طراحی بروشور

7 / 10
از 11 کاربر

بروشور یکی از راه های تبلیغاتی موثر برای بازاریابی و معرفی محصولات است. طراحی بروشور 3لت برای بسیاری از شرکت ها و سازمان ها کاربردی است. شرکت طراحی سایت مبنا علاوه بر طراحی سایت و سئو، با داشتن کادر طراحی گرافیکی متخصص و کارآزموده به طراحی گرافیک نظیر طراحی بروشور و کاتالوگ نیز می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید. طراحی بروشور نیز در دو نوع قالب آماده و طراحی بروشور اختصاصی وجود دارد. در ادامه تعرفه انواع طراحی بروشور 3لت را برای شما کاربران عزیز ارائه کرده ایم. 

تعرفه طراحی بروشور 3لت

طراحی بروشور 3لت قالب اختصاصی طراحی بروشور 3لت قالب آماده

200.000 تومان

100.000 تومان

نمونه های بروشور قالب آماده

با خریداری بروشور قالب آماده، فایل psd و لایه باز بروشور را در اختیار خواهید داشت. از این رو می توانید بسته به نیاز و نوع کسب و کار خود تصاویر و متون فایل بروشور را تغییر دهید.

 در قالب آماده شما می توانید به صورت رایگان طرح خود را یکبار ادیت نمایید و در صورت نیاز به ادیت بیش از یکبار باید هزینه ای معادل به 50 هزار تومان پرداخت نمایید.

نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور   نمونه طراحی بروشور             نمونه طراحی بروشور             نمونه طراحی بروشور            نمونه طراحی بروشور            نمونه طراحی بروشور

ارسال نظر و نظرات ثبت شده