلی طراحی سایت صنعتی  شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت صنعتی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

خط ویژه چهار رقمی : 6123-021 

021-66004327 و 66085712-021

آدرس ایمیل : info@sitedesign-co.com

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه  09361620056 تماس بگیرید.

آدرس دفتر تهران : تهران _ میدان آزادی ، خیابان آزادی بعد از استاد معین ابتدای خیابان دکتر هوشیار پلاک 83 واحد 3

هزینه ی طراحی سایت شرکت های صنعتی

هزینه ی طراحی سایت صنعتی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت با اهداف صنعتی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط ویژه چهار رقمی : 6123-021 

021-66004327 و 66085712-021

آدرس ایمیل : info@sitedesign-co.com

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه 09361620056 تماس بگیرید.

آدرس دفتر تهران : تهران _ میدان آزادی ، خیابان آزادی بعد از استاد معین ابتدای خیابان دکتر هوشیار پلاک 83 واحد 3

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
جعفری : طراحی سایت
0 0
لطفا لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت صنعتی به همراه سئوی بالا رو برام بفرستید.باتشکر
مدیریت : پاسخ
0 2
ارسال شد
ماهان نامور : قیمت و سئو
0 1
قیمت طراحی سایت صنعتی رو به همراه سئوی اون رو میخواستم. با تشکر فراوان
مدیریت : پاسخ
1 0
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
یزدان فر :
0 0
شما از ماژول آماده استفاده میکنید یا از ابتدا و اختصصاصی مینویسید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
ما از ابتدا با طرح گرافیکی اختصصاصی براتون طراحی و پیاده سازی میکنیم. از هیچ ماژول یا cms اماده ای استفاده نمکنیم و سئوی قوی سایت هامون هم به همین دلیل است.
سلیمانی :
0 0
سلام خسته نباشید.لطفاهزینه ی تقریبی ومدت زمان طراحی سایت صنعتی روبرام ایمیل کنید تادرصورت امکان سفارش بدم.ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
ممنون.درخواستتون براتون ایمیل شد.
امامي : قیمت و سئو
0 0
قیمت طراحی سایت صنعتی رو به همراه سئوی اون رو میخواستم.باتشكر
شهرآئین : قیمت طراحی سایت
0 0
با سلام لطفا قیمت سایتی با سرعت بارگذاری کم ترجیحا کمتر از 1 ثانیه و با امکانات سایت فعلی شرکت www.Amintec.ir را برای بنده ارسال فرمایید . با تشکر فراوان
مدیریت : پاسخ
0 0
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
فلاح : هرینه طراحی و بهینه سازی
0 0
سلام میخواستم یه سایت طراحی کنید وبهینه سازی بشه لطفا بگین چقدر هزینشه شما وبلاگم بهینه سازی میکنید؟لطفا جوابشو میل کنید واسم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت
پروژه طراحی سایت طراحی سایت B2B
13  نمونه