بازاریابی اینترنتی

7 / 10
از 56 کاربر

بازاریابی اینترنتی چیست ؟

بازاریابی اینترنتی نوعی از تبلیغات می باشد که شامل مزیت های زیر می باشد:

  • بازاریابی اینترنتی باعث افزایش سرعت تبلیغات می شود و از اتلاف وقت جلوگیری می شود.
  • مقرون به صرف بودن این نوع تبلیغات و ایجاد رقابت در سطح بین المللی.
  • مناسب برای تمام اقشار.

بازاریابی-اینترنتی

فعالیت هایی که در زمینه بازاریابی اینترنتی میتوان انجام داد شامل :

√ ایمیل مارکتینگ

ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع دادن محصولات جدید به کاربران.از خصوصیات ایمیل مارکتینگ کم هزینه بودن و پر بازده بودن می باشد.

√ بازاریابی از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو
اغلب کاربران برای جسجوی مطلب مورد نظر از سایت google استفاده می کنند.در گوگل نیز تبلیغات بر اساس کلمات کلیدی عمل می کند در نتیجه ما باید برای اینکه در گوگل بازدید بیشتری داشته باشیم باید وب سایت خود را در میان سایت های دیگر در گوگل ارتقا بدیم و به لینک های صفحات اول برسانیم.
√ از طریق پنل اس ام اس(ارسال پیامک های تبلیغاتی)
این نوع بازاریابی هم به دلیل کم هزینه بودن و هدفمند بودن از ارزش بالایی برخوردار می باشد.زیرا حتی اگر کاربر شما به اینترنت دسترسی نداشته باشد حتما با این روش از تبلیغات جدید شما باخبر خواهد شد و حتی آن را می تواند به اشخاص دیگر بفرستد.
√ آنالیز کلمات کلیدی
برای بازدید از وب سایت و افزایش بازاریابی اینترنتی خود باید برای وب سایت خود کلمات کلیدی مناسبی طرح کنید.کلمات کلیدی منتخب شما باید در متن نوشته شده ،وجود داشته باشد و همچنین نباید از کلمه ی تکراری استفاده کنید به عبارتی شما باید در هر صفحه از وب سایت خود کلمات کلیدی مجزا بکار ببرید.
شما می توانید با استفاده از سایت google trends کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنید.
 مشاوره سئو و معرفی به موتورهای جستجو
ما با داشتن دانش کافی و همچنین افراد مجرب و با هدف طراحی سایت حرفه ای سعی در افزایش بازاریابی و پیشبرد اهداف شما را داریم.شما با مشاوره با افراد مجرب می توانید بهینه سازی سایت خود را در گوگل افزایش دهید.
√ معرفی به موتورهای جستجو
هر شرکتی پس از طراحی سایت حرفه ای خود نیازمند به معرفی وب سایت خود در بستر وب می باشد.شرکت ما پس از طراحی یک سایت کاربردی برای شما و همچنین طراحی سایت بر اساس استانداردهای سئو می تواند شما را  پیشبرد اهدافتان هدایت کند.
√ تهیه متن وب سایت
تهیه یک متن مناسب از مهمترین عناصر در تهیه یک سایت بهینه و کاربردی می باشد.انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای هر صفحه عاملی بسیار مهم در سئو می باشد زیرا  موتورهای جستجوی گوگل بر اساس کلمات کلیدی وارد شده در صفحات سایت عمل می کنند.توجه داشته باشید که تعداد کلمات کلیدی به کار برده شده در یک صفحه از تعدادی کاراکتر بیشتر و یا تکراری نشود در غیر این صورت موتور جستجوی گوگل به جای امتیاز مثبت،به وب سایت شما امتیاز منفی خواهد داد.
√ بهینه سازی وب سایت
بهینه سازی سایت یا سئو جهت بررسی موتورهای جستجو می باشد.اخیرا بر اساس الگوریتم جدید گوگل انتخاب کلمات کلیدی مناسب و همچنین بهینه سازی سایت ارزش بسزایی پیدا کرد است.شما باید جهت طراحی سایت بهینه و کاربردی گوگل رنکینگ خود را افزایش دهید زیرا اگر گوگل رنکینگ شما مرتبه بالایی نداشته باشد توسط کاربران دیده نمی شود و نهایتا وب سایت شما بازدیدی نخواهد داشت.
√ بازاریابی از طریق ویدئو
بازاریابی از طریق ویدوئو یکی از جدید ترین و کاربردی ترین بازاریابی ها می باشد.امروزه افراد برای  استفاده بیشتر از  زمان به سمت این نوع بازاریابی حرکت کرده اند.
ایجاد یک ویدئوی مناسب و کاربردی و همچنین استفاده ی به جا از آن  می تواند بازدید از سایت شما را به طور چشمگیری افزایش دهد.
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
احمدغفوری :
4 13
عالی
:
1 16
مرسي ..