طراحی سایت صنعتی

9 / 10
از 16 کاربر

مانند سایر مشاغل نیاز به طراحی سایت درشرکت های صنعتی و تولیدی و کارخانجات نیز احساس می شود با طراحی سایت مناسب می توانید به افزایش کسب و کار خود کمک کنید . طراحی سایت صنعتی می تواند با طراحی ساده بسیار کاربردی باشد در طراحی سایت صنعتی می توان به نمایش محصولات و خدمات و همچنین طریقه ی تماس با شرکت دست یافت . طراحی سایت صنعتی به زبان های مختلف می تواند منجر به ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر شود. صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی می توانند توسط سایت خود را معرفی نمایند و به اعتبار خود بیافزایند .

باید توجه کرد که امکانات یک سایت صنعتی باید در قالب مطابق با نوع کار آن چیده شود. امکاناتی مانند معرفی پروژه ها و محصولات تولیدی ، اطلاعات تماس ، مشتریان و همکاران و ... باید در گرافیکی منطبق با آن کار چیده شده و رنگ آمیزی قالب به درستی و توسط گرافیست های آگاه به این موضوع طراحی گردد. طراحی سایت برای شرکت های صنعتی یکی از انوع طراحی های خاص و حساس می باشد که در صورتی که به درستی و با آگاهی نسبت به نوع مخاطبان طراحی شود میتواند سایتی موفق برای صاحبان آن شود و مشتریان را از طریق وب سایت شرکت، جذب نماید.

شرکت طراحی سایت مبنا با تجربه ی فراوان و آگاهی کامل از نوع طراحی وب سایت برای شرکت های صنعتی و حضور طراحان و گرافیستان مجرب میتواند چنین سایت حرفه ای را برای شما به ارمغان آورد.

طراحی سایت صنعتی

آن دسته از افرادی که صاحب کارخانجات و یا واحدهای تولیدی-صنعتی هستند می توانند بسیاری از خدمات خود را اعم از نمایش پروژه ها و نمونه کارها ، فروش آنلاین محصولات و... را با داشتن یک وب سایت حرفه ای آن هم به زبان های مختلف معرفی کنند و کسب و کار خود را از طریق رتبه های بالای سایتشان در گوگل ارتقا دهند.

مسئله ی مهم بعد از اجرای کار و طراحی سایت برای شرکت های صنعتی، دیده شدن وب سایت توسط مشتریان هدفمند از طریق بازاریابی اینترنتی و سئو (رتبه ی بالا در نتایج گوگل) می باشد. هرچقدر که وب سایت از لحاظ امکانات و گرافیک خوب طراحی شده باشد، باز هم اگر توسط مشتریان بصورت هدفمند پیدا و دیده نشود، سودی ندارد. 

وب سایتی برای شرکت های صنعتی و تولیدکنندگان بخش صنعت مفید است که ابتدا از نظر امکانات و طرح گرافیکی کامل و اختصاصی باشد و سپس توسط موتور جستجوگر گوگل رتبه ی بالایی پیدا کند تا توسط مشتریان در کلمات کلیدی هدف دیده شود.

طراحی سایت صنعتی و طراحی سایت برای شرکت های وابسته به صنعت توسط شرکت طراحی سایت مبنا به گونه ای است که صاحبان این گونه سایت ها از بابت آنالیز امکانات، طرح گرافیکی و دیده شدن سایت توسط کاربران، خیالی آسوده خواهند داشت. شرکت طراحی سایت مبنا با دانش و تجربه ی فراوان در این زمینه در خدمت صاحبان صنعت و شرکت های وابسته به امور صنعتی می باشد.

نمونه پروژه های طراحی سایت صنعتی

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت صنعتی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
برش مس
طراحی سایت گروه صنعتی برش لیزر
7
فرفورژه
طراحی سایت تولید نرده ایران فرفورژه
5
پمپ روغن
فروشگاه ابزار لوب
3
کلریناتور
طراحی سایت تصفیه فاضلاب اطلس آب
3
خشک کن هوا
طراحی سایت قطعات صنعتی هوامدار
5
سنسور القایی
فروشگاه اینترنتی آژمان
6
نایلون شیرینگ
طراحی سایت پخش نایلون ناب پلاستیک
7
نایلون حبابدار
طراحی سایت پخش نایلون ناب پلاستیک
10
خرید کوره القایی
طراحی فروشگاه اینترنتی قطعات مکانیکی ماژول سنتر
3
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
بی متال
فروشگاه اینترنتی آژمان
1
بلبرینگ
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری
7
دمیستر پد
طراحی سایت پویا بافت کاسپین
1
باکس پالت
طراحی سایت شرکتی پالت پلاستیکی
4
ابزار دقیق
فروشگاه اینترنتی آژمان
9
پمپ آب ۱۲ ولت
طراحی فروشگاه اینترنتی قطعات مکانیکی ماژول سنتر
3
سختی گیر رزینی
طراحی سایت تصفیه فاضلاب اطلس آب
6
اتوماسیون صنعتی
فروشگاه اینترنتی آژمان
6
میوه خشک کن صنعتی
طراحی سایت ماشین های صنعتی ماشین ساز
6

ویژگی های سایت های صنعتی

ویژگی اصلی وب سایت های صنعتی را می توان معرفی آنها در دنیای اینترنتی نامید. زیرا مشاغل صنعتی می تواند با طراحی سایت برای زمینه کاری خود، و از طریق آن به معرفی خود در اینترنت پرداخته و خود را معرفی نمایند.

همچنین می تواند خدمات ارائه شده خود را نیز به مخاطبان خود نمایش دهند. از مزیت های مهم برای داشتن یک وب سایت برای شغل صنعتی خود می توانیم به موارد ذیل نیز اشاره نماییم:

  • معرفی محصولات
  • معرفی خدمات
  • استخدام اینترنتی
  • مقالات در زمینه صنعت
  • معرفی پروژه ها
  • معرفی ابتکار ها

یک شرکت صنعتی با استفاده از این مزیت ها که از طریق طراحی سایت برای مجموعه خود فراهم می نماید، می تواند برای کسب و کار خود و مجموعه صنعتی خود گام بلندی در عرصه پیشرفت برداشته و خود را به عنوان یک شرکت معتبر صنعتی معرفی نماید.

هدف از داشتن سایت صنعتی چیست ؟

مشاغل صنعتی اغلب با هدف معرفی خود و محصولات خود اقدام به طراحی سایت صنعتی می نمایند. ولی می توان هدف داشتن بازار اینترنتی و افزایش فروش را برای مشاغل صنعتی، از جمله اهداف طراحی سایت نامید.

شرکت های صنعتی با هدف ارائه توضیحات درباره محصولات خود و نحوه کارایی آنها برای مشتریانی که فرصت مراجعه به کارخانه آنها را ندارند، اقدام به طراحی سایت می نمایند.

این مجموعه های صنعتی می تواند از طریق وب سایت خود، به طور کامل و کافی محصولات و ابتکارات صنعتی خود را در معرض نمایش کاربران اینترنتی قرار دهند. و می توانند با استفاده از وب سایت ها حتی محصولات خود را به فروش رسانده و از طریق وب سایت کسب درآمد نمایند.

ولی اگر قصد رسیدن به بازاریابی اینترنتی مفید را دارند و اگر مایلند که به جز مخاطبان هدفمندی که از نام شرکت و زمینه کاری شما آگاهی دارند، مخاطبانی که در زمینه صنعت در اینترنت به جست و جو می پردازند را به کسب و کار خود و صنعت خود جذب نمایند، یک راه پیش رو دارند و آن هم استفاده از روش های حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت می باشد، که وب سایت آنها از طریق موتور های جست و جو به کاربران معرفی گردد.

یک راه ساده و بدون هزینه برای تبلیغات موثر و هدفمند برای مشاغل صنعتی، طراحی سایتی بهینه است که می تواند مسلما کمک بزرگی به جذب مشتریان بیشتر برای آنها نماید.

شرکت طراحی سایت مبنا با آگاهی کامل نسبت به علم روز دنیا در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت و کسب نتایج درخشان در اینترنت در زمینه کلمات کلیدی مشاغل مختلف، که می توانید این نتایج در بخش انتهایی این صفحه و بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید، میتواند بهترین سایت صنعتی و مفید را برای شما طراحی نماید. 

دلایل موفقیت سایت های صنعتی

شاید بتوانیم با استفاده از CMS های آماده و برنامه های طراحی سایت آماده مثل جوملا یک وب سایت را به راحتی برای شغل خود راه اندازی نماییم.

اما می خوام به شما دلیل موفقیت وب سایت های صنعتی معتبر را در اینجا عنوان نمایم، استفاده از اصول حرفه ای طراحی سایت و رعایت موارد بهینه سازی سایت توسط شرکت های معتبر طراحی سایت یا طراحان حرفه ای سایت می باشد.

موفقیتی که از طریق بودن نام این وب سایت های صنعتی در صفحه اول لیست جست و جو گر گوگل اتفاق افتاده است.

شرکت طراحی سایت مبنا با استفاده از دانش روز و آگاهی از اصول حرفه ای طراحی سایت و زبان های پیشرفته طراحی وب، اقدام به طراحی سایت های پیشرفته می نماید که شما می توانید این نتایج درخشان را در انتهای این صفحه و یا بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید؛ مطمئن باشید این نتایج اتفاقی نبوده و ثمره کار طراحان حرفه ای و با تجربه و گرافیست کاران با سلیقه و آشنا به علم روز و سئو کاران حرفه ای بوده است.

طراحی اختصاصی وب سایت صنعتی

ویژگی اصلی طراحی سایت صنعتی  شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت صنعتی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت شرکت های صنعتی

هزینه ی طراحی سایت صنعتی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت با اهداف صنعتی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
جعفری :
2 1
لطفا لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت صنعتی به همراه سئوی بالا رو برام بفرستید.باتشکر
مدیریت : ارسال شد
ماهان نامور :
1 2
قیمت طراحی سایت صنعتی رو به همراه سئوی اون رو میخواستم. با تشکر فراوان
مدیریت : براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
یزدان فر :
1 0
شما از ماژول آماده استفاده میکنید یا از ابتدا و اختصصاصی مینویسید؟
مدیریت : ما از ابتدا با طرح گرافیکی اختصصاصی براتون طراحی و پیاده سازی میکنیم. از هیچ ماژول یا cms اماده ای استفاده نمکنیم و سئوی قوی سایت هامون هم به همین دلیل است.
سلیمانی :
1 0
سلام خسته نباشید.لطفاهزینه ی تقریبی ومدت زمان طراحی سایت صنعتی روبرام ایمیل کنید تادرصورت امکان سفارش بدم.ممنون
مدیریت : ممنون.درخواستتون براتون ایمیل شد.
امامي :
1 0
قیمت طراحی سایت صنعتی رو به همراه سئوی اون رو میخواستم.باتشكر
شهرآئین :
1 0
با سلام لطفا قیمت سایتی با سرعت بارگذاری کم ترجیحا کمتر از 1 ثانیه و با امکانات سایت فعلی شرکت www.Amintec.ir را برای بنده ارسال فرمایید . با تشکر فراوان
مدیریت : براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود.
فلاح :
1 0
سلام میخواستم یه سایت طراحی کنید وبهینه سازی بشه لطفا بگین چقدر هزینشه شما وبلاگم بهینه سازی میکنید؟لطفا جوابشو میل کنید واسم
مدیریت : سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
محمد صفائ :
0 0
لطفا لیست قیمت ها و مدت زمانیکه طول میکشه تا سایت آماده شه زو برام ایمیل کنید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مجید :
0 0
با سلام اینجانب تقاضای طراحی یک سایت فروشگاهی صنعتی مرتبط با صنایع مختلف را دارم لذا خواهشمند است در این طمینه اینجانب را راهنمایی و هزینه آن را اعلام نمائید.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمودباهورزهی :
0 0
لطفا هزینه های جزیی وکلی رو بهم اعلام بفرمایید.متشکرم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فیروزی :
0 0
با سلام لطفا هزینه طراحی سایت و سیوی اون و مدت زمان طراحی سایت صنعتی رو میخواستم.با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

خندان گل :
0 0
با سلام در مورد یک کارخانه تولید قیر نیاز به وب سایت داریم این وب سایت 5 زبانه خواهد بود لطفا در صورت امکان طوری باشه که پشتبانی سایت بعد از اتمام طراحی بر عهده خودمون باشه و بتونیم مطالب مورد نییاز را در سایت قرار بدیم ممنون و متشکرم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

Aria :
0 0
با سلام قیمت طراحی سایت صنعتی رو میخواستم تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهران صفري :
0 0
باسلام. چند محصول ساختماني جديد دارم..نيازمندي بنده ، يك سايت وبه دنبال آن يك بروشور و سپس چند بنر تبليغاتي است . سايتي ميخواهم كه امكان گسترش فعاليت ها در آينده را نيز داشته باشد . چون فعلا" نوپا هستم پول زيادي ندارم كه براي نياز منديهايي كه عرض نمودم هزينه گسترده اي نمايم وفعلا" در ابتداي كار ، فعاليت هاي اوليه را ميخواهم انجام دهم. لطفا" راهنمايي فرماييد.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

روزبهانی :
0 0
با سلام لطفا در صورت امکان لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت صنعتی به همراه سئو رو برام بفرستید. باتشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

طه یوسفی نیا :
0 0
با عرض سلام و خسته نباشید لیست خدمات و هزینه راه اندازی سایت صنعتی رو بی زحمت برام بفرستین.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهران باقری :
0 0
لیست امکانات و هزینه طراحی را بفرستید با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه پروژه های طراحی سایت