طراحی سایت بازرگانی

9 / 10
از 23 کاربر

طراحی وب سایت برای شرکت های بازرگانی و افراد مرتبط با امور بازرگانی، از مهمترین اموری است که در ابتدای تاسیس شرکت بازرگانی باید مورد توجه و هدف قرار گیرد. وب سایت میتواند برای شرکت بازرگانی به عنوان دروازه ای بدون مرز جغرافیایی و مکانی و بدون محدودیت زمانی باشد. وب سایت شرکت بازرگانی مغازه ی این شرکت است!

طراحی سایت بازرگانی باید بسته به نوع فعالیت شرکت، طراحی و پیاده سازی گردد. چند زبانه بودن وب سایت ، گرافیک و قالب کلی سایت، امکانات و ویژگی های کلی ساید باتوجه به نوع کار شرکت بازرگانی اجرا می شود.

امکاناتی نظیر نمایش خدمات، محصولات و کالاها، راه های ارتباطی و فرم های ثبت سفارش، پرداخت های آنلاین، سیستم ارسال اس ام اس برای مشتریان و ... از جمله ماژول هایی است که باید یک شرکت بازرگانی در وب سایت شرکت خود داشه باشد.

طراحی سایت بازرگانی

شرکت مبنا با توجه به نیاز شما و آنالیز دقیق فعالیت شما، با بهره گیری از تجارب و دانش فراوان در زمینه ی طراحی سایت شرکت های بازرگانی در خدمت شماست. طراحی اختصاصی وب سایت بازرگانی با بهره گیری از طراحان و گرافیستان این شرکت میتواند دغدغه ی شما را در زمینه ی طراحی سایت مرتفع سازد.

مهمترین نکته ای که یک شرکت بازرگانی برای طراحی وب سایت در نظر دارد، دیده شدن توسط مشتریان و بازدیدکنندگان، آنهم بصورت هدفمند می باشد. طراحی استاندارد بر پایه ی سئو و گوگل میتواند تا 80 درصد این نیاز را برطرف کند چراکه حدود 80 درصد بازدیدکنندگان وب سایت ها، از طریق گوگل به یک وب سایت رهنمون می شوند. پس تصور نمایید وب سایت بازرگانی شما در کلمات هدف شما مانند نام محصولات و خدمات تجاری بازرگانی شما در رتبه های بالای گوگل باشد. این مهم باعث رشد چشم گیر کاری شما و مشتریان آن هم بصورت هدفمند خواهد شد.

آنالیز وب سایت و کلمات کلیدی شما در گوگل از خدمات قابل ارائه و رایگان شرکت طراحی سایت مبنا در طراحی سایت بازرگانی می باشد و توجه به پیشرفت رتبه ی سایت شما و استفاده ی بهینه از وب سایت از جمله وظایف شرکت طراحی سایت مبنا در طراحی سایت بصورت بازرگانی خواهد بود.

 

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت بازرگانی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
نمایندگی لاستیک اکسلرا
طراحی سایت شرکت تایر کیان گیتی
7
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه

ویژگی های سایت های بازرگانی

مهمترین ویژگی که یک سایت بازرگانی می تواند داشته باشد، مزیت بازاریابی جهانی برای یک شرکت بازرگانی است. یک شرکت بازرگانی مخارج خود را از طریق بدست آوردن مشتریان خود در قسمت های مختلف جهان و واردات و صادرات کالا بدست خواهد آورد.

برای رسیدن به این هدف، استفاده از ویژگی مهم وب سایت ها می باشد که در آنها، محدودیت مکانی دیگر برای مبادلات و معاملات خود نداریم. با طراحی سایت بازرگانی می توانیم مشتریان خود را در سرتاسر جهان پیدا کرده و آنها را نسبت به کار خود جذب نماییم.

حتی بعد زمانی و محدودیت زمانی نیز با طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی از بین خواهد رفت و مشتریان در هر زمانی می توانند از طریق وب سایت، با ما ارتباط برقرار نمایند و محصولات ما را خریداری نمایند و یا آنها را سفارش دهند.

مسلما دارا بودن این ویژگی ها برای یک شرکت بازرگانی باعث افزایش فروش و جذب مشتریان بیشمار برای آنها در سرتاسر کشور و حتی جهان خواهد شد. ما حتی می توانیم وب سایت خود را مجهز به چند زبان زنده دنیا نمایم، که با کشورهای آنها در ارتباط هستیم. و از این طریق ارتباط مؤثر تری با مشتریان خود در آن کشور ها برقرار نموده و آنها نیز به راحتی از خدمات و محصولات ما آگاهی پیدا نمایند. 

هدف از داشتن سایت بازرگانی چیست ؟

هدف شرکت های بازرگانی از طراحی سایت ، افزایش بازار هدف داخلی و خارجی خود می باشد. شرکت های بازرگانی از طریق وب سایت می توانند به بازاریابی اینترنتی در سطح جهانی دست پیدا نمایند و با مشتریان خود در خارج از ایران ارتباط مؤثری داشته باشند.

امروزه بسیاری شرکت های بازرگانی از طریق وب سایت به راحتی خدمات خود و معاملات خود را انجام می دهند و با مشتریان خود به صورت مجازی در ارتباط هستند. البته بسیاری از این شرکت ها در ابتدای راه، ناشناخته بودند و توسط طراحی سایت حرفه ای تواستند خود را در عرصه بازرگانی معرفی نمایند.

