طراحی سایت فروشگاه صنعتی ابزار لوب

10 / 10
از 1 کاربر

فروشگاه ابزار لوب، به عنوان تأمین کنندۀ تجهیزات تعمیرگاهی خودرو در ایران می باشد و به عنوان نمایندۀ رسمی شرکت اسپین ایتالیا فعالیت خود را ادامه می دهد. فروشگاه ابزار لوب برای متمایز نمودن فعالیت خود نسبت به رقبای موجود در بازار، سفارش طراحی سایت فروشگاه ابزار لوب را به شرکت طراحی سایت مبنا داده است تا خدمات غیر حضوری نیز به عنوان بخش تکمیل کننده به مشتریان خود ارائه دهد و به مشتریان خود بیفزاید.

در حال حاضر فعالیت در فضای اینترنت نیز،جزء جدایی ناپذیر فعالیت های اقتصادی و کسب و کار به حساب می آید و با طراحی سایت، این موقعیت برای افراد به سهولت برآورده می شود. طراحی سایت فروشگاه ابزار لوب به عنوان ارائۀ دهندۀ خدمات فروش تجهیزات تعمیراتی خودرو برنامه نویسی شده است تا از طریق فضای اینترنت فروش خود را دو چندان کند.

برای طراحی سایت فروشگاه تجهیزات تعمیراتی ابزار لوب از ماژول های طراحی سایت خودرو برگرفته شده است و امکانات متعددی را در اختیار مدیر وب سایت و کاربران قرار می دهد. قرار دادن مقالات متعدد در رابطه با تعمیر خودرو، شرح کامل تجهیزات تعمیراتی، قرار دادن لیست کاملی از برندهای فعال در این عرصه، امکان خرید و فروش آنلاین، امکان ثبت سفارش و نظرسنجی و ... از جملۀ این امکانات می باشند که وب سایت را می تواند بهینه و کاربردی نماید.

همانطور که ظاهر وب سایت (ساختار کلی و تصاویر گرافیکی) موجب می گردد، مخاطبان جذب گرددند، مسائل دیگری نیز نقش تعیین کننده ای در بالا بردن تعداد مخاطبان دارد. سئو و محتوا نویسی نکاتی هستند که در طراحی سایت بسیار اهمیت دارند و باعث می شود فعالیت شما نسبت به دیگر همکاران خاص نمایش داده شود. انتخاب کلمات کلیدی پر کاربرد مرتبط با حیطۀ کار اثر گذار است به عنوان مثال کاربران برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی، نام برند و مدل دستگاه آزمایشگاهی را در منو موتور جستجوگر تایپ می کنند و به همین دلیل باید بر روی چنین کلمات کلیدی سئو نویسی شود تا جایگاه بالایی را از بین رقبا کسب کند.

نمونه های مشابه طراحی سایت فروشگاه صنعتی ابزار لوب

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت