طراحی کارت ویزیت

10 / 10
از 1 کاربر

طراحی کارت ویزیت یکی دیگر از مراحلی است که شرکت ها و موسسات و افراد برای تبلیغ کسب و کار خود انجام می دهند. بر روی کارت ویزیت اطلاعاتی همچون شماره تماس ، ایمیل ، آدرس و شرح مختصری از کسب و کار چاپ می شود. کارت ویزیت در دو نوع کارت ویزیت یک رو و طراحی کارت ویزیت دو رو صورت می گیرد. هر کدام از طراحی های انجام شده توسط شرکت طراحی سایت مبنا تا سه مرتبه امکان ادیت و ویرایش را دارا می باشد. طراحی کارت ویزیت به دو صورت قالب آماده و طراحی اختصاصی شکل می گیرد. افرادی که قالب های آماده را برای طراحی کارت ویزیت خود سفارش می دهند، در صورت نیاز به ویرایش باید مبلغ 50 هزار تومان پرداخت نمایند. کارت ویزیت می تواند برگرفته از طراحی سایت شما باشد و در واقع نمودی از کسب و کار شما است.

تعرفه طراحی کارت ویزیت

نوع  قالب اختصاصی قالب آماده
طراحی کارت ویزیت یک رو 50.000 تومان 30.000 تومان
طراحی کارت ویزیت دو رو 100.000 تومان 50.000 تومان

نمونه کارت ویزیت قالب آماده

با خرید کارت ویزیت قالب آماده قادر خواهید بود رنگ و تصاویر موجود بر روی کارت را با در اختیار داشتن فایل لایه باز آن تغییر دهید و متناسب با نوع کار خود کارت ویزیت مناسب را طراحی نمایید.

قالب آماده دارای یکبار ویرایش رایگان است. ادیت بیش از یکبار مستلزم پرداخت 50.000 تومان هزینه می باشد.

نمونه کارت ویزیت قالب آماده      نمونه کارت ویزیت قالب آماده      نمونه کارت ویزیت قالب آماده      نمونه کارت ویزیت قالب آماده        نمونه کارت ویزیت قالب آماده        نمونه کارت ویزیت قالب آماده           نمونه کارت ویزیت قالب آماده             نمونه کارت ویزیت قالب آماده          نمونه کارت ویزیت قالب آماده             نمونه کارت ویزیت قالب آماده

ارسال نظر و نظرات ثبت شده