لینکدین

10 / 10
از 1 کاربر

در مقالات این بخش از طراحی سایت که در منوی سمت چپ می توانید آنها را به راحتی انتخاب نمایید و مطالعه نمایید، می خواهیم به بررسی شبکه اجتماعی لینکدین بپردازیم و همچنین در مورد آموزش لینکدین به شما مواردی را گوش زد نماییم.

شما با کلیک بر روی سوال لینکدین چیست ؟ می توانید با مفهوم لینکدین به صورت ابتدایی آشنا شوید.

همچنین می توانید اشتباهات رایج در لینکدین را به صورت کامل و با توضیحات کامل با کلیک بر روی اشتباهات رایج در لینکدین مطالعه نمایید.

اشتباهات لینکدین موارد زیر می باشد که سفارش می نماییم به طور کامل مقاله اشتباهات لینکدین را مطالعه نمایید.

لینکدین

در ادامه مقالات می توانید شیوه استفاده بهینه از لینکدین را در مقاله چگونگی استفاده از لینکدین مطالعه نمایید و به راحتی توسط شبکه اجتماعی لینکدین به تعامل با همکاران و حتی جذب مشتریان برای خود بپردازید.

لینکدین چیست؟

تعریف لینکدین، موضوعی است که در این مقاله از طراحی سایت قصد داریم به آن بپردازیم. لینکدین یک شبکه اجتماعی است که پایه و اساس تشکیل آن برای روابط تجاری می باشد، و هدف از ایجاد این شبکه، ارتباط مشاغل و تجارت های همسان با یکدیگر می باشد. 

زیرا با توجه به اینکه شبکه های اجتماعی مثل لینکدین و فیسبوک امروزه رایجترین وب سایت های مورد بازدید در سرتاسر دنیا می باشند و  آمار  نشان داده بیش از 30 % مردم جهان در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک عضویت دارند، بستر مناسبی نیز برای تبلیغات می باشند.

این یک آمار خیره کننده برای بازدید از یک وب سایت!!!

هدف از راه اندازی این وب سایت ها در جهان متفاوت بوده و امروزه در بسیاری از آمار گیری های جامعه شناسی نیز از آن استفاده می شود.

وب سایتی مثل لینکدین که یک شبکه اجتماعی گسترده و پر بازدید می باشد، با هدف معرفی مشاغل و بازرگانان و البته تمام مردم جهان که در ضمینه تجارت فعالیت دارند، ایجاد شده است.

لینکدین چیست

اشتباهات رایج در لینکدین

حال در این مقاله از طراحی سایت می خواهیم به شما اشتباهات رایجی که کاربران در شبکه اجتماعی لینکدین انجام می دهند را به شما تذکر دهیم و شما را به سمت استفاده بهتر از لینکدین سوق دهیم.

لینکدین (LinkedIn) یک شبکه اجتماعی می باشد که پایه اساس آن برای برقراری ارتباط با شرکای تجاری می باشد.

در این شبکه اجتماعی ( لینکدین )  ما باید فقط به معرفی تجارت خود بپردازیم و در این شبکه از گذاشتن مطالب شخصی خودداری نماییم.

حال در این مقاله می خواهیم به شما اشتباهات رایجی که کاربران در شبکه اجتماعی لینکدین انجام می دهند را به شما تذکر دهیم و شما را به سمت استفاده بهتر از لینکدین سوق دهیم.

اشتباه اول: پروفایل های ناقص و گنگ

اگر شما اطلاعات پروفایل خود را در لینکدین به صورت ناقص و مبهم پر نمایید، به کسانی که قصد همکاری با شما را دارند این نکته را تذکر می دهید که انسان بی دقتی هستید! پس سعی نمایید مطالب را در مورد کار خود به طور کامل و واضح توضیح دهید.

اشتباه دوم: قرار دادن عکس نا مناسب

اگر می خواهید یک عکس برای پروفایل خود در لینکدین قرار دهید، بهتر است در یک لباس رسمی و اداری عکسی تهیه نمایید و آن را بر روی پروفایل لینکدین خود قرار دهید. ضمنا عکسی که مربوط به کار شما و لگوی کار و تجارت شما نیز می تواند عکس مناسبی برای پروفایل لینکدین شما باشد.

اشتباه سوم: ارتباط سریع تجاری بعد از لینک شدن با شخص دیگر ( دوستان در لینکدین )

این یک نکته مهم در تجارت می باشد که ابتدا سعی کنید ارتباط قوی با مشتریان و همکاران برقرار نمایید و سپس به آنها پیشنهادات همکاری خود را اعلام نمایید.

اشتباه چهارم: درج اطلاعات غلط و دروغ

هرگز قصد بزرگنمایی زیاد و استفاده از تبلیغات غلط را برای کار خود در لینکدین نداشته باشید. زیرا با توجه به گستردگی ارتباطات در شبکه های اجتماعی، خیلی زود دروغ شما و بزرگنمایی شما بر ملا خواهد شد.

اشتباه پنجم: تجاربیات و سابقه کاری خود را حتما درج نمایید.

بسیاری از کاربران در لیندکین بخش تجربیات و سابقه کاری خود را خای می گذارند و این یک اشتباه بزرگ می باشد. زیرا درج تجربیات و سابقه کاری می تواند باعث اعتماد بیشتر به شما و کسب و کارتان شود.

اشتباه ششم: اطلاعات را با تاخیر زیاد بر روی پروفایل قرار ندهید.

بروزرسانی مطالب پروفایل و درج مطلب جدید با فاصله زمانی کم می تواند پویا بودن کار شما را نشان دهد و افراد بیشتری میل به همکاری با شما خواهد داشت. زیرا از شما حرکت و جنب و جوشی را که، نشان از تلاش شماست به آنها انتقال می دهد.


اشتباه هفتم: ارسال پست های فراوان

البته نکته قبل را زیاد تکرار کردن می تواند اشتباه بزرگی باشد. زیرا ارسال بیش از یک پست در هر روز نیز می تواند باعث آزار سایر دوستان باشد.


اشتباه هشتم: تمام درخواست ها را بی درنگ پاسخ مثبت ندهید.

بهترین کار برای قبول درخواست های دوستی کمی تامل و تحقیق در مورد شخص ناشناس می باشد. زیرا ممکن است در روزهای آینده باعث آزار و حتی ضد تبلیغ علیه شما شود.

اشتباه نهم: ارسال هرزنامه

سعی کنید هرگز برای کسانی که زیاد با انها ارتباط ندارید از طریق لینکدین اطلاعات ارسال ننمایید زیرا بدون خوانده شدن ممکن است پاک شود و لینکدین شما را به عنوان یک هرزنامه در نظر بگیرد.


اشتباه دهم: ارسال نظرات و پست های منفی و ضد انسانیت

همیشه به خاطر داشته باشید شخصیت خود را با درج مطلبی ناخوشایند زیر سوال نبرده و با مطالبی که باعث بی احترامی به شخصی خاص و یا نژادی خاص می باشد باعث ناراحتی آنها نشوید.

اشتباه یازدهم: خودخواهی

خودخواهی را کنار گذاشته و همیشه انتظار نداشته باشید فقط مطالب شما خوانده شود و پاسخ داده شود، سعی کنید به مطالب دوستان خود نیز حتما پاسخ داده و برای آنها نیز نظر بگذارید.

اشتباه دوازدهم: لینک ندادن به سایت شرکت

با قرار دادن لینک سایت شرکت ضمن کسب اعتبار برای سایت شرکت، معرفی بهتری برای کار خود در لینکدین انجام داده ایم.


اشتباه سیزدهم: فرض اینکه لینکدین نیز مانند فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی می باشد، اشتباه بسیار بزرگ می باشد.

هرگز شبکه اجتماعی لینکدین را با سایر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک ، اینستاگرام و... اشتباه نگیرید و از درج عکس های شخصی و گردشی و مطالبی که در زمینه روابط عاطفی می باشند در این شبکه خوددراری نمایید. زیرا لینکدین بر پایه روابط تجاری بنا شده است و هدف آن درج اطلاعات تجاری می باشد.

نتیجه مقاله اشتباهات لینکدین:

لینکدین جایی برای ارتباط با همکاران و شرکای تجاری بیشتر می باشد و برای رسیدن به بازاریابی اینترنتی و داشتن مشتریان بیشتر و همچنین افزایش فروش! پس هرگز آن را با سایر شبکه های اجتماعی اشتباه نگیرید.

لطفا نظرات خود را در مورد شبکه اجتماعی لینکدین، با شرکت طراحی سایت مبنا در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

چگونگی استفاده از لینکدین به شیوه ی مفید

در این مقاله از طراحی سایت قصد داریم نکاتی را درزمینه لینکدین و نحوه استفاده از این شبکه اجتماعی بیان کنیم. اگر قصد دارید از شبکه اجتماعی لینکدین بهره ی کافی را ببرید و استفاده مناسبی برای تجارت خود داشته باشید، کافی ست مواردی که در این مقاله مطالعه می نمایید به طور کامل اجرا نمایید.

برای استفاده بهینه از لیندکین در اینجا ما هفت مرحله را به شما معرفی می نماییم و از شما می خواهیم که این مراحل زا یک به یک اجرا نمایید.

1. داشتن هدف مشخص

اگر قصد دارید کسب و کار خود را با ارتباطات بیشتر از طریق لینکدین بهبود ببخشید بهتر از ابتدا هدف خود را کاملا مشخص نمایید و بدانید که روی چه موضوعی قصد دارید بیشتر تمرکز نمایید.

2. بهینه سازی اکانت لینکدین خود

اطلاعات خود را به صورت کامل در لینکدین قرار دهید و همچنین سعی نمایید فقط از مزیت های شغل خود تعریف نمایید و هرگز بین مطالب خود مواردی که باعث ایجاد تناقض در حرف های شما شود، به کار نبرید.

3. در گروه های مرتبط با زمینه کاری خود عضو شوید

عضویت در گروهایی که در زمینه تجارت شما فعالیت دارد می تواند شما را با همکاران بیشتری آشنا نماید و همچنین می توانید از تجارب عمومی آنها بهره برده و کار خود را رونق بخشید.

4.تعداد دوستان خود را افزایش دهید

ارتباطات خود را تا جایی که می توانید گسترده تر نمایید، اینکار باعث می شود دایره ارتباطات تجاری شما گسترده تر شود و شما با اشخاص بیشتری که در زمینه کاری شما فعالیت دارند ارتباط برقرار نمایید.

5. به ارتباطات و دوستان مهم خود توجه بیشتری داشته باشید

قطعا باید به مشتریان ویژه خود توجه بیشتری داشته باشید و با آنها تعامل بیشتری برقرار نمایید زیاد در دنیای امروز تجارت، داشتن مشتریان وفادار پر سود تر از تبلیغ برای جذب مشتریان جدید می باشد.

6.خود را حقیقی تر جلوه دهید

ارتباطات خود را بهتر و حقیقی تر پیگیری نمایید و با دوستان خود در شبکه اجتماعی لینکدین مانند یک تعامل اجتماعی ارتباط برقرار نمایید و از او در مورد تمام احوالات و روزمره گی هایش سوال بپرسید تا او به اینکه پشت این صفحه یک انسان حضور دارد بیشتر ایمان بیاورد و به شما اعتماد نماید.

7. سخاوتمند باشید و تعامل دو طرفه برقرار نمایید

سعی کنید ارتباطات خود را دو طرفه پیگیری نمایید و همانطور که انتظار دارید دوستانتان به پیغام  های شما پاسخ دهند، شما نیز به پیغام های آنها پاسخ دهید و برای مطالب آنها حتما نظر و کامنت بگذارید.

لینکدین

افزایش محتوا بازاریابی لینکدین

LinkedIn: وزن زیاد بازاریابی محتوای B2B

LinkedIn به یک پلت فرم بازاریابی محتوای B2B تبدیل شده است. کسب پلت فرم SlideShare و توسعه پلت فرم پالس آن برای محتوا طولانی، بیانگر این است که آن به صورت جدی به بازاریابی محتوا پرداخته است. من تصمیم گرفتم نگاهی به آنچه داده، در مورد وضعیت بازاریابی محتوا در LinkedIn در اختیار ما می گذارد و محتوایی که به بهترین نحو کار می کند، بیاندازم.

قدرت LinkedIn

برخی از این آمار را در نظر بگیرند.

با تقریبا 350m عضو، پلت فرم در حال حاضر ترافیک اجتماعی بیشتری را برای همکاری وب سایت ها نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی ترکیب شده، ایجاد می کند. به عنوان یک نتیجه، 94٪ بازاریابان B2B در حال حاضر محتوا را بیش از هر شبکه دیگر از طریق لینکدین توزیع می کنند.
کلید موفقیت LinkedIn توانایی آن در ارائه راهنمایی ها و کنترل مشتریان است.

افزایش محتوا بازاریابی لینکدین

در بررسی 2013 بیش از 65 درصد از شرکت های مورد مطالعه، اذعان داشتند که مشتری یا مشتریان خود را از LinkedIn به دست آورده اند. بنابراین LinkedIn فقط برای بالا بردن سطح آگاهی نام تجاری و ایجاد مخاطب نیست بلکه در مورد نسل راهنما و تغییرات است.

محتوای LinkedIn باعث ایجاد اشتراک گذاری ها و اشتغال می شود

پست های طولانی در شبکه پالس LinkedIn از طریق تاثیر گذارها به طور معمول بیش از 25000 بازدید، 300 لایک و بیش از 200 نظر به دست می آورند. علاوه بر این، در یک روز معمولی نزدیک به 4 میلیون نفر از SlideShare لینکداین بازدید می کنند و 13000 قطعه جدید بر محتوای آن اضافه می کنند. SlideShare مسلما بزرگترین جامعه به اشتراک گذاری محتوای حرفه ای در جهان است. ترکیب دو پلت فرم، دسترسی گسترده ای برای بازاریابان محتوای B2B فراهم می کنند.

داده های BuzzSumo نشان می دهد که پست های با ارزش می توانند صدها هزار اشتراک به دست بیاورند و بسیاری از پست ها بیش از 10000 اشتراک داشته باشند. این ها سطوح تقریبا خاصی از اشتغال در دنیای بازاریابی B2B هستند.

چه محتوایی در LinkedIn کار می کند؟

لیست پست ها

هنگامی که به بیشتر فرمت پست های به اشتراک گذاشته شده در شبکه پالس LinkedIn نگاه می کنیم، متوجه می شویم که پست های لیست وار بهترین عملکرد را دارند و پست های اطلاعات ترسیمی بدترین ها هستند.

افزایش محتوا بازاریابی لینکدین

محتوای دارای بین 2000 تا 3000 کلمه

با وجود یک پلت فرم محتوای طولانی، به نظر می رسد که محتوای بیش از 3000 کلمه از نظر به اشتراک گذاشته شدن در شبکه پالس ضعیف تر عمل می کنند. پست های کوتاه کمتر از 1000 کلمه نیز عملکرد خوبی ندارند. طول محتوای ایده آل بین 2000 و 3000 کلمه است.

افزایش محتوا بازاریابی لینکدین

راهنمایی و مشاوره در مورد چگونه موفق شدن

بسیاری از مردم به دنبال راهنمایی و مشاوره توسعه شغلی و مشاوره در امر طراحی سایت و محتوای سایت هستند. آنها همچنین برای به اشتراک گذاشتن محتوایی که در بردارنده توصیه های عملی برای کمک به موفقیت بیشتر است، اشتیاق دارند. کلمه "موفقیت" مهم است، برای مثال به پست زیر نگاه کنید.

چهار پست بالا به طور متوسط بیش از60000 بار به اشتراک گذاشته شده اند. همه آنها کلمه "موفقیت" یا "موفق" را در عنوان خود دارند و همه آنها پست هایی هستند که به شما وعده کمک به موفقیت بیشتر را داده اند.

افزایش محتوا بازاریابی لینکدین

استراتژی و راهکارها

پست های در مورد استراتژی و راهکار در LinkedIn به خوبی عمل می کنند.در زیر چند نمونه بیان شده است. توجه کنید که پست برتر، ترکیبی از هر دو پست لیست وار و پست راهکار است.

افزایش محتوا بازاریابی لینکدین

انتشار در اوایل هفته

محتوایی که در اوایل هفته منتشر می شوند تمایل به اشتراک بیشتری دارند. در حالی که جمعه روز خوبی برای انتشار نیست، جای تعجب است که محتوایی که در آخر هفته منتشر شده، هر شنبه و یکشنبه در LinkedIn نسبتا خوب عمل می کند.

افزایش محتوا بازاریابی لینکدین

خلاصه

اگر می خواهید برای افزایش محتوا بازاریابی لینکدین انجام دهید ، داده ها نشان می دهند که:

• لیست پستها از لحاظ اشتراک گذاری بهتر عمل می کنند
• اطلاعات ترسیمی ضعیف عمل می کنند
• محتوا بین 2000 و 3000 کلمه ایده آل است
• توصیه های عملی برای موفقیت نقش خوبی دارند
• محتوای راهکارها و استراتژی ها خوب کار می کنند
• محتوایی که در اول هفته منتشر می شوند بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند

 نوشته شده توسط: Steve Rayson

ارسال نظر و نظرات ثبت شده