طراحی سایت مهندسی

9 / 10
از 9 کاربر

شاید بسیاری از مهندسین در شروع فعالیت کاری خود، نیاز به معرفی و بازریابی برای طرح های خود دارند، همچنین نیاز دارند برای بدست آوردن تجربه کافی در زمینه کاری و تحصیلی خود، از آنها در پروژه های عمرانی و مهندسی استفاده شود، تا با کسب تجربه های کافی، بتوانند در آینده پروژه های مد نظر خود را انجام دهند.

در دنیای ارتباطات امروز که سیل گسترده ای از مردم در جهان تحقیقات و جست و جو های خود را از طریق اینترنت برای پیدا کردن گزینه های مد نظر خود انجام می دهند، ما به شما مهندسین محترم که در هر زمینه ای فعالیت دارید، سفارش می نمایم که اگر در ابتدای راه می باشید و حتی اگر در راه خود پیشرفت فراوان کرده اید و هنوز تشنه پیشرفت و کسب موفقیت هستید، برای خود و نمایش ایده ها و سابقه های کاری خود اقدام به راه اندازی و طراحی سایت مهندسی نمایید.

شما از طریق طراحی سایت مهندسی برای خود می توانید ویژگی ها و مزایای فوق العاده زیادی برای خود ایجاد نمایید و از طریق وب سایت توانایی های خود را به جامعه معرفی نمایید. تعدادی از این مزیت ها را در ذیل برای شما عنوان می نمایم:

  • معرفی پروژه عمرانی
  • معرفی ایده های مهندسی
  • ارائه سابقه کاری
  • فروش طرح های عمرانی و مهندسی
  • ارائه مقالات مهندسی
  • همکاری در پروژه های مهندسی و عمرانی
  • بخش مشاوره ی مهندسی

طراحی سایت مهندسی

شرکت طراحی سایت مبنا بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت های مهندسی می باشد. شما می توانید با همکاری با شرکت ما به راحتی در دنیای مجازی و اینترنت اقدام به معرفی خود نمایید، و نمونه کار های خود و پروژه هایی که توانایی انجام آنها را دارید را در اختیار کارفرما ها قرار دهید.

مهمترین مسئله در دنیای اینترنت و بازاریابی در اینترنت معرفی شما به موتور های جست و جو به گونه ایی می باشد که نام وب سایت شما در جست و جوی واژگان مرتبط با زمینه کاری شما در ابتدای لیست قرار گیرد تا شما بازدید کننده و مخاطب بیشتر و هدفمند تری پیدا نمایید. مثلا فرض نمایید در واژه " نمونه کار های مهندسی عمران " در ابتدای لیست موتور جست و جو گر گوگل قرار داشته باشید. در طول یک روز شاید حدود هزار بار این عبارت با زبان فارسی سرچ می شود، و در صورت پیدا شدن شما در لیست ابتدای گوگل، شما دارای آمار بازدید فراوان و قطعا جذب مشتریان بیشتری خواهید بود.

شرکت طراحی سایت مبنا به علت آشنایی کامل با الگوریتم های امتیاز دهی موتور های جست و جو و البته رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت ، وب سایت شما را بعد از طراحی به صورت رایگان بهینه سازی نموده تا در جست و جوی واژگان مورد نظر در لیست جست و جو گر گوگل در رتبه های ابتدایی دیده شوید.

این مسئله هدف و مزیت شرکت طراحی سایت مبنا نسبت به شرکت طراحی سایت دیگر می باشد. زیرا مد نظر و هدف شرکت طراحی سایت مبنا رضایت مشتریان و البته پیشرفت و ارتقاء سطح شغلی آنها می باشد. در غیر اینصورت شرکت ما در هدف خود شکست خورده است و از کار خود رضایت نخواهیم داشت. شما می توانید با مراجعه به بخش بهینه سازی سایت سابقه درخشان شرکت طراحی سایت مبنا را مشاهده و سپس ما را برای طراحی سایت خود انتخاب نمایید.

نمونه پروژه های طراحی سایت مهندسی

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت مهندسی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
برش مس
طراحی سایت گروه صنعتی برش لیزر
7
بتن سخت
طراحی سایت فنی مهندسی پارس الیس
5
قطعات لودر
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
10
قطعات بلدوزر
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
5
پمپ آب ۱۲ ولت
طراحی فروشگاه اینترنتی قطعات مکانیکی ماژول سنتر
3
لوازم بیل مکانیکی
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
4
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
فرفورژه
طراحی سایت تولید نرده ایران فرفورژه
5
خشک کن هوا
طراحی سایت قطعات صنعتی هوامدار
5
قطعات گریدر
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
2
نمایندگی هپکو
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
1
خرید کوره القایی
طراحی فروشگاه اینترنتی قطعات مکانیکی ماژول سنتر
3
لوازم یدکی لودر چینی
طراحی سایت هیدرولیک مرکزی
4

ویژگی های سایت مهندسی

ویژگی بارزی که طراحی سایت مهندسی باید دارا باشد، امکانات تخصصی مناسب با طرح ها و پروژه های مهندسی می باشد. وب سایت مهندسی باید دارای بخش ها و امکانات متنوع و متناسب با طرح های مهندسی باشد. 

همچنین باید نمایش اطلاعات و محتوا به گونه ای در این سایت ها ارائه شود که مخاطبین به راحتی آنها را مطالعه نمایند، و برای پیدا کردن اطلاعات، گیج و گمراه نشوند. 

ضمنا یک وب سایت مهندسی باید معرف خوبی برای یک مهندس در دنیای اینترنت باشد، زیرا در صورت معرفی مناسب و کامل از ایده ها و پروژه های وی، او می تواند به موفقیت خوبی از لحاظ دریافت پروژه های گوناگون از کارفرمایان، دست پیدا نماید.

این موفقیت فقط در سایه بهینه سازی سایت و رعایت موارد حرفه ای طراحی سایت اتفاق خواهد افتاد، زیرا توسط این مسائل، وب سایت به طور واضحی برای موتور های جست و جو قابل دیدن خواهد بود و متور های جست و جو می توانند بازاریاب خوبی برای ما در اینترنت و دنیای مجازی باشد.

هدف از داشتن سایت مهندسی چیست؟

هدف عمده ی مهندسین و شرکت های مهندسی از طراحی سایت ، مسئله معرفی خود و نمایش پروژه ها و نمونه های کاری به عموم مردم می باشد. زیرا قاب وب سایت ویترین مناسبی می تواند برای نمایش پروژه های بزرگ عمرانی و مهندسی به کاربران و مخاطبان باشد.

شاید به علت سختی رفت و آمد برای تماشای نمونه های کاری، که توسط یک مهندس و یا شرکت مهندسی ایجاد شده باشد، کار سخت و دشواری باشد، همچنین خود یک مهندس برای نمایش پروژه های خود به کارفرمایان مسلما شرایط سختی خواهد داشت، بهترین راه برای این منظور طراحی سایت است که از طریق آن بتوان تمام پروژه ها را از طریق یک عکس و یا فیلم در نمایش عموم قرار دهیم. حتی می توان با توجه به طرح های مهندسی که نیاز به ارائه طرح به صورت سه بعدی را دارد، از فایل ها و نمایش آنها به صورت سه بعدی استفاده نماییم.

البته برای داشتن همچین وب سایتی نیاز به داشتن دانش طراحی سایت حرفه ای و آشنای به علوم روز طراحی سایت داریم.

شرکت طراحی سایت مبنا با سابقه طولانی و داشتن طراحان سایت حرفه ای، می تواند بهترین سایت مهندسی را برای شما طراحی نماید، که تمام مسائل مربوط به یک سایت مهندسی و همچنین اصول بهینه سازی سایت در آن رعایت شده باشد.

دلایل موفقیت سایت مهندسی :

اگر بخواهیم در طراحی سایت مهندسی خود موفق باشیم، باید موارد زیر را حتما رعایت نماییم:

زیرا با توجه به اینکه موتور های جست و جو گر بهترین ابزار برای تبلیغات در اینترنت و همچنین بازاریابی اینترنتی می باشند، ما باید وب سایت خود را به طور بهینه به آنها معرفی نماییم.

وب سایت های جست و جو گر با توجه به مطالب و لینک های یک سایت، به هر سایت امتیازاتی می دهند و در صورت سرچ کلماتی که در چندین وب سایت مشترک می باشد، موتور های جست و جو، وب سایتی که امتیازات بیشتری را دارد، در صدر لیست قرار می دهند.

برای رسیدن به این رنک بالا، ما باید بهینه سازی سایت را برای سایت خود رعایت نماییم تا بتوانیم سایت خود را به صدر این لیست برسانیم.

در این صورت قطعا دارای بازدید کننده زیادی در زمینه فعالیت خود خواهیم بود.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به سابقه درخشان در زمینه بهینه سازی سایت ها برای موتور های جست و جو و همچنین رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت، بهترین اتخاب شما برای طراحی سایت مهندسی می باشد.

طراحی اختصاصی وب سایت مهندسی

ویژگی اصلی طراحی سایت مهندسی و کلینیک های درمانی توسط شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت مهندسی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه طراحی سایت مهندسی

هزینه ی طراحی سایت مهندسی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت از نوع مهندسی توسط شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت