طراحی لوگو

9 / 10
از 9 کاربر

طراحی لوگوی اختصاصی

یکی دیگر از تخصص های شرکت طراحی سایت مبنا ، طراحی لوگو و اجرای لوگو می باشد. لوگو در واقع نمادی از نام تجاری شما است که می تواند به صورت نوشتاری و یا تصویری باشد. به عبارت دیگر ، لوگو یک طرح گرافیکی است که با استفاده از سمبل یا فونت به نمایش کشیده می شود. اغلب در طراحی سایت و طراحی ست اداری و کارت ویزیت به لوگو نیاز دارید. اکثر شرکت ها و سازمان ها به صورت اختصاصی دارای یک لوگو می باشند.

از سالها قبل استفاده از تصاویر برای رساندن مفهوم رایج بوده است امروزه نیز با تحول بسیار هنوز هم این روش برای القای مفهوم مورد استفاده قرار می گیرد. لوگو در طراحی سایت نیز کاربرد دارد. معمولا در طراحی سایت برای لوگو یک مکان مناسب در هدر سایت در نظر گرفته می شود تا به محض ورود کاربر به سایت ، با نام تجاری شما روبه رو شود. لوگو انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. 

طراحی لوگو بر اساس المنت هایی که در آن به کار می رود به دسته های زیر تقسیم می شود:

  • پیکتوگرام ، سمبل و یا آیکون که در آن طراحی لوگو با استفاده از تصاویر صورت می گیرد.
  • لوگوتایپ یا اجرای لوگو که در آن با استفاده از نوشتار لوگو طراحی می شود.
  • لوگوی ترکیبی که از ادغام تصویر و نوشتار ایجاد می شود.

تعرفه های طراحی لوگوی اختصاصی

طراحی نماد طراحی لوگو تایپ طراحی نماد + لوگو تایپ
200.000 تومان 300.000 تومان 500.000

نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو    نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو   نمونه طراحی لوگو

ارسال نظر و نظرات ثبت شده