طراحی سایت شرکتی

8 / 10
از 172 کاربر

با توجه به تغییر و تحولاتی که در زندگی روزمره انسان ها اتفاق افتاده است لزوم استفاده از اینترنت و کسب اطلاعات از وب سایت ها امر جدا نشدنی زندگی همه ما شده است. در این میان شرکت های ارائه دهنده ی کالا و خدمات می بایست برای آنکه در دور رقابت با سایر شرکت ها باقی بمانند به سراغ طراحی سایت شرکتی رفته و با در نظر گرفتن یک وب سایت شرکتی مناسب برای خود در فضای اینترنت نسبت به معرفی خود ، کالا و خدماتشان اقدام کنند. برای آنکه بتوانید یک طراحی سایت شرکتی مناسب را به سرانجام برسانید می بایست نکاتی را رعایت کنید که در ادامه به همه ی آنها اشاره خواهیم نمود. یک طراحی سایت شرکتی ایده آل به طراحی گفته میشود که از تمام جوانب سنجیده و در بهترین سطح خود قرار داشته باشد. شرکت های بسیاری در زمینه طراحی سایت شرکتی فعالیت دارند که تنها تعداد معدودی از این شرکت ها به معنای واقعی طراحی سایت شرکتی را انجام میدهند و در بسیاری از مواقع این شرکت ها صرفا قالب گرافیکی سایت را آماده و به وسیله ی سیستم های رایگان سایتی را به شما تحویل می دهند که از نظر امنیت ، سئو و کارکرد با آن دچار مشکلات بسیاری بوده و عملا شما با همکاری با این سایت ها تنها هزینه ی طراحی سایت شرکتی را پرداخت نموده اید ولی ثمره ای از بابت طراحی سایت شرکتی برای شرکت به عمل نمی آید که در این بحث به تمامی این موارد اشاره خواهیم نمود تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت شرکتی خود اتخاذ نمایید.

طراحی سایت شرکتی

در صورتی که شما مالک یک کسب و کار هستید و به فکر گسترش کار خود و کسب درامد بیشتر هستید بهترین حالت استفاده از فضای مجازی طراحی وب سایت شرکتی می باشد. برای آنکه آینده ی کسب و کار خود را تضمین کنید و بتوانید در سالهای آینده با این سیر صعودی استفاده از فضای مجازی خود را همراه کنید می بایست به سراغ طراحی سایت شرکتی بروید و با در اختیار داشتن یک وب سایت شرکتی به معرفی شرکت و برند خود بپردازید ، در آن از تاریخچه ی خود و کارهایی که در گذشته کرده اید سخن بگویید، از برنامه های در حال اجرا حرف بزنید و آینده ی پیش روی خود را برای بازدید کنندگان از وب سایت شرکتی خود بازگو کنید. همچنین می توانید محصولات خود را در دسته بندی های مختلف بر روی وب سایت شرکتی خود قرار دهید و آنها را معرفی کنید حتی اگر محصولی برای معرفی ندارید و صرفا فعالیت خدماتی انجام میدهید به شما پیشنهاد میکنیم خدمات خود را دسته بندی و شرح هر کدام را به صورت مفصل و جامع در بخش های جداگانه در وب سایت شرکتی خود قرار دهید تا بازدید کنندگان بیشتر و بهتر با شما ، شرکت شما ، خدمات و محصولاتی که ارائه میکنید آشنا شوند.

 طراحی سایت شرکتی

در جامعه امروز که آشنایی با اینترنت دیگر یک مزیت نیست و لازمه ی زندگی همه ی افراد جامعه از سنین کودک تا کهنسال شده است بازاریابی اینترنتی برای گسترش کسب و کار ها و استفاده از فضای اینترنت برای فروش بیشتر و کسب سود بیشتر یکی از ارکانی است که می بایست به آن توجه ویژه نمود. برای اینکه بازاریابی اینترنتی مناسب و دقیقی داشته باشیم می بایست پیش شرط های آنرا به خوبی فراهم آورده باشیم. از جمله این پیش شرط ها یک طراحی سایت شرکتی مناسب می باشد که پایه اصلی بازاریابی اینترنتی ما را تشکیل می دهد.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در صورتی پاسخ تمام نیاز های ما را خواهد داد و زمینه ی موفقیت های آتی مارا فراهم خواهد نمود که با توجه به آخرین الگوریتم های ارائه شده توسط گوگل و تغییرات آنها طراحی شده باشد و به نوعی سئوبیس بوده و از نظر ساختاری و کد نویسی مشکلی با ربات های گوگل نداشته باشد. در صورتی که طراحی سایت شرکتی سئوبیس را انجام دهید خواهید دید که نسبت به سایر رقبایی که وب سایت هایی با ساختار نادرست را مدیریت میکنند با سرعت بیشتری پیشرفت کرده و در زمان کوتاهی می توانید جایگاه آنان در رتبه بندی گوگل را از آن خود کنید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی نیز یکی از بخش های اصلی و زیر مجموعه طراحی سایت می باشد که بیشترین کاربرد آن در زمینه ی معرفی شرکت ، محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت می باشد. طراحی سایت شرکتی یکی از بخش هایی است که میتوان بر روی آن مانور بسیاری داد و به نوعی می توان از آن برای بالاتر بردن جنبه رسمی شرکت استفاده کرد. یک سایت شرکتی برای آنکه برای شرکت مفید فایده واقع شود پس از استفاده از کد نویسی استاندارد و سئو شده در طراحی آن می بایست ظاهر زیبا و جذابی داشته باشد پس از آن می بایست رابط کاربری آسانی داشته باشد تا تمامی کاربران با کمترین میزان سواد اینترنتی و صرف وقت بتوانند به صفحه هایی که به دنبال آن هستند وارد شوند اطلاعات موجود در آن را مطالعه کنند.

باید توجه داشت که یک وب سایت ساده نمیتواند تمام ویژگی های یک شرکت معتبر را به مشتری و یا بازدید کننده ای که از سایت بازدید میکند منتقل نماید به همین دلیل است که شرکت طراحی سایت مبنا همواره تلاش کرده است تا با به روز ترین روش های برنامه نویسی اقدام به طراحی سایت شرکتی نماید تا وب سایت های نهایی هم از نظر امنیت ، کد نویسی و ظاهر در سطح مطلوبی قرار داشته باشند و همین امر موجب کسب نظر مثبت همه ی مشتریان این شرکت شده است.

طراحی سایت شرکتی 

اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که مالک شرکتی می باشید و اکنون نیازمند داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خود هستید پیشنهاد میکنیم از خدمات طراحی سایت شرکت طراحی سایت مبنا در بخش طراحی سایت شرکتی استفاده نموده و یکی از بهترین و زیبا ترین وب سایت ها را برای خود سفارش دهید. به همین منظور می توانید با ما تماس گرفته و از بخش فروش شرکت مشاوره های لازمه در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی را دریافت نمایید تا بتوانید با اطلاعات کامل در این زمینه نسبت به راه اندازی کسب و کار خود در اینترنت اقدام نمایید.

برای یک سایت شرکتی بجز صفحه اصلی صفحات درباره ما و تماس با ما از اهمیت بالایی برخوردار می باشند و شما می بایست این دو صفحه را در طراحی سایت شرکتی خودلحاظ نموده و به صورت زیبایی چیدمان آنرا رعایت نموده و محتوای مناسبی برای آنها در نظر بگیرید در این صورت است که وقتی کاربر از کیفیت سایت شما و مطالب و محصولاتی که ارائه داده اید رضایت داشته باشد به دنبال دانستن تاریخچه شما و راه هایی برای برقراری ارتباط با شما خواهد بود.

طراحی سایت شرکتی

بخش مهم بعدی قسمت اخبار سایت خواهد بود که میتوانید در طراحی سایت شرکتی خود نیز آنرا در نظر گرفته و در آن اخبار و اطلاعیه های مربوط به نمایشگاه ها و یا اتفاقات مختلف که پیرامون شرکت و حوزه فعالیتی آن رخ میدهد را وارد نمایید. در بخش دیگری از طراحی سایت شرکتی می توانید مقالات سایت را در نظر بگیرید و در آن مقالات آموزشی مرتبط با کارتان را در آن قرار دهید. توجه به بخش اخبار و مقالات و محتوایی که در آنها قرار داده میشود میتواند بر روی رتبه بندی سایت شما در موتور های جست و جو و همچنین کاربر پسنید سایت شما تاثیر مطلوبی گذارد.

بخش معرفی محصولات و خدمات از جمله مهم ترین بخش هایی هستند که می بایست به آنها در طراحی سایت شرکتی بیش از هر جای دیگر سایت بها دهید و کاربر را در رسیدن به کالا و یا خدمات مد نظرش که برای به دست آوردن اطلاعات پیرامون آن وارد سایت شرکت شما شده است راهنمایی نماید.

طراحی سایت برای شرکت ها

در طراحی سایت شرکتی ظاهر سایت علاوه بر اینکه بهتر است نسبت به سایر سایت های شرکتی متفاوت باشد می بایست تمام اهداف اصلی شرکت را در یک راستا به صورت منظم در اختیار و در دسترس کاربر بازدید کننده قرار دهد به همین دلیل شما مدیران شرکت گرامی میتوانید در صورتی که طرح و ایده خاصی برای ظاهر گرافیکی سایت شرکتی خود مد نظر دارید طی جلسه ای که قبل از شروع طراحی سایت شرکتی شما برقرار میشود با مسئول بخش گرافیک شرکت نسبت به ارائه توضیحات مد نظر خود در رابطه با چگونه بودن قالب را ارئه نمایید. در جلسه فوق گرافیست ضمن اطلاع از کلیت طرح مد نظر شما ایرادات طرح را اصلاح و اتود اولیه ای از قالب مد نظر شما را ارائه مینماید. پس از آنکه قالب مطابق با خواسته شما آماده شد به جهت انجام امور کد نویسی به برنامه نویسی شرکت منتقل شده و پس از شما یک سایت شرکتی اختصاصی خواهید داشت.

ویژگی های سایت شرکتی

اصلی ترین ویژگی که یک سایت شرکتی می بایست از آن بهره مند شود معرفی کامل و دقیق شرکت و فعالیت آن می باشد در کنار ای موارد بتواند محصولات و خدماتی که توسط شرکت ارائه شمود را نیز به خوبی مشاهده کرد.

در طراحی سایت شرکتی می بایست از متد های به روز طراحی سایت استفاده شود همچنین در نظر داشتن قوائد سئو در طراحی سایت در رشد وب سایت در سرچ های موتور های جست و جو تاثیر بسیاری خواهد داشت.

برای آنکه یک طراحی سایت شرکتی ایده آل را تجربه نمایید باید نوجه داشته باشید که به صفحاتی نیاز پیدا خواهید کرد که در آن به معرفی مدیریت و زمینه های مختلف فعالیت شرکت بپردازید. این کار برای بازدید کنندگان بسیار خوشایند بوده و میتوانند به شرکت راحتتر و سریع تر ارتباط برقرار نمایند.

هدف از داشتن سایت شرکتی چیست ؟

اصلی ترین هدفی که یک شرکت از طراحی سایت به دنبال آن می باشد ، معرفی هر چه بیشتر و بهتر شرکت ، محصولات تولیدی و خدمات ارائه شده توسط آن است و بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو و یا همان سئو بودن طراحی سایت در محقق شدن این هدف بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

طراحی اختصاصی وب سایت شرکتی

سیستم مدیریت محتوایی که توسط شرکت طراحی سایت مبنا برای طراحی سایت مورد استفاده قرار میگیرد به صورت کاملا تخصصی و مختص این شرکت می باشد و به هیچ وجه از نرم افزار های آماده و یا سلب کپی رایت شده ی موجود در اینترنت که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده میشوند مانند وردپرس و جوملا استفاده نمی نماید. زیرا طراحی سایت شرکتی به کمکاینگونه نرم افزار ها معمولا دارای مشکلات بسیاری در زمینه ی کد نویسی می باشند و برای موتور های جست و جو به صورت تخصصی بهینه سازی نشده اند. این در حالی است که طراحی سایت شرکتی توسط شرکت طراحی سایت مبنا به صورت کاملا سئو بیس  بوده و در کد نویسی این وب سایت ها موارد مرتبط با سئو کاملا رعایت شده است که همین امر موجب تسریع روند موفقیت سایت ها و کسب رتبه های بالاتر توسط آنها در سرچ های گوگل میشود.

یکی دیگر از مزیت های اختصاصی بودن سیستم مدیریت محتوای شرکت طراحی سایت مبنا نسبت به سایر سیستم های آماده عدم وجود محدودیت در ایجاد بخش های مد نظر کارفرمایان می باشد و شما میتوانید با خیالی آسوده تمامی مواردی که در ذهن دارید و مایلید تا در زمان طراحی سایت شرکتی برای شما پیاده سازی شود در صورتی که به سئو سایت شما در آینده آسیبی وارد نکند به راحتی قابل اجرا خواهد بود.

هزینه طراحی سایت های شرکتی

هزینه طراحی سایت عموما متغیر بوده و صرفا با توجه به امکاناتی که شما مایلید تا بر روی وب سایتتان پیاده سازی شود تعیین میشود و طراحی سایت شرکتی نیز از همین قائده پیروی میکند ، طراحی سایت شرکتی قالب آماده و طراحی سایت شرکتی اختصاصی دارای تفاوت قیمتی بسیاری می باشند که دلیل این تفاوت قیمت زمانی است که صرف طراحی قالب و کد نویسی مجدد آن میشود می باشد. ولی در صورتی که مایلید تا حدود قیمت طراحی سایت شرکتی که ایده آن در ذهنتان است را بدانید می توانید همینک با ما تماس بگیرید و از بخش فروش قیمت حدودی طراحی سایت را قبل از اقدام برای عقد قرارداد جویا شوید.

در صورتی که مایلید تا طراحی سایت شرکتی شما توسط تیم خبره و متخصص طراحی سایت مبنا طراحی شود می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با طراحی سایت قراره جلسه ای را برای ارائه توضیحات و نمونه کار های بیشتر تنظیم نمایید

 

نمونه پروژه های طراحی سایت شرکتی

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت شرکتی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
برش مس
طراحی سایت گروه صنعتی برش لیزر
7
شهر فرش
طراحی سایت فرش پارسان کارپت
4
بتن سخت
طراحی سایت فنی مهندسی پارس الیس
5
هیرادانا
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
فرش بیضی
طراحی سایت فرش پارسان کارپت
6
دمیستر پد
طراحی سایت پویا بافت کاسپین
1
دکوراسیون
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
کشت آویشن
طراحی سایت شرکتی ایران به لیمو
2
روکابینتی
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
3
کشت استویا
طراحی سایت شرکتی ایران به لیمو
1
طراحی کافه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
خشک کن هوا
طراحی سایت قطعات صنعتی هوامدار
5
خدمات تکنما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
قطعات گریدر
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
2
طراحی داخلی
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
3
تابلو پزشکی
طراحی سایت تابلوهای تبلیغاتی توان تکاور
9
بازسازی منزل
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
نمای ساختمان
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
4
پوستر دیواری
طراحی سایت دکوراسیون دکور آفیس
5
طراحی رستوران
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
دکور آشپزخانه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
4
نایلون شیرینگ
طراحی سایت پخش نایلون ناب پلاستیک
7
فرش ماشینی گرد
طراحی سایت فرش پارسان کارپت
2
طراحی آشپزخانه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
شرکت دکوراسیون
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
6
نایلون حبابدار
طراحی سایت پخش نایلون ناب پلاستیک
10
دکوراسیون مغازه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
فروش اکسیژن ساز
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
3
پخش کاغذ دیواری
طراحی سایت دکوراسیون دکور آفیس
3
بیمه آتیه سازان
سایت رسمی کانون عالی بازنشستگان
4
تعمیرات ساختمان
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
7
حراج کاغذ دیواری
طراحی سایت دکوراسیون دکور آفیس
2
کانون بازنشستگان
سایت رسمی کانون عالی بازنشستگان
7
دکوراسیون رستوران
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
نمای ساختمان مدرن
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
4
میوه خشک کن صنعتی
طراحی سایت ماشین های صنعتی ماشین ساز
6
طراحی نمای ساختمان
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
لباس والیبال زنانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
3
دکوراسیون داخلی مدرن
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
لوازم یدکی لودر چینی
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
4
لباس والیبال دخترانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
4
تولیدی ست ورزشی زنانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
3
تولیدی لباس ورزشی زنانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
3
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
ژوژمان
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
بازسازی
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
3
فرفورژه
طراحی سایت تولید نرده ایران فرفورژه
5
فرش گرد
طراحی سایت فرش پارسان کارپت
7
آشپزخانه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
3
طراحی نما
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
نمای مدرن
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
دکوراسیون
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
کلریناتور
طراحی سایت تصفیه فاضلاب اطلس آب
3
باکس پالت
طراحی سایت شرکتی پالت پلاستیکی
4
نما کلاسیک
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
تولید پشتی
طراحی سایت فرش پارسان کارپت
3
قطعات لودر
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
10
دیزاین کافه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
کشت به لیمو
طراحی سایت شرکتی ایران به لیمو
2
ورق پلاستیک
طراحی سایت شرکت هنر پلاست
4
بازسازی خانه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
آیفون تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
قطعات بلدوزر
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
5
نمایندگی هپکو
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
1
پرورش به لیمو
طراحی سایت شرکتی ایران به لیمو
2
پوستر سه بعدی
طراحی سایت دکوراسیون دکور آفیس
7
طراحی کافی شاپ
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
دکوراسیون منزل
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
فروش ونتیلاتور
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
3
سختی گیر رزینی
طراحی سایت تصفیه فاضلاب اطلس آب
6
نمایندگی تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
طراحی دکوراسیون
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
ورق پلی پروپیلن
طراحی سایت شرکت هنر پلاست
3
دکوراسیون داخلی
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
4
بازسازی ساختمان
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
5
طراحی نما کلاسیک
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
شرکت طراحی داخلی
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
4
طراحی نما ساختمان
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
لوازم بیل مکانیکی
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
4
تولیدی لباس ورزشی
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
5
آیفون تصویری تکنما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
دکوراسیون آشپزخانه
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
طراح دکوراسیون داخلی
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
1
دکوراسیون داخلی منزل
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
2
شرکت دکوراسیون داخلی
طراحی سایت شرکت دکوراسیون هیرادانا
4
پوستر دیواری سه بعدی
طراحی سایت دکوراسیون دکور آفیس
5
نمایندگی لاستیک اکسلرا
طراحی سایت شرکت تایر کیان گیتی
7

ویژگی های سایت شرکتی

ویژگی اصلی یک سایت شرکتی، " معرفی یک شرکت " در دنیای اینترنت می باشد. همچنین باید در طراحی سایت شرکتی ، نمونه های محصولات و یا خدماتی که به مشتریان و مردم ارائه می شود نیز دیده شود.

طراحی سایت برای شرکت ها اگر توسط متد های روز طراحی سایت انجام شود و در معرفی کلمات کلیدی یک وب سایت شرکتی موارد بهینه سازی سایت رعایت شود، آن شرکت می تواند به مهمترین ویژگی طراحی سایت برای خود دست پیدا نماید.

در معرفی شرکت ها می توانیم بخشی به عنوان معرفی مدیران و بخش های مختلف شرکت اضافه نماییم، که انجام این امر باعث می شود کاربران و مشتریان اعتماد بیشتری نسبت به وجود شرکت در دنیای واقعی نمایند، و اینگونه معرفی می تواند هدف و ویژگی معرفی یک شرکت را در دنیای مجازی ارتقاء بخشد و باعث بهینه شدن این ویژگی مهم برای شرکت ها، مخصوصا شرکت های تجاری شود.

نمایش مواردی از قبیل:

 • محصولات
 • درباره ما
 • خرید آنلاین
 • خدمات
 • تماس با ما
 • تماس آنلاین

می تواند از ویژگی های مهم برای یک سایت شرکتی باشد که حتما باید در طراحی سایت آن ها را در نظر داشته باشیم.

هدف از داشتن سایت شرکتی چیست ؟

مهمترین هدفی که مسلما یک شرکت از طراحی سایت برای خود دنبال می نماید، معرفی شرکت و بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش و درآمد زایی از سایت می باشد.

البته اهداف دیگری نیز در این بین وجود دارند، از جمله این اهداف:

 • ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی
 • سهولت کار خرید و یا دریافت خدمات برای مشتریان
 • معرفی محصولات ( رنگ، نوع، اندازه، قیمت و...)
 • معرفی خدمات
 • تجارت سودآور
 • دریافت تبلیغات و درآمد زایی از سایت
 • رسیدن به مفهوم برند سازی برای یک شرکت
 • کم کردن نیرو های کاری با استفاده از ایجاد بخش های متنوع الکترونیک
 • صرفه جویی در کاغذ و البته کاغذ بازی های اداری

این اهداف حتی همگی در کنار هم نیز می توانند هدف یک شرکت از طراحی سایت شرکتی باشد.

دلایل موفقیت سایت های شرکتی

برای موفقیت یک سایت شرکتی ابتدا باید مواردی که در بالا آنها را توضیح دادیم رعایت شود.

رعایت مواردی از جمله بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو و اعتماد سازی برای مشتریان و... از جمله این موارد می باشد.

شما اگر در طراحی سایت شرکتی خود این موارد را در نظر نداشته باشید و آنها را رعایت ننمایید، مسلما به موفیقت لازمه در دنیای اینترنت نخواهید رسید.

برای رسیدن به موفیقت در طراحی سایت ، شرکت مبنا برای شما دوستان برنامه خاص در نظر دارد. با استفاده از متد جدید و طراحان حرفه ای سایت که آشنا به تمام اصول بهینه سازی سایت، و الگوریتم های امتیاز دهی موتور های جست و جو، انتخاب شرکت طراحی سایت مبنا برای سایت شرکتی خود، میتواند دلیل موفقیت باشد.

کافی ست نمونه پروژه ها و موفیقت های بدست آمده توسط شرکت طراحی سایت مبنا را در بخش ذیل و بخش بهینه سازی سایت ، مشاهده نمایید.

طراحی اختصاصی وب سایت شرکتی

ویژگی اصلی این طراحی سایت درشرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. شرکت مبنا تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت شرکتی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه طراحی سایت های شرکتی

هزینه ی طراحی سایت شرکتی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت برای شرکت ها شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با ما ارتباط برقرار نمایید 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
جعفری : soal
12 4
سلام لطفا هزینه های طراحی سایت شرکتی رو برای من ارسال کنید.ممنون
مدیریت : پاسخ
8 4
امکانات و هزینه و مدت زمان طراحی برای شما ایمیل شد.
خانم رفعتی : هزینه و امکانات طراحی
3 4
با سلام.لطفا لیست قیمت برای طراحی یک سایت شرکتی رو برام بفرستیدهمچنین اگه یه سایت شرکتی با امکانات تمام بخوام چقدر هزینه داره؟ لطفا جوابش رو به ایمیلم بفرستید.ممنون
مدیریت : پاسخ
1 3
سلام خدمت شما.لیست قیمت ها و امکانات برای شما ارسال شد.همچنین جهت پیگیری درخواست شما با شما تماس گرفته خواهدشد.
بهنام رئیسی : استعلام قیمت
3 3
سلام.من یه شرکت طراحی دکوراسیون دارم میخوام تو سایتم محصولات و نمونه کارامو نشون بدم همچنین توی گوگل سایتم رتبش بالا باشه.لطفا قیمت طراحی سایت مدنظرم رو برام بفرستید.ممنون
مدیریت : پاسخ
3 3
با سلام.لیست امکانات و قیمت طراحی برای شما ارسال شد و در طی دو روز آینده با شما تماس گرفته می شود.
توکلی :
1 4
با سلام لطفا برای طراحی سایت شرکت وارد کننده ابزار فنی و حرفه ای و صنعتی (دو زبانه و دارای لیست محصولات) ، با تکنولوژی دروپال قیمت بدید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
2 4
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
شایان حسابی :
1 3
با سلام لطفا هزینه طراحی سایت شرکتی رو برای من ارسال کنید.با تشکر
مدیریت : پاسخ
2 3
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
نيما مصري : سايت بيمه
1 4
با سلام بنده نمايندگي بيمه ايران دارم در نظر دارم كه سايت خوب با امكانات كامل و فروش آنلاين بيمه و امكان ارسال پيام كوتاه و ديگر امكانات لازم را طراحي كنم. ممنون ميشم كه حدود قيمت و شرائط پرداخت را براي بنده ارسال فرمائيد.
نمونه پروژه های طراحی سایت