طراحی گرافیکی

9 / 10
از 22 کاربر

طراحی گرافیکی روشی برای برقراری ارتباط از طریق بصری و حل مسئله است که در آن از ویژگی های تایپ ، تصویر ، رنگ و فضا بهره گرفته می شود. یکی از تخصص های شرکت طراحی سایت مبنا ، طراحی گرافیکی می باشد. شما می توانید در این بخش انواع طرح های گرافیکی اعم از طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی ست اداری ، طراحی کارت ویزیت و غیره را مشاهده نمایید. همانطور که می دانید یکی از هنر هایی که طراحی سایت به آن وابسته است، طراحی گرافیکی یا گرافیک دیزاین است. زیرا در طراحی سایت یکی از فاکتور های مهم ، جلب رضایت کاربر در نگاه اول است.

شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن کادر تخصصی در زمینه گرافیک و طراحی توانسته سابقه درخشانی در این زمینه کسب نماید. تعرفه انواع طراحی گرافیک را نیز در این بخش می توانید مشاهده نموده و براساس نیاز خود مناسب ترین نوع طراحی گرافیکی را برای طراحی سایت خود انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس حاصل فرمایید.

طراحی قالب گرافیکی اختصاصی

یکی از فاکتور های اصلی در طراحی سایت که می تواند تاثیر به سزایی در جلب توجه کاربر داشته باشد، قالب گرافیکی وب سایت است. در واقع قالب گرافیکی نمایانگر ظاهر وب سایت است که نقش اصلی در دید مشتری را ایفا می کند. قبل از طراحی سایت ، یکی از کارهای مهمی که شما باید انجام بدهید، انتخاب قالب گرافیکی برای وب سایت است که طراحی سایت بر اساس آن انجام می شود. 

طراحی قالب گرافیکی برای وب سایت باید بر مبنای اصول و قواعد استاندارد در طراحی سایت صورت بگیرد و از این رو برای انجام این کار نیاز به یک طراح و گرافیست حرفه ای است. شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن تیم گرافیک ماهر و آموزش دیده در زمینه طراحی گرافیکی برای طراحی سایت، می تواند به صورت حرفه ای به طراحی قالب گرافیکی برای وب شما بپردازد. 

خدمات ارائه شده در این زمینه می تواند موارد مختلف طراحی قالب گرافیکی اختصاصی ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، طراحی بنر های اختصاصی و سایر خدمات طراحی گرافیکی را در بر داشته باشد. اگر به دنبال متخصص در زمینه طراحی قالب گرافیکی اختصاصی برای طراحی سایت خود هستید ، می توانید با ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن زیباترین و اختصاصی ترین قالب گرافیکی را متناسب با کسب و کارتان طراحی و ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس بگیرید.

 

طراحی قالب گرافیکی اختصاصی

طراحی بنر های تبلیغاتی

بنر های تبلیغای در واقع یکی از ویژگی هایی هستند که امکان اعمال آنها در انواع طراحی سایت وجود دارد. بنر های تبلیغاتی این امکان را فراهم می کنند که شما بتوانید در وب سایت خود تبلیغات داشته باشید. این بنر ها در طراحی سایت معمولا در حاشیه های سایت قرار می گیرند و می توانند در ظاهر سایت شما تاثیر به سزایی داشته باشند.

بنابراین اگر قصد استفاده از بنر های تبلیغاتی در طراحی سایت خود را دارید ، باید به طرح گرافیکی آنها نیز توجه نمایید. طراحی بنر های تبلیغاتی یکی از فاکتورهای مهمی هستند که زیبایی وب سایت شما به آنها بسته است. برای طراحی بنر ها شما بهتر است از یک گرافیست حرفه ای کمک بگیرید تا بنر هایی زیبا و متناسب با طرح کلی وب سایت شما طراحی نماید.

در واقع به عبارت دیگر بنر های تبلیغاتی باید از طرح و رنگ بندی زیبایی برخوردار باشند تا بتوانند نظر کاربران را به خود جلب نمایند. هرچه طراحی بنر زیباتر باشد ، کاربر تمایل بیشتری به کلیک بر روی آن دارد. بنابراین علاوه بر طرح کلی طراحی سایت خود باید به طراحی بنر های تبلیغاتی نیز توجه نمایید. 

 

طراحی بنر های تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

یکی دیگر از فاکتورهایی که می تواند بر موفقیت طراحی سایت شما تاثیر داشته باشد و در جلب نظر کاربر موثر باشد ، تصاویر مورد استفاده در وب سایت شما است. در واقع یکی از شغل هایی که به نحوی با طراحی سایت عجین است ، عکاسی می باشد. در این میان عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بیش از سایرین مد نظر هستند.

معمولا شرکت ها و موسسات بزرگ که به طراحی سایت خود اهمیت می دهند، از عکاسی تبلیغاتی و صنعتی نیز بهره می برند. در واقع این شرکت ها سعی می کنند از تصاویر زیبا و جذاب و منحصر به فرد محصولات و خدمات خود در وب سایت خود استفاده نمایند. این شرکت ها به صورت منحصرا از محصولات خود تصاویر و عکس های صنعتی و تبلیغاتی تهیه می کنند و برای جذابیت بیشتر وب سایت خود از این عکس ها در سایت استفاده می کنند.

عکاسی منحصر به فرد کالاها و استفاده از تصاویر بکر در طراحی سایت می تواند بر سئو تصاویر شما نیز تاثیر مثبت داشته باشد. بنابراین اگر به طراحی سایت و سئو سایت خود اهمیت می دهید توصیه می کنیم از هنر عکاسی نیز کمک بگیرید. تصاویر با کیفت می تواند کاربر را به وب سایت شما جذب کند و ماندگاری کاربر در سایت را افزایش می دهد.

 

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

طراحی لوگو و ست اداری

با توجه به اینکه در نظر مشتریان ما داشتن پرستیژ کاری و نظم و دیسیپلین اداری مقوله مهمی می باشد، ما در اینجا راهی را برای جذب نظر مشتریان به شما معرفی خواهیم کرد.

طراحی لوگو

همانگونه که میدانیم بسیاری از مشتریان در اولین برخود با شرکت ما ، ممکن است با لوگو ، کارت ویزیت ، نامه اداری و یا کاتولوگ کاری ما آشنا شوند و در صورتی که ما در تمامی این موارد بتوانیم هارمونی خاصی ایجاد نماییم، می توانیم در همان اولین برخورد مطئن باشیم که نظر او را تا حد زیادی به بنگاه تجاری خود جلب کرده ایم.

ست اداری

شرکت طراحی سایت مبنا نیز با توجه به داشتن متخصیص با تجربه و تحصیل کرده در این امر، می توانید این شرایط را در کنار امر طراحی سایت برای شما رغم بزند، البته شرط شروع این حالت حتما عقد قرارداد طراحی سایت در گام نخست می باشد. 

خدمات طراحی ذیل برای ایجاد ارتباط بین ست اداری ما انجام خواهد شد:

  • طراحی لوگو
  • طراحی سربرگ
  • طراحی پاکت نامه
  • طراحی کارت ویزیت
  • طراحی کاتالوگ

برای ایجاد این هارمونی لوگو شرکت می تواند مهمترین بخش کار باشد و البته وجود موارد بالا که همگی شامل لوگو شرکت ماست با استفاده از ترکیب رنگ و طرح هایی که کاملا با هم متناظر باشند می تواند جلوه خوش آیندی در ذهن تمامی مشتریان ما ایجاد کند.

 ست اداری

طراحی لوگوی اختصاصی

یکی دیگر از تخصص های شرکت طراحی سایت مبنا ، طراحی لوگو و اجرای لوگو می باشد. لوگو در واقع نمادی از نام تجاری شما است که می تواند به صورت نوشتاری و یا تصویری باشد. به عبارت دیگر ، لوگو یک طرح گرافیکی است که با استفاده از سمبل یا فونت به نمایش کشیده می شود. اغلب در طراحی سایت و طراحی ست اداری و کارت ویزیت به لوگو نیاز دارید. اکثر شرکت ها و سازمان ها به صورت اختصاصی دارای یک لوگو می باشند.

از سالها قبل استفاده از تصاویر برای رساندن مفهوم رایج بوده است امروزه نیز با تحول بسیار هنوز هم این روش برای القای مفهوم مورد استفاده قرار می گیرد. لوگو در طراحی سایت نیز کاربرد دارد. معمولا در طراحی سایت برای لوگو یک مکان مناسب در هدر سایت در نظر گرفته می شود تا به محض ورود کاربر به سایت ، با نام تجاری شما روبه رو شود. لوگو انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. 

طراحی لوگو بر اساس المنت هایی که در آن به کار می رود به دسته های زیر تقسیم می شود:

  • پیکتوگرام ، سمبل و یا آیکون که در آن طراحی لوگو با استفاده از تصاویر صورت می گیرد.
  • لوگوتایپ یا اجرای لوگو که در آن با استفاده از نوشتار لوگو طراحی می شود.
  • لوگوی ترکیبی که از ادغام تصویر و نوشتار ایجاد می شود.

نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو    نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو

یکی از انواع طراحی لوگو که بسیار مورد طرفدار است ، اجرای لوگو می باشد. اجرای لوگو بدین صورت است که مشتری طرح و ایده مورد نظر خود را در مورد لوگو برای ما ارسال می کند و دقیقا همان طرح در نرم افزار های تخصصی با کیفیت بالا اجرا می شود. در نهایت فایل طراحی به سه صورت png ، jpg و لایه باز در اختیار مشتری قرار می گیرد.

 شرکت طراحی سایت مبنا با قیمتی مناسب به اجرای لوگو می پردازد. تعرفه های این نوع طراحی لوگو را در ادامه برای شما عزیزان قرار خواهیم داد. بسیاری از افراد برای طراحی سایت خود از اجرای لوگو استفاده می کنند زیرا در عین زیبایی و پر مفهوم بودن ، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ در واقع مجموعه ای از تصاویر خدمات و محصولات شرکت به همراه اطلاعات کامل از آنها است که به صورت یک کتابچه چاپی در آمده و در اختیار مشتریان قرار داده می شود. به عبارت دیگر کاتالوگ معرف خدمات و فعالیت های شرکت به صورت مختصر است. از دیگر فعالیت های شرکت طراحی سایت مبنا می توان به طراحی کاتالوگ اشاره کرد. شرکت مبنا با داشتن تیم گرافیکی زبده و متخصص قادر است تمام نیازهای طراحی شما اعم از طراحی کاتالوگ ، طراحی لوگو ، گرافیک در طراحی سایت و غیره را برطرف نماید. در صورتی که قصد طراحی کاتالوگ را دارید می توانید با مشاورین ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس بگیرید تا شما را در این امر یاری نمایند.

توجه داشته باشید با انتخاب کاتالوگ قالب آماده، فایل لایه باز کاتالوگ در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید بنا به نیاز خود، تصاویر و متون موجود در متن را تغییر دهید. قالب آماده دارای یکبار ادیت رایگان نیز می باشد. در صورت درخواست بیش از یکبار ادیت باید مبلغ 50.000 تومان پرداخت نمایید.

 

نمونه طراحی کاتالوگ   نمونه طراحی کاتالوگ   نمونه طراحی کاتالوگ   نمونه طراحی کاتالوگ   نمونه طراحی کاتالوگ   

طراحی بروشور

بروشور یکی از راه های تبلیغاتی موثر برای بازاریابی و معرفی محصولات است. طراحی بروشور 3لت برای بسیاری از شرکت ها و سازمان ها کاربردی است. شرکت طراحی سایت مبنا علاوه بر طراحی سایت و سئو، با داشتن کادر طراحی گرافیکی متخصص و کارآزموده به طراحی گرافیک نظیر طراحی بروشور و کاتالوگ نیز می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید. طراحی بروشور نیز در دو نوع قالب آماده و طراحی بروشور اختصاصی وجود دارد. در ادامه تعرفه انواع طراحی بروشور 3لت را برای شما کاربران عزیز ارائه کرده ایم. 

با خریداری بروشور قالب آماده، فایل psd و لایه باز بروشور را در اختیار خواهید داشت. از این رو می توانید بسته به نیاز و نوع کسب و کار خود تصاویر و متون فایل بروشور را تغییر دهید.

 در قالب آماده شما می توانید به صورت رایگان طرح خود را یکبار ادیت نمایید و در صورت نیاز به ادیت بیش از یکبار باید هزینه ای معادل به 50 هزار تومان پرداخت نمایید.

نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور             نمونه طراحی بروشور             نمونه طراحی بروشور            نمونه طراحی بروشور            نمونه طراحی بروشور

طراحی ست اداری

ست اداری شامل سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت می باشد. شما می توانید با سفارش طراحی ست اداری تمام این موارد را به صورت یکجا با هزینه بسیار کمی داشته باشید. ست اداری برگرفته از لوگو و رنگ سازمانی شما است که می تواند نظر مشتری را تا حد زیادی جلب نماید. در واقع طراحی ست اداری جنبه تبلیغاتی دارد بنابراین اگر به دنبال طراحی ست اداری هستید می توانید با کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس بگیرید. حتی شما می توانید طراحی ست اداری خود را متناسب با طراحی سایت خود انجام دهید تا بیشتر در نظر بیننده جلوه کنید.

با انتخاب ست اداری قالب آماده ، این امکان به شما داده می شود تا فایل لایه باز ست اداری را در اختیار داشته باشید و بر اساس رنگ سازمانی و تصاویر مد نظر خود تغییراتی را بر روی طراحی آن اعمال نمایید. قالب های آماده شامل یکبار ویرایش به صورت رایگان می باشند.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی دیگر از مراحلی است که شرکت ها و موسسات و افراد برای تبلیغ کسب و کار خود انجام می دهند. بر روی کارت ویزیت اطلاعاتی همچون شماره تماس ، ایمیل ، آدرس و شرح مختصری از کسب و کار چاپ می شود. کارت ویزیت در دو نوع کارت ویزیت یک رو و طراحی کارت ویزیت دو رو صورت می گیرد. هر کدام از طراحی های انجام شده توسط شرکت طراحی سایت مبنا تا سه مرتبه امکان ادیت و ویرایش را دارا می باشد. طراحی کارت ویزیت به دو صورت قالب آماده و طراحی اختصاصی شکل می گیرد. افرادی که قالب های آماده را برای طراحی کارت ویزیت خود سفارش می دهند، در صورت نیاز به ویرایش باید مبلغ 50 هزار تومان پرداخت نمایند. کارت ویزیت می تواند برگرفته از طراحی سایت شما باشد و در واقع نمودی از کسب و کار شما است.

با خرید کارت ویزیت قالب آماده قادر خواهید بود رنگ و تصاویر موجود بر روی کارت را با در اختیار داشتن فایل لایه باز آن تغییر دهید و متناسب با نوع کار خود کارت ویزیت مناسب را طراحی نمایید.

نمونه کارت ویزیت قالب آماده      نمونه کارت ویزیت قالب آماده      نمونه کارت ویزیت قالب آماده      نمونه کارت ویزیت قالب آماده        نمونه کارت ویزیت قالب آماده        نمونه کارت ویزیت قالب آماده           نمونه کارت ویزیت قالب آماده             نمونه کارت ویزیت قالب آماده          نمونه کارت ویزیت قالب آماده             نمونه کارت ویزیت قالب آماده

طراحی تراکت

طراحی تراکت در شرکت طراحی سایت مبنا به دو صورت طراحی تراکت یک رو و تراکت دو رو صورت می گیرد. تراکت در واقع روشی برای بازاریابی و معرفی خدمات و محصولات به افراد است. این روش تبلیغات نسبتا در مقایسه با سایر روش های تبلیغ ارزان قیمت تر است اما با این وجود بازخورد خوبی دارد. ادیت و ویرایش طرح های قالب آماده در تمام بخش های گرافیکی شامل 50 هزار تومان هزینه اضافی می باشد. طراحی تراکت نیز به مانند بسیاری دیگر از طرح های گرافیکی شامل دو نوع قالب آماده و قالب اختصاصی می باشد. در ادامه تعرفه و هزینه های طراحی تراکت دو رو و یک رو را برای شما کاربران عزیز ارائه کرده ایم.

با انتخاب هر یک از طرح های زیر ، فایل لایه باز آن در اختیار شما قرار داده خواهد شد از این رو می توانید رنگ ، تصاویر و متن موجود در آن را با توجه به فعالیت خود تغییر دهید. 

یکبار ادیت رایگان قالب های آماده هدیه ما به شما است. در صورت نیاز به بیش از یکبار ویرایش باید هزینه ای معادل 50.000 تومان پرداخت نمایید.

 

نمونه طراحی تراکت  نمونه طراحی تراکت    نمونه طراحی تراکت   نمونه طراحی تراکت   نمونه طراحی تراکت

طراحی آگهی مجله

اگر قصد دارید در مجله آگهی ثبت کنید و به دنبال طراحی زیبا برای آگهی خود هستید با شرکت طراحی سایت مبنا تماس حاصل فرمایید. طراحی آگهی مجله می تواند در جلب نظر مشتری بسیار موثر باشد بنابراین بهتر است در طراحی آن دقت نمایید. طراحی آگهی مجله به صورت قالب آماده و قالب اختصاصی طراحی می شود. در انواع اختصاصی شما می توانید تا سه مرتبه به صورت رایگان طرح خود را ادیت نمایید اما در قالب آماده در صورت تمایل به ادیت طرح بیش از یکبار باید هزینه ای معادل 50 هزار تومان بپردازید. با خرید آگهی مجله به صورت قالب آماده ، در واقع شما فایل لایه باز این طراحی را خریداری نموده اید در نتیجه می توانید اطلاعات موجود در آن را بر اساس نیاز خود تغییر دهید.

طراحی اسلاید شو

یکی از بخش هایی که در طراحی سایت بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد، اسلاید صفحه اصلی است. معمولا اسلاید در بالای صفحه اصلی قرار می گیرد و به محض ورود توجه کاربر را جلب می نماید. از این رو انتخاب و طراحی اسلاید شو یکی از فاکتورهای مهم در طراحی سایت محسوب می شود و باید به آن توجه کرد. شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن کادر گرافیکی متخصص می تواند طراحی اسلاید شو شما را برعهده بگیرد. طراحی اسلاید به دو صورت قالب آماده و اختصاصی صورت می گیرد. در ادامه تعرفه انواع طراحی اسلاید را برای شما کاربران عزیز ارائه می کنیم. توجه داشته باشید که در طراحی اسلاید شو با قالب آماده شما امکان ادیت قالب را ندارید و در صورت تمایل به ویرایش بیش از یکبار باید هزینه ای معادل 50 هزار تومان افزون بر هزینه طراحی بپردازید. و در طراحی اسلاید اختصاصی شما می توانید تا سه مرتبه به صورت رایگان درخواست ادیت طرح را داشته باشید. یکی از مزیت های خرید اسلاید شو قالب آماده این است که شما می توانید با در دست داشتن فایل لایه باز اسلاید شو ، رنگ و تصاویر موجود در آن را تغییر دهید.

نمونه طراحی اسلاید شو  نمونه طراحی اسلاید شو  نمونه طراحی اسلاید شو  نمونه طراحی اسلاید شو  نمونه طراحی اسلاید شو

طراحی بنر

بنر در واقع روشی برای تبلیغ و بازاریابی است که بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. طراحی بنر به صورت های مختلفی صورت می گیرد. طراحی بنر با فرمت گیف و با تصاویر متحرک می تواند نظر کاربر را تا حد زیادی جلب نماید. نوع دیگر از بنر های هستند که اگرچه دارای فرمت گیف می باشند اما با این حال از تصاویر ثابت و غیر متحرک ساخته شده اند. فرمت دیگری که برای بنر ها مورد استفاده قرار می گیرد، فلش است. علاوه بر این بنر ها از نظر سبک نیز به سه دسته بنر معمولی ، بنر فلت و بنر رئالیسم تقسیم می شوند. شرکت طراحی سایت مبنا در انواع طراحی سایت خود محلی را مختص بنر ها قرار داده است. شما می توانید برای طراحی بنر در انواع مختلف نظیر بنر تلگرام و یا بنر پیشنهاد ویژه با کارشناسان گرافیست ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی بنر تلگرام

بنر تلگرام اخیرا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تلگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند است که می تواند در رونق کسب و کار شما بسیار موثر باشد. معمولا در طراحی سایت بخشی را برای قرار دادن بنر تلگرام تعبیه می کنند از این رو طراحی بنر تلگرام نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع بنر یکی از تخصص های شرکت طراحی سایت مبنا است. در صورت تمایل به طراحی بنر تلگرام می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه تعرفه طراحی بنر تلگرام را مشاهده خواهید کرد.

طراحی بنر پیشنهاد ویژه

در طراحی سایت ، پیشنهاد ویژه بیانگر بهترین محصولات شما با مناسب ترین قیمت است. این نوع طراحی بنر به ویژه در فروشگاه های اینترنتی بسیار کاربرد دارد. شرکت طراحی سایت مبنا با تعرفه عالی به طراحی بنر پیشنهاد ویژه می پردازد. انواع قالب آماده بنر ویژه تنها دارای یکبار ادیت رایگان می باشد و بیش از یکبار باید هزینه 50.000 تومان پرداخت نمایید، اما در مقابل طراحی بنر پیشنهاد ویژه اختصاصی تا سه مرتبه به صورت رایگان قابل ادیت و ویرایش است. در زیر هزینه طراحی بنر برای پیشنهاد ویژه را ارائه کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. با انتخاب انواع بنرهای پیشنهاد ویژه به صورت قالب آماده، می توانید بر روی رنگ بندی و تصاویر موجود در آن تغییراتی را اعمال نمایید و طراحی بنر را به سلیقه خود انجام دهید.

 

نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه  نمونه طراحی بنر پیشنهاد ویژه

طراحی لیبل

شرکت مبنا علاوه بر طراحی سایت در زمینه های مختلف طراحی گرافیکی نیز فعالیت دارد. طراحی لیبل یکی از تخصص های شرکت طرح و پردازش مبنا است. در زیر تعرفه طراحی لیبل ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی لیبل با کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس حاصل فرمایید.

رنگ بندی سایت های قالب آماده

یکی از پنل های طراحی سایت که در شرکت طراحی سایت مبنا ارائه می شود، پنل طراحی سایت قالب آماده است. معمولا افرادی که تمایل دارند هزینه نسبتا پایین تری برای طراحی فروشگاه اینترنتی و یا طراحی سایت شرکتی خود پرداخت نمایند، این پنل را انتخاب می کنند. امکانات قالب های آماده طراحی سایت کامل بوده وتمام ویژگی های مورد نیاز یک سایت را دارا می باشد. آن دسته از افرادی که تمایل دارند گرافیک و رنگ بندی سایت های قالب آماده خود را تغییر دهند، می توانند این کار را به گرافیست های ما بسپارند تا در زمانی کوتاه زیباترین رنگ بندی را برای طراحی سایت آنها در نظر بگیرند.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده