طراحی سایت ورزشی

9 / 10
از 11 کاربر

امروزه خبرها، اطلاعات، محصولات و کالاها، نتایج و ...  ورزشی و امور مربوط به ورزش مخاطبین خاص و وسیعی را دارند. بنابراین طراحی سایت ورزشی می تواند نیاز این گروه از افراد را برطرف کند. گروه سایت های ورزشی و سایت هایی که به اخبار و اطلاعات و نتایج ورزشی می پردازند اصولا باید معتاد کننده باشند! چراکه با توجه به تعدد بسیار این گونه سایت ها، سایتی موفق است که اصول معتاد کنندگی از جمله نرخ بالای بروز رسانی، ثبت خبرها و اطلاعات آنلاین و به روز و ... را رعایت نماید.

از جمله موفق ترین این سایت ها در ایران سایت ورزش 3 می باشد. این وب سایت با رعایت نکات گفته شده و البته تبلیغات تلویزیونی توانسته است علاوه بر ورود کاربران به سایت خود، آنها را در سایت خود ماندگار نماید.

طراحی سایت ورزشی

در طراحی سایت ورزشی ظاهر سایت بسیار در جذب کاربر موثر است زیرا اگر ظاهر سایت جذاب نباشد بازدید خود را از دست خواهید داد. چیدمان ساده و البته درست و همچنین نمایش واضح متن ها در سایت از نکاتی است، که در ظاهر یک سایت خبری ورزشی باید رعایت شود. استفاده از تکنیک های ایجکس و نمایش بدون رفرش مطالب مهم و بروزرسانی لحظه ای مطالب مانند خبرهای جدید، جداول، نتایج زنده و ... از دیگر نکات مهم در طراحی سایت ورزشی خبری می باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با تجربه و تخصص فراوان در طراحی سایت های مختلف و البته ورزشی در خدمت شماست. آنالیز کامل این نوع سایت ها توسط شرکت مبنا و در اختیار گذاشتن موضوعات مورد نیاز برای موفقیت یک سایت ورزشی و ارائه تکنیک های بازاریابی و تبلیغاتی در زمینه ی سایت های ورزشی از دیکر خدماتی است که شرکت طراحی سایت مبنا در کنار طراحی سایت ورزشی شما، به شما ارائه خواهد داد.

در این زمینه می توان به حوزه های کلوب طرفداران باشگاه ها، سایت های باشگاه ها، نمایش نتایج ورزشی، فروشگاه های ورزشی و... پرداخت.

فروشگاه های ورزشی و ارائه دهندگان خدمات و محصولات و کالاهای ورزشی نیز با طراحی سایت ورزشی مناسب و درخور کار خود بصورت اختصاصی میتوانند، فروش و ارائه ی خدمات خود را با تکنیک های بازاریابی اینترنتی چندین برابر نمایند.

طراحی سایت ورزشی

نکته ی مهمی که در انواع سایت های ورزشی باید رعایت گردد اینست که تا هنگامی که سایت در موتورهای جستجوگر رتبه ی بالایی نگیرد و نرخ ایندکس شدن آن در گوگل بالا نرود، سایت به موفقیت چشمگیری نخواهد رسید. مسلما تمامی سایت ها از امکان تبلیغات تلویزیونی برخوردار نیستند، و برای ورود کاربران به سایت خود باید به فکر تبلیغات دیگر باشند. اما مهمترین نوع تبلیغ آن هم بصورت هدفمند و بدون هزینه، مسئله ی سئو و رتبه ی بالا در گوگل می باشد. اگر وب سایت ورزشی در کلمات کلیدی مورد نظر و هدف خود در رتبه ی بالایی قرار بگیرد، دیگر دغدغه ای در رابطه با ورود کاربران جدید به سایت خود نخواهد داشت.

نتیجه اینکه در طراحي سايت ورزشي ، به علت وجود انبوهي از سايت هاي ورزشي، براي اين كه سايتتان ديده شود بايد در گوگل جايگاه خوبي داشته باشد كه نظر مخاطب را به خود جلب كند. شرکت طراحی سایت مبنا با تجربه ی فراوان در طراحی سایت استاندارد و قدرتمند در سئو و گوگل در طراحی سایت ورزشی در خدمت شماست.

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت ورزشی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
تردمیل
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
10
تنیس کودکان
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
3
آکادمی تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
5
دوچرخه ثابت
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
10
تردمیل خانگی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
7
تردمیل اقساطی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
1
تردمیل باشگاهی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
4
آموزش خصوصی تنیس
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
4
تولیدی لباس ورزشی
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
5
لوازم بدنسازی خانگی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
6
تولیدی ست ورزشی زنانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
3
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
اسکی فضایی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
5
فروش تردمیل
طراحی فروشگاه تردمیل
5
خرید تردمیل
طراحی فروشگاه تردمیل
7
تنیس روی چمن
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
3
تردمیل خانگی
طراحی فروشگاه تردمیل
9
تجهیزات ورزشی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
8
دوچرخه اسپینینگ
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
7
آموزش تنیس کودکان
طراحی سایت آکادمی تنیس آریانا
2
لباس والیبال زنانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
3
لباس والیبال دخترانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
4
تولیدی لباس ورزشی زنانه
طراحی سایت لوازم ورزشی آراد
3

ویژگی های سایت های ورزشی

ویژگی که در طراحی سایت ورزشی وب سایت ما در ابتدا باید داشته باشد، معرفی کامل ورزشی می بشد که در زمینه آن قرار است فعالیت اینترنتی انجام دهیم.

مثلا اگر درباره ورزش بدمینتون قرار است وب سایتی طراحی نماییم، باید ابتدا تمام مشخصات ورزش بدمینتون و قوانین ورزش بدمینتون را نگارش نماییم. و سپس به معرفی زمینه فعالیت خود در آن ورزش بپردازیم.

همچنین ویژگی دیگری که یک سایت ورزشی باید داشته باشد، بخش اخبار ورزشی آن ورزش مورد نظر می باشد. باید از طریق ایجاد منویی برای قرار دادن خبرهای ورزشی روز اقدام نماییم، زیرا اینکار باعث جذب مخاطبان خاص خبر های ورزشی به وب سایت ما خواهد شد.

همچنین ایجاد بخش نتایج زنده مسابقات ورزشی نیز تاثیر زیادی در جذب مخاطبان ورزشی به وب سایت ما خواهد داشت که باید در طراحی سایت خود این بخش را نیز در نظر بگیریم.

در آخر نیز می توانیم به معرفی محصولات و کالاهای ورزشی بپردازیم و حتی برای آنها فروشگاه اینترنتی در نظر بگیریم و از این طریق برای خود درآمد زایی نیز نماییم.

هدف از داشتن سایت ورزشی چیست؟

هدف از طراحی سایت ورزشی معمولا معرفی ورزشی خاص و مشخصات آن ورزش به طرفداران رشته ورزشی مخصوص می باشد.

با توجه به جذابیت رشته های ورزشی و داشتن مخاطبان زیاد، طراحی سایت های ورزشی نیز بعضا با هدف درآمدزایی اتفاق می افتد.

شاید بسیاری از شما با وب سایت ورزشی فوتبال 3 در ایران آشنایی داشته باشید که امروزه تعداد زیادی از کاربران اینترنتی را برای مطالعه اخبار ورزشی به وب سایت خود جذب می نماید.

این وب سایت با هدف نگارش اخبار ورزشی و نتایج زنده ورزش، توسط شبکه 3 سیما طراحی شد و پس از استقبال فراوان از این وب سایت، و داشتن تعداد زیادی بازدید کننده، اقدام به درآمد زایی برای خود از طریق دریافت تبلیغات بنری نموده است.

ولی مهمترین موضوع برای رسیدن به این هدف داشتن وب سایتی حرفه ای می باشد که تمام اصول بهینه سازی سایت در آن رعایت شده باشد. در صورت رعایت موارد بهینه سازی سایت، وب سایت ورزشی شما از طریق موتور های جست و جو، در سرچ کلمات کلیدی وب سایت، مثل خبر های ورزشی و... به کاربران معرفی خواهد شد و وب سایت شما دارای بازدید کننده فراوانی خواهد شد.

شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن طراحان با تجربه و آشنا به علوم روز طراحی سایت حرفه ای می تواند بهترین وب سایت ورزشی را ب گرافیک خاص آن رشته ورزشی برای شما طراحی نماید و شما را در رسیدن به این هدف سوق دهد. 

دلایل موفقیت سایت های ورزشی

مهمترین دلیل موفقیت که یک وب سایت ورزشی می تواند داشته باشد، داشتن مخاطبان زیاد و بازدید کنندگان فراوان می باشد، زیرا از این طریق ما می توانیم همانند وب سایت معروف ورزشی در ایران (ورزش 3) اقدام به درآمد زایی اینترنتی برای خود نماییم؛ این درآمد زایی می تواند از طریق دریافت بنر های تبلیغاتی در سایت ما اتفاق افتد.

مهمترین دلیل موفقیت وب سایت های ورزشی مثل ورزش 3 تبلیغات گسترده ی تلویزیونی درباره آن بوده است که البته با توجه به اینکه این وب سایت مخصوص خود شبکه 3 سیما می باشد، هزینه ای برای تبلیغات اینچنینی پرداخت نشده است، اما اگر ما قصد داشته باشیم که اینگونه تبلیغات را برای وب سایت خود در شبکه های تلویزیونی انجام دهیم، باید هزینه ی گزافی پرداخت نماییم.

بهترین و کم هزینه ترین راه حل برای این موضوع و رسیدن به موفقیت، استفاده از موارد بهینه سازی سایت در کنار طراحی حرفه ای وب سایت می باشد که ثمره آن جذب مخاطبان بیشمار از طریق موتورهای جستجوگر در کلمات کلیدی مربوط به ورزش مورد نظر می باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های حرفه ای که دارای رتبه های عالی در نتایج جستجو کلماتی کلیدی وب سایت خود هستند، می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت باشد.

شما کافی است که نتایج بدست آمده را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید تا دلیل انتخاب شرکت مبنا را برای طراحی سایت تایید نمایید.

طراحی اختصاصی سایت ورزشی

ویژگی اصلی طراحی سایت ورزشی شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت ورزشی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت های ورزشی

هزینه ی طراحی سایت ورزشی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت ورزشی شرکت طرح و پردازش مبنا، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
ساجدی :
6 1
سلام.لطفا لیست کامل امکانات سایت ورزشی به همراه قیمت طراحی رو برام بفرستید.ممنون
مدیریت : سلام.درخواست شما ارسال شد و در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
آقای سپهری :
3 1
لیست امکانات و هزینه رو برای منم بفرستید
مدیریت : ارسال شد
نوروزی :
3 0
با سلام.اگه یه سایت ورزشی با سئوی بالا بخوام چقدر هزینه ش میشه؟لطفا راهنماییم کنید.تشکر
مدیریت : سلام.جواب سوال شما ارسال شد و جهت راهنمایی با شما طی 48 ساعت آینده تماس گرفته خواهد شد.
:
3 0
سلام.من یک سایت ورزشی میخوام که سئو ی اون قوی باشه. مشابه سایت خبرآنلاین باشه و امکاناتش در همون حد باشه. لطفا با من تماس بگیرید یا برام پیش فاکتور رو ایمیل کنید
مدیریت : سلام.پیش فاکتور ایمیل شد. با شما طی امروز یا فردا جهت پیگیری تماس گرفته میشود
سفارش سایت :
3 0
سلام خسته نباشید... لطفاهزینه ی تقریبی ومدت زمان طراحی سایت ورزشی روبرام ایمیل کنید تادرصورت امکان سفارش بدم
مدیریت : ممنون . درخواستتون براتون ایمیل شد.
احسانی :
0 0
لطفا اطلاعات کامل و همچنین نمونه کار و قیمت را برایم ایمیل نمایید. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محسن :
0 0
با سلام. هزینه یک سایت کامل که بشه توش خدمات ورزشی ارائه داد حدودی چقد در میاد. یه چیزی تو مایه های نت برگ.
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

م :
0 0
با سلام لطفاهزینه ی تقریبی ومدت زمان طراحی سایت ورزشی روبرام ایمیل کنید.2 روز پیش یک درخواست براتون ایمیل کردم ولی هنوز جواب ندادین.با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

محمد :
0 0
لطفا هزینه طراحی سایت و امکاناتش رو برام بفرستید...مثلا یه سایت مانند ورزش3
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

mojtaba :
0 0
سلام اگر بخوام برام یه سایت ورزش برای شرط بندی طراحی کنید چقدر هزینه میبرهنمونه هم بهتون میدم لطفا برام میل کنید فقط عجله دارم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

راک فوم :
0 0
با سلام.شاسی سایت به نسبت خوب می باشد(seo=98%).درخواست تغییر ظاهر سایت را بصورت کاملا متفاوت با سایر سایت ها را دارم.سایت ورزشی می باشد.و شامل 2 سایتrockkafpoosh.com rockfoam.ir با توجه به توضیحات بسیار عالی که راجب سایت ورزشی اراعه نموده اید همه ایتم ها جهