طراحی سایت همایش

10 / 10
از 1 کاربر

در حال حاضر همایش ها و کنفرانس های زیادی در ایران برگزار می شود که برای اطلاع رسانی در مورد تاریخ و محل برگزاری آن ها و همچنین معرفی موضوع  و حوزه همایش ها باید از روش های تبلیغاتی استفاده کرد. برای این منظور راه های زیادی وجود دارد که برخی از آنها نیازمند هزینه های زیادی هستند.

امروزه با افزایش استفاده از اینترنت، طراحی سایت همایش یکی از اصلی ترین و موثرترین روش های معرفی و اطلاع رسانی برای برگزاری همایش ها است. هر همایش و کنفرانسی که برگزار می شود نیازمند طراحی سایت است. هرچه طراحی سایت برای همایش ها پیشرفته تر و حرفه ای تر باشد، می تواند افراد بیشتری را به شرکت در همایش ترقیب کند. طراحی سایت برای همایش باید به گونه ای انجام شود تا بتواند به نحو احسنت تمام اطلاعات لازم در مورد همایش را در اختیار کاربر قرار دهد. شرکت طراحی سایت مبنا از شرکت های فعال و با جربه در زمینه انواع طراحی سایت، از جمله طراحی سایت همایش است.

نمونه پروژه های طراحی سایت همایش

مزایای طراحی سایت همایش

طراحی سایت در واقع به عنوان یک الزام برای برگزاری همایش ها محسوب می شود و عدم داشتن یک وب سایت همایش برای کنفرانس ها و همایش ها نسبتا بی معنی است. در ادامه به برخی از مزایای طراحی سایت همایش اشاره خواهیم کرد.

  • اطلاع رسانی در مورد مکان و زمان برگزاری همایش
  • معرفی موضوع همایش و محورهای قابل بحث
  • امکان ثبت نام برای افراد علاقه مندان به حضور
  • انتشار آخرین اخبار در مورد همایش
  • و غیره

امکانات طراحی سایت همایش

طراحی سایت همایش به مانند یک سایت معرفی است که دارای امکاناتی نظیر بخش اخبار، بخش راهنمای نگارش مقالات، محورهای مورد بحث در کنفرانس، بخشی برای اطلاع رسانتی در مورد تاریخ های مهم ، درباره کنفرانس، تماس با ما، بخش عضویت در همایش ، صفحه ای برای معرفی اسپانسرهای همایش و غیره می باشد.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت