طراحی فروشگاه اینترنتی

9 / 10
از 203 کاربر

امروزه طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از نیاز های بازار اینترنتی کشور می باشد و با توجه به تغییر و تحولاتی که در زمینه ی کسب و کار های مختلف رخ داده است نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی برای همه ی کسب و کار ها نیاز میشود. تمامی کسب و کار های موجود در بازار کار به یکی از انواع ارائه دهنده ی کالا یا خدمات تقسیم میشوند و مطمئنا شما نیز جز یکی از دسته بندی ها قرار داده میشوید. اگر جز دسته بندی ارائه دهنده کالا قرار دارید می توانید با یک طراحی فروشگاه اینترنتیمیتوانید کسب و کار خود را ارتقا دهید. باتوجه به تغییر و تحولاتی که در زمینه ی کسب و کار ها طی چند سال گذشته به وجود آمده است لزوم متحول کردن کسب و کار های قدیمی به سمت مجازی سازی و استفاده بهینه از بستر اینترنت امری ضروری و بدور از انکار می باشد. با توجه به اینکه بسیاری از کار را امروزه می توان همه یا بخشی از آنرا در بستر اینترنت انجام داد این فرصت برای تمامی کسب و کار هایی که در زمینه ی فروش کالا فعالیت دارند به وجود آمده است تا با استفاده از خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی یک فروشگاه مجازی برای خود داشته باشند و بتوانند فراتر از انتظاری که تا به حال داشته اند میزان فروش خود را ارتقا داده و حتی در سراسر ایران مشتری کالای خود را داشته باشند و از طریق طراحی فروشگاه اینترنتی به سود آوری بیشتر از آنکه تا کنون داشته اند دست یابند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

 هر نوع کسب و کاری در زمینه فروش کالا های مختلف مشغول به فعالیت می باشد میتواند با صرف هزینه ای مناسب و طراحی سایت فروشگاهی کسب و کار خود را ارتقا بخشیده و سطح بالاتری از درامد را تجربه نماید. توجه داشته باشید که با تغییر و تحولاتی که در زندگی روزانه ی افراد به وجود آمده و در آینده ای نه چندان دور می آید افراد دیگر فرصت زیادی برای بازار گردی و خرید به صورت حضوری را نخواهند داشت به همین منظور مطمئنا به سراغ وب سایت های فروشگاهی رفته و پس از مطالعه ی جزئیات محصولات مورد نظر خود اقدام به خرید اینترنتی از این فروشگاه ها می نمایند تا به این صورت در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایند حال اگر شما نیز یکی از مالکین همین فروشگاه های اینترنتی باشید که از قبل از طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کرده است می توانید از این فرصت پیش آمده استفاده نموده و با ارائه محصولات باکیفیت و همچنین ارائه ضمانت های لازم به مشتریان اینترنتی خود نسبت به تعویض و یا پس گرفتن محصولات خریداری شده ی آنها در صورت عدم رضایت نظر مشتریان بسیاری را به سمت فروشگاه اینترنتی خود جلب نموده و از بتوانید محصولات خود را علاوه بر حضوری به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز به فروش برسانید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی به عنوان یکی از مهم ترین زیر شاخه های طراحی سایت اصلی ترین چیزی است که شما برای موفقیت آینده خود به آن نیاز دارید. برای طراحی فروشگاه اینترنتی علاوه بر ظاهر زیبا و کاربر پسند می بایست رابط کاربری بالایی را نیز برای آن در نظر گرفت به نحوی که هر کاربری با هر میزان سواد اینترنتی و آشنایی با اینترنت بتواند به راحتی به بخش های مختلف سایت مراجعه نموده و نیاز های خود را برطرف نماید. همچنین وب سایت فروشگاهی شما می بایست از نظر امکانات پنل مدیریتی نیز دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد تا شما به عنوان مدیریت فروشگاه آنلاین و همچنین افرادی که به جهت ورود اطلاعات سایت بر روی آن کار میکنند برای تامین و تولید محتوا و قرار دادن اطلاعات کامل در رابطه با محصول با محدودیتی مواجه نشود در این صورت است که میتوان گفت شما یک طراحی فروشگاه آنلاین کامل را انجام داده اید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

برای طراحی فروشگاه اینترنتی در اولین قدم می بایست صاحب یک فروشگاه فیزیکی و یا فردی که دارنده مجموعه ای کالا می باشد تصمیم بر مجازی سازی کسب و کار خود بگیرد. پس از آن شخص می تواند با مراجعه به دفتر یک شرکت طراحی سایت معتبر مانند شرکت طراحی سایت مبنا و دیدن نمونه کار های انجام شده توسط آنها از میان نمونه کار های آماده طراحی سایت یک وب سایت فروشگاهی آماده را به سر انجام برسانید. همچنین در صورتی که طرح خاصی برای ظاهر گرافیکی وب سایت فروشگاهی خود در نظر دارید می توانید پس از مشاوره با بخش گرافیک شرکت نسبت به ارائه ایده خود اقدام نمایید تا ظرف مدت زمان مشخصی قالب وب سایت شما مطابق با خواسته ای که داشته اید طراحی و در انتها یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی را در اختیار بگیرید.

 

در صورتی که تمایل دارید تا با شرکت طراحی سایت مبنا در زمینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی همکاری داشته باشید می توانید با شماره ی 0216123 تماس حاصل نمایید تا ضمن دریافت مشاوره در این زمینه جلسه ی حضوری با شما تدارک دیده شود و پس از مراجعه حضوری توضیحات تکمیلی در کنار ارائه نمونه کار های متناسب با حوزه ی کاری و ایده ای که در ذهن دارید به شما ارائه شود.

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی جز آن دسته از عواملی است که نمیتوان از قبل آنرا پیش بینی و در نظر گرفت زیرا طراحی سایت امری کاملا معطف می باشد و این کارفرما می باشد که با توجه به خواسته ها و انتظاراتی که یک طراحی سایت فروشگاهی ایده آل دارد قیمت نهایی را تعیین می نماید. اینکه شما به عنوان یک کارفرما به چه نوع سایت فروشگاهی نیاز دارید نیز بر روی قیمت نهایی طراحی وب سایت فروشگاهی شما نیز تاثیر گذار خواهد بود به عنوان مثال طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و یا همان طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا همچنین طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان همچنین طراحی فروشگاه آنلاین با یکدیگر از نظر کیفیت و همچنین میزان وقتی که صرف طراحی قالب ، کد نویسی و استفاده از ماژول های مختلف میشود با یکدیگر متفاوت بوده و به همین دلیل دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند  به همین دلیل نیز توصیح میشود در صورتی که شما  مایلید تا در این زمینه اطلاعات جامع تری کسب نمایید می بایست با شماره های ارائه شده در زیر تماس بگیرید.

خط ویژه چهار رقمی : 6123-021

021-66004327 و 66085712-021

شماره همراه در صورت اشغال بودن خطوط 09361620056

آدرس ایمیل : info@sitedesign-co.com

طراحی فروشگاه اینترنتی

پس از انجام فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی  توسط شرکت طراحی سایت مد نظر شما ، می بایست نسبت به ورود اطلاعات و درج محصولات بر روی سایت اقدام نمایید در کنار ورود اطلاعات نیز می توانید از خدمات سئو وب سایت فروشگاهی ارائه شده توسط شرکت مبنا نیز بهره مند شوید تا در کلماتی که میتوانند بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشند در صفحه اول جست و جو های اینترنتی قرار بگیرید و فروش فوق العاده ای را از این طریق به دست آورید. در بخشی از پنل مدیریت وب سایت نیز قسمتی برای تعریف روش های ارسال محصولات برای شما در نظر گرفته شده است که میتوانید با مراجعه به این قسمت برای هر استان و شهر کشور روش ها و قیمت های ارسال مختص به آن شهر و استان را تعریف نمایید تا کاربر در انتخاب شیوه ی ارسال محصول نیز حق انتخاب داشته و رضایت بیشتری از خرید خود از سایت شما داشته باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با بیش از 600 نمونه سایت موفق در زمینه های کاری مختلف و در انواع طراحی سایت شرکتی، معرفی ، فروشگاهی ، نیازمندی و... آماده است تا با بهره گیری از جدید ترین روش های برنامه نویسی بهترین، امن ترین و با کیفیت ترین سایت ها را به شما تحویل دهد. شما پس از ملاحظه ی نمونه کار های این شرکت میتوانید با شماره ی 0216123 تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. پس از آن در صورت تمایل میتوانید به آدرس شرکت مراجعه کرده و در یک جلسه ی حضوری توجیهی با روند طراحی سایت شرکت آشنا شوید. شرکت طراحی سایت مبنا در همه رنج قیمتی توانایی طراحی فروشگاه اینترنتی برای مشتریان خود را دارد. سایت های طراحی شده ی شرکت مبنا در دو نوع قالب آماده و قالب اختصاصی می باشد که با توجه به درخواست مشتری برای وی انجام میشود.

طراحی فروشگاه اینترنتی

مهمترین نکته ای که باید مدنظر داشته باشید این است که سایت فروشگاه شما، یک ویترین 24 ساعته و بدون محدودیت مکانی می باشد.

نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی

برای آنکه یک طراحی فروشگاه اینترنتی ایده آل را انجام دهید می بایست به نکات قابل توجه دقت داشته باشید. در اول قدم می بایست به این نکته بسیار توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شما یک ویترین شبانه روزی و بدون محدودیت زمانی و مکانی می باشد و شما در هر ساعت از شبانه روز و از هر کجای ایران و حتی جهان می توانید بازدید کننده و خریدار داشته باشید پس همواره سعی کنید این ویترین را زیبا و تمیز نگه دارید و از تصاویر مناسب و با کیفیت و در عین حال با حجم مناسب و بهینه استفاده کنید تا سرعت لود سایت شما برای کاربرانی که از سرعت اینترنت کمی نیز برخوردار می باشند نیز مناسب بوده و سایت در مدت زمان کمی بارگزاری شود. نکته بعد اینکه طریقه نمایش محصولات در کنار یکدیگر و همچنین وجود سیستم جست و جوی مناسب برای اینکه کاربر راحت تر به محصول مورد نظر خود دست یابد از دیگر ویژگی هایی است که در روند موفقیت شما در کسب سود از فروشگاه اینترنتی تان کمک حال شما خواهد بود.

 

صفحه معرفی و خرید محصول از دیگر بخش هایی است که باید در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی به آن توجه ویژه ای داشته باشید. قرار دادن تصاویر با کیفیت و به تعداد مناسب از محصول در زاویه های مختلف در کنار توضیحات جامع و کامل در رابطه با کالا ، مشخصات ، مزایا و معایب آن می تواند در تصمیم گیری کاربر برای خرید محصول بیشترین تاثیر را داشته باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

نمایش محصولات مشابه، پرداخت آنلاین، داشتن سیستم حراجی، سیستم تگ و ارتباط بین صفحات، دسته بندی کامل و سطح به سطح، داشتن فیلدهای کامل برای محصول، امکان مقایسه ی فیلدهای مختلف محصولات، جستجوی پیشرفته بر اساس فیلدهای محصولات در دسته بندی های مختلف، نمایش سوالات متداول و سیستم پشتیبانی و ارتباط با واحدهای فروش و مالی و ... از دیگر ویژگی هایی است که سایت های فروشگاهی باید داشته باشند و در طراحی فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شوند.

پس از طراحی سایت فروشگاهی و قرار دادن محصولات با محتوایی با کیفیت اینک نوبت آن رسیده است که با یک استراتژی بازاریابی اینترنتی موفق به کسب سود بالایی دست یابید. با توجه به تجربه چندین ساله ی شرکت طراحی سایت مبنا در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی این نوید را به شما می دهیم که در صورت همکاری با شرکت مبنا در زمینه ی طراحی سایت فروشگاهی و همچنین بازاریابی اینترنتی شما یکی از افرادی خواهید بود که در مقایسه با سایر هم صنف های خود که همچنان به فکر فروش حضوری محصولات خود هستند صد ها گام جلوتر خواهید بود درامدی بسیار بیشتر از آنان خواهد داشت.

طراحی فروشگاه اینترنتی

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی توسط شرکت طراحی سایت مبنا :

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی بر اساس نیاز و مطابق با سلیقۀ کارفرما

بخش نظرات کاربران در رابطه با هر محصول، خبر، مقاله و...

بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی

ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت

طراحی div base و فشرده سازی صفحات جهت بالا بردن سرعت فروشگاه اینترنتی

رعایت تمامی نکات امنیتی و تضمین غیر قابل هک بودن سایت فروشگاه اینترنتی

بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏های مدیر سایت

بخش گالری تصاویر با امکان تعریف آلبوم و عکس‏های نامحدود

ایجاد صفحات نامحدود برای سایت

سئوی قدرتمند و کدنویسی استاندارد مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل

بخش اسلاید تصاویر هدر سایت و با افکت های زیبا

بخش مدیران و سطح دسترسی آنها

تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر

تنظیم کد آمار سایت به صورت داینامیک و امکان استفاده از چند کد آماری در سایت

امکان اضافه نمودن محصولات به صورت نامحدود

امکان طبقه بندی محصولات به صورت کاملا داینامیک

امکان جستجوی پیشرفته ی محصولات بر اساس فیلدهای مورد درخواست

امکان اتصال به سیستم فیلد داینامیک مانند سایت دیجی کالا

اتصال تارنمای فروشگاهی به شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام

قابلیت ارائۀ پیش فاکتور به مشتریان در لحظۀ پرداخت

امکان پرداخت آنلاین با بانک های پاسارگاد و ملت و ...

پشتیبانی فنی و آموزش رایگان پنل مدیریت و آموزش سئو حرفه ای بصورت رایگان

همسان سازی وبسایت با تحلیلگر گوگل آنالیتیکس و وب مستر تولز جهت تحلیل آماری فروشگاه و در نهایت ارتقای آن در موتورهای جستجوگر

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی رسپانسیو

در حال حاضر با گسترش روز افزون استفاده از تلفن های همراه بسیاری از جست و جو های اینترنتی به وسیله ی این وسیله صورت میگیرد به حدی که در سال 2016 میزان جست و جو به وسیله ی تلفن های همراه از دستگاه های کامپیوتری پیشی گرفت و نتیجه نخست را در جهان به خود اختصاص داد به همین جهت وجود ساختاری در سایت که بتواند وب سایت فروشگاه آنلاین شما را مطابق اندازه ی گوشی های تلفن همراه نشان دهد یک مزیت به حساب می آید که از جنبه های گوناگون می تواند به سود شما و کسب و کارتان باشد. طراحی فروشگاه اینترنتی رسپانسیو هم بر روی موتور های جست و جو تاثیر گذار است و هم می تواند رضایتمندی بیشتر کاربران را در بر داشته باشد به این صورت شما میتوانید مشتریانی که به وسیله ی تلفن های همراهشان وارد سایتتان شده اند را نیز جذب نموده و از فروش محصولات به آنها کسب سود نمایید.

برای دریافت مشاوره بیشتر و یا سفارش طراحی سایت فروشگاهی می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و جهت دریافت وقت جلسه حضوری و ملاحظه نمونه کار ها و توضیحات تکمیلی هماهنگی های لازمه را انجام دهید.

خط ویژه چهار رقمی : 6123-021

021-66004327 و 66085712-021

شماره همراه در صورت اشغال بودن خطوط 09361620056

آدرس ایمیل : info@sitedesign-co.com

آدرس دفتر تهران : تهران _ میدان آزادی ، خیابان آزادی بعد از استاد معین ابتدای خیابان دکتر هوشیار پلاک 83 واحد 3

آدرس دفتر تهران : تهران _ میدان آزادی ، خیابان آزادی بعد از استاد معین ابتدای خیابان دکتر هوشیار پلاک 83 واحد 3

 

