طراحی سایت نیازمندی

9 / 10
از 96 کاربر

 وب سایت نیازمندی، سایتی است که در آن اشتغال ها و یا محصولات و خدمات در دسته بندی های مختلف و تفکیک شده ارائه می گردند. وجود سایت های نیازمندی، یکی از حیاتی ترین مسائل در اینترنت می باشد. دلیل این امر هم اینست که تمامی افراد به اطلاعات شرکت ها، خدمات دهندگان و فروشندگان و راه های تماس با آنها که به صورت آگهی در سایت نیازمندی ثبت می شوند، نیاز دارند.

به طور خلاصه سایت نیازمندی ها، بانک اطلاعات کاملی از آگهی های شرکت های مختلف، فروشندگان، خدمات دهندگان با تفکیک موضوعی و منطقه ای می باشد.

طراحی سایت نیازمندی ، از آنجایی که حیطه ی وسیعی از موضوعات مختلف و اشتغال های گوناگون و نیز کلمات کلیدی نامحدودی را شامل می شود، یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت ها است که اگر به درستی و برطبق استاندارد ها و تکنولوژی های روز و با اساس سئو و موتورهای جستجو گر طراحی گردد، مدیران آن می توانند به سوددهی بسیار زیادی از طریق سایت آگهی نامه و نیازمندی خود برسند.

نمونه موفق خارجی این نوع وب سایت های سیستم classifieds در سایت ebay و نمونه ی موفق ایرانی آن سایت ایستگاه و ایران تجارت می باشند.

طراحی سایت نیازمندی ها

سایت های ایستگاه و ایران تجارت به دلیل اول بودن در طراحی سایت های تبلیغاتی و نیازمندی در ایران، توانسته اند، با وجود ضعف های آشکار خود، به موفقیت چشم گیری دست پیدا کنند. اما به دلیل وسعت زیاد این حیطه ی کاری که تمامی شغل ها و اصناف را شامل می شود، سایت های بسیار دیگری توانستند با ورود به سایت های نیازمندی ، به موفقیت های حتی بیشتری پیدا کنند.

شرکت مبنا با اصلاح سایت های موفق نیازمندی مختلف و طراحی اختصاصی آن توانسته است سایت های قدرتمند تبلیغاتی و نیازمندی ای را طراحی کند. از جمله ی سایت های موفق طراحی شده توسط ما، سایت سانیاز می باشد که موفقیت آن به قدری است که در کلمات ثبت آگهی، آگهی رایگان، درج آگهی، آگهی، سایت نیازمندی ، تبلیغات رایگان، خرید موتور، فروش موتور، سایت تبلیغاتی، درج آگهی رایگان و بیش از 2850 کلمه کلیدی دیگر در صفحه ی اول گوگل و حتی لینک های 1 تا 3 گوگل باشد.

طراحی سایت نیازمندی و طراحی سایت آگهی و طراحی سایت تبلیغاتی یکی از تخصص های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا در طراحی سایت می باشد.

ویژگی های سایت نیازمندی

ویژگی اصلی طراحی سایت یک سایت نیازمندی، نمایش آگهی ها بصورت دسته بندی شده بر اساس موضوعات و بر اساس مناطق و تقسیمات شهری هستند. سایت نیازمندی ها محلی سایت برای ثبت آگهی و تبلیغ شرکت ها و ارائه دهنده های تبلیغات و محصولات. در صورتی که ثبت آگهی بصورت روان و ساده باشد، یکی از دغدغه های کاربران رفع می شود.

اما مهمترین ویژگی یک طراحی سایت نیازمندی ، دیده شدن آگهی کاربران و جواب گرفتن از سایت نیازمندی است که در این زمینه در بخش دلایل موفقیت سایت نیازمندی، توضیح کاملی ارائه شده است.

نمایش آگهی های متنی، لینک دار، ویژه، نمایش آگهی های استان ها و شهرها، تفکیک آگهی های به صورت دسته بندی شده، دسته بندی موضوعی قوی و جامع، تفکیک آگهی های ثبت شده توسط یک کاربر، پنل کاربری ساده، سیستم موجودی حساب و موجودی هدیه، بخش های مختلف برای تبلیغات بنری و متنی، روان بودن و ساده بودن عضویت و ثبت آگهی، سیستم های پورسانت دهی، بخش آگهی های تخفیفی، سیستم پرداخت آنلاین و فیشی و ... از جمله ی مهمترین ویژگی های سایت های نبازمندی و سایت هایی که بصورت آگهی های تبلیغاتی فعالیت می کنند، می باشد.

هدف از داشتن سایت نیازمندی

درآمد زایی!

مسلما هدف نهایی یک سایت نیازمندی و تبلیغاتی کسب درآمد از آن است. که با توجه به گسترده بودن حیطه ی آن و نیاز همه ی اصناف به تبلیغات هدفمند، این امر حتی با وجود رقیب های زیاد در زمینه ی سایت های آگهی و نیازمندی، امکان پذیر است.

اما اینکه بخواهیم خوش بین باشیم که به راحتی به این درآمد زایی خواهیم رسیم، مسلما اشتباه است و این درآمد عظیم با کار کردن و توجه زیاد به طراحی سایت و البته اصولی بودن کار امکان پذیر می باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با تجربه ی فراوان و موفق در زمینه ی طراحی سایت نیازمندی و آگهی، برای رسیدن به هدف نهایی راه کارهای فراوانی را بدست آورده است که با در اختیار گذاشتن آن به مشتریان خود، توانسته است آنها را چندین پله جلو بیاندازد که گواه این امر نمونه کارهای موفق این شرکت در طراحی سایت نیازمندیها می باشد.

طراحی سایت نیازمندی ، باید بر اساس سئو و موتورهای جستجوگر باشد. چراکه راه رسیدن به هدف درآمد زایی برای مدیران این سایت های، ورود کاربران به آن می باشد.

دلایل موفقیت سایت های نیازمندی ها :

بازدید واقعی!

مهمترین دلیل موفقیت یک سایت نیامندی، بازدید زیاد از این سایت بصورت واقعی می باشد و رسیدن به هدف درآمد زایی از سایت نیازمندی، تنها با پربازدید کردن این سایت امکان پذیر است.

سایت نیازمندی محل درج آگهی های شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات و محصول می باشد است که در صورتی که آن ها از آگهی های ثبت شده در یک سایت نیازمندیها جواب و بگیرند و به اصطلاح زنگ خور پیدا کنند، آگهی خود را در آن سایت ویژه میکنند تا بهتر دیده شود. پس باید سایت نیامندی ها پربازدید باشد تا آگهی های آگهی دهندگان دیده شود.

مهمترین روش پربازدید کردن این سایت ها، آن هم بصورت هدفمند، گوگل است. چراکه 80 درصد بازدید کنندگان سایت های از طریق گوگل به سایت ها وارد می شوند. پس اگر بخواهیم سایت نیازمندی ای داشته باشیم که با کمترین هزینه و کمترین کار به بازدهی مالی برای ما برسد، باید طراحی سایتمان براساس سئو و موتورهای جستجو گر باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا، با تخصص و دانش کامل در زمینه ی ارتقای سایت شما در موتورهای جستجوگر بدون هزینه و تنها با طراحی سایت به صورت استاندارد شما در خدمت شماست.  گواه این موضوع داشتن لینک های مشتریان خود مثل سانیاز در صفحه ی اول گوگل مانند کلمات ثبت آگهی، آگهی، آگهی رایگان، تبلیغات رایگان، درج آگهی و آگهی فروش خودرو، فروش موتور، خرید موتور، سایت آگهی موتور، ثبت تبلیغات رایگان و ... می باشد.

امکانات پیش فرض سایت های آگهی نامه و نیازمندی

 1. ماژول آگهی ها با امکان ثبت آگهی بدون نیاز به عضویت و عضویت اتوماتیک کاربران با ارسال رمز و تایید آگهی به صورت اس ام اس و ایمیل
 2. در نظر گرفتن قابلیت دسته بندی آگهی ها بصورت داینامیک در طراحی سایت
 3. قابلیت ثبت فیلدهای داینامیک برای هر دسته بندی بصورت مجزا
 4. امکان ثبت آگهی های استانی و فیلتر و جستجوی مخصوص برای یک استان
 5. امکان مدیریت عکس ها و آیکون های سایت
 6. امکان مدیریت کلمات کلیدی و توضیحات آگهی ها و دسته بندی های و به طور کلی همه ی بخش های سایت بصورت مجزا جهت سئو قوی سایت
 7. مدیریت گزارش دهی تخلفات کاربران به مدیر سایت
 8. مدیریت پیغام ها توسط کاربران سایت و آگهی دهندگان با امکان ارسال ایمیل و اس ام اس
 9. سیستم موجودی حساب برای کاربران
 10. امکان ثبت موجودی هدیه در یک بازه ی زمانی برای کاربران عضو سایت
 11. امکان اتصال سیستم پرداخت به تمامی بانک ها و سیستم های پرداخت واسط مانند پی لاین و ...
 12. امکان ثبت صفحات مجزا برای کاربران به شکل منو
 13. ایجاد پروفایل برای تمامی کاربران با قابلیت ثبت منو و آگهی و مشخصات شخصی و تصویری
 14. مدیریت لینک های مفید و دسترسی های سریع
 15. مدیریت آپلود فایل و گالری آپلود برای مدیران سایت
 16. مسیر و آدرس جاری کاربران در تمامی صفحات سایت نیازمندی
 17. گالری تصاویر برای آگهی ها با امکان محدود کردن کاربران
 18. امنیت فایل های آپلود شده
 19. فشرده سازی صفحات برای لود سریع صفحه های سایت
 20. امکان جستجوی هوشمند با قابلیت auto fill
 21. امکان جستجوی پیشرفته بر اساس فیلدهای تعریف شده ی مدیر برای هر دسته بندی بصورت مجزا
 22. Jquery برای جستجوی سریع
 23. ادیتور برای کاربران در بخش ثبت صفحات و آگهی
 24. درج آگهی های مرتبط در انتهای صفحه
 25. اضافه کردن فیلتر برای فعال سازی آگهی های نیازمند فعالسازی
 26. قسمت تماس با ما / ارسال نظرات
 27. بخش مدیران و تعریف بی نهایت مدیر با دسترسی های مختلف
 28. بخش صفحات منفرد برای مدیر سایت
 29. امکان ثبت منو برای وب سایت توسط مدیر سیستم
 30. بخش تنظیمات متن های، الگو های اس ام اس های ارسالی ، الگو های ایمیل های ارسالی در بخش های مختلف سایت بصورت کاملا داینامیک
 31. تولید نقشه ی سایت استاندارد گوگل بصورت داینامیک
 32. مدیریت تمامی کلمات کلیدی و توضیحات گوگل بصورت صفحه به صفحه جهت قدرت بیشتر سئو
 33. سیستم تگ جامع برای سایت جهت تولید صفحات شبکه ای در سایت
 34. درآمد زایی از سایت
 35. و ...

طراحی اختصاصی وب سایت نیازمندی ها

ویژگی اصلی طراحی سایت نیازمندی شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت از نوع نیازمندی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت نیازمندی و تبلیغاتی

هزینه ی طراحی سایت نیامندی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت آگهی و نیازمندی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
بیطرفان : هزینه طراحی
12 2
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
5 3
لیست امکانات و همچنین پیش فاکتور برای شما ارسال شد
خانم لطفی : استعلام قیمت و زمان طراحی
4 3
دوست عزیز سایت زیبایی داری لطفا لیست قیمت را برایم ارسال کنید و همچنین اگر بفرمایید که مدت زمان طراحی نیز چقدر میباشد هم ممنون میشم.
مدیریت : پاسخ
5 3
سلام ممنون از نظر شما.پیش فاکتور و همچنین زمان لازم برام طراحی سایت به ایمیل شما ارسال شد.
علی : سایت نیازمندی
5 2
با سلام.هزینه سایتی مانند سانیاز همراه با امکانات سئو چقدر میشه؟لطفا برام ایمیل کنید.باتشکر
مدیریت : پاسخ
6 2
سلام خدمت شما.درخواستهای شما برایتان ارسال شد.
عبدالرحمن شکری : سایت نیازمندی
5 2
سلام باید بگم نظر من یک سایت مانند سایت ایران تجارت هست ولی با کمی فرق که میخوام شماره تماس بازاریاب و شماره بازاریاب جهت ثبت نام افراد الزامی باشه و ثبت نام بازاریاب همداشته باشم و بتونن که مانند یه حساب بانکی درخاست پول بدن و بتونن که اگر شخصی دیگر آگهی نداده که اونا معرفی کردن رو زیر نظر بگیرن و سراغش برن و رو مشتریانشون نظارت داشته باشن و منم بتونم برا صفر کردن حساب همه یک پرینت بگیرم و به حساب همه پول پرداخت کنم و حساب همه تا یک تاریخ مشخص صفر بشه
مدیریت : پاسخ
4 2
با سلام. امکانات کامل یک سایت نیازمندی برای شما ارسال شد در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
علی : لیست قیمت
3 2
سلام - خسته نباشین .لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید من یک سایت مثل ایستگاه میخوام. نمونه سایتها و مشخصات و مزیتهای سایتتون رو برام ایمیلو معرفی کنین. با هزینه نهایی و احتساب تخفیف ممنونم
مدیریت : پاسخ
2 2
با سلام. امکانات کامل یک سایت نیازمندی برای شما ارسال شد در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
مهدی : لیست قیمت
3 2
با سلام لطفا هزینه سئو را برای یک سایت نیازمندی به ایمیلم بفرستید و اینکه زمان لازم داره
بهنام : قیمت
3 2
با سلام لطفا لیست امکانات ، قیمت و نمونه کار برا ی من ایمیل کنید با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 3
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد .
مقصودلو : لیست قیمت
2 2
با سلام لطفا لیست امکانات ، قیمت و نمونه کار برا ی من ایمیل کنید لطفا هزینه سئو را برای یک سایت نیازمندی به ایمیلم بفرستید و اینکه زمان لازم داره
مدیریت : پاسخ
3 2
با سلام اطلاعات مورد درخواست شما برایتان ارسال شد در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
نوآوران : قیمت
2 2
باسلام لطفا لیست امکانات و پیش فاکتور برای ما ارسال نمایید باتشکر
مدیریت : پاسخ
2 2
با سلام امکانات مورد درخواست شما براتون ایمیل شد . در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
مجتمع فنی تهران : مجتمع فنی
2 2
سلام لطفا لیست امکانات و پیش فاکتور را برای من هم ارسال کنید و در چه مدت طراحی اش طول می کشد؟
مدیریت : پاسخ
2 2
درخواست شما برایتان ایمیل شد با تشکر
مهدي : وب سايت نيازمندي
2 2
سلام دوست عزيز ليست امكانات و هزينه اسكريپت نيازمندي را براي ما ايميل كنيد در ضمن مي خواستم بدونم پشتيباني چطوره آيا مي تونيم خودمون تغييرات بديم سورس باز هست يا نه ؟
مدیریت : پاسخ
2 2
درخواست شما برایتان ایمیل شد با تشکر
مرتضی سلجوقی : هزینه طراحی سایت نیازمندیها فوری
2 2
سلام . من نیاز فوری به طراحی چنین سایتی دارم.ودنبال بهترین گزینه و مناسبترین قیمت هستم.طراحی سایت تبلیغاتی مثل ایستگاه رو هم لطف کنید قیمتش رو. موفق باشید .
مدیریت : پاسخ
2 2
با سلام اطلاعلات درخواستی شما به همراه دمو و قیمت سایت مثل ایستگاه برایتان ارسال شد
سروش : قیمت ایستگاه
2 2
قیمت سایت های تبلیغاتی مثل ایستگاه رو برام ایمیل کنین :) با تشکر
مدیریت : پاسخ
2 3
با سلام اطلاعلات درخواستی شما به همراه دمو برایتان ارسال شد
ابی :
3 3
سلام من میخوام یه سایت نیازمندی شبیه ایستگاه بسازم اگه میشه لیست امکانات و هزینه اونو با تخفیفش برام بفرستین. خیلی عجله دارم
محمد : سایتی شبیه علی بابا
2 4
با سلام در مورد یک سایت مثل alibaba.com لطفاً زمان و قیمت را ارسال بفرمائید.
سیدنورالدین جدی ... :
2 2
باسلام و درود فراوان و تشکر از اطلاع رسانی بسیار خوب سایت شما , خواهشمنداست در صورت امکان , اطلاعات حاوی امکانات این سایت و همچنین نمونه این سایت و قیمت تمام شده طراحی را برای اینجانب ارسال فرمائید. قبلا" از بذل عنایت و همکاری شما کمال تشکر و قدردانی را دارد. بااحترام سیدنورالدین جدی
مدیریت : پاسخ
2 2
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
علی : لیست امکانات و هزینه
2 1
سلام لطفا لیست امکانات و هزینه ی طراحی ، کلیه توضیحات مربوط ایمیل بشه، ممنون میشم، تشکر
:
2 1
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
2 1
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد
فرهاد :
2 1
با سلام -لطفاً هزینه طراحی قالب اختصاصی و نصب این نرم افزار به همراه امکانات و بستر های مورد نیاز جهت نصب این نرم افزار به ایمیل ارسال شود - با تشکر
مدیریت : پاسخ
3 1
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
محسن محمدی : تعرفه طراحی سایت نیازمندی
2 1
سلام و وثت بخیر - لطفا تعرفه راه اندازی وبسایت نیازمندی را ایمیل - همچنین هزینه ی درخواست تغییر در پروژه را از حداقل تا حداکثر مبلغ آن عنوان کنید ممنون
مدیریت : پاسخ
2 1
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
ایمان : طراحی سایت نیازمندی
3 1
تعرفه و قیمت و زمان طراحی سایت نیازمندی با این امکاناتی که گفتید رو برام ایمیل کنید ممنون
مدیریت : پاسخ
2 1
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
مصطفی آجورلو :
2 1
خیلی ممنون از معرفی خوبتون لطف میکنید تعرفه های طراحی سایت نیازمندیها و فروشگاه تخفیفی و حراج رو برای من هم ارسال کنید با سپاس فراوان
مدیریت : پاسخ
1 1
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
khalili : قیمت و امکانات
1 1
با سلام و عرض ادب. لطفا مشخصات و امکانات و قیمت راه اندازی سایت نیازمندیها را اعلام نمایید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 1
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
علی : سایت نیازمندی
1 1
با سلام لطفا دموی سایت نیازمندی ، قیمت به همراه سئو سازی و ایندکس قوی عناوین و محتوای آگهی ها ، مدت زمان طراحی ، نوع پشتیبانی و هزینه و نوع هاستینگ مربوطه را برام ایمیل کنید . با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
barad :
1 1
ba salam, lotfan hazineye tarahi site ba dadan source code ra be bande elam konid? hazineye dadan taghyirat ceghadr ast?
مدیریت : پاسخ
1 2
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
شاهن :
1 2
قیمت طراحی سایت مدیریت آگهی چقدر است؟
کاوه :
1 3
با سلام -لطفاً هزینه طراحی قالب اختصاصی و نصب این نرم افزار به همراه امکانات و بستر های مورد نیاز جهت نصب این نرم افزار به ایمیل ارسال شود - با تشکر
مدیریت : پاسخ
2 6
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
مهسا زندی : قیمت وامکانات
6 4
با سلام خدمت شما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید.ممنون از سایت خوبتون
نمونه پروژه های طراحی سایت