طراحی سایت مرکز رادیولوژی دکتر نکیسا

10 / 10
از 1 کاربر

دکتر نکیسا ایل با استفاده از مدرن ترین دستگاه های دیجیتال در مرکز رادیولوژی تخصصی دندان، فک و صورت خدمات رسانی را به بهترین شکل ممکن به هموطنان خود می دهد. دکتر نکیسا ایل به منظور سهولت درخدمات و رزرو وقت، سفارش  طراحی سایت مرکز رادیولوژی دکتر نکیسا را به شرکت طراحی سایت مبنا داده است و خدمات متعدد غیر حضوری را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

با گسترش تکنولوژی و فناوری های دیجیتال، اکثر مؤسسات، شرکت ها، پزشکان، مهندسان، مراکز  پزشکی، بیمارستانی و غیره علاقه مند هستند که در فضای مجازی نیز فعالیت خود را معرفی کنند و علاوه بر مشتریان سابق، مشتریان متعدد دیگری را به حوزۀ فعالیت خود علاقه مند سازند. به عنوان مثال می توان با طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت مراکز درمانی، طراحی سایت بیمارستانی، طراحی سایت شخصی و سایر، مجموعه ای از سرویس های غیر حضوری را ازقبیل موارد ذیل، قبل از مراجعه برای کاربران محیا نماید، مثلاً :

وقت نوبت گیری غیر حضوری، نوبت گیری آنلاین، اطلاع رسانی در رابطه با مدارک پزشکی مورد نیاز، نمایش مشخصات کامل در رابطه با خدماتی که در این مجموعه ها صورت گرفته می شود، امکان قرار دادن پیشنهادات، انتقادات و ... .

برخی از افراد طراحی سایت را به دلیل هزینۀ نسبتاً بالای آن انجام نمی دهند ولی با توجه به امکانات گسترده ای که طراحی سایت در اختیار کارفرمایان و مشتریان قرار می دهند، درحال حاضر سرمایه گذاری برای این بستر موجب می شود جلوی خیلی از مخارج اضافی تبلیغاتی گرفته شود. چراکه وب سایت به راحتی امکان هر گونه تبلیغات و ویرایش را به صاحبان وب سایت می دهد و مدت زیادی از امکان آن بهره برداری می شود.

برای اینکه یک وب سایت بهتر در دسترس مخاطبان قرار گرفته شود نیاز است که طراحی سایت ازجلوۀ بصری جذاب و گیرا بهره برده باشد همچنین اصول سئو نیز درطراحی سایت رعایت شده باشد.

نمونه های مشابه طراحی سایت مرکز رادیولوژی دکتر نکیسا

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت