طراحی سایت نیازمندی

9 / 10
از 98 کاربر

 وب سایت نیازمندی، سایتی است که در آن اشتغال ها و یا محصولات و خدمات در دسته بندی های مختلف و تفکیک شده ارائه می گردند. وجود سایت های نیازمندی، یکی از حیاتی ترین مسائل در اینترنت می باشد. دلیل این امر هم اینست که تمامی افراد به اطلاعات شرکت ها، خدمات دهندگان و فروشندگان و راه های تماس با آنها که به صورت آگهی در سایت نیازمندی ثبت می شوند، نیاز دارند.

به طور خلاصه سایت نیازمندی ها، بانک اطلاعات کاملی از آگهی های شرکت های مختلف، فروشندگان، خدمات دهندگان با تفکیک موضوعی و منطقه ای می باشد.

طراحی سایت نیازمندی ، از آنجایی که حیطه ی وسیعی از موضوعات مختلف و اشتغال های گوناگون و نیز کلمات کلیدی نامحدودی را شامل می شود، یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت ها است که اگر به درستی و برطبق استاندارد ها و تکنولوژی های روز و با اساس سئو و موتورهای جستجو گر طراحی گردد، مدیران آن می توانند به سوددهی بسیار زیادی از طریق سایت آگهی نامه و نیازمندی خود برسند.

نمونه موفق خارجی این نوع وب سایت های سیستم classifieds در سایت ebay و نمونه ی موفق ایرانی آن سایت ایستگاه و ایران تجارت می باشند.

طراحی سایت نیازمندی ها

سایت های ایستگاه و ایران تجارت به دلیل اول بودن در طراحی سایت های تبلیغاتی و نیازمندی در ایران، توانسته اند، با وجود ضعف های آشکار خود، به موفقیت چشم گیری دست پیدا کنند. اما به دلیل وسعت زیاد این حیطه ی کاری که تمامی شغل ها و اصناف را شامل می شود، سایت های بسیار دیگری توانستند با ورود به سایت های نیازمندی ، به موفقیت های حتی بیشتری پیدا کنند.

شرکت مبنا با اصلاح سایت های موفق نیازمندی مختلف و طراحی اختصاصی آن توانسته است سایت های قدرتمند تبلیغاتی و نیازمندی ای را طراحی کند. از جمله ی سایت های موفق طراحی شده توسط ما، سایت سانیاز می باشد که موفقیت آن به قدری است که در کلمات ثبت آگهی، آگهی رایگان، درج آگهی، آگهی، سایت نیازمندی ، تبلیغات رایگان، خرید موتور، فروش موتور، سایت تبلیغاتی، درج آگهی رایگان و بیش از 2850 کلمه کلیدی دیگر در صفحه ی اول گوگل و حتی لینک های 1 تا 3 گوگل باشد.

طراحی سایت نیازمندی و طراحی سایت آگهی و طراحی سایت تبلیغاتی یکی از تخصص های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا در طراحی سایت می باشد.

ویژگی های سایت نیازمندی

ویژگی اصلی طراحی سایت یک سایت نیازمندی، نمایش آگهی ها بصورت دسته بندی شده بر اساس موضوعات و بر اساس مناطق و تقسیمات شهری هستند. سایت نیازمندی ها محلی سایت برای ثبت آگهی و تبلیغ شرکت ها و ارائه دهنده های تبلیغات و محصولات. در صورتی که ثبت آگهی بصورت روان و ساده باشد، یکی از دغدغه های کاربران رفع می شود.

اما مهمترین ویژگی یک طراحی سایت نیازمندی ، دیده شدن آگهی کاربران و جواب گرفتن از سایت نیازمندی است که در این زمینه در بخش دلایل موفقیت سایت نیازمندی، توضیح کاملی ارائه شده است.

نمایش آگهی های متنی، لینک دار، ویژه، نمایش آگهی های استان ها و شهرها، تفکیک آگهی های به صورت دسته بندی شده، دسته بندی موضوعی قوی و جامع، تفکیک آگهی های ثبت شده توسط یک کاربر، پنل کاربری ساده، سیستم موجودی حساب و موجودی هدیه، بخش های مختلف برای تبلیغات بنری و متنی، روان بودن و ساده بودن عضویت و ثبت آگهی، سیستم های پورسانت دهی، بخش آگهی های تخفیفی، سیستم پرداخت آنلاین و فیشی و ... از جمله ی مهمترین ویژگی های سایت های نبازمندی و سایت هایی که بصورت آگهی های تبلیغاتی فعالیت می کنند، می باشد.

هدف از داشتن سایت نیازمندی

درآمد زایی!

مسلما هدف نهایی یک سایت نیازمندی و تبلیغاتی کسب درآمد از آن است. که با توجه به گسترده بودن حیطه ی آن و نیاز همه ی اصناف به تبلیغات هدفمند، این امر حتی با وجود رقیب های زیاد در زمینه ی سایت های آگهی و نیازمندی، امکان پذیر است.

اما اینکه بخواهیم خوش بین باشیم که به راحتی به این درآمد زایی خواهیم رسیم، مسلما اشتباه است و این درآمد عظیم با کار کردن و توجه زیاد به طراحی سایت و البته اصولی بودن کار امکان پذیر می باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با تجربه ی فراوان و موفق در زمینه ی طراحی سایت نیازمندی و آگهی، برای رسیدن به هدف نهایی راه کارهای فراوانی را بدست آورده است که با در اختیار گذاشتن آن به مشتریان خود، توانسته است آنها را چندین پله جلو بیاندازد که گواه این امر نمونه کارهای موفق این شرکت در طراحی سایت نیازمندیها می باشد.

طراحی سایت نیازمندی ، باید بر اساس سئو و موتورهای جستجوگر باشد. چراکه راه رسیدن به هدف درآمد زایی برای مدیران این سایت های، ورود کاربران به آن می باشد.

دلایل موفقیت سایت های نیازمندی ها :

بازدید واقعی!

مهمترین دلیل موفقیت یک سایت نیامندی، بازدید زیاد از این سایت بصورت واقعی می باشد و رسیدن به هدف درآمد زایی از سایت نیازمندی، تنها با پربازدید کردن این سایت امکان پذیر است.

سایت نیازمندی محل درج آگهی های شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات و محصول می باشد است که در صورتی که آن ها از آگهی های ثبت شده در یک سایت نیازمندیها جواب و بگیرند و به اصطلاح زنگ خور پیدا کنند، آگهی خود را در آن سایت ویژه میکنند تا بهتر دیده شود. پس باید سایت نیامندی ها پربازدید باشد تا آگهی های آگهی دهندگان دیده شود.

مهمترین روش پربازدید کردن این سایت ها، آن هم بصورت هدفمند، گوگل است. چراکه 80 درصد بازدید کنندگان سایت های از طریق گوگل به سایت ها وارد می شوند. پس اگر بخواهیم سایت نیازمندی ای داشته باشیم که با کمترین هزینه و کمترین کار به بازدهی مالی برای ما برسد، باید طراحی سایتمان براساس سئو و موتورهای جستجو گر باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا، با تخصص و دانش کامل در زمینه ی ارتقای سایت شما در موتورهای جستجوگر بدون هزینه و تنها با طراحی سایت به صورت استاندارد شما در خدمت شماست.  گواه این موضوع داشتن لینک های مشتریان خود مثل سانیاز در صفحه ی اول گوگل مانند کلمات ثبت آگهی، آگهی، آگهی رایگان، تبلیغات رایگان، درج آگهی و آگهی فروش خودرو، فروش موتور، خرید موتور، سایت آگهی موتور، ثبت تبلیغات رایگان و ... می باشد.

امکانات پیش فرض سایت های آگهی نامه و نیازمندی

 1. ماژول آگهی ها با امکان ثبت آگهی بدون نیاز به عضویت و عضویت اتوماتیک کاربران با ارسال رمز و تایید آگهی به صورت اس ام اس و ایمیل
 2. در نظر گرفتن قابلیت دسته بندی آگهی ها بصورت داینامیک در طراحی سایت
 3. قابلیت ثبت فیلدهای داینامیک برای هر دسته بندی بصورت مجزا
 4. امکان ثبت آگهی های استانی و فیلتر و جستجوی مخصوص برای یک استان
 5. امکان مدیریت عکس ها و آیکون های سایت
 6. امکان مدیریت کلمات کلیدی و توضیحات آگهی ها و دسته بندی های و به طور کلی همه ی بخش های سایت بصورت مجزا جهت سئو قوی سایت
 7. مدیریت گزارش دهی تخلفات کاربران به مدیر سایت
 8. مدیریت پیغام ها توسط کاربران سایت و آگهی دهندگان با امکان ارسال ایمیل و اس ام اس
 9. سیستم موجودی حساب برای کاربران
 10. امکان ثبت موجودی هدیه در یک بازه ی زمانی برای کاربران عضو سایت
 11. امکان اتصال سیستم پرداخت به تمامی بانک ها و سیستم های پرداخت واسط مانند پی لاین و ...
 12. امکان ثبت صفحات مجزا برای کاربران به شکل منو
 13. ایجاد پروفایل برای تمامی کاربران با قابلیت ثبت منو و آگهی و مشخصات شخصی و تصویری
 14. مدیریت لینک های مفید و دسترسی های سریع
 15. مدیریت آپلود فایل و گالری آپلود برای مدیران سایت
 16. مسیر و آدرس جاری کاربران در تمامی صفحات سایت نیازمندی
 17. گالری تصاویر برای آگهی ها با امکان محدود کردن کاربران
 18. امنیت فایل های آپلود شده
 19. فشرده سازی صفحات برای لود سریع صفحه های سایت
 20. امکان جستجوی هوشمند با قابلیت auto fill
 21. امکان جستجوی پیشرفته بر اساس فیلدهای تعریف شده ی مدیر برای هر دسته بندی بصورت مجزا
 22. Jquery برای جستجوی سریع
 23. ادیتور برای کاربران در بخش ثبت صفحات و آگهی
 24. درج آگهی های مرتبط در انتهای صفحه
 25. اضافه کردن فیلتر برای فعال سازی آگهی های نیازمند فعالسازی
 26. قسمت تماس با ما / ارسال نظرات
 27. بخش مدیران و تعریف بی نهایت مدیر با دسترسی های مختلف
 28. بخش صفحات منفرد برای مدیر سایت
 29. امکان ثبت منو برای وب سایت توسط مدیر سیستم
 30. بخش تنظیمات متن های، الگو های اس ام اس های ارسالی ، الگو های ایمیل های ارسالی در بخش های مختلف سایت بصورت کاملا داینامیک
 31. تولید نقشه ی سایت استاندارد گوگل بصورت داینامیک
 32. مدیریت تمامی کلمات کلیدی و توضیحات گوگل بصورت صفحه به صفحه جهت قدرت بیشتر سئو
 33. سیستم تگ جامع برای سایت جهت تولید صفحات شبکه ای در سایت
 34. درآمد زایی از سایت
 35. و ...

طراحی اختصاصی وب سایت نیازمندی ها

ویژگی اصلی طراحی سایت نیازمندی شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت از نوع نیازمندی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت نیازمندی و تبلیغاتی

هزینه ی طراحی سایت نیامندی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت آگهی و نیازمندی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
بیطرفان :
12 2
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت : لیست امکانات و همچنین پیش فاکتور برای شما ارسال شد
خانم لطفی :
4 3
دوست عزیز سایت زیبایی داری لطفا لیست قیمت را برایم ارسال کنید و همچنین اگر بفرمایید که مدت زمان طراحی نیز چقدر میباشد هم ممنون میشم.
مدیریت : سلام ممنون از نظر شما.پیش فاکتور و همچنین زمان لازم برام طراحی سایت به ایمیل شما ارسال شد.
علی :
5 2
با سلام.هزینه سایتی مانند سانیاز همراه با امکانات سئو چقدر میشه؟لطفا برام ایمیل کنید.باتشکر
مدیریت : سلام خدمت شما.درخواستهای شما برایتان ارسال شد.
عبدالرحمن شکری :
5 2
سلام باید بگم نظر من یک سایت مانند سایت ایران تجارت هست ولی با کمی فرق که میخوام شماره تماس بازاریاب و شماره بازاریاب جهت ثبت نام افراد الزامی باشه و ثبت نام بازاریاب همداشته باشم و بتونن که مانند یه حساب بانکی درخاست پول بدن و بتونن که اگر شخصی دیگر آگهی نداده که اونا معرفی کردن رو زیر نظر بگیرن و سراغش برن و رو مشتریانشون نظارت داشته باشن و منم بتونم برا صفر کردن حساب همه یک پرینت بگیرم و به حساب همه پول پرداخت کنم و حساب همه تا یک تاریخ مشخص صفر بشه
مدیریت : با سلام. امکانات کامل یک سایت نیازمندی برای شما ارسال شد در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
علی :
3 2
سلام - خسته نباشین .لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید من یک سایت مثل ایستگاه میخوام. نمونه سایتها و مشخصات و مزیتهای سایتتون رو برام ایمیلو معرفی کنین. با هزینه نهایی و احتساب تخفیف ممنونم
مدیریت : با سلام. امکانات کامل یک سایت نیازمندی برای شما ارسال شد در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
مهدی :
3 2
با سلام لطفا هزینه سئو را برای یک سایت نیازمندی به ایمیلم بفرستید و اینکه زمان لازم داره
بهنام :
3 2
با سلام لطفا لیست امکانات ، قیمت و نمونه کار برا ی من ایمیل کنید با تشکر
مدیریت : براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد .
مقصودلو :
2 2
با سلام لطفا لیست امکانات ، قیمت و نمونه کار برا ی من ایمیل کنید لطفا هزینه سئو را برای یک سایت نیازمندی به ایمیلم بفرستید و اینکه زمان لازم داره
مدیریت : با سلام اطلاعات مورد درخواست شما برایتان ارسال شد در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
نوآوران :
2 2
باسلام لطفا لیست امکانات و پیش فاکتور برای ما ارسال نمایید باتشکر
مدیریت : با سلام امکانات مورد درخواست شما براتون ایمیل شد . در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
مجتمع فنی تهران :
2 2
سلام لطفا لیست امکانات و پیش فاکتور را برای من هم ارسال کنید و در چه مدت طراحی اش طول می کشد؟
مدیریت : درخواست شما برایتان ایمیل شد با تشکر
مهدي :
2 2
سلام دوست عزيز ليست امكانات و هزينه اسكريپت نيازمندي را براي ما ايميل كنيد در ضمن مي خواستم بدونم پشتيباني چطوره آيا مي تونيم خودمون تغييرات بديم سورس باز هست يا نه ؟
مدیریت : درخواست شما برایتان ایمیل شد با تشکر
مرتضی سلجوقی :
2 2
سلام . من نیاز فوری به طراحی چنین سایتی دارم.ودنبال بهترین گزینه و مناسبترین قیمت هستم.طراحی سایت تبلیغاتی مثل ایستگاه رو هم لطف کنید قیمتش رو. موفق باشید .
مدیریت : با سلام اطلاعلات درخواستی شما به همراه دمو و قیمت سایت مثل ایستگاه برایتان ارسال شد
سروش :
2 2
قیمت سایت های تبلیغاتی مثل ایستگاه رو برام ایمیل کنین :) با تشکر
مدیریت : با سلام اطلاعلات درخواستی شما به همراه دمو برایتان ارسال شد
ابی :
3 3
سلام من میخوام یه سایت نیازمندی شبیه ایستگاه بسازم اگه میشه لیست امکانات و هزینه اونو با تخفیفش برام بفرستین. خیلی عجله دارم
محمد :
2 4
با سلام در مورد یک سایت مثل alibaba.com لطفاً زمان و قیمت را ارسال بفرمائید.
سیدنورالدین جدی ... :
2 2
باسلام و درود فراوان و تشکر از اطلاع رسانی بسیار خوب سایت شما , خواهشمنداست در صورت امکان , اطلاعات حاوی امکانات این سایت و همچنین نمونه این سایت و قیمت تمام شده طراحی را برای اینجانب ارسال فرمائید. قبلا" از بذل عنایت و همکاری شما کمال تشکر و قدردانی را دارد. بااحترام سیدنورالدین جدی
مدیریت : براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
علی :
2 1
سلام لطفا لیست امکانات و هزینه ی طراحی ، کلیه توضیحات مربوط ایمیل بشه، ممنون میشم، تشکر
:
2 1
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت : اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد
فرهاد :
2 1
با سلام -لطفاً هزینه طراحی قالب اختصاصی و نصب این نرم افزار به همراه امکانات و بستر های مورد نیاز جهت نصب این نرم افزار به ایمیل ارسال شود - با تشکر
مدیریت : سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
محسن محمدی :
2 1
سلام و وثت بخیر - لطفا تعرفه راه اندازی وبسایت نیازمندی را ایمیل - همچنین هزینه ی درخواست تغییر در پروژه را از حداقل تا حداکثر مبلغ آن عنوان کنید ممنون
مدیریت : سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
ایمان :
3 1
تعرفه و قیمت و زمان طراحی سایت نیازمندی با این امکاناتی که گفتید رو برام ایمیل کنید ممنون
مدیریت : سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
مصطفی آجورلو :
2 1
خیلی ممنون از معرفی خوبتون لطف میکنید تعرفه های طراحی سایت نیازمندیها و فروشگاه تخفیفی و حراج رو برای من هم ارسال کنید با سپاس فراوان
مدیریت : اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
khalili :
1 1
با سلام و عرض ادب. لطفا مشخصات و امکانات و قیمت راه اندازی سایت نیازمندیها را اعلام نمایید. با تشکر
مدیریت : اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
علی :
1 1
با سلام لطفا دموی سایت نیازمندی ، قیمت به همراه سئو سازی و ایندکس قوی عناوین و محتوای آگهی ها ، مدت زمان طراحی ، نوع پشتیبانی و هزینه و نوع هاستینگ مربوطه را برام ایمیل کنید . با تشکر
مدیریت : سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
barad :
1 1
ba salam, lotfan hazineye tarahi site ba dadan source code ra be bande elam konid? hazineye dadan taghyirat ceghadr ast?
مدیریت : سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
شاهن :
1 2
قیمت طراحی سایت مدیریت آگهی چقدر است؟
کاوه :
1 3
با سلام -لطفاً هزینه طراحی قالب اختصاصی و نصب این نرم افزار به همراه امکانات و بستر های مورد نیاز جهت نصب این نرم افزار به ایمیل ارسال شود - با تشکر
مدیریت : اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
طاهر :
0 0
سلام. لطفا لیست امکانات و هزینه ی طراحی را برام ایمیل کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا :
0 0
باسلام وعرض خسته نباشید لطفا تعرفه و قیمت و نوع نرم افزار وامکانات ودموی سایت نیازمندی وتبلیغات ، به انضمام قیمت و سئو سازی وگرافیک حرفه ای و ایندکس قوی عناوین و محتوای آگهی ها ، مدت زمان طراحی ، نوع پشتیبانی و هزینه و نوع هاستینگ مربوطه را برام ایمیل کنید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امیر بشیری :
0 0
سلام من نیاز به سایت کامل نیازمندی ها دارم که امکنات فول داشته باشه فقط می خوام این امکان باشه که بتونم سورس رو داشته باشم و بتونم روی هاست های اگهی که اینده راه می اندازم پیاده سازی کنم و از این نظر محدودیت نداشته باشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فرزين جهانگيري :
0 0
باسلام من به يك سايت نيازمندي ها احتياج دارم ميخواستم هزينه تمام شده را براي من محاسبه كنيد.درصورت امكان قالبي مانند سايت سانياز باشد.ممنون از شما
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امید :
0 0
لطفا هزینه ساخت سایتی شبیه نوین لیست اما با کم تعدادی تغییرات در نمایش تبلیغات چقدره ؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علی :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم من دو نوع سایت نیازمندی را مدنظرم است یکی سایت (( ایران تجارت )) و دیگری سایت (( نیاز روز )). که در حال حاضر هر دو سایتهای کاملی هستن. ((( البته سایتت نیازمندیها از هردوی اینها بهتر و کاملتره. اما من سایتی با امکانات ایران تجارت و نیازروز رو میخوام بدونم هزینه طراحی آن چنده))) ** در مورد نیاز روز خدمتتان عرض شود که ** سایت نیاز روز یه سری مزیتهای دیگه ای هم دارد مثل خبرنامه و ... (( البته نیاز روز جدیداً امکان زدن سایت رو هم توی سایتش قرار داده و حتی قسمت خبری سایت نیازروز یعنی سایت boro-niazerooz که من این قابلیتها رو نمیخواهم . فقط و فقط خود سایت تبلیغاتی نیاز روز بعلاوه قابلیت درج لینک باکس در ستون چپ یا راست سایت برای اطلاع رسانی و درج انواع نرخ سکه و طلا و ارز و خودرو و تلفن همراه و کامپیوتر )) که در حال حاضر همین رو نیاز روز داره و همینطور قابلیت خیلی عالی و قوی خبرنامه سایت نیاز روز. ** در مورد سایت ایران تجارت هم عرض کنم که ** دقیقاً مثل همین سایت رو نیاز دارم با تمامی قابلیتهاش البته یه مقدار مرتب تر و بهتر طوری که سایت کامل در وسط صفحه قرار گرفته باشد نه مثل الان که در سمت راست است و سمت چپش خالیه. البته توجه کرده باشین سایت ایستگاه هم همین مشکل رو داره که کامل در وسط صفحه قرار نداره و به سمت راست کشیده شده. که این نقص بزرگیه. ((در ضمن دوست دارم که سایت ایران تجارت خبرنامه مثل نیاز روز داشته باشه. لطفاً قیمت رو بیان کنید)) خواهشاً در مورد هر دوی این سایتها بفرمائید که هزینه ها به چه صورت هستند. و اگر امکان دارد ریز مبلغ تمامی امکانات سایتهارو برایم ایمیل کنین تا راحت تر بتونم تصمیم بگیرم. (( خواهشآ قیمتهارو با تخفیف درج کنید )) بنده به یک آدرس ایمیل شما نیاز دارم تا نمونه ای از یک قالب که خود طرح زدم رو نشانتان بدم. و شما برآورد هزینه کنید خواهشآ بفرمائید که مدت زمان انجام طراحی چنین سایتهایی چقدره. من هر چه سریعتر نیاز دارم. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علی :
0 0
لطفاً نمونه سایتهای که طراحی کرده اید را هم برایمان معرفی کنید ممنونم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ذوالفقاری :
0 0
سلام قیمت و ظمان طراحی ی سایت نیازمندی رو میخواستم که تمام امکانات داشته باشه ممنون میشم برام ایمیل کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ایمان نصر :
0 0
با سلام و خسته نباشید ، لطفا لیست امکانات و قیمت یک سایت تبلیغاتی مانند سایت ایستگاه را برای بنده ارسال فرمایید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا حقیقی :
0 0
قیمت سایت در حد ایران کسب یا ایستگاه رو میخواستم و چند روزه تحویل میدید ممنونم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

شاهین :
0 0
هزینه طراحی سازمان نیازمندی ها چقدر است؟ ممنون از شما
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ایمان :
0 0
سلام لطفا هزینه سرویس و چند نمونه کار برای ما ارسال کنید اگر امکانش هست اطلاعات دقیق از پلنهاتون نیز برای ما ارسال کنید. با تشکر.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد عباسی :
0 0
با سلام. لطفا هزینه و لیست تمامی امکانات سایتتون به همراه هزینه یک قالب اختصاصی مرتب رو برام بفرستید.همچنین اطلاعات مورد نیاز سرور های مورد نظر رو هم بفرستید . ممنون میشم لیست نمونه کار هاتون رو هم برام بفرستید . با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسين :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امیر :
0 0
باسلام قیمت سایت های تبلیغاتی مثل ایستگاه -نیازروز رو برام ایمیل کنین :) با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نيك نفس :
0 0
هزينه و زمان طراحى
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حمید :
0 0
سلام - لطفا در صورت امکان تعرفه مربوط به سایت نیازمندی ها برای اینجانب ارسال و یک نمونه جهت بررسی معرفی نمایید . با تشکر.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مرادی :
0 0
با سلام . لطفا مشخصات و امکانات و...و قیمت راه اندازی سایت نیازمندیها را اعلام نمایید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

alirea :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امین :
0 0
با سلام لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی و نمونه کارهایتان را ایمیل کنید بنده در خرید این سایت عجله دارم و کارهای زیادی دیدم و پسندم نشده است.تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

وحید :
0 0
با سلام.هزینه سایت نیازمندی مانند ایستگاه و ایران تجارت چقدر می شود؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فیروزی :
0 0
با سلام و وقت بخیر،بنده میخواهم سایت نیازمندی داشته باشم که از نظر کارایی و طراحی بهتر از ایستگاه و نیاز روز باشد لطفا لیست قیمت را ارسال نمایید و راهنمایی بکنید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

آرش لک زاده :
0 0
با درود لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی ها و توضیحات مرتبط رو برای بنده ارسال کنید... ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمودی :
0 0
لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی ها مانند سانیاز را به ایمیل بنده ارسال نمایید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ميثم :
0 0
هزينه پياده سازي سايت نيازمندي را برام ميل كنيد ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حصاری :
0 0
هزینه طراحی سایتی مثل سایناز چقدر درمیاد ؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

:
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرستید ، با گرافیک های پایین و متنوع
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدي سليمان زاد ... :
0 0
با سلام لطفا هزينه راه اندازي و امكانات يك سايت نيازمنديها رو ايميل كنيد. با تشكر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

آگهی :
0 0
سلام قیمت رو بفرستید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

fahimi :
0 0
با سلام هزینه و امکانات و دسرسی به پنل مدیریت و کاربری و نمونه طراحی سایت را می خواهم ببینم-با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

عيناوي :
0 0
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻭ ﻋﺮﺽ ﺍﺩﺏ . ﻟﻄﻔﺎ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻭ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﯼ ﺳﺎﯾﺖ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪﯾﻬﺎ ﺭﺍ ﺍﻋﻼﻡ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ . ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ایمان :
0 0
سلام لطفا قیمت طراحی سایت نیازمندیها برایم ایمیل کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی :
0 0
سلام من از طریق سایت سانیاز با سایت شما آشنا شدم. به نظرم قالب زیبا و جالبی داشت. خواستم اگه امکان داره هزینه طراحی سایتی شبیه به اون رو برای من هم ارسال کنید. و لطفا بفرمایید که با چه زبانی این سایت رو طراحی می کنید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

پاپرز :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا :
0 0
سلام هزینه راه اندازی سایت اگهی چقدره
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

لرکان :
0 0
سلام خسته نباشید من یه سایت می خواستم شبیه ایران تجارت یا باما می خواستم قیمتش رو برام ایمیل کنید.باتشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
قیمت سایت نیازمندیها شبیه سایت سانیاز چقدر است؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی زنگنه :
0 0
با سلام و احترام خواهشمند است در صورت امکان مراحل و هزینه طراحی اختصاصی سیستم خرید و فروش و نیازمندیهای خودرو را برای اینجانب ارسال فرمایید . با سپاس بیکران
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی نجفی :
0 0
سلام وقت بخیر.لطفا بفرمایید طراحی سایت نیازمندی نسخه اندروید،مانند نیازمندی "دیوار"چقدر هزینه داره و چقدر طول میکشه بسازین؟ ممنون میشم ایمیل کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسین :
0 0
سلام. لطفا قیمت سایت نیازمندیها رو به ایمیلم ارسال کنین.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
با سلام وخسته نباشید. لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی سیب رنگ رو برام میل کنید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

پرشام :
0 0
با سلام لطفا تعرفه و قیمت و زمان طراحی سایت نیازمندی با این امکاناتی که گفتید رو برام ایمیل کنید ممنون.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

پرشام :
0 0
سلام لطفا تعرفه و قیمت و زمان طراحی سایت نیازمندی رو برام ایمیل کنید ممنون.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

mahsa zandi :
0 0
با سلام خدمت شما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید.ممنون از سایت خوبتون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهسا زندی :
6 4
با سلام خدمت شما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید.ممنون از سایت خوبتون
مهدی دولت :
0 0
لطفا قیمت و لیست امکانات . فرم قرارداد و میزان قیمت پشتیبانی و نحوه پشتیبانی و پلتفرم بکار رفته و میزان امکان customize شدن اسکریپت و کد بسته بودن یا نبودن آنرا برای اینجانب ارسال نمایید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

سروش :
0 0
سلام میشه لیست قیمت و ... رو برای منم ارسال کنید چیز مناسب میخوام
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

زمان :
0 0
سلام، لطفا لیست امکانات و قیمت سایت نیازمندی را برای من ایمیل کنید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رها :
0 0
سلام لطفا لیست امکانات و هزینه ی طراحی را ایمیل کنید. ممنون.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فرهاد :
0 0
هزینه طراحی سایت نیازمندی مانند "ایران بیلبورد" رو برام بفرستید ،همچنین بگویید از اسکریپ استفاده میکنید یا قالب های وردپرس یا جوملا و نحوه کنترل سایت چگونه است؟ ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی ویلن :
0 0
سلام اگه میشه هزینه طراحی سایت نیازمندیها رو برای من بفرستید ، در ضمن می خوام یه قابلیت داشته باشه که عکس لگوی سایت رو روی عکس بچسبونه . مرسی
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حامد :
0 0
سلام لطفا قیمت طراحی را بگید و مدت زمان تحویل سایت؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی :
0 0
با سلام لطفا لیست کاملی از امکانات و تعرفه ها را به ایمیل ارسال بفرمایید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

mahdi :
0 0
ليست خدمات و هزينه راه اندازي سايت نيازمندي را برام ايميل كنيد. ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمودی :
0 0
با سلام و وقت بخیر ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید. با سپاس
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

عصر نوین :
0 0
ُبا سلام ، لطفا لیست قیمت را به ایمیل ارسال بفرمایید. ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

arsin :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا احمدی :
0 0
بسیار سپاسگزار میشم اگر برآورد هزینه راه اندازی یک وب سایت مدیریت آگهی مثل "سانیاز" يا "پيام آگهی" را اعلام کنید. با سپاس رضا احمدی
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علی :
0 0
هزینه طراحی سایت نیازمندی ها و بازی انلاین را برای من ارسال کنید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حامد :
0 0
با سلاما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی :
0 0
سلام. لطفا لیست قیمت طراحی سایت و امکاناتش را برایم ایمیل کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

شفیعی :
0 0
با سلام خدمت شما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید.ممنون از سایت خوبتون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

:
0 0
تعرفه و قیمت و امکانات رو برام ایمیل کنید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

قدرت بابایی :
0 0
باسلام ایامیشود سایتی براماطراحی کنید باهاش برانیازمندان وجوهات جمع اوری کنیم هزینشم بفرستید باراهنمایی .باتشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

صادق :
0 0
درود.. لطفا قیمت و امکانات سایتی شبیه به سانیاز رو برام ایمیل کنید. بنده خریدارم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

صادق انصارری :
0 0
درود.. لطفا قیمت و امکانات ای اسکریپت رو به ایمیل بنده بفرستید..با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محسن یزدی :
0 0
سلام یک سایت نیازمندی در حوزه املاک با ویژگی های زیر میخواستم. جستجوی اختصاصی براساس املاک ثبت اطلاعات توسط کاربران ویژه کردن آگهی های ملک های خاص قالب سادی مثل bama.ir
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسن :
0 0
هزینه سایتی شبه ایران تجارت
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

میثم :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

میثم :
0 0
لطفا هزینه طراحی قالب اختصاصی نیز ارسال شود
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا رکنی :
0 0
سلام لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی رو بهم اعلام کنید .من سایتی میخام ایجاد کنم که پیچیدگی هایی شبیه سایت سانیاز رو نداشته باشه حتی پنجم ابتدایی ها هم براحتی بتونن مثل گوشی های ساده ازش سر در بیارن . ممنون میشم اگه سریع بهم خبر بدید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

آرش :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
لطفا هزینه راه اندازی سایت تبلیغاتی مثل ایستگاه و ... حمچنین سایت فروشگاهی مانند فینال را ضمن عنوان سیستم طراحی ایمیل نمایید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رحمان :
0 0
وقت بخیر .من از سایت سانیاز خوشم اومده . یه سایت مثل سانیاز طراحی کنید هزینش چقدر میشه و چند روز طول میکشه.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نامور :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم و یه سری مشخصات فنی و توضیحی در مورد صفحه مدیریت و در صورت امکان دمو demo هم از مدیریت و هم یوزر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

عظیم زیارتی :
0 0
با سلام لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی و یک سایت تبلیغاتی را همراه با لیست قیمت ها برام ایمیل کنید.ممنون . سایت خوبی دارید موفق باشید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد قاسمی :
0 0
سلام سایت نیازمندی مشابه niazerooz زبان php و با bootstrap نوشته بشه قیمت و امکانات و زمان؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

کیوان :
0 0
سلام من یک سایت نیازمندیها میخوام برام بسازید مثل ایستگاه هزینش چقدر میشه چقدر زمان میبره آماده بشه باتشکر از سایت خوبتون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

saeed :
0 0
سلام لطفا لیست امکانات و پیش فاکتور را برای من هم ارسال کنید و در چه مدت طراحی اش طول می کشد؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد :
0 0
با سلام لطفا دموی سایت نیازمندی ، قیمت به همراه سئو سازی و ایندکس قوی عناوین و محتوای آگهی ها ، مدت زمان طراحی ، نوع پشتیبانی و هزینه و نوع هاستینگ مربوطه را برام ایمیل کنید. من یه سایتی شبیه سایت دیوار با اندکی تغییرات مد نظرمه با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

باران :
0 0
با سلام ، ممنون میشم لیست قیمت و امکانات ِ طراحی ِ یک سایت نیازمندی و مابقی خدمات ِ اضافی ِ مربوط رو برام ارسال کنید. ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محسن :
0 0
سلام لطفا یه برآورد قیمت و زمان بدین برای طراحی از صفر ، یک وبسایت نیازمندی که آیتم هایی هم به اون طبق نظرمون اضاقه میکنیم متشکرم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فردین :
0 0
ببخشید هزینه ها رو ایمیل کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

افشین :
0 0
با سلام. لطفا مشخصات و هزینه راه اندازی سایت نیازمندی ها را اعلام نمایید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد :
0 0
سلام سال نو مبارک اطلاع از قیمت کلیه طراخی های سایت ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا صمیمی :
0 0
با سلام و خسته نباشید اگر امکان داره قیمت سایت نیازمندی مانند سانیاز را اعلام فرمایید و مدت زمانی که طول میکشه سایت برای ما تغییر داده شود چقدر می باشد؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ادیب میرزایی :
0 0
سیستم خوبی دارید لطفا امکانات و قیمت سیستم آگهی و نیازمندی را برایم ارسال فرمائید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی سلیمانی :
0 0
با عرض سلام خدمت شما ، لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید.ممنون از سایت خوبتون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

احسان :
0 0
با سلام میخواستم بدونم قیمت یک سایت نیازمندی مثل ایران تجارت به همراه سئو سازی قوی و کلیه امکاناتش چقدر است؟لطفا فعلا قیمت رو برام ایمیل کنید.با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

saber :
0 0
با سلام -لطفاً هزینه طراحی سایت نیازمندی براساس سئو را برام ایمیل کنید. با تشکر فراوان
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی :
0 0
با سلام خدمت شما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید. با تشکر فراوان
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فواد :
0 0
لطفا مدت طراحی سایت نیازمندیها و هزینه را اعلام کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

اصلانی :
0 0
با سلام خدمت شما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

بنیامین :
0 0
با سلام لطفا نمونه کارا و هزینه طراحی سایت نیازمندیها و امکانات سایت رو برام ارسال کنید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

:
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی را به ایمیلم بفرسید ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

م.ن :
0 0
باسلام. من نیاز به طراحی یه سایت نیازمندی با تمامی امکانات و به طور کاملا حرفه ای دارم البته تقریبا کلیه مطالب و نوشته ها یی که باید در بخش های مختلف سایت قرار بدم و نیز منوهای مربوطه به تهیه کردم لطفا مدت زمان و حق الزحمه پرداخت رو برام ایمیل بفرمایید- سپاس
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

mehdi :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

hiwa :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نیازمندی :
0 0
قیمت رو برای ما ارسال کنید... ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فرامرز :
0 0
سلام ،ممنون از اطلاعات شما میخواستم بدونم هزینه و پیش نیازهای طراحی سایتی مثل دیوار چقدر هست.لطفا برام ایمیل کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
سلام لطفا بفرمایید که هزینه طراحی سایت آگهی و امکاناتی که به ما میدهید چیست؟ ممنونم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

amir :
0 0
با عرض سلام و خسته نباشید لطفا هزینه درست کردن سایت نیازمندی را برایم ایمیل کنید.با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فریدون آقایی :
0 0
با سلام اگر میشه قیمت طراحی سایت نیازمندی خودرو شبیه با ما را برام بفرستید با شرایط کامل ومیخوام برام ثبت دامنه وهاست رو هم انجام بدین با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی :
0 0
لطفا هزینه ی طراحی یک سایت نیازمندی را برایم ایمیل بفرمائید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا :
0 0
سلام خسته نباشید بنده یک سایت نیازمندی می خوام لطفا لیست قیمت و زمان طراحی برام بفرستید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا :
0 0
سلام لطفا لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت نیازمندیها ، کلیه توضیحات مربوط ایمیل بشه، ممنون میشم، تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

fahimi :
0 0
با سلام لیست امکانات و پیش فاکتور و زمان طراحی و ایا اپلیکیشن موبایلی دارد یا خیر؟ ایا دمویی هم از نرم افزار هست
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

سمیه :
0 0
سلام لطفا لیست امکانات و پیش فاکتور را برای من هم ارسال کنید و در چه مدت طراحی اش طول می کشد؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد رضا شاه زی ... :
0 0
با سلام لطفا مبلغ طراحی یک سایت نیازمندی شبیه شیپور و ایران تجارت را اعلام بفرمایید . هزینه هاست مورد نیاز مربوطه سالیانه چقدر است
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

abbas :
0 0
با سلام من یک دامنه خیلی رند درباره آگهی دارم میخواستم یک وب سایت آگهی راه اندازی کنم چون کار خودم هم بازاریابی هست ممنون میشم هزینه و امکانات کامل از قبیل پرداخت آنلاین و تایید آگهی ها برامارسال کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا :
0 0
با سلام لطفا هزینه طراحی یه سایت نیازمندی ها را برام ایمیل کنید همچنین در این سایت از چه کامپوننتی استفاده میشه با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

صادق :
0 0
سلام قیمت و لیست امکانات برای طراحی سایت آگهی برای خودرو و املاک را لطفا" برایم ایمیل کنید با تشکر فراوان
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسن :
0 0
با سلام لطفا هزینه طراحی و سئو و امکانات سایت نیازمندی ها را ایمیل کنید.ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا :
0 0
لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسیتد
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد رضا شانه :
0 0
باسلام.لطفا قیمت و امکانات را برای من هم ایمیل کنید.با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علی :
0 0
با سلام لطفا لیست امکانات ، قیمت و نمونه کار برا ی من ایمیل کنید لطفا هزینه سئو را برای یک سایت نیازمندی به ایمیلم بفرستید و اینکه زمان لازم داره
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نگاه :
0 0
طراحی سایت نیازمندی شما ریسپانسیو هم هست ؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

شفیعی :
0 0
با سلام. لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را در صورت امکان برایم ارسال کنید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علی :
0 0
با سلام و خسته نباشید لطفاً هزینه طراحی قالب اختصاصی و نصب این نرم افزار به همراه امکانات و بستر های مورد نیاز جهت نصب این نرم افزار به ایمیل ارسال شود موفق باشید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

صنم بیات :
0 0
سلام، قصد راه اندازی وب سایت آگهی و نیازمندی را دارم، لطفاً هزینه را برایم ایمیل نمایید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسین افشار :
0 0
با سلام و خسته نباشید. لطفا هزینه طراحی سایت ثبت آگهی تبلیغاتی توسط کاربر و دموی سایت و بخش مدیریت با قالب کنشگرا و مدت زمان طراحی را برایم به آدرس ایمیل ارسال بفرمایید. با سپاس فراوان
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

معین :
0 0
سلام خسته نباشید من یه سایت نیازمندی میخام شبیه بالون اگهی یا سانیازی ک خودتون طراحی کردین چقد میشه هزینش با پول هاستش؟ب جمیلم جواب بدین مرسی
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مجيد :
0 0
با سلام سايت آگهي و يا حراجي كدام را به من پيشنهاد مي كنيد مديريت كدام آسانتر است
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد عبودی :
0 0
سلام ، وقت بخیر لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی با طرح اختصاصی و امکانات کامل و ظاهر متفاوت با هزینه بصرفه ، را به ایمیل بنده ارسال کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

با سلام : طراحي ... :
0 0
لطفا اگر ميشه قيمت و دموي سايت را إيميل كنيد واسم و اگر يك كار خوب را به من پيشنهاد كنيد در بين سايتهاي نيازمنديها از نظر كيفيت طراحي و قالب كدام است
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

شایان آرام :
0 0
سلام و خسته نباشید , لطفا لیست امکانات و تعرفه راه اندازی یک سایت نیازمندی رو برام اسال کنید . با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

کانون تبلیغات ز ... :
0 0
درخواست هزینه سایت کامل و فول جهت جذب آگهی و نیازمندیها در سراسر کشور
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

جواد :
0 0
با سلام لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندی شبیه ایران تجارت چقدر است لطفا ایمیل بفرماییید . با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رضا :
0 0
با سلام قیمت سایت آگهی را بفرمایید . قالب ها دارای لایسنس هستند یا خیر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

masuod :
0 0
باسلام.در صورت امکان هزینه طراحی سایت نیازمندیها رو به ایمیلم ارسال کنید.با سپاس
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ماجد :
0 0
سلام لطفا تعرفه طراحی یک وب سایت(نیازمندی) به صورت کامل برام بفرستید؟ طراحی سایت- اپلیکیشن-سئو.. متشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

احمدرستمی :
0 0
سلام تعرفه و قیمت و زمان طراحی سایت نیازمندی با این امکاناتی که گفتید رو برام ایمیل کنید ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

صالح :
0 0
سلام قیمت طرح سایت سانیاز و ایستگاه رو برام ایمیل کنید به همراه دمو و آیا نسخه اندروید هم دارد؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

صالح :
0 0
سلام هزینه طراحی سایت سانیاز چقدر است؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم . در ضمن مي خواستم بدونم پشتيباني چطوره آيا مي تونيم خودمون تغييرات بديم سورس باز هست يا نه ؟ لطفا دموی سایت نیازمندی بفرستید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

یوسفی :
0 0
لطفا هزینه طراحیسایت نیازمندی ها و امکانات و ... رو برای من هم بفرستید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

كيوان :
0 0
لیست قیمت 22سلام - خسته نباشین .لطفا هزینه طراحی یک سایت خدماتي و فروش را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید من یک سایت مثل ایستگاه میخوام. نمونه سایتها و مشخصات و مزیتهای سایتتون رو برام ایمیلو معرفی کنین. با هزینه نهایی و احتساب تخفیف ممنونم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

... :
0 0
سلام .لطفا هزینه طراحی یک سایت خدماتي و فروش را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید من یک سایت مثل ایستگاه میخوام. نمونه سایتها و مشخصات و مزیتهای سایتتون رو برام ایمیلو معرفی کنین. با هزینه نهایی و احتساب تخفیف ممنونم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نادر :
0 0
سلام درخواست بنده برآورد هزینه طراحی سایت با مشخصات زیر است: کلیه امکانات ذکر شده در بالا بعلاوه امکانات سفارشی سازی.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

سوشا :
0 0
سلام، لطفا قیمت طراحی سایت و هزینه پشتیبانی رو به ایمیلم ارسال کنید، درضمن میخاستم بدونم با نرم افزاری مثل ادوب مویز میشه سایت آگهی درست کرد یا نه
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

پویان :
0 0
سلام لطفا جهت راه اندازی یک سایت نیازمندیها، با پکیج کامل امکانات ،ارزیابی قیمت ارسال گردد و همینطور نحوه قرارداد و پشتیبانی چگونه میباشد با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

بهزاد :
0 0
با سلام لطفا لیست هزینه ها را ایمیل فرمائید . باتشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
سلام، هزینه سایتی مانند پیام آگهی همراه با امکانات سئو چقدر میشه؟ حداقل و حداکثر قیمت ویرایش رو هم لطفا برام ایمیل کنید، باتشکر.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حدودی :
0 0
سلام وقت تون بخیر، لطفا هزینه طراحی سایت نیازمندیها بصورت اوپن سورس جهت ارتقا و توسعه در آینده با امکانات آن را ایمیل کنید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حمید :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فرهاد سبحاني :
0 0
سلام لطفا ليست قيمت سايت نيازمنديها رو ارسال كنيد
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسام :
0 0
سلام و وقت بخیر.لطفا هزینه طراحی یک سایت نیازمندی را اگر امكان داره به ایمیلم بفرسید ممنون میشم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد صفائی :
0 0
سلام لطفا لیست امکانات و قیمت ها رو برام ایمیل کنيد،ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

رصا :
0 0
با سلام.لیست قیمت ها برای سایت نیازمندی ها رو میخواستم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا محمودی :
0 0
سلام هزینه طراحی قالب سایت نیازمندی وآگهی بدون هاست ودامین چقدر میشود وچقدر زمان میبرد البته با هاست ودمین نیز بیان نمائید ممنون از شما
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسینی :
0 0
سلام هزینه طراحی چقدر می باشد؟ باتشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

دارابی :
0 0
سلام لطفا حداقل ممکن هزینه، و متوسط هزینه طراحی سایت نیازمندی را ارسال فرمائید. باتشکر منتظع
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

جعفری :
0 0
سلام خسته نباشید . لطفا قیمت طراحی سایت نیازمندیها را برام ارسال کنید ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علی :
0 0
سلام لطفا امکانات و هزینه رو ایمیل بفرمایید سپاس
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

پروین :
0 0
با سلام لطفا هزینه سئو را برای یک سایت نیازمندی به ایمیلم بفرستید و اینکه زمان لازم داره
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

پروین :
0 0
با سلام خدمت شما ،لطفا امکانات کامل یک سایت نیازمندی همراه با لیست قیمت ها را برام ایمیل کنید.ممنون از سایت خوبتون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حسینی :
0 0
سلام،یه سایت مثل ایران تجارت یا ایستگاه میخوام،لطفا امکانات و هزینه رو اعلام کنید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

arian81abbasi :
0 0
سلام من یک سایت میخوام مثل نیازمندی ها که توش اکانت های اینستا و ... به خرید فروش بره افراد بتوانند توش اگهی بزنند بعد من تعیید کنم البته 10 درصد پول برای ما باشه اگه میشه بیاید تلگرامم تا بهتون بگم چی میخوام ممنو از شما و سایت خوبتون.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

علی ابراهیمی :
0 0
لام و ,وقت بخیر - لطفا تعرفه راه اندازی وبسایت نیازمندی را ایمیل - همچنین هزینه ی درخواست تغییر مثلا انگلیسی بودن و ارتباط با paypal رو هم داشته باشد
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

بهروز :
0 0
سلام قیمت طراحی سایت نیازمندی ساده ایمیل بفرمایید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

سارا :
0 0
سلام سایتی در امکانات دیوار با نرم افزار می خواستم طراهی بشه هزینه رو برام ارسال میکنین ممنون
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

اشکان :
0 0
سلام و احترام تعرفه طراحی سایت نیازمندی ها را ممنون میشم به ایمیل بفرستید سپاس
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
با عرض سلام قیمت طراحی سایت مدیریت آگهی با تمام امکانات چقدر میباشد ؟ لطفا با جزئیات کامل امکانات و طراحی برای من ایمیل بفرمایید . با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
با عرض سلام . هزینه طراحی یک سایت تیلیغاتی و نیازمندی با امکانات کامل چقدر میباشد ؟ لطفا با جزئیات کامل امکانات و طراحی برای من ایمیل بفرمایید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.