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی فروشگاه اینترنتی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
ترازو
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
5
تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
4
کراسبو
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
8
بی متال
فروشگاه اینترنتی آژمان
1
ورق pvc
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
2
پولشمار
طراحی فروشگاه اینترنتی پولشمار
3
پاف مبل
طراحی فروشگاه اینترنتی ربکالا
4
لیبل زن
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
5
رنگ چرمی
طراحی فروشگاه اینترنتی پوشش فام
1
کالباسبر
طراحی سایت فروشگاه اسلایسر
1
رولبرینگ
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ
1
پمپ روغن
فروشگاه ابزار لوب
1
یزد تایر
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
2
گریس پمپ
فروشگاه ابزار لوب
2
سیف باکس
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
3
کاغذ عکس
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
5
کلت بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
10
تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
1
کلید فیوز
فروشگاه اینترنتی آژمان
1
کالباس بر
طراحی سایت فروشگاه اسلایسر
1
ترانس جوش
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
الکتروکار
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
1
تسمه تایم
طراحی سایت فروشگاهی خودرو
2
قیمت رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
2
خرید لیبل
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
4
پارچه مبل
طراحی فروشگاه اینترنتی ربکالا
5
آپشن ساینا
طراحی فروشگاه اینترنتی کارن یدک
1
ترازو کمری
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
عطر بانوان
طراحی فروشگاه اینترنتی ونوس پرفیوم
1
پروفیل mdf
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
1
لوازم ماکت
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
لوکس فروشی
طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو اول
3
تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
3
مته الماسه
طراحی فروشگاه اینترنتی ابزار تجارت
3
اسکی فضایی
طراحی فروشگاه تردمیل
4
ابزار دقیق
فروشگاه اینترنتی آژمان
5
خرید ترازو
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
6
اسکی فضایی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
9
ساچمه صنعتی
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ
1
چرخ چرم دوز
فروشگاه چرخ خیاطی
1
لاستیک مکسس
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
تعمیر ترازو
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
تخت تک نفره
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
1
ترازو خانگی
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
آپشن ساندرو
طراحی فروشگاه اینترنتی کارن یدک
2
خرید لاستیک
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
3
لاستیک بارز
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
3
تپانچه بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
4
نمایشگر led
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
4
چرخ میاندوز
فروشگاه چرخ خیاطی
5
اسکناس شمار
طراحی فروشگاه اینترنتی پولشمار
5
خرید تردمیل
طراحی فروشگاه تردمیل
7
توپ بدنسازی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
8
خرید لاستیک
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
8
لاستیک فروشی
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
سنسور القایی
فروشگاه اینترنتی آژمان
1
خرید بلبرینگ
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ
1
چرخ چرم دوزی
فروشگاه چرخ خیاطی
1
تردمیل خانگی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
1
چشمی دیجیتال
طراحی سایت نمایندگی اگزیتک
1
لیبل زن رنگی
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
1
چرخ دوخت چرم
فروشگاه چرخ خیاطی
1
تعمیر باسکول
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
محصولات پریم
طراحی سایت داروخانه دکتر صادقی
4
کاغذ چاپ عکس
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
5
محصولات نوکس
طراحی سایت داروخانه دکتر صادقی
5
تردمیل ارزان
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
5
ساعت ایستاده
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
7
کلید اتوماتیک
فروشگاه اینترنتی آژمان
1
لاستیک هانکوک
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
قیمت گریس پمپ
فروشگاه ابزار لوب
1
لاستیک مارشال
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
گریس پمپ برقی
فروشگاه ابزار لوب
2
محصولات قرآنی
طراحی فروشگاه اینترنتی بصیر
2
بدنسازی مردان
طراحی فروشگاه اینترنتی دمبل
3
فرش گرد کاشان
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
3
محصولات نوروا
طراحی سایت داروخانه دکتر صادقی
4
اسکوتر بنزینی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
5
نیمکت بدنسازی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
6
باسکول دیجیتال
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
تردمیل باشگاهی
طراحی فروشگاه تردمیل
1
فروش ونتیلاتور
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
1
لاستیک رودستون
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
پمپ گازوئیل کش
فروشگاه ابزار لوب
2
فروشگاه لاستیک
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
2
فرش گرد ماشینی
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
3
قیمت تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
4
خرید تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
5
پرینتر بلوتوثی
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
5
دستگاه چاپ لیبل
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
1
لوازم ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
فروش رینگ اسپرت
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
شب خواب سه بعدی
طراحی سایت فروشگاه استارت کالا
1
نمایندگی تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
فروشگاه بلبرینگ
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ
1
سرویس خواب چوبی
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
2
پارچه مبل راحتی
طراحی فروشگاه اینترنتی ربکالا
3
ترازوی آشپزخانه
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
5
ابزار ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
5
فروش اکسیژن ساز
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
7
ترازو آزمایشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
دستگاه چاپ بارکد
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
1
ماژول تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
2
بهترین چرخ خیاطی
فروشگاه چرخ خیاطی
2
پیگیری سند خودرو
طراحی سایت فروشگاهی خودرو
3
قیمت چرخ میاندوز
فروشگاه چرخ خیاطی
3
بهترین چرخ خیاطی
فروشگاه چرخ خیاطی
5
لوازم لوکس پراید
طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو اول
5
موتور برق دست دوم
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
تعمیرات قلم قرآنی
طراحی فروشگاه اینترنتی بصیر
1
ترازوی آزمایشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
چراغ خواب سه بعدی
طراحی سایت فروشگاه استارت کالا
3
چرخ خیاطی میاندوز
فروشگاه چرخ خیاطی
4
فروشگاه تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
6
چرخ گوشت الکتروکار
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
1
خرید رینگ و لاستیک
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
آیفون تصویری تکنما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
3
لوازم بدنسازی خانگی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
1
خرید بنفشه آفریقایی
طراحی فروشگاه اینترنتی گل ویولا
1
بهترین آیفون تصویری
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آکام سازه
2
فرش هزار شانه کاشان
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
3
چرخ گوشت صنعتی خانگی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
1
خرید لوازم ساخت ماکت
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
بورس لوازم ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
استند بنفشه آفریقایی
طراحی فروشگاه اینترنتی گل ویولا
1
خرید اینترنتی مبلمان
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
5
دوربین مداربسته ارزان
طراحی سایت فروشگاهی دوربین مدار بسته
1
فروشگاه لوازم ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
2
خرید مانتو اسپرت دخترانه
طراحی فروشگاه لباس رزتا استور
2
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
باسکول
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
2
تردمیل
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
7
لاستیک
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
9
ورق mdf
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
1
مته آهن
طراحی فروشگاه اینترنتی ابزار تجارت
2
اسلایسر
طراحی سایت فروشگاه اسلایسر
4
فرش گرد
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
5
عینک روو
طراحی سایت فروشگاه گلسس کالا
1
رنگ چکشی
طراحی فروشگاه اینترنتی پوشش فام
1
چشمی درب
طراحی سایت نمایندگی اگزیتک
1
گریس خور
فروشگاه ابزار لوب
1
صفحه pvc
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
2
کنتاکتور
فروشگاه اینترنتی آژمان
2
پی ال سی
فروشگاه اینترنتی آژمان
2
پول شمار
طراحی فروشگاه اینترنتی پولشمار
3
قیمت عطر
طراحی فروشگاه اینترنتی ونوس پرفیوم
7
قیمت تفنگ
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
1
آپشن تیبا
طراحی فروشگاه اینترنتی کارن یدک
1
رنگ پودری
طراحی فروشگاه اینترنتی پوشش فام
1
موتور جوش
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
ابزار جوش
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
خرید رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
2
خرید تفنگ
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
2
عینک پلیس
طراحی سایت فروشگاه گلسس کالا
3
فروش رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
5
اپشن ال90
طراحی فروشگاه اینترنتی کارن یدک
7
ترازو گرمی
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
بوستر ترمز
طراحی سایت فروشگاهی خودرو
1
دستگاه جوش
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
عینک پرسول
طراحی سایت فروشگاه گلسس کالا
1
وسایل ماکت
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
ورق نئوپان
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
3
رینگ اسپرت
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
3
قیمت ترازو
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
4
کارت خودرو
طراحی سایت فروشگاهی خودرو
4
عینک پورشه
طراحی سایت فروشگاه گلسس کالا
5
لوازم شکار
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
8
اسکیت برقی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
9
فروش بای پپ
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
1
لاستیک نکسن
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
خدمات تکنما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
فروش لاستیک
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
تخت یک نفره
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
1
قیمت باسکول
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
کاغذ حرارتی
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
2
لاستیک لاسا
طراحی فروشگاه لاستیک لاسا تایر
3
پمپ گازوئیل
فروشگاه ابزار لوب
4
فروش تردمیل
طراحی فروشگاه تردمیل
4
پیگیری کارت
طراحی سایت فروشگاهی خودرو
5
اسپرت خودرو
طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو اول
5
تخت دو نفره
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
7
کتونی ورزشی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
7
قیمت تردمیل
طراحی فروشگاه تردمیل
8
لاستیک میشلن
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
پرینتر اپسون
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
1
فروش بلبرینگ
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ
1
کوله یک روزه
طراحی فروشگاه ورزشی بریم کوه
1
نصب قفل برقی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آکام سازه
1
سیلندر خودرو
طراحی سایت فروشگاهی خودرو
1
بلبرینگ نسوز
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ
1
لاستیک فالکن
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
چرخ چرم دوزی
فروشگاه چرخ خیاطی
1
قيمت الكترود
طراحی فروشگاه اینترنتی ابزار تجارت
2
لیبل زن دستی
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
4
لوازم کمپینگ
طراحی فروشگاه ورزشی بریم کوه
5
تردمیل خانگی
طراحی فروشگاه تردمیل
5
فروشگاه رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
5
پوست کن میوه
طراحی سایت فروشگاه اسلایسر
14
محصولات لانژه
طراحی سایت داروخانه دکتر صادقی
1
رینگ و لاستیک
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
لاستیک دانلوپ
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
تجهیزات ورزشی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
2
محصولات مذهبی
طراحی فروشگاه اینترنتی بصیر
2
ترازو دیجیتال
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
3
دستگاه بای پپ
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
3
مزون اینترنتی
طراحی فروشگاه لباس رزتا استور
4
محصولات سی گل
طراحی سایت داروخانه دکتر صادقی
5
گریس پمپ بادی
فروشگاه ابزار لوب
5
تردمیل اقساطی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
8
ترازو فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
1
مته فرز انگشتی
طراحی فروشگاه اینترنتی ابزار تجارت
1
نمایندگی اپسون
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
1
لاستیک گلدستون
طراحی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
1
الماس تراشکاری
طراحی فروشگاه اینترنتی ابزار تجارت
2
خرید اسکیت برد
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
3
سیف باکس خانگی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
3
چرخ گوشت صنعتی
طراحی سایت فروشگاه اسلایسر
4
تردمیل باشگاهی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
5
دستگاه لیبل زن
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
7
وسایل ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
سرویس چرخ خیاطی
فروشگاه چرخ خیاطی
1
خرید رینگ اسپرت
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
پروفیل ام دی اف
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
1
اینورتر جوشکاری
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
اتوماسیون صنعتی
فروشگاه اینترنتی آژمان
1
ساخت تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
2
دوچرخه اسپینینگ
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
4
خرید آنلاین مبل
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
5
دستگاه پول شمار
طراحی فروشگاه اینترنتی پولشمار
5
چرخ خیاطی صنعتی
فروشگاه چرخ خیاطی
9
دستگاه چاپ برچسب
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
1
قطعات تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
2
فروش مانتو اسپرت
طراحی فروشگاه لباس رزتا استور
2
محصولات بایودرما
طراحی سایت داروخانه دکتر صادقی
2
لوکس فروشی خودرو
طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو اول
3
خرید مانتو اسپرت
طراحی فروشگاه لباس رزتا استور
4
فرش ماشینی کرمان
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
5
لوازم اسپرت ساینا
طراحی فروشگاه اینترنتی کارن یدک
1
کابل آیفون تصویری
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آکام سازه
1
برنامه تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
1
قیمت چرخ چرم دوزی
فروشگاه چرخ خیاطی
3
پیگیری کارت خودرو
طراحی سایت فروشگاهی خودرو
3
کوله دوچرخه سواری
طراحی فروشگاه ورزشی بریم کوه
5
خرید اینترنتی مبل
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
6
چرخ خیاطی چرم دوزی
فروشگاه چرخ خیاطی
1
دستگاه جوش اینورتر
طراحی سایت فروشگاه ابزار جوش
1
چرخ گوشت نیمه صنعتی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
1
فروش بنفشه آفریقایی
طراحی فروشگاه اینترنتی گل ویولا
1
صندوق فروشگاهی لمسی
طراحی فروشگاه اینترنتی لیبل پیپر
1
چرخ خیاطی کامپیوتری
فروشگاه چرخ خیاطی
3
همکاری در فروش لباس
طراحی فروشگاه لباس رزتا استور
5
نرم افزار تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
1
خرید وسایل ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
عینک آفتابی بچه گانه
طراحی سایت فروشگاه گلسس کالا
1
خرید قلم قرانی ارزان
طراحی فروشگاه اینترنتی بصیر
5
فروشگاه اینترنتی مبل
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
5
فروشگاه اینترنتی مشهد
طراحی سایت فروشگاه استارت کالا
6
فروشگاه اینترنتی مبلمان
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
5
خرید اینترنتی مانتو اسپرت
طراحی فروشگاه لباس رزتا استور
4

امکانات پیش فرض طراحی فروشگاه های اینترنتی

 1. طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیاز و مطابق با سلیقۀ کارفرما
 2. بخش نظرات کاربران در رابطه با هر محصول، خبر، مقاله و...
 3. بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی
 4. ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت
 5. طراحی div base و فشرده سازی صفحات جهت بالا بردن سرعت فروشگاه اینترنتی
 6. رعایت تمامی نکات امنیتی و تضمین غیر قابل هک بودن سایت فروشگاه اینترنتی
 7. بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏های مدیر سایت
 8. بخش گالری تصاویر با امکان تعریف آلبوم و عکس‏های نامحدود
 9. ایجاد صفحات نامحدود برای سایت
 10. سئوی قدرتمند و کدنویسی استاندارد مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل
 11. بخش اسلاید تصاویر هدر سایت و با افکت های زیبا
 12. بخش مدیران و سطح دسترسی آنها
 13. تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر
 14. تنظیم کد آمار سایت به صورت داینامیک و امکان استفاده از چند کد آماری در سایت
 15. امکان اضافه نمودن محصولات به صورت نامحدود
 16. امکان طبقه بندی محصولات به صورت کاملا داینامیک
 17. امکان جستجوی پیشرفته ی محصولات بر اساس فیلدهای مورد درخواست
 18. امکان اتصال به سیستم فیلد داینامیک مانند سایت دیجی کالا
 19. اتصال تارنمای فروشگاهی به شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام
 20. قابلیت ارائۀ پیش فاکتور به مشتریان در لحظۀ پرداخت
 21. امکان پرداخت آنلاین با بانک های پاسارگاد و ملت و ...
 22. پشتیبانی فنی و آموزش رایگان پنل مدیریت و آموزش سئو حرفه ای بصورت رایگان
 23. همسان سازی وبسایت با تحلیلگر گوگل آنالیتیکس و وب مستر تولز جهت تحلیل آماری فروشگاه و در نهایت ارتقای آن در موتورهای جستجوگر
 24. طراحی سایت واکنش گرا در صورت تقاضا

هزینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی:

هزینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت از نوع فروشگاهی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط ویژه چهار رقمی : 6123-021 

021-66004327 و 66085712-021

آدرس ایمیل : info@sitedesign-co.com

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه  یا 09361620056 تماس بگیرید.

آدرس دفتر تهران : تهران _ میدان آزادی ، خیابان آزادی بعد از استاد معین ابتدای خیابان دکتر هوشیار پلاک 83 واحد 3

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
محسن سیاوشی : استعلام قیمت
21 12
با سلام خدمت شما دوستان گرامی قیمت یک فروشگاه حرفه ای مانند دیجی کالا چقدره ممنون میشم پاسخ بدید
مدیریت : پاسخ
16 20
سلام. براتون لیست امکانات به همراه پیش فاکتور ایمیل شد. زمان انجام هم قید شده.
کاوشی : طراحی فروشگاه آنلاین
2 4
من یک سایت فروشگاه آنلاین میخوام که سئو ی اون قوی باشه. مشابه سایت کوماکس یا اینترمال باشه و امکانات در همون حد باشه. لطفا با من تماس بگیرید یا برام پیش فاکتور رو ایمیل کنید. ممنون
مدیریت : پاسخ
6 11
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت و گرافیست آن ایمیل شد و برای پیگیری در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته میشود
خانم عیوضی : قیمت فروشگاه اینترنتی
4 6
قیمت یک فروشگاه اینترنتی با پرداخت آنلاین رو به همراهه امکانانت سئو میخواستم.
مدیریت : پاسخ
2 8
سلام. براتون لیست امکانات و ریز قیمت ها به همراه پیش فاکتور ایمیل شد. زمان انجام کل پروزه ه و بخش های مختلف آن هم قید شده. چند روز دیگر هم جهت پیگیری ، باهاتون تماس گرفته میشود. با تشکر مدیریت سایت دیزاین
نورپاک : قیمت چند؟
1 4
سلام.یه سایت واسه معرفی کارم میخام کارمون درباره کابینته توی فیس بوکم میخام دمتون گرم یا حق فقط مشتی باشه نه از این بدرد نخوراش
مدیریت : پاسخ
4 8
با سلام ، در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
کتابی : قیمت
2 3
با سلام خدمت شما قیمت یک فروشگاه ساده چقدره ممنون میشم پاسخ بدید
مدیریت : پاسخ
1 8
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت و گرافیست آن ایمیل شد و برای پیگیری در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته میشود
fatemeh : aram
1 3
سلام قیمت یه فروشگاه مثل دیجی کالا چقدر میشه ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدید
مدیریت : پاسخ
1 6
اطلاعات مورد نیاز به ایمیل شما فرستاده میشود
saeed :
1 3
با سلام قیمت یه فروشگاه حرفه ای مثه دی جی کالا و همینطور یه فروشگاه ساده که قابلیت اضافه کردن عکس و توضیحات محصولات را دارد را لطفا ایمیل کنید.همچنین لطفا به این سوال که آیا پس از ایجاد این فروشگاه باید حتما با یکی از شرکت های ارائه دهنده سیستم خرید قرارداد بست پاسخ دهید.با تشکر
مدیریت : پاسخ
2 7
با سلام امکانات مورد درخواست شما براتون ایمیل شد . در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
مریم دیانی : طراحی فروشگاه پایان نامه و فایل های پی د ...
3 5
با سلام و خسته نباشی. میخواستم بدونم قیمت یک فروشگاه اینترنتی پایان نامه و فایل های پی دی اف تقریبا چقدر میشه؟؟
morteza :
1 5
سلام منم میخواستم ببینم هزینه راه اندازی و طراحی سایتی مثل دیجی کالا جقدره؟
مدیریت : پاسخ
1 9
سلام. براتون لیست امکانات به همراه پیش فاکتور ایمیل شد. زمان انجام هم قید شده.
جلال : سایت فوشگاهی مقاله - پروژه
3 5
سلاممن حدود 15000 پایان نامه و پروزه دانشگاهی دارم و میخواهم آنرا از طریق فروشگاه ارائه بدم و از طریق کارتهای شتاب و همچنین paypal به فروش برسانم و میخواهم سیستم کاملا اتوماتیک انجام شود -لطفا هزینه طراحی و ... رابرایم ارسال کنید.
مدیریت : پاسخ
1 11
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
اميد : قيمت
4 4
با سلام خدمت شما قیمت یک فروشگاه ساز ساده چقدره ممنون میشم پاسخ بدهید
مدیریت : پاسخ
2 7
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
مدیریت : پاسخ
2 7
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
شعبانی :
3 5
با سلام و خسته نباشی. میخواستم بدونم قیمت یک فروشگاه اینترنتی پایان نامه و فایل های پی دی اف تقریبا چقدر میشه؟؟ میخوام مثل سایت زیر باشه www.ketabdownload.com
مدیریت : پاسخ
2 7
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
داود ایمانی ممق ... :
1 3
طرحاتون خوبه لطفا قیمت را برام میل کنید
مدیریت : پاسخ
4 7
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
ستاره : ستاره
1 4
سلام خوبیدمن خواستم قیمت طراحی فروشگاه پستی و دیجی تالی و دانلود خواستم که شما فقط ادرس سایتتون را بهم ایمل زدین
مدیریت : پاسخ
6 7
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
امیر : عدم رنکینگ مناسب سایت مبنا
3 3
ببخشید چرا در سرچ گوگل با کلمات سئو و طراحی سایت اثری از سایت مبنا به چشم نمی خورد
مدیریت : پاسخ
21 8
سلام در سرچ گوگل سایت شرکت مبنا در جستجو بر اساس عنوان طراحی سایت لینک پنجم قرار دا رد
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت