خرید بک لینک

برای سفارش خرید بک لینک دائمی قوی با بالاترین کیفیت، از پکیج های زیر استفاده نمایید.

خرید بک لینک

بسیاری از مدیران به دلیل اینکه با شرایط دریافت بک لینک به خوبی آشنایی ندارند به خرید بک لینک روی می آورند و سعی میکنند تا با پرداخت هزینه هایی نسبت به خرید بک لینک در تعداد مشخصی برای وب سایت خود جایگاه مناسبی را در موتور های جست و جوگر به دست آورند. با توجه به افزایش روز افزون تقاضا برای خرید بک لینک شاهد رشد وب سایت هایی هستیم که به نام خرید بک لینک هزینه های بالایی را از مشتریان خود اخذ نموده ولی برای آنها بک لینک هایی ثبت میکنند که نه تنها سودی برای آنها ندارد بلکه ضرر های بسیاری را به سئو سایت شما خواهند رساند. در صورتی که قصد خرید بک لینک را دارید می بایست از شرکت هایی اقدام به خرید بک لینک کنید که دارای نمونه کار های قوی ایی هستند که آن سایت ها با خرید بک لینک توانسته اند رتبه خود را بهبود ببخشند.

خرید بک لینک قوی

به مدیران وب سایت ها توصیه میکنیم با دریافت بک لینک برای وب سایت خود سئو سایت خود را بهبود بخشیده تا به هدف نهایی که شهرت و محبوبیت وب سایت و همچنین به دست آوردن جایگاه های برتر در موتور های جست و جو می باشد دست پیدا نمایند.

بسیاری از مدیران همچنان آشنایی با بک لینک و تاثیرات مثبتی که بر روی وب سایت های آنها می گذارد آشنایی ندارند به همین منظور قصد داریم تا در ادامه در رابطه با بک لینک بیشتر صحبت کنیم.

خرید بک لینک

خرید بک لینک معتبر

بک لینک در توضیح کلی و عمومی به ثبت شدن لینک سایت شما در سایتی دیگر گفته میشود که میتواند با توجه به شرایطی که وب سایتی که لینک سایت شما در آن ثبت شده است برای سایت شما تاثیر مثبت و یا منفی به جای گذارد. برای ثبت بک لینک می بایست به نکات بسیاری توجه نمایید که از جمله آنها بحث مفید و ارزشمند بودن سایتی که لینک شما در آن ثبت میشود نزد ربات های جست و جو گر گوگل می باشد. در مرحله بعد باید توجه داشته باشید که بک لینک فالو از بک لینک نوفالو دارای ارزش بیشتری می باشد و در صورتی که قصد ثبت بک لینک را دارید می بایست حتما بک لینک فالو ثبت نمایید همچنین لینک شما باید در سایت هایی ثبت شود که تعداد لینک خروجی آنها کم بوده و به نوعی از نظر ربا های گوگل اسپم به حساب نیایند در کنار موارد گفته شده هر چه موضوع فعالیت آن سایت با سایت شما در یک راستا باشد بک لینک شما دارای ارزش بیشتری خواهد بود.

خرید بک لینک با کیفیت

شما می بایست از وب سایت هایی اقدام به خرید بک لینک نمایید که مطمئن باشید بک لینک سایت شما به صورت طبیعی برای سایت شما ثبت میشود. بک لینک طبیعی و با کیفیت به بک لینکی گفته میشود که در سایت های معتبر و مفید به صورت منظم و دوره ای ثبت شود زیرا در صورتی که حجم زیادی بک لینک سایت شما در وب سایت های گوناگون در تعداد بسیاری از سایت ها ثبت شود گوگل به سایت شما مشکوک شده و ممکن است سایت شما را جریمه نماید. به همین منظور همیشه به دنبال خرید بک لینک با کیفیت باشید تا بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبتی ایجاد شود.

فروش بک لینک

مرتبط بودن وب سایتی که بک لینک شما در آن ثبت میشود بسیار حائز اهمیت است. هر چه بک لینک شما در سایتی با بیشترین میزان ارتباط موضوعی ثبت شود برای سایت شما امتیاز بیشتری نزد موتور های جست و جو در نظر گرفته میشود به همین منظور خرید بک لینک مرتبط از جمله کار هایی است که می بایست در دستور کار خود قرار دهید.

خرید بک لینک دائمی

مبحث دیگری که در امر خرید بک لینک دارای اهمیت بسیاری می باشد دائمی بودن بک لینک می باشد. در صورتی که لینک شما در وب سایتی ثبت شود برای سایت شما تاثیرات مثبتی خواهد داشت. این تاثیرات مثبت تا زمانی که لینک شما در آن وب سایت قرار داشته باشد برای سایت شما در نظر گرفته میشود. در صورتی که در سایتی اقدام به ثبت لینک خود نمایید که پس از مدتی لینک شما از آن حذف شود ممکن است ربات های گوگل به این جریان مشکوک شده و سایت شما را جریمه نمایند از این رو می بایست نسبت به خرید بک لینک دائمی اقدام کنید تا با ثابت شدن لینک شما در وب سایت ها بتوانید رتبه سایت خود را برای همیشه رو به رشد و بهبود ببینید.

سفارش بک لینک

اینکه لینک سایت شما در چه سایتی ثبت میشود و در چه سایتی سفارش بک لینک میدهید، بسیار مهم است. هر چه سایتی که قصد ثبت لینک خود در آنرا دارید دارای محبوبیت بیشتری نزد موتور های جست و جو باشد شانس شما برای بهبود وضعیت فعلی رتبه سایتتان بهتر خواهد بود زیرا در صورتی که اقدام به خرید بک لینک معتبر نمایید ربات های گوگل امتیاز ویژه ای را به جهت ثبت لینک شما در سایت های معتبر برای شما در نظر خواهد گرفت.

خرید بک لینک فالو

قوی بودن بک لینکی که سایت شما دریافت میکند در سرعت و میزان رشد سایت شما در نتایج جست و جو بسیار تاثیر گذار می باشد به حدی که ممکن است با یک بار خرید بک لینک قوی حتی چندین صفحه در سرچ های گوگل جا به جا شوید که همین موضوع اهمیت خرید بک لینک قوی را دو چندان میکند.

قیمت خرید بک لینک

قیمت خرید بک لینک نیز از جمله مسائلی است که مدیران وب سایت ها را ممکن است با چالش رو به رو کند. وب سایت های بسیاری در زمینه ی خرید بک لینک فعالیت می کنند که میتوان به جدیت گفت 90 درصد آنها بک لینک هایی اسپم برای شما به ثبت می رسانند که نتها سودی برای وب سایت شما ندارد بلکه ممکن است جریمه های متنوع گوگل را نیز روانه سایت شما کنند به همین جهت در صورتی که به شما پیشنهاد خرید بک لینک ارزان شد کمی مکث کنید و ابتدا شرایط درج بک لینک ها و نوع وب سایت هایی که بک لینک ها در آنها ثبت میشوند را مطالبه کنید تا با اطلاعات کامل نسبت به خرید بک لینک با قیمت ارزان اقدام نمایید.

شاید تا به همین جا برای بسیاری از شما دنبال کنندگان این صفحه سوال پیش آمده باشد که اصلا بک لینک چگونه بر رشد سایت تاثیر می گذارد در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نماییم.

نحوه تاثیر بک لینک بر نتایج گوگل

در چند سال گذشته گوگل به عنوان اولین موتور جست و جو گر دنیا بر روی هوشمندی ربات های خود بسیار هزینه نموده است به نوبه ای که امروزه تقریبا نمیتوان به هیچ طریقی آنها را فریب داد تا به وسیله ی روش هایی غیر از مسیری که گوگل برای رسیدن به رتبه های برتر در نظر گرفته است به این مقصد رسید. در صورتی که شما لینک سایت خود را در وب سایتی دیگر ثبت کنید و یا به کمک خرید بک لینک سعی داشته باشید تا رتبه بهتری را کسب نمایید ربات های گوگل پس از بررسی سایت شما و سایتی که لینک شما در آن ثبت شده است ابتدا میزان تطابق موضوع فعالیت سایت شما و آن سایت را مورد ارزیابی قرار میدهد و در صورتی که در زمینه ی کاری تطابق های لازمه را داشتید به سراغ این خواهد رفت که در آن سایت چه کلمه ای به چه صفحه ای از سایت شما لینک شده است پس از انجام این ارزیابی ها امتیاز مثبتی به سایت شما اعطا می کند که سایت شما به کمک مجموعه ی این این امتیازات می تواند در آن کلمه ی به خصوص در سرچ های مختلف از سایر رقبا پیشی بگیرد.

خرید بک لینک انبوه

یکی از روش هایی که سایر وب سایت ها برای به دام انداختن مدیران کم تجربه در زمینه ی خرید بک لینک از آن استفاده میکنند به کار بردن عنوان خرید بک لینک انبوه در ازای پرداخت مبلغ ناچیزی می باشد. بسیاری از مدیران که اطلاعی در این زمینه ندارند نیز به حساب اینکه با این خرید بک لینک انبوه می توانند با سرعت بیشتری در موتور های جست و جو پیشرفت کنند اقدام به این کار میکنند. این در حالی است که تقریبا تمامی سایت هایی که به این روش اقدام به فروش بک لینک می کنند لینک شما را با تعداد بالا در وب سایت های اسپم ثبت میکنند و شما نتها سودی نمیبرید بلکه رتبه ی فعلی سایت خود را نیز از دست می دهید. این در حالی است که برای این زیان هزینه ای را هم پرداخت نموده اید و احتمال پنالتی شدن از جانب گوگل را نیز برای خود محتمل نموده اید. پس در صورتی که مایلید تا با خرید بک لینک در گوگل پیشرفت داشته باشید حتما از وب سایت های معتبر در این زمینه کمک بگیرید و فریب سایت های تازه تاسیس و بدون نمونه کار قابل پیگیری را نخورید.

چه چیزهایی در کیفیت یک لینک خریداری شده موثر هستند؟

  • Anchor text: انکر تکست همان کلمه ای است که شما آنرا انتخاب می کنید تا به صفحه ای از سایتتان لینک شود. هرچه این کلمه با موضوع آن صفحه مرتبط تر باشد تاثیر آن بیشتر خواهد بود.
  • Domain Authority: این فاکتور که مدت زمان زیادی نسبت به سایر فاکتور های مورد نظر گوگل عمر ندارد از جمله فاکتور هایی است که توسط شرکت moz ارائه میشود و ملاک آن سن دامنه، تعداد لینک های ورودی، کیفیت لینک ها، فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی و... می باشد و شما میتوانید با افزایش فعالیت های خود در این زمینه دومین آتوریتی سایت خود را افزایش دهید. هر چه سایتی که بک لینک شما در آن ثبت میشود از دامین اتوریتی بالاتری برخوردار باشد برای سایت شما ارزش و اعتبار بیشتری به همراه خواهد داشت.
  • Page Authority: پیج اتوریتی نیز مانند دومین اتوریتی توسط شرکت moz ارائه میشود و کار آن بررسی لینک های ورودی و خروجی به یک صفحه از سایت شما می باشد که کمک میکند آن صفحه توسط ربات های گوگل مهم تر شناخته شود. برای خرید بک لینک سعی کنید لینک خود را در صفحاتی از سایت هدف قرار دهید که پیج اتوریتی بالا تری دارد.
  • دریافت لینک از سایت های کشورتان: در صورتی که سایت فارسی زبان را راه اندازی نموده اید خرید بک لینک ایرانی برای سایت شما بسیار پر بازده تر خواهد بود به نوبه ای که تاثیرات بسیار بیشتر و بهتری بر روی سایت شما خواهند گذاشت.
  • لینک خروجی صفحه : در صورتی که قصد خرید بک لینک را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که بک لینک شما در سایت هایی ثبت شود که در صفحات آن لینک خروجی زیادی وجود نداشته باشد و به نوعی وب سایت اسپم نشده باشد.
  • کیفیت بک لینک: توجه داشته باشید که در هنگام خرید بک لینک می بایست به کیفیت بک لینک توجه داشته باشید نه صرفا به کمیت آن زیرا شما در صورتی که 10 بک لینک قوی و اصولی داشته باشید بسیار بیشتر از 100 بک لینکی که به صورت غیر اصولی برای سایت شما به ثبت رسیده اند و قدرت آنچنانی ندارد اهمیت خواهد داشت.

خرید ارزان بک لینک ارزان فالو

در پایان اضافه میکنیم در صورتی که مایلید تا با خرید بک لینک اصولی رتبه وب سایت خود را ارتقا داده تا جز رتبه های برتر گوگل قرار گیرید. به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با ما تماس گرفته و در زمینه ی خرید بک لینک از شرکت طراحی سایت مبنا با بیش از 1000 نمونه کار موفق سئو به رایگان مشاوره دریافت نمایید.

شرکت طراحی سایت مبنا

9 / 10
از 49 کاربر

برای سفارش خرید بک لینک دائمی قوی با بالاترین کیفیت، از پکیج های زیر استفاده نمایید.

آیا بدست آمدن این نتایج در گوگل اتفاقی است ؟!!!

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
farshadd :
0 0
سلام من میخوام بک لینک خریداری کنم برای سایتم، اما خیلی جاها شنیدم که نتیجه معکوس داره و خیلی به سئو ضربه میزنه اگه بک لینک ها کیفیت خوبی نداشته باشن. میتونید یه توضیحی بدین که چجوریه واسه شما؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امیر :
0 0
سلام و درود تبلیغات دائمی همان رپورتاژ اگهی درج میکنید ؟ در سایت ها لیست ارسال بفرمایید ؟ سپاس
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

زهره انیسوند :
0 0
ای کاش قیمت هاتون پایین تر بود. از سال پیش قشنگ دو برابر کردین همون سال پیش هم نمیتونستیم بخریم چه برسه به الان
مدیریت : سلام. وقت بخیر. قیمت ها به نسبت کیفیت کار و زمانی است که ما روی آن میزاریم. نسبت به سال گذشته کیفیت ها چند برابر شده است تا مشتری هایمان سریع تر به نتیجه برسند.
محرمی :
0 0
سلام وقت بخیر. خواستم بپرسم دامین و پیج اتوریتی دامین هاتون چنده و اگه امکانش هست چند تا از سایت هاایی که داخلش ریپورتاژ میزنینو بفرستین که بتونم بررسی کنم. تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.