طراحی سایت با رویکرد جذب مشتری

9 / 10
از 22 کاربر

سلام و درود به شما دوست عزیز که وب سایت و تیم شرکت طراحی سایت مبنا را به عنوان همراه و مشاور طراحی سایت برای خود انتخاب نمودید.

در اینجا چند نکته را به شما گوش زد می نماییم که اگر هدف شما جذب مشتری و مخاطب از طریق اینترنت می باشد، در انتخاب سبک طراحی سایت خود حتما آن را لحاظ کنید.

 مطمئن باشید این مقاله یک شعار تبلیغاتی نیست و هدف آگهی شما دوستان است

شعار تبلیغاتی

برای اینکه بتوانیم از اینترنت برای جذب مشتری استفاده نماییم، مهمترین نکته همانطور که می دانیم رسیدن به صفحه اول گوگل در سرچ کلمات کلیدی هر شغلی خواهد بود پس باید با مفهومی به نام سئو در کنار کار طراحی سایت آشنا شد و آن را در کنار طراحی بر روی سایت اعمال کرد.

اگر شما دوستان می خواهید وب سایتی داشته باشید که در جذب مشتری به شما کمک نماید ابتدا باید از شروع روند طراحی سایت و کد نویسی سایت موارد سئو را لحاظ نمایید. و سپس بر روی محتوا و تبلیغات سایت کار نمایید.

 طراحی سایت با رویکرد فروش و جذب مشتری

شاید به شما بگویند که با هر سبک طراحی می توان نتیجه صفحه اول گوگل بودن را تجربه کرد

اما من به شما می گویم حتما هر کاری امکان پذیر است اما قطعا کسی یا شی یا وسیله ای که با موتور و قدرت کمتر شروع به کار می نماید حتما باید انرژی بیشتر و تلاش بهتری انجام دهد تا بتواند از نفری که وسیله ی قوی تری دارد سبقت بگیرد.

و این تفاوت و مزیت طراحی سایت با روش حرفه ای نسبت به روش های تکراری و نرم افزار و سیستم های آماده ای مثل جوملا و وردپرس می باشد.

 طراحی سایت با رویکرد فروش و جذب مشتری

طراحی سایت با رویکرد فروش و جذب مشتری

رسیدن به نتیجه اول گوگل یک رقابت است و مستلزم یک روند حرفه ای برای سایت از طراحی تا جذب مخاطب می باشد.

 طراحی سایت با رویکرد فروش و جذب مشتری

ما برای شروع کار با توجه به تحقیقات چند ساله سبک کدنویسی با تکنولوژی ASP.net را برگزیدیم چون مطمئنیم می توانیم طراحی سایت حرفه ای را آغاز کنیم که کاملا اثر بخش باشد برای کسانی که قرار است از سایت بهترین استفاده را نمایند.

 طراحی سایت با رویکرد فروش و جذب مشتری

درسته هزینه های طراحی اختصاصی و کدنویسی سایت به مراتب بالاتر از هزینه های طراحی سایت با نرم افزار ها و سیستم های آماده می باشد،

اما مطمئن باشید ما بی دلیل سختی کدنویسی را به خود تحمیل ننموده ایم !!!

و مطمئن باشید به قول قدیمی ها هیچ ارزانی بی دلیل نیست !!!

طراحی سایت با رویکرد فروش و جذب مشتری 

البته حتما به شما سفارش مینمایم اگر دستیابی به جذب مشتری از طریق اینترنت و سایت برای شما مهم نیست و فقط هدفتان داشتن یک آدرس سایت و نمایش محصولات برای کاربرانی که قرار است مستقیما آدرس شما را تایپ نمایند، می توانید با سیستم های آماده طراحی سایت،  وب سایتی ارزان سفارش دهید که دچار هزینه های بالای طراحی سایت نشوید.

 

البته این وظیفه را در خود می بینم که به شما گوش زد نمایم ، حدود %40 مشتریان سالهای گذشته ما، کسانی بودند که با سبک های آماده و پکیج های آماده کار طراحی سایت را انجام داده بودند و به علت پشتیبانی نا مناسب و کامل نشدن نیاز آنها، با ارتباط با ما سایت جدیدی را طراحی نمودند.

پس اگر می خواهید دچار هزینه های دوباره نشوید در انتخاب خود دقت کنید.

ما اصراری نداریم که حتما شرکت طراحی سایت مبنا را به عنوان طراح سایت انتخاب نمایید اما برای اینکه دچار مشکلات و هزینه های دوباره و حتی حس بی اعتمادی به قشر طراح سایت نشود،

خواهشا و لطفا در انتخاب سبک و طراح سایت خود دقت نماید.

طراحی سایت با رویکرد فروش و جذب مشتری

 

با آرزوی شادی و موفقیت و دستیابی به روند فروش بهتر و جذب مشتریان بیشتر برای شما عزیزان

در آخر:

چند مثال زیر را می توانید در گوگل سرچ نماید و با مشتریان ما نیز ارتباط برقرار نمایید و میزان رضایتشان از سایت و افزایش تعداد مشتریان را از آنها جویا شوید - اینها البته بخش اندکی از نتایج بدست آمده وب سایت های طراحی شده  توسط تیم مبنا می باشد؛ برای مشاهده سایر نمونه کارها و نتایج سئو به منوی سئو و طراحی سایت مراجعه نمایید.

رتبه اول در سرچ عبارت فضای سبز رتبه اول در سرچ کلمه تعمیر ساختمان رتبه اول در سرچ کلمه کلینیک روانپزشکی رتبه اول در سرچ کلمه خدمات کامپیوتری
رتبه  دوم در سرچ کلمه عطر رتبه اول در سرچ کلمه دکوراسیون داخلی رتبه اول در سرچ آیفون تصویری رتبه اول در سرچ کلمه لاستیک
رتبه اول در سرچ عبارت سرویس خواب رتبه دوم در سرچ عبارت ثبت آگهی رتبه اول در سرچ کلمه سگ رتبه اول در سرچ کلمه آموزش شنای کودکان

 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
محمودی :
0 1
عالی بود واقعا ، خیلی بهم کمک کرد در انتخاب سبک طراحی سایت. همچنین مشاوره ای که برای طراحی سایت با شما داشتم و با معرفی این مقاله دیگه تکمیل شد. حتما در صورت جمع بندی نهایی با دوستان خدمتتون تماس مجدد می گیرم برای شروع طراحی سایت.
مدیریت : طراحی سایت
0 0
خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم در انتخاب سبک طراحی سایت. و مشتاق دیدار و تماس های مجدد جنابعالی هستیم.