طراحی سایت تفریحی

8 / 10
از 4 کاربر

از انواع سایت های تفریحی می توان به وب سایت های بازی و game های آنلاین، وب سایت های نمایش دهنده ی بازی های فلش بصورت آنلاین، سایت های تولید محتوای تفریحی مانند اخبار، عکس، اس ام اس و پیامک و ... نام برد. وب سایت هایی که بطور کلی برای سرگرمی هستند و اهداف درآمدزایی از طریق محتوای خود ندارند به این شکل می باشند. درآمد زایی سایت های تفریحی با تعداد بازدید آنها رابطه ی مستقیم دارد. در صورتی که یک وب سایت سرگرمی و تفریحی ورودی ها و بازدیدکنندگان زیادی را در خود داشته باشند، میتوانند از طریق دادن بنر، پاپ آپ و لینک به سایت های دیگر و یا تبلیغ کالا های دیگر به درآمد زایی بسیاری برسند.

شرکت طراحی سایت مبنا با طراحی سایت های تفریحی بسیار و تجربه ی بالا در ساخت سایت های تفریحی موفق در خدمات شماست.

در طراحی سایت تفریحی فعالیت هایی نظیر بازی آنلاین، مسابقات آنلاین، چت آنلاین، پیامک های مناسبتی و... صورت می گیرد. طراحی سایت تفریحی باید سرعت لود بالایی داشته باشد زیرا اگر اینچنین نباشد کاربر سایت را ترک خواهد کرد همچنین برای اینکه سایت شما در بین جستجوگران در لینک های بالاتری قرار گیرد باید در طراحی سایت خود سئو داشته باشد.

سایت های طراحی شده بصورت تفریحی، در صورتی که به صورت استاندارد طراحی شود می تواند بازدید بالایی داشته باشد و با توجه به بازدیدهای بالای خود می توانند از طریق تبلیغات درآمد بالایی را برای مدیران سایت به همراه داشته باشد.

طراحی سایت تفریحی

مهمترین نکته ای که یک وب سایت تفریحی و سرگرمی باید در نظر داشته باشد مسئله ی ورود کاربر جدید به سایت است. این کار از طریق سیستم های پاپ آپ و بنرها و لینک های تبلیغاتی ولی بصورت هزینه بر امکان پذیر و موقت و البته غیر هدفمند امکان پذیر می باشد. اما بهترین و اصلی ترین روش برای جذب کاربران، کسب رتبه ی بالا در کلمات کلیدی مورد نظر سایت در نتایج گوگل می باشد. وب سایت تفریحی ای که در کلمات مورد هدف خود در لینک های بالای گوگل باشد و اصطلاحا سئوی قوی ای داشته باشد می تواند بصورت هدفمند و دائم و البته بدون هزینه، کاربران بسیاری را جذب سایت خود نماید. این کار با طراحی سایت استاندارد و تکنیک های بالا آمدن در گوگل امکان پذیر می باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با تولید وب سایت های استاندارد و آموزش رایگان تکنیک های سئو و کسب رتبه در گوگل به مشتریان طراحی سایت تفریحی خود، در خدمت شما می باشد.

طراحی سایت تفریحی و سرگرمی و بازی آنلاین

مسئله ی مهم دیگری باید در طراحی سایت در نظر گرفت بحث امکانات وب سایت و گرافیک جذاب آن می باشد. وب سایت تفریحی با داشتن امکاناتی کامل و ساده شده برای کاربران در قالبی جذاب میتواند کاربران را بعد از ورود به سایت، در سایت ماندگار کند. گرافیک جذاب سایت باید بسته به نوع فعالیت وب سایت تفریحی در هر یک از موارد گفته شده طراحی گردد. سرعت لود قالب سایت نیز از اموری است که اگر به درستی رعایت گردد میتواند کاربران در در علاقه مند کردن به وب سایت کمک کند.

شرکت طراحی سایت مبنا با حضور طراحان، برنامه نویسان و گرافیستان حرفه ای میتواند وب سایت مورد علاقه ی شما را بصورت اختصاصی طراحی و پیاده سازی کند.

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت تفریحی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
زمین تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
3
تنیس کودکان
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
1
باشگاه تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
8
نقاشی روی سنگ
طراحی سایت دنیای کودکان
3
آموزش خصوصی تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
1
دانلود آهنگ کودکانه
طراحی سایت دنیای کودکان
4
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
کلاس تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
7
آکادمی تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
5
تنیس روی چمن
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
1
ساخت زمین تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
2
آموزش تنیس کودکان
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
1

ویژگی های سایت های تفریحی

دلیل اصلی به وجود آمدن وب سایت های سرگرمی و طراحی سایت تفریحی مسلما مسئله تفریحی بودن و ایجاد سرگرمی برای کاربران می باشد. 

مهمترین ویژگی این وب سایت ها جنبه سرگرم کننده آنها برای کاربران می باشد، پس باید جذابیت و دلایلی برای این امر در طراحی سایت خود ایجاد نماییم که باعث ماندگاری کاربران در وب سایت ما شود. 

برای این امر ابتدا باید ما کاربران اینترنتی را جذب وب سایت نماییم و سپس با توجه به امکاناتی که در اختیار آنها قرار می دهیم باعث ماندگاری آنها در وب سایت خود شویم.

در صورت رسیدن به تعداد کاربران زیاد وب سایت ما دارای ویژگی درآمدزایی خواهد شد، زیرا به علت پر بازدید بودن این وب سایت و داشتن کاربران فراوان، مکان خوبی برای کسب و کار های مختلف برای تبلیغات محصولات خود می باشد.

شما از طریق جذب تبلیغات متنی و بنری برای وب سایت خود می توانید به منبع درآمدی فوق العاده دست پیدا نمایید. البته برای رسیدن به این راه باید تلاش فراوانی نمایید و با اصول حرفه ای طراحی سایت و متد روز این کار آشنایی داشته باشید.

هدف از داشتن سایت تفریحی چیست ؟

هدف طراحی سایت تفریحی معمولا کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات بنری برای این سایت ها می باشد؛ مدیران سایت های تفریحی اغلب قصد دارند با ایجاد مطالب و محتوای سرگرم کننده برای کاربران اینترنتی و جذب آنها به بازدید از سایت هایشان و داشتن یک وب سایت پر بازدید، از طریق دریفات تبلیغات برای کناره های سایت، برای خود درآمد زایی نمایند.

معمولا راه سختی برای رسیدن به این امر در پیش رو خواهد بود، ولی اگر کاری را که قصد انجام آن را داریم از ابتدا با روش های اصولی و حرفه ای پیش ببریم، مسلما در این راه موفق تر خواهیم بود.

مهمترین مسئله ای را که باید در طراحی سایت تفریحی در نظر داشته باشیم تا بتوانیم مخاطبان را جذب نماییم، رعایت مسائل مربوط به سئو در طراحی سایت می باشد. زیرا از این طریق می توانیم کاربران زیادی را از طریق موتور های جست و جو نسبت به وب سایت خود جذب نماییم. 

شرکت طراحی سایت مبنا با استفاده از حرفه ای ترین روش های طراحی سایت و رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما می تواند بهترین گزینه برای شما در امر طراحی سایت حرفه ای باشد.

لطفا بخش نتایج بدست آمده ما را در انتهای این صفحه و یا بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید تا با دلایل انتخاب شرکت طراحی سایت خود را آشنا شوید. 

دلایل موفقیت سایت های تفریحی

دلایل موفقیت سایت های تفریحی را می توان در دو موضوع جست و جو نمود:

  1. ابتکار خاص برای ایجاد سرگرمی
  2. بهینه سازی سایت و  طراحی سایت حرفه ای

در صورت انجام هر دو مورد بالا ما می توانیم قطعا موفق ترین وب سایت تفریحی را در اختیار داشته باشیم و البته با رعایت هر کدام از موارد بالا نیز قطعا می توانیم به موفقیت دست پیدا نماییم.

نکته مهم در اینجا برای کسب موفقیت، این می باشد که وب سایت ما دارای کاربران زیادی باشد، و رسیدن به بخش عمده ای از این مهم با بهینه سازی وب سایت برای موتور های جست و جوگر، امکان پذیر خواهد بود.

شرکت طراحی سایت مبنا با سابقه درخشان در طراحی سایت و تجربه فراوان در طراحی سایت های تفریحی و... می تواند بهترین و جذاب ترین وب سایت تفریحی را برای شما ایجاد نماید. کافی ست نتایج بدست آمده توسط وب سایت های طراحی شده شرکت مبنا را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید و دلیل این گفته ما را تصدیق نمایید.

طراحی اختصاصی وب سایت تفریحی و سرگرمی

ویژگی اصلی طراحی سایت تفریحی شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. پس بهتر است با انتخاب بهترین ها برای خود، باعث خاص بودن طراحی سایت خود شویم.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت تفریحی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت های تفریحی و سرگرم کننده

هزینه ی طراحی سایت تفریحی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت با هدف تفریحی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
عرفان : طراحی سایت تفریحی
2 1
سلام لطفا لیست امکانات به همراه قیمت طراحی سایت تفریحی رو برام بفرستید.لطفا راهنماییم کنید.ممنون
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام.لیست امکانات و پیش فاکتور برای شما ارسال شد و در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود.
عبدالمالکی : لیست قیمت
0 3
سلام لطفا پیش فاکتور رو برای من هم ارسال کنید
مدیریت : پاسخ
0 1
ارسال شد
جوانمردیان :
1 0
قیمت طراحی سایت تفریحی رو به همراه سئوی اون رو میخواستم.ممنونم
مدیریت : پاسخ
0 1
درخواست شما ارسال شد
آقای پیرنیا :
0 0
سلام اگه یه سایت مانند پارس ناز بخوام چقدر قیمتش میشه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام لیست امکانات و پیش فاکتور براتون ارسال شد و با تماس گرفته خواهد شد
الناز مرادی :
0 0
اگه یه سایت تفریحی با سئوی بالا بخوام چقدر هزینه ش میشه؟لطفا راهنمایی کنید.
مدیریت : پاسخ
3 0
لیست امکانات و پیش فاکتور برای شما ارسال شد و جهت راهنمایی با شما در اسرع وقت تماس گرفته می شود.
طاهر : هزینه
2 0
اگه یه سایت تفریحی با سئوی بالا بخوام چقدر هزینه ش میشه؟لطفا راهنمایی کنید.
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام ، اطلاعات مورد درخواست شما به ایمیلتان فرستاده شد ، طی 48 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت
زویا :
1 0
منون از توضیحاتتون
نمونه پروژه های طراحی سایت