طراحی سایت پزشکی دکتر قناعتی

10 / 10
از 1 کاربر

طراحی سایت دکتر قناعتی

در دنیای امروز با بوجود آمدن شبکه های اجتماعی، توسعه صفحات شخصی برای معرفی و تبلیغات در فضای مجازی گسترش یافته است. پروفسور حسین قناعتی، فارغ التحصیل رشته رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران برای معرفی خدمات خود به صورت اختصاصی، طراحی سایت شخصی را از معتبرترین شرکت طراحی سایت سفارش داده است تا مراجعه کنندگان خود را به سهولت ویزیت کند.

طراحی سایت خصوصی به شما یک سری امکانات ویژه می دهد که به صورت مختصر به آنها اشاره می کنیم: طراحی گرافیکی تصاویر و لوگو، امکان نوبت دهی آنلاین، امکان مشاوره به صورت تصویری و یا به صورت ارسال پیام، امکان قرار دادن فایل های صوتی و تصویری، قابلیت قرار دادن مقالات آموزشی، اخبار علمی، نظرسنجی، تالار گفتگو و .... .

همیشه هدف شرکت طراحی سایت مبنا، کسب رضایت و حفظ مشتری است چراکه هر مشتری نماینده ای از یک خانواده است و مشتریان جدید را در پی خواهد داشت. شرکت مبنا با طراحی سایت پزشکی برای پزشکان و بیماران، باعث بهبود وضعیت نوبت دهی و یا تعیین وقت آنان شده است. از این رو برای بهبود عملکرد کاری خود می توانید از تیم باتجربه شرکت مبنا کمک بگیری و طراحی سایت متناسب با فعالیت کاری خود داشته باشید تا در هر زمانی در دسترس مخاطبان خودد قرار گیرید.

ایجاد هماهنگی و هارمونی میان محتوا و قالب کلی وبسایت در کنار یکدیگر تأثیر بیشتری بر روی مخاطبان می گذارد و به مراتب آنها را بیشتر در وب سایت شما نگه می دارد.کد نویسی و تولید محتوا بر اساس استانداردهای سئو، هنگام طراحی سایت، به جذب کاربران کمک می کند، در نتیجه باید برای سفارش وب سایت بر روی سئو سایت تأکید بیشتری داشته باشید تا در آینده موتور جستجوگر رتبه بالا به وب سایت شما اختصاص دهد.

برای اینکه فعالیت شما به خوبی دیده شود و در دنیای مجازی نیز مشتریان جدیدی را جذب کنید بهتر است وب سایت سئو شده داشته باشید تا با تنها تایپ یک کلمۀ کلیدی تخصصی به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند، در ضمن داشتن ساختار متناسب با فعالیتتان و همچنین قرار دادن مطالب مرتبط و جذاب در جلب مخاطب بسیار تأثیر گذار است و به شما امکان ارتباط صمیمانه را در حوزه ی طراحی وب سایت شخصی می دهد.         

نمونه های مشابه طراحی سایت پزشکی دکتر قناعتی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت