فروشگاه اینترنتی لاستیک دی جی تایر

10 / 10
از 3 کاربر

فروشگاه بازرگانی میر جعفری از نخستین روز فعالیت خود تا کنون سعی داشته خدمات خود را با توجه به طیف وسیع محصولات به صورت آپدیت، بروز رسانی نموده و از جدیدترین متدها برای ارائه خدمات و محصولات خود بهره مند گردد. به همین دلیل طراحی فروشگاه اینترنتی بازرگانی لاستیک خودرو دی جی تایر را به شرکت طراح سایت مبنا سفارش داده است و از پیشنهادات کارشناسان حرفه ای برنامه نویس و گرافیست برای توسعه فعالیت خود بهره برداری نموده است.

طراحی سایت، امکانات کاربردی متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد و می توان حجم وسیعی از داده ها را در چند صفحه در اختیار کاربران قرار داد و دیگر نیازی به اتلاف وقت برای دادن اطلاعات در رابطه با فعالیت شرکت نمی باشد. با الکترونیکی شدن اکثر فعالیت ها در سطح جهانی، شرکت و فروشگاه های فعال کشور ایران نیز خود را با این شرایط بروز نموده و بستر فروشگاه اینترنتی را با طراحی فروشگاه اینترنتی فراهم نموده اند و خرید آنلاین را با درگاه های پرداخت الکترونیکی مطمئن بوجود آورده اند.

 مهمترین بخشی که موجب می گردد خودرو به حرکت درآید، وجود لاستیک می باشد و شرکت های متعددی در زمینه فروش لاستیک و تایر در حال فعالیت می باشند. شرکت بازرگانی میرجعفری نیز با استفاده از امکاناتی که در طراحی سایت خودرو، طراحی سایت لوازم یدکی خودرو، طراحی سایت قطعات خودرو، طراحی سایت شرکت های بازرگانی و امثال آن قراردارد به صورت هوشمندانه استفاده شده است تا به صورت جامع اطلاعات کاملی را در اختیار کاربران و مشتریان قرار دهند و لاستیک، تایر، قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خودرو خود را با دقت فراوان تهیه نمایند. در حال حاضر  بخش عظیمی از نیازهای روزمره را می توان به واسطۀ طراحی سایت برطرف نمود و زمان و هزینه های مازاد را برای فعالیت های دیگر به کار گرفت.

نمونه های مشابه فروشگاه اینترنتی لاستیک دی جی تایر

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت