طراحی سایت مدارس

7 / 10
از 13 کاربر

امروزه با توجه به نیاز روز افزون ارتباطی آنلاین و اینترنتی، مدارس نیز به سمت طراحی سایت کشیده شده اند تا از این طریق بتوانند به راحتی با اولیاء و مسئولین مدرسه ارتباط برقرار کنند. از اهداف اصلی طراحی سایت مدارس ارتباط مسئولین مدرسه با اولیا و خود دانش آموز می باشد. مدارس امروز مهمترین راهکارشان برای ارائه بهتر خدمات به دانش آموزان و خانواده ی های آنها را باید در خدمات اینترنتی و غیر حضوری ببینند .

مدیران مدارسی که می خواهند به راحتی با اولیاء و دانش آموزان در ارتباط باشند و خدماتی مانند ارائه ی جزوات و کتاب ها، نمایش اخبار و اطلاعیه ها، صدور نتایج امتحانات، نظرسنجی های مختلف، ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه و دیگر حساب ها بصورت آنلاین، ارسال اس ام اس و ایمیل به گروه های مختلف شامل معلمان، کارمندان، اولیاء و دانش آموزان و ... بپردازند می توانند از اینگونه وب سایت ها استفاده کنند.

یکی از بزرگترین مزایای داشتن سایت برای مدارس، استفاده از تبلیغ رایگان و هدف مند در زمینه ی خودشان است. به طور مثال مدرسه هوانوردی مدبر از نمونه کارهای ما در این زمینه، توانسته است با 1 شدن رتبه اش در گوگل در کلمات دلخواهش ، توانسته است تبلیغ وسیعی بدون هزینه ی اضافی و بصورت دائمی داشته باشد.

طراحی سایت مدارس

طراحی سایت ویژه ی مدارس، هنرستان ها و سایر آموزشگاه ها بصورت استاندارد و حرفه ای و قدرتمند در گوگل با امکانات تحلیل شده و کامل از تخصص های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد. ما در این زمینه جدا از طراحی سایت قدرتمند برای شما، مشاوره ی کاملی از نوع کار شما در اینترنت به شما ارائه میدهیم تا شما تست و خطاهای بی مورد نداشته باشید.

ارتباط مناسب و کامل با دانش آموزان از طریق امکاناتی چون ثبت نام آنلاین، ارسال اس ام اس ها و ایمیل های مختلف از طریق سایت، ارائه ی اطلاعات، اخبار، اطلاعیه ها، نتایج آزمونهای مدرسه و ... از مهمترین دلایلی است که یک مدرسه باید وب سایت حرفه ای که دارای چنین قابلیت هایی است را داشته باشد. 

طراحی بر اساس گوگل و کسب رتبه ی بالا در گوگل نیز برای اعتبار، پیدا کردن دانش آموزان جدید و دیده شدن توسط همه بدون محدودیت زمانی و مکانی از الزامات کار می باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با راهنمایی دقیق شما و طراحی یک سایت مدرسه ی اختصاصی مطابق با نیاز و سلیقه ی شما، توسط برنامه نویسان و گرافیستان حرفه ای در خدمت شماست.

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت مدارس

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
هنرستان خلبانی
طراحی سایت مدرسه هوانوردی مدبر
1
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه

ویژگی های سایت های مدارس

ویژگی اصلی سایت های مدارس را می توان ارتباط موثر و مفید و سریع با دانش آموزان و اولیاء آنها دانست. البته معرفی هنرستان و جذب دانش آموزان از طریق وب سایت را نیز می توان از ویژگی های بارز طراحی سایت برای مدارس دانست.

بسیاری از مدارس کشور از طریق طراحی سایت مدارس ، توانسته اند تعداد دانش آموزان خود را افزایش دهند. همچنین با توجه به امکاناتی از طریق وب سایت در اختیار مدارس قرار می گیرد، می توانند ارتباط موثری با دانش آموزان و اولیاء آنها داشته باشند.

با توجه به پیشرفت علم امروز و دسترسی همه افراد به اینترنت، دیگر نیازی به نامه نگاری و تماس های فراوان به اولیا دانش آموزان برای اطلاع رسانی مراسمات و جلسات وجود ندارد، شما با انتشار یک خبر بر روی وب سایت می توانید همه آنها را در کسری از زمان مطلع نمایید.

ویژگی های دیگری که طراحی وب سایت مدارس برای شما می تواند داشته باشد از جمله این موارد می باشد:

  • انتشار اخبار و اطلاعیه ها
  • ثبت نمرات در اینترنت و ارائه کارنامه اینترنتی
  • ایجاد انجمن گفت و گو برای ارتباط اساتید و معلمان با دانش آموزان و اولیاء
  • ثبت نام اینترنتی
  • معرفی امکانات مدرسه
  • معرفی اساتید و کادر مدرسه
  • و...

