آموزش HEO

7 / 10
از 2 کاربر

HEO مفهوم جدیدی ست که در طراحی سایت این روز ها درباره آن گفته می شود. مفهومی که از تجربه ی طراحان سایت و متخصصان روان شناسی وارد تخصص طراحی سایت شده است.

از شما دعوت می کنم لطفا مقالات این بخش را مطالعه نمایید، تا آگاهی و اطلاعات خوبی نسبت به این موضوع به دست آورید.

ابتدا باید به این پرسش پاسخ دهیم : HEO چیست؟

HEO چیست

 

در ادامه به معرفی بیشتر HEO و نکات مربوط به آن می پردازیم.

برای آشنایی بهتر از هر موضوعی باید تاریخچه آن را مطالعه کنیم. 

در این مقاله به این پرسش شما نیز پاسخ دادیم، تا آشنایی بهتری با به وجود آمدن این مفهوم پیدا نمایید. لطفا بر روی سوال زیر کلیک نمایید و آن را مطالعه نمایید.

تاریخچه HEO چیست؟

 

برای داشتن HEO  بهتر و بهینه سازی گرافیکی سایت برای جذب مخاطبان نکاتی را باید رعایت کنیم، در این مقاله به تشریح نکات مهم و اصلی برای این موضوع پرداخته ایم، شما می توانیم با کلیک بر روی هر کدام از موارد، توضیحات کامل مربوط به آن را مطالعه نمایید.

نکاتی موثر در HEO عبارتند از:

  1. طول عناصر صفحه
  2. خلاصه مطالب
  3. انتخاب فونت ها
  4. انتخاب رنگ ها
  5. چیدمان صفحه و صفحه آرایی
  6. انتخاب هدر مناسب
  7. درج تاریخ برای اخبار و مطالب

 

و در بخش آخر به سوالات ذیل پاسخ می دهیم، لطفا مطالعه نمایید:

تفاوت SEO و HEO چیست؟

رابطه SEO و HEO چیست؟

رابطه seo و heo چیست

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
ندا : انتقاد
6 4
با سلام مقالات خوب و پرمحتوایی دارید اما قطعه قطعه بودن محتوا و صفحه صفحه بودن مطالب باعث کلافگی کاربر و صرف نظر از مشاهده همه محتوای موجود در مورد یک موضوع می شود. موفق باشین
مدیریت : پاسخ
9 6
با سپاس از انتقاد شما اما دلیل از این کار ایجاد فهرست مناسب برای هر دسته در کنار مطالب می باشد که برای دسترسی سریع به سوال و مقاله مورد نظر بسیار مناسب تر می باشد. تنها نکته منفی این فهرست این می باشد که کار را برای کسانی که قصد دارند تمامی مطالب یک موضوع را سریع و یکجا کپی کنند سخت شده است که یکی دیگر از اهداف بخش بخش شدن مقالات نیز، همین بوده است. ضمنا با اینکار ترغیب به کلیک در سایت نیز باعث خواهد شد.