نرخ خروج و جهش سایت خود را کاهش دهید

10 / 10
از 1 کاربر

با وجود اعماق اینترنت و میلیاردها صفحه ارائه شده، کاربران در حال رسیدن به وب سایت شما هستند، و پس از آن بدون هیچ توضیحی سایت شما را ترک می کنند. آنها وارد سایت شما می شوند و پس از آن به سرعت آنجا را ترک می کنند، شاید پس از یک دقیقه، شاید حتی کمتر از یک دقیقه این زمان طول بکشد. پس از این همه تلاش اکثر بازدیدکنندگان شما به اندازه کافی در سایت شما باقی نمی مانند. خیلی از آنها فقط یکبار از سایت شما بازدید کرده و هرگز نیز برنگشته اند.در این مقاله طراحی سایت می خواهیم تا نرخ خروج و جهش سایت خود را کاهش دهید !

در این مقاله طراحی سایت چند روش برای تغییر این روند ذکر می کنیم.

نرخ خروج:

نرخ خروج مخصوص به هر صفحه است. نرخ خروج درصد افرادی است که پس از مشاهده صفحه را ترک می کنند. نرخ خروج به شما اجازه می دهد تا آخرین صفحه ای که کاربران قبل از ترک سایت شما مشاهده کرده اند را نشان می دهد. نرخ خروج بسیار بالا در یک صفحه خاص می تواند یک پرچم قرمز باشد.

برای مثال، اگر صفحه تور محصولات شما که جزئیات مزایا فروش شما است دارای یکی از بالاترین نرخ های خروج باشد، شما احتمالا ارزش واقعی محصولات خود را به بازدیدکنندگان نشان نداده اید.

نرخ جهش

نرخ جهش تعداد بازدید کنندگانی است که وب سایت شما را پس از بازدید از یک صفحه ترک می کنند. هر صفحه نرخ جهش خود را دارد. بالاترین نرخ جهش شما، پایین ترین استقبال توسط کاربران شما است. نرخ جهش می تواند تحت تاثیر صفحه شما، و همچنین، کیفیت ترافیکی که به سایت شما وارد می شود، قرار بگیرد.

ترک سایت شما از طریق تمام روش های زیر باعث افزایش نرخ جهش می شود:

• فشار دکمه بازگشت

• نوشتن یک آدرس URL دیگر

• بستن پنجره یا تب

• کلیک بر روی یک لینک خارجی

• اتمام مهلت

اما چگونه می توانیم نرخ جهش سایت خود را پیدا کنیم؟

این جایی است که بحث تجزیه و تحلیل سایت شما به میان می آید. یک گزارش تجزیه و تحلیل عمومی یک نرخ جهش کلی در اختیار شما قرار می دهد، اما برای دریافت اطلاعات دقیق تر شما می توانید در آنالیزگر گوگل با رفتن به قسمت "محتوا> محتویات سایت> صفحه" اطلاعات کامل تری راجع به نرخ جهش سایت خود پیدا کنید.

نرخ خروج و جهش سایت خود را کاهش دهید

به محض این که شما مفهوم نرخ جهش سایت خود را تا حدودی درک کردید، زمان کشف این موضوع است که چرا بازدید کنندگان در صفحه اول نمی مانند.

ابزارهای اساسی برای تعیین اینکه چه چیزی باعث ایجاد نرخ جهش بالا می شود به شرح زیر است:

تجزیه و تحلیل ترافیک - نرخ جهش و منابع ترافیکی محبوب ترین صفحات شما را به تصویر می کشد. نرخ جهش کلی وب سایت شما، بسیار مبهم است. یک گزارش مفصل از سطح صفحه به شما کمک خواهد کرد تا بالاترین صفحات ترافیک و بدترین نرخ جهش خود را شناسایی کنید.

آزمایش کاربر - کارهایی را که کاربر در سایت شما انجام می دهد را نشان می دهد. توانایی ملاحظه چگونگی تعامل کاربران با سایت شما برای تعیین دلیل نرخ جهش بالا را به شما می دهد.

نظرسنجی کاربران - از کاربران بپرسید که به دنبال چه چیزی هستند و آیا آن را در سایت شما یافته اند یا نه. تجزیه و تحلیل و آزمایش تنها به شما بگویم بسیار. برخی از مسائل را شما فقط با پرسیدن مستقیما از کاربران کسب خواهید کرد.

در اینجا به برخی از شایع ترین مشکلات سایت که نرخ جهش را افزایش می دهند، اشاره می کنیم:

وب سایت شما دارای ظاهر نامناسب است. گاهی اوقات مشکل آشکار است. یک بازدید کننده به طور اتفاقی به سایت شما وارد می شود، و توسط تصاویر سهام شما و متن بدون طنز تحت تاثیر قرار نمی گیرد. هرگز قدرت جذابیت را دست کم نگیرید، زیبایی در نگاه اول وب سایت را با یک سایت به هم ریخته مقایسه نکنید. طراحی اعتبار زیادی ایجاد می کند.

استفاده از وب سایت شما دشوار است. شاید کپی سایت حس خوبی برای شما ایجاد کند، اما بازدیدکنندگان دچار اشتباه می شوند و یا حتی در حالت بدتر ممکن است آسیب ببینند. همچنین می تواند باعث شود که کاربران از صفحات دیگر بازدید نکنند چون نمی توانند آن را پیدا کنند. حتی به دلیل طرح ضعیف، معماری اطلاعات ضعیف، خطاهای تکنیکی، و یا دکمه های خراب و خطاهای صفحه، کاربران از رشته اصلی خارج می شوند.

وب سایت شما، انتظارات کاربران را برآورده نمی سازد. کاربر برای رفع نیازی وارد سایت شما می شود. اما اگر انتظارات کاربر را رفع نکند او به منبع دیگری مراجعه خواهد کرد.

بازدیدکنندگان شما، کاربران مرتبط نیستند. گاهی افرادی که وارد سایت شما می شوند به اشتباه به این صفحه آمده اند. ترافیکی که از این طریق به سایت شما اضافه می شود واقعی نیست و نرخ جهش سایت شما را افزایش می دهند زیرا به سرعت از سایت شما خارج خواهند شد. پس برای جلوگیری از این حالت مطمئن شوید که در تبلیغات خود محصولاتتان را به درستی معرفی کرده اید. و کلمات کلیدی شما به درستی استفاده شده اند.

امکانات دسترسی اندکی وجود دارد. این مسئله کاملا قابل مقایسه با مسئله "عدم قابلیت استفاده / ناوبری" است، هرچند که به مقدار بیشتری بر نرخ جهش اثر می گذارد. کاربران از طریقی وارد سایت شما شده اند، ولی نمی دانند برای افزودن به سبد خرید به کدام قسمت سایت بروند، و چگونگی ثبت وبلاگ مشخص نیست، و غیره. همه فعالیت های شما تعیین شده است اما اگر کاربر از ایده شما خبر نداشته باشد با مشکل بزرگی مواجه خواهید بود.

امکانات دسترسی بیش از حد (نقطه مقابل امکانات دسترسی اندکی است). پس از خواندن نکته آخر، این موضوع به نظر غیر ممکن می رسد. در یک سایت با امکانات دسترسی بیش از حد، کاربر با امکانات-دکمه ها و لینک های بسیار زیاد مواجه است که ممکن است گیج کننده باشد. سایت بهتر است ساده و مرتب باشد.
هنگامی که تلاش به کاهش نرخ جهش سایت خود دارید، اهداف تغییر را در ذهن خود نگه دارید- دقیقا می خواهید کاربران چه کاری انجام دهند؟ شما در حال کاهش نرخ جهش سایت خود هستید تا مردم به اندازه کافی به منظور عضویت در خبرنامه ایمیل شما، دانلود یک سند، خرید، و غیره در سایت شما باقی بمانند.

حال بیایید جور دیگری به مشکلات بالا نگاه کنیم:

وب سایت شما دارای ظاهر نامناسب است:

هنگامی که یک کاربر به سایت شما وارد می شود آبا سایت شما را ساده و قابل استفاده درمی یابد؟ هدف شما ارائه دقیق همان چیزی است که کاربر می خواهد. اگر تمام عنصر های بصری سایت شما به همین صورت ایجاد شود، شما در حال ایجاد اختلاف و اختلاف تبدیل را می کشد.