رسیدن به این هدف مستلزم رعایت موارد مهمی در طراحی سایت می باشد. رعایت مواردی از قبیل بهینه سازی سایت و موارد اصولی طراحی سایت و حتی قالب سایت، از جمله این موارد می باشد.

شما می توانید از طریق شرکت طراحی سایت مبنا به این مهم دست پیدا نمایید. شرکت مبنا با توجه به سابقه درخشان خود در زمینه طراحی سایت می تواند بهترین سایت بازرگانی را برای شما طراحی نماید و باعث معرفی شما در دنیای اینترنت به گونه ای بهینه سازی شده شود.

دلایل موفقیت سایت های بازرگانی

دلیل اصلی موفقیت برای وب سایت های بازرگانی، قرار گرفتن نام این شرکت ها در زمینه کلمات کلیدی مانند " شرکت بازرگانی " و " بازرگانی جهانی " و " خدمات بازرگانی "  و... می باشد. در این صورت شما شاهد این خواهید بود که تجارت شما رونق فوق العاده ای خواهد گرفت، تماس ها با شرکت بازرگانی شما افزایش خواهد گرفت و طولی نخواهد کشید که اسم شرکت شما در زمینه بازرگانی بر سر زبان ها خواهد افتاد.

البته برای رسیدن به این مهم باید وب سایت قوی و طراحی شده با اصول و متد روز دنیا را در اختیار داشته باشیم، تا در کلمات کلیدی ذکر شده در بالا در رتبه های بالای لیست قرار بگیریم.

برای رسیدن به این هدف فقط یک راه علمی وجود دارد: " بهینه سازی سایت

شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن طراحان حرفه ای سایت و آشنا به علم روز طراحی سایت و استفاده از زبان های برنامه نویسی روز دنیا، برای شما اقدام به طراحی سایت حرفه ای می نماید. و با توجه به رعایت تمام اصول بهینه سازی در طول زمانی اندک شاهد شکوفایی تجارت خود در زمینه کاری خود خواهید بود. لطفا نتایج بدست آمده توسط شرکت مبنا را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید. کسب این نتایج هرگز اتفاقی نیست!

البته نکته مهم در اینجا و ادامه داشتن رونق کسب و کار، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان و جلب رضایت مشتریان می باشد. در این صورت تبلیغات و بازاریابی های مختلف، ثمره ای مفید و البته حلال برای شما نخواهد داشت.

طراحی اختصاصی وب سایت بازرگانی

ویژگی اصلی طراحی سایت بازرگانی شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

شما بازرگانان محترم برای رسیدن به اهداف بازرگانی خود و بدست آوردن بازار جهانی، کافی ست که از نمونه پروژه های ما در این بخش و بخش های مختلف تجاری و صنعتی و حتی زمینه پرکاربرد تبلیغات و نیازمندی ها دیدن نمایید، تا دلیل انتخاب شرکت مبنا را برای طراحی سایت خود مشاهده نماید.

این یک تبلیغ و بزرگنمایی نیست:

هدف ما پیشرفت و ارتقاء سطح تجاری شما ست.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت بازرگانی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت شرکت های بازرگانی

هزینه ی طراحی سایت بازرگانی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت برای مقاصد بازرگانی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
پژمان نژاد :
0 0
سلام و خسته نباشید.لطفاهزینه ی تقریبی ومدت زمان طراحی سایت بازرگانی روبرام ایمیل کنیدتاجهت سفارش باهاتون تماس بگیرم.ممنون
مدیریت : پاسخ
2 0
براتون ایمیل شد. ممنون
خوش ضمیر : طراحی سایت
1 0
قیمت طراحی سایت بازرگانی همراه سئوی اون رو میخواستم. با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 1
لیست امکانات و هزینه ی طراحی براتون ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
رفیعی شاد :
0 0
سلام.اگه یه سایت شبیه کوشا تجارت بخوام چقدر هزینه داره؟اگه امکانات دیگه ای بخوام اضافه بشه چقدر میشه؟لطفا راهنماییم کنید.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام.لیست امکانات و پیش فاکتور براتون ارسال شد و طی 48 ساعت آینده باهاتون تماس گرفته میشه.
آقای طالبی : امکانات و زمان طراحی
0 0
سلام لطفا امکانات و قیمت طراحی و زمان لازم برای طراحی رو برام بفرستید.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام. درخواست شما ارسال شد
شیرزاد :
0 0
با سلام .سایت اعلام نرخ ارزو طلاو سکه در بازاربصورت اتوماتیک میخوام طراحی بشه +اخبار که دستی میتونه وارد بشه این هزینش برام چند درمیاد؟
محمد اکبریان : استعلام بهاء
1 0
با سلام و احترام به استحضار میرسانم بازرگانی سپهر البرز فعال در زمینه تامین و توزیع انواع الکتروپمپ و موتور پمپ های ساختمانی ، کشاورزی ،صنعتی ، کارواش و انواع ژنراتور و الکتروموتور و دستگاه های تصفیه آب در نظر دارد نسبت به طراحی یک سایت بازرگانی اقدام نماید. در صورت تمایل پیشنهاد فنی ، مدت انجام کار ، قیمت و شرایط پشتیبانی را اعلام فرمایید.با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام ، اطلاعات مورد درخواست شما به ایمیلتان فرستاده شد ، طی 48 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت
tafreshi :
0 0
سلام لطفا : لیست قیمت سایت بازرگانی ارسال نمایید باتشکر.
مدیریت : پاسخ
1 0
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
نمونه پروژه های طراحی سایت