طراحی سایت عکاسی

5 / 10
از 25 کاربر

مسلما یکی از مهمترین نیازهای یک عکاس جدا از دوربین و لوازم عکاسی، داشتن یک وب سایت حرفه ای، زیبا و کارا جهت نمایش عکس هایش بصورت 24 ساعته و بدون محدودیت مکانی می باشد. نمایش عکس ها و نمونه کارها، نمایش اطلاعات تماس، دسته بندی عکس ها، تولید مقالات مرتبط با رشته ی عکاسی و حتی گالری های فیلم از جمله مشخصاتی است که در طراحی سایت عکاسی باید در نظر داشت.

عکاسان با داشتن این چنین وب سایتی علاوه بر نمایش رزومه بصورت آنلاین میتوانند از امکان بازاریابی اینترنتی برای بدست آوردن کارهای بیشتر نیز استفاده کنند. امکان پرداخت آنلاین حساب، جستجوی عکس، ثبت آلبوم های تصاویر با تعداد بی نهایت تصویر در آلبوم و ثبت کاور برای هر دسته بندی و ... از دیگر مواردی است که یک سایت اختصاصی عکاسی می تواند داشته باشد. امکان ثبت و نمایش عکس های 360 درجه و پاناروما نیز از جمله امکاناتی است که می توان در طراحی سایت برای عکاسی از آن انتظار داشت.

نمایش عکس ها و امکانات وب سایت باید در قالبی شکیل و گیرا مرتبط با نوع حرفه ی عکاسی که یک کار هنری است، باشد. استفاده از افکت ها و ریزکاری ها در گرافیک وب سایت عکاسی و نمایش رنگ ها و طیف های رنگی زیبا از مشخصه هایی است که در سایت تخصصی عکاسی و طراحی سایت برای عکاسان باید سرلوحه ی کار قرار داد.

شرکت طراحی سایت مبنا با طراحی سایت های عکاسی موفق و با تجربه ی تحلیل نوع کار عکاسی در زمینه ی سایت، میتواند قدمی بلند در داشتن یک سایت حرفه ای برای عکاسان باشد.

طراحی سایت عکاسی

 یکی دیگر از نکته های مهم در طراحی وب سایت عکاسی ، کسب رتبه ی بالای وب سایت در گوگل می باشد. اگر یک وبسایت عکاسی در کلمات کلیدی مرتبط با خود مانند، سایت عکاسی، عکاس صنعتی، عکاس حرفه ای، عکاس مجالس و ... در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرد، این وب سایت علاوه بر رزومه بودن برای صاحب سایت عکاسی می تواند محلی پردرآمد و محلی برای بیشتر شدن مشتریانش باشد. 

شرکت مبنا با تخصص فراوان در زمینه ی طراحی سایت و سئو و کسب رتبه های بالا در سایت های طراحی شده اش، در خدمت شماست. طراحی سایت عکاسی ، نوعی از طراحی سایت می باشد که اگر به درستی و با امکانات کامل و در نظر گرفتن تکنیک های سئو و ساختار گوگل طراحی شود، میتواند برای صحبان این گونه سایت ها، محلی برای تبلیغات خود و کسب درآمد فراوان باشد.

ویژگی های سایت های عکاسی

ویژگی مهم و مزیت مهم طراحی سایت عکاسی برای یک هنرمند عکاس، معرفی قابلیت های هنری او در اینترنت، برای نمایش به مخاطبان و کاربران اینترنتی می باشد. در طراحی سایت برای عکاسان می توانیم با ایجاد بخشی به عنوان گالری و دسته بندی موضوعی آن، نمونه های کاری را برای نمایش به مخاطبان قرار داده و آنها را معرفی نماییم.

این ویژگی مهمی می تواند باشد برای در ویترین قرار دادن تمام هنر های یک عکاس که مسلما برای نمایش تمام آنها در یک قاب و ویترین نیاز به اجاره فضایی بزرگ در دنیای واقعی می باشد.

با توجه به این ویژگی طراحی سایت ، بسیاری از عکاسان حرفه ای امروزه تصمیم به طراحی سایت برای هنر خود نموده اند. شما می توانید تعدادی از این وب سایت ها را در بخش پایینی این صفحه مشاهده نمایید.

این امر باعث معرفی گسترده یک عکاس در جامعه و همچنین دریافت سفارشات فراوان برای او و کسب کار او خواهد شد.

همچنین از طریق این وب سایت یک عکاس می تواند با مخاطبان خود ارتباط آنلاین برقرار نموده و سفارشات آنها را به صورت آنلاین دریافت نماید، که این مزیت مهم می تواند حتی نیاز به داشتن یک مکان تجاری را برای او از میان بردارد.

هدف از داشتن سایت عکاسی چیست ؟

هدف اصلی از طراحی سایت عکاسی معمولا معرفی یک عکاس و نمونه های کاری او در یک قاب عمومی می باشد. زیرا حتی اگر یک عکاس دارای مکانی برای تجارت خود باشد، هرگز نمی تواند تمام نمونه های عکاسی خود را در معرض نمایش دیگران بگذارد. زیرا مسلما نیاز به فضای زیادی برای در نظر گرفتن گالری تصاویر و نمونه های کاری او می باشد.