شما مدیران عزیز با توجه به این ویژگی ها می توانید ارتباطات خود را با کل نیروهای مدرسه خود را از طریق طراحی سایت و به صورت مجازی و اینترنتی انجام دهید.

هدف از داشتن وب سایت مدرسه چیست ؟

هدف اصلی از طراحی سایت مدارس ، ایجاد ارتباطات اینترنتی با اولیا و دانش آموزان و اساتید مدرسه می باشد.

مدارس، امروزه تحت تاثیر علم روز و گسترش ارتباطات اینترنتی و استفاده گسترده مردم از کامپیوتر و اینترنت، اقدام به طراحی سایت می نماید. بدینوسیله بسیاری از مدیران که در گذشته معمولا ارتباط کمتری با اولیاء برقرار می نمودند، می توانند بدون حضور فیزیکی در کنار هم و با استفاده از انجمن گفت و گو آنلاین، با آنها ارتباط برقرار نمایند.

همچنین ارتباط کافی و موثر با اساتید نیز می تواند از اهداف دیگری باشد که یک مدیر مدرسه از طراحی سایت برای مدرسه خود داشته باشد.

البته هدف تعدادی از مدیران برای طراحی سایت ، جذب دانش آموزان بیشتر و افزایش دانش آموزان از طریق ثبت نام اینترنتی می باشد.

برای این موارد نکته مهمی که باید در نظر داشته باشیم، رعایت اصول بهینه سازی سایت می باشد که در غیر این صورت، وب سایت شما توسط موتور های جست و جو دیده نخواهد شد و برای جذب دانش آموزان و ثبت نام اینترنتی به مشکل بر خواهید خورد. شرکت طراحی سایت مبنا با رعایت تمام این موارد و اصول حرفه ای طراحی سایت، وب سایتی مناسب و حرفه ای برای شما ایجاد خواهد نمود.

دلایل موفقیت سایت های مدارس

دلایل موفقیت طراحی وب سایت های مدارس را می توان در جذب دانش آموزان بیشتر، حضور وب سایت مدارس در صدر لیست جست و جوی موتور های جستوجوگر مثل گوگل دانست. 

البته رسیدن به این موفیقت فقط با توجه به 2 نکته زیر امکان پذیر خواهد بود:

  1. رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت
  2. رعایت اصول بهینه سازی سایت

شما می توانید نمونه پروژه های طراحی سایت مدارس را در قسمت پایین مشاهده نمایید و میزان موفقیت آنها را از خود آنها پرس و جو نمایید. 

شرکت طراحی سایت مبنا با هدف ارتقاء و پیشرفت شما اقدام به راه اندازی و طراحی سایت برای شما می نماید و در این راه با توجه به اصول حرفه ای شرکت، رضایت مندی مشتریان از اهداف اولیه شرکت و همچنین تاثیر گذاری وب سایت بر روی کسب و کار و یا زمینه فعالیتی شما، از اهداف عالی شرکت ما می باشد.

نتایج بدست آمده توسط شرکت مبنا که می توانید در قسمت بهینه سازی سایت مشاهده نمایید، مطمئنا اتفاقی نبوده و ثمره تجربه فراوان و دانش روز و استفاده از متخصصان و برنامه نویسان حرفه ای وب سایت می باشد.

طراحی اختصاصی وب سایت مدرسه

ویژگی اصلی طراحی سایت مدارس  شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت مدارس موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت های مدارس

هزینه ی طراحی سایت مدارس و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت مدارس شرکت طرح و پردازش مبنا، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
آقای مظفری : طراحی سایت مدارس
4 4
باسلام و خسته نباشید لطفا لیست امکانات سایت مدارس و همچنین هزینه ی طراحی را برای من ایمیل کنید. سپاس
مدیریت : پاسخ
5 5
سلام درخواست شما ارسال شد و جهت راهنمایی با شما در اسرع وقت تماس گرفته می شود.
فرج زاده : برآورد هزینه
1 5
لطفا امکانات و هزینه طراحی رو برای من هم بفرستید.ممنون
مدیریت : پاسخ
0 2
ارسال شد
معین :
1 0
قیمت طراحی سایت مدرسه رو به همراه سئوی اون رو میخواستم.
مدیریت : پاسخ
1 1
درخواست شما ارسال شد
ابراهیمی :
0 2
سلام.لطفاهزینه ی تقریبی ومدت زمان طراحی سایت مدارس روبرام ایمیل کنید تادرصورت امکان سفارش بدم.ممنون
مدیریت : پاسخ
5 4
درخواستتون براتون ایمیل شد.
نمونه پروژه های طراحی سایت