استفاده از وب سایت شما دشوار است:

ساده ترین راه برای رفع این مشکل این است که خودتان را جای کاربران قرار دهید و از دیدگاه آنان در سایت خود جستجو کنید.

• آیا همه لینک ها کار می کنند؟

• آیا به خطای فنی بر خورد کردید؟

• زمان بارگذاری چگونه است؟

• آیا به راحتی می توانید مسیر خود را برای رسیدن به هدف مورد نظرتان دنبال کنید؟
به منظوربرداشت یک گام بیشتر، از چند نفر از دوستانتان بخواهید سایت شما را امتحان کنند و در تکمیل این کار به شما کمک کنند. مشکلاتی را که با آن مواجه می شوید را بنویسید.

وب سایت شما، انتظارات کاربران را برآورده نمی سازد:

اول، از خودتان این سوالات را بپرسید:

• کاربران برای بازدید از این سایت از چه عباراتی استفاده می کنند؟

• از چه وب سایت و یا تبلیغی بازدیدکنندگان به سایت شما می آیند؟

اگر پاسخ به این پرسش ها به آسانی در دسترس بود، آنگاه شما می توانید فرضیاتی در مورد آنچه بازدید کنندگان انتظار دارند و به دنبال آن هستند که از سایت شما دریافت کنند، دست پیدا کنید. این نیز، از تجزیه و تحلیل بدست می آید. بسیاری از کاربران از طریق موتورهای جستجو به سایت شما می رسند، بنابراین مهم است قصد آنها را بدانید و مطمئن شوید که سایت شما منطبق بر انتظارات کاربران است. علاوه بر تجزیه و تحلیل، زمانی که بازدیدکنندگان به سایت شما می رسند، شما باید از آنها بپرسید که به دنبال چه چیزی هستند. این اجازه می دهد تا شما در تعیین هدف بازدید کننده، به جای کلمات کلیدی به سمت دلایل واقعی یک فرد برای حضور در سایت شما بروید.

امکانات دسترسی اندکی وجود دارد:

اگر یک کاربر گم شده است، بهترین ترفند برای سایت این است که به عنوان یک راهنما عمل کند. شما باید کاربر را برای رسیدن به هدفش هدایت کنید. کاربران نباید بیش از حد فکر کنند، بیش از حد جستجو کنند و یا بیش از حد سخت وارد ساییت شما شوند. مطمئن شوید که امکانات دسترسی به خوبی فراهم است. همچنین این نکات را برای کمک به راهنمای کاربران در بخش CTA در نظر بگیرید:

• گذاردن "تابع جستجو" در قسمتی مشخص برای کاربران

• کلمات کلیدی خود را با تبلیغاتی که در CTA قرار داده اید تطبیق دهید، به این ترتیب کاربران به طور طبیعی چیزی را که انتظار دارند پیدا می کنند.

امکانات دسترسی بیش از حد:

دسترسی های خیلی زیاد باعث پرت شدن حواس کاربر می شود و موجب می شود بازدیدکننده کلید بازگشت را بزند و از سایت خارج شود. بهتر است کلیدهای مورد نیاز و کاربردی به طور مشخص در صفحه سایت قرار بگیرد. تا کاربر را به صفحه اصلی که هدف او است راهنمایی کند.

تمام حقوق مادی و معنوی این مقاله طراحی سایت متعلق به شرکت طراحی سایت مبنا به آدرس وب سایت www.sitedesign-co.com می باشد.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
آموزش سئو مقدماتی
مقاله تاثیر سرعت بارگزاری وب پیج در سئو
مقاله افزایش سرعت وب سایت
مقاله نکات آموزش سئو
مقاله نحوه ثبت سایت در موتورهای جستجو
مقاله پیج رنک گوگل (Google PageRank) چیست؟
مقاله روش آشنا کردن مشتری با سئو
مقاله تکنیک های آسان و بدون هزینه سئو
مقاله چگونه در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشیم
مقاله لیست سیاه موتورهای جستجوگر
مقاله دلایل مهم بودن بهینه سازی سایت
مقاله بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت
مقاله راه های افزایش رتبه Author Rank
مقاله آیا ترافیک وب سایت در موفقیت وب سایت موثر است؟
مقاله اشتباهات رایج در بهینه سازی وب سایت
مقاله سرانجام پیج رنک گوگل
مقاله نگاه گوگل به تعداد صفحات سایت
مقاله "واکنش دستی" در گوگل وبمستر چیست؟
مقاله تاثیر محتوای تکراری بر سئو
مقاله چه لینک هایی از نظر گوگل غیر واقعی هستند؟
مقاله عدم دسترسی گوگل به سایت
مقاله الکسا، سئو و تولبار اختصاصی
مقاله حدود یکسال گذشت؛ تولبار پیج رنک به کجا رسید؟
مقاله کدام را انتخاب کنیم: سئو یا طراحی و بهینه سازی؟
مقاله نحوۀ جلوگیری از کپی تصاویر و مطالب سایت
مقاله انقلاب شبکه های اجتماعی
مقاله مراحل انتخاب کلمات کلیدی
مقاله چرا تنها داشتن گفتگوی مستقیم در سایتها کافی نیست؟
مقاله چرا وجود وبلاگ برای سایت مفید است؟
مقاله وبلاگ با بلاگفا فرق می کند
مقاله چگونه سایت خود را پر بازدید کنیم؟
مقاله چگونه بر چالش های پیش رو در وبلاگ نویسی غلبه کنیم؟
مقاله چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟
مقاله توجه گوگل به محتوای تازه
مقاله نکاتی برای سئوی صفحات بی پایان
مقاله روند تغییرات سئو در سال 2015
مقاله چگونه متوجه شویم چه کسی برای اولین بار مقاله ای را در اینترنت منتشر کرده است و کدام منبع اصلیست؟
مقاله تغییر در جایگاه رتبه در نتایج جستجوی گوگل
مقاله استفاده از https باعث بهبود رنکینگ سایت می شود
مقاله بهینه سازی سایت های چند زبانه
مقاله هاست ایران بهتر است یا هاست خارج از ایران؟
مقاله پاپ آپ چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟
مقاله آیا هر چه میزان بازدیدکننده از سایت بیشتر باشد گوگل رتبه ی بالاتری به سایت میدهد؟
مقاله چه کلمات کلیدی نیاز به سئو ندارند؟
مقاله تاثیر قدمت دامنه بر نتایج جستجو
مقاله Bold کردن کلمات کلیدی و تاثیر آن بر سئو
مقاله چگونه تگ گذاری کنیم؟
مقاله کلمات کلیدی و تاثیر آن سئو
مقاله چند سایت پربازدید که میتوانیم از آن ها بک لینک رایگان بگیریم
مقاله سئو داخلی سایت یا On Page Seo
مقاله راه های بهبود رتبه بندی سایت (Rank) در موتور جستجوی گوگل
مقاله اصطلاحات سئو
مقاله تاثیر وایبر بر بازاریابی و سئو
مقاله سئو چیست ؟
مقاله نقش robots.txt در سئو
مقاله سئو در طراحی سایت
مقاله روش های ساده انجام سئو
مقاله سئو در گذر زمان
مقاله مقدمه ای از سئو برای مبتدیان
مقاله صنعت سئو
آموزش سئو پیشرفته
مقاله اهمیت کلمات کلیدی در سئو
مقاله رتبه الکسا (Alexa Rank) چیست؟
مقاله لینک های nofollow و dofollow
مقاله قفل کردن www در آدرس url دومین
مقاله روش های ارتقا رنکینگ سایت
مقاله خطر سئوی زیاد برای سایت
مقاله افزایش رتبه سایت در الکسا چگونه است ؟
مقاله نکاتی برای پیشگیری از ایجاد اشتباه در بهینه سازی سایت
مقاله بک لینک چیست و در بهینه سازی سایت چقدر مهم است؟
مقاله روش های جلوگیری از کاهش رتبه سایت
مقاله Anchor Text در بهینه سازی سایت چه نقشی دارد
مقاله نکات قبل از ایجاد شبکه های اجتماعی
مقاله SMO چیست؟
مقاله نحوه عملکرد الگوریتم های گوگل
مقاله الگوریتم گوگل در نحوۀ ارائۀ موتور جستجو
مقاله اهمیت توضیحات متا در بهینه سازی سایت
مقاله خطای 404 از نگاهی دیگر
مقاله راهکارهایی برای بهینه سازی و سئوی سایت برای موبایل
مقاله چگونه از کپی شدن مطالبمان با کمک گوگل جلوگیری کنیم؟
مقاله وبمستر تولز به زبان ساده
مقاله فایل robots.txt چیست و چگونه عمل می کند؟
مقاله Captcha چیست؟
مقاله بخش Removal URL چیست و چه کاربردی دارد؟
مقاله همه آنچه که برای آنالیز آنلاین سئو نیاز داریم
مقاله چک لیست اصولی سئو: 4 مرحله برای بهینه سازی وبسایت
مقاله 10 وبسایتی که واکنشگرا نیستند (و احتمالا باید باشند!)
مقاله 10 راهکار مفید و مورد استفاده در گوگل آنالیتیکس
مقاله مراحل پیشرفت در کلمات کلیدی
مقاله شارپ وان چیست؟ چگونه شارپ وان شویم؟
مقاله آیا تحلیل سایت لازم است؟
مقاله نویسنده مهمان یا اسپمر پنهان؟
مقاله Exact Match Domain چیست؟
مقاله پینگ بک
مقاله تکنیک های سئو سیاه : کلوکینگ
مقاله رابطه سئو و AJAX
مقاله مهمترین روش های سئو سیاه که هرگز نباید استفاده کرد
مقاله CTR چیست؟ و چه تاثیری بر سئو دارد؟
مقاله تاثیر تغییر آدرس URL بر سئو
مقاله بهینه سازی فایل های CSS
مقاله تفاوت لینک طبیعی و غیرطبیعی چیست؟
مقاله سیاست های جدید لینک بیلدینگ
مقاله استفاده از iframe و تاثیر آن بر سئو
مقاله کلیک بر روی لینک و تاثیر آن بر سئو
مقاله تولید محتوا برای سایت های ریسپانسیو
مقاله اهمیت دیتابیس در سئو
مقاله کلمات کلیدی مخفی چیست؟
مقاله سئو در وب سایت های واکنش گرا
مقاله نکات سئو برای جذب ترافیک بیشتر سایت
مقاله ارتباط وب سایت های فلش با سئو
مقاله الگوریتم کبوتر گوگل
مقاله قوانین طلایی سئو محتوا شاه است
مقاله چگونه SEO و SEM برای ارائه نتایج با یکدیگر همکاری می کنند!
مقاله چرا محتوا برای سئو "شاه" است؟
مقاله آیا کلمات کلیدی و متا تگ ها هنوز مهم هستند؟
مقاله فاکتور های نوین در مدیریت محتوا
مقاله چگونه بک لینک های با کیفیت بالا و به روش مقیاس پذیر بسازیم
مقاله چگونه از بهینه سازی بیش از حد سایت خود جلوگیری کنیم
مقاله تعداد زیادی لینک بدون بازدید به رتبه بندی گوگل سایت شما آسیب نخواهد زد !
مقاله نرخ خروج و جهش سایت خود را کاهش دهید
مقاله بازدید مصنوعی و تاثیر آن بر رتبه بندیی سایت شما
مقاله سن وب سایت
مقاله 11 روش برتر برای ساخت URL به منظور بهبود سئو
مقاله چگونه فیلتر گوگل را در هنگام جستجو حذف کنیم
مقاله حذف فیلتر "سطح خواندن" گوگل
مقاله گوگل سایت های ناسازگار با تلفن همراه را مجازات می کند
مقاله راهنمای سئو 2015
مقاله چگونه از سایت ویکی پدیا و سایر سایت های ویکی بک لینک دریافت کنیم؟
مقاله جوانب مثبت و منفی صفحات اسپلش
مقاله الگوریتم دزدان دریایی گوگل (Google’ Pirate) چه تغییراتی کرده است؟
مقاله الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل و ارتباط آن با سئو
مقاله بینگ در حال راه اندازی الگوریتم mobile-friendly
مقاله چگونه یک محتوای مناسب برای سئو بنویسیم
مقاله مقایسه سئو و ppc
مقاله به روز رسانی گوگل فاکتور جدید رتبه بندی Trustworthiness
مقاله سئو برای وب سایت های پارالاکس
مقاله بهینه سازی وب سایت های تک صفحه ای
مقاله سئو در یوتیوب
مقاله بهینه سازی موتورهای جستجو برای Yandex
مقاله به روز رسانی گراف دانش گوگل (Knowledge Graph) برای پروفایل رویدادها و رسانه های اجتماعی
مقاله HTTPS یکی از فاکتورهای رتبه بندی سئو است
مقاله گزارش جدید سئو در Google Webmaster Tools: تجزیه و تحلیل جستجو
مقاله بهینه سازی ترافیک حاصل از شبکه های اجتماعی
مقاله تاثیر گوگل پلاس بر سئو
مقاله گوگل برای داده های واقعی عمومی، منبع ارائه نمی دهد
مقاله 11 ابزار رایگان سئو برای بهبود موقعیت رتبه بندی سایت شما
مقاله دامنه های سطح بالای جدید چگونه بر رتبه بندی سئو سایت شما اثر می گذارند؟
مقاله نمایه سازی برنامه موبایل گوگل (Google Mobile App)
مقاله مطالعه بر روی ترافیک موتورهای جستجو
مقاله سئو عالی = بازدید بالا
مقاله علائم نشانه گذاری: فاکتور جدید رتبه بندی
مقاله اشتباهات رایج در شبکه های اجتماعی و راه های رفع آن
مقاله مقایسه سئو کلاه سیاه و کلاه سفید
مقاله چرا سئو باید در قلب هر استراتژی بازاریابی حضور داشته باشد؟
مقاله چه تگ هایی برای سئو مفید هستند؟
مقاله سئو و UX در طراحی سایت
مقاله 6 قانون سئو در سال 2016
مقاله تاثیر کلمه کلیدی بر سئو در سال 2016
مقاله ترفندهای ساده برای بهبود سئو در سال 2016
مقاله چگونه از ویکی‌ پدیا بک لینک بگیریم؟
مقاله 10 تله برای اجتناب در سئو سال 2016
مقاله تغییرات گوگل در سئو سایت شما موثر است
مقاله اهمیت سئو در طراحی سایت
مقاله عوامل تاثیرگذار بر رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجوگر
مقاله کمپین لینک سازی چیست
مقاله اشتباهات رایج در انتخاب عنوان مناسب برای سایت
مقاله بهینه سازی عناوین وب سایت
مقاله بونس ریت یا Bounce Rate
مقاله راهنمای گام به گام لینک سازی ( قسمت اول )
مقاله راهنمای گام به گام لینک سازی (قسمت دوم)
مقاله تاثیر لینک سازی بر سودآوری کسب و کار
مقاله معیارهای لینک سازی
مقاله ترفند های لینک سازی
مقاله عوامل موثر بر زمان تاثیر گذاری لینک سازی بر رتبه بندی
مقاله روش های ساده برای لینک سازی هدفمند
مقاله افزایش ترافیک وب سایت بدون لینک سازی
مقاله 5 اشتباه سئو که افراد باهوش مرتکب می شوند
مقاله 5 دلیل برای اینکه محتوای شما بک لینک نمی گیرد
مقاله ترفندهایی برای سئو قدرتمند
مقاله تاثیر نظرات بر سئو سایت
مقاله محتوا در سئو
مقاله نکاتی در مورد محتوا در سئو
مقاله اینفوگرافیک تاثیر سئو بر کسب و کار
مقاله اینفوگرافیک تاثیر شبکه اجتماعی بر سئو
مقاله روش های سئو سایت به صورت حرفه ای
مقاله ده نکته ی مهم سئو
مقاله قیمت سئو
مقاله چک لیست سئو
مقاله سئو کلاه خاکستری
مقاله ویژگی های سئو کار حرفه ای
مقاله سئو در سال 2017
مقاله سئو off page و تاثیر آن بر موفقیت طراحی سایت
مقاله نکات کلیدی سئو سایت برای یک استارت آپ
مقاله متا تگ های موثر در سئو
مقاله تغییرات سئو در فوریه سال 2017
مقاله راهنمای کامل سئو داخلی
مقاله چهار نکته مهم در سئو برای کسب و کارها
مقاله سئو مناسبتی
مقاله سئو تضمینی : شعار یا واقعیت
مقاله سئو در نقشه ی گوگل
مقاله سئو در طراحی فروشگاه اینترنتی
مقاله 4 نکته اساسی سئو 2017