عکاسان زیادی امروزه با هدف معرفی خود در اینترنت و نمایش نمونه های کاری خود اقدام به طراحی سایت نموده اند. و البته بسیاری از آنها نیز به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند. 

البته رسیدن به موفقیت در جامعه مجازی در گرو معرفی گسترده آنها در اینترنت می باشد. برای انجام این امر نیاز به دانستن روش های تبلیغاتی موثر در اینترنت می باشد. البته این روش ها تنها در شرایطی امکان پذیر خواهد بود که تمام اصول حرفه ای طراحی سایت را رعایت کرده باشیم.

بهینه سازی سایت نامی است که امروزه یکی روش های متداول و حرفه ای معرفی وب سایت ها به موتور های جست و جو می باشد. 

شرکت طراحی سایت مبنا، یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت می باشد که با رعایت تمام موارد حرفه ای طراحی سایت برای طراحی های خود و البته رعایت موارد سئو و بهینه سازی سایت ، می باشد که به شما کمک شایانی برای معرفی در اینترنت خواهد نمود.

دلایل موفقیت سایت های عکاسی

مهمترین دلیل موفقیت وب سایت های عکاسی در اینترنت، دیده شدن آنها توسط موتور های جست و جو می باشد. وب سایت های عکاسی با توجه اینکه ممکن است تعداد زیادی رقیب در اینترنت برای خود داشته باشند، فقط با سبقت گرفتن از آنها می توانند به موفقیت دست پیدا نمایند.

برای اینکه بتوانیم در لیست موتور های جست و جو در رتبه های بالای لیست قرار گیریم باید موارد بهینه سازی سایت را در طراحی سایت خود حتما رعایت نماییم.

فرض نمایید کاربران کلمه کلیدی را مثل نمونه های عکاسی سرچ نمایند، در صورتی که وب سایت شما جز موارد اول لیست پیدا شده قرار گیرد، قطعا دارای مخاطب و بازدید کننده بیشتری خواهید بود، و در صورتی که حتی نام وب سایت شما در این لیست ها حتی عنوان نشده باشد، قطعا هیچ بازدید کننده ای را از طریق جذب نخواهید کرد.

شرکت طراحی سایت مبنا با سابقه درخشان در زمینه بهینه سازی سایت و طراحی سایت حرفه ای می تواند کمک شایانی به معرفی شما و شناخته شدن شما در اینترنت نماید. لطفا از نمونه پروژه های انجام شده توسط شرکت مبنا در بخش بهینه سازی سایت بازدید نمایید تا دلیلی گفته های ما را خودتان تصدیق نمایید.

طراحی اختصاصی وب سایت عکاسی ویژه عکاسان

ویژگی اصلی طراحی سایت عکاسی شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. داشتن گالری تصاویری منحصر به فرد قطعا برای کاربران جذاب تر خواهد بود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت عکاسی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت های عکاسی ویژه ی عکاسان

هزینه ی طراحی سایت عکاسی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت برای عکاسی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
لواسانی : امکانات سایت عکاسی
1 5
لطفا امکانات و هزینه طراحی سایت عکاسی رو برام بفرستید.
مدیریت : پاسخ
1 7
فرم امکانات و قیمت برایتان ارسال شد.
خانم صارمی :
0 5
سلام و خسته نباشید.دوست عزیز سایت زیبایی داری. لطفا قیمت یه سایت عکاسی که سئوی قوی داشته باشه رو برای من بفرستید و راهنماییم کنید.ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
1 3
سلام.ممنون از نظر شما.پیش فاکتوربراتون ارسال شد و جهت راهنمایی شما در اسرع وقت تماس گرفته می شود.
طاهره مرادی :
0 5
سلام.لطفا پیش فاکتور ور برای منم بفرستید.ممنون
مدیریت : پاسخ
0 3
ارسال شد.
خانم کامکار :
1 4
اگه یه سایت مثل foto.ir بخوام چقدر هزینه داره؟لطفا راهنماییم کنید
مدیریت : پاسخ
0 5
لیست امکانات و پیش فاکتور براتون ارسال شد و برای راهنمایی با شما تماس گرفته می شود
محمودصادقی : هزینه طراحی
0 5
با سلام وادب درصورت امکان هزینه طراحی سایت عکاسی ارسال نمائید سپاسگزارخواهم بود
مدیریت : پاسخ
0 4
با سلام ، اطلاعات مورد درخواست شما به ایمیلتان فرستاده شد ، طی 48 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت
خانم شایگان :
0 1
با عرض سلام با توجه به علاقه فراوانم به رشته عکاسی خصوصا پرتره و تبلیغات میخواهم یک سایت ایجاد کنم که اولا به معرفی توانایی های خودم بپردازم و آثار خودم را به نمایش بگذارم و ثانیا عکس هایی که قابل عرضه برای فروش هستند به فروش برسانم. لطفا قیمت ایجاد و راه اندازی چنین سایتی را که نام مناسب و فضای مناسب داشته باشد و دارای رنکینگ بالا باشد ارسال فرمائید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
لطفا جهت مشاوره با ما تماس برقرار نمایید و یا شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید
نمونه پروژه های طراحی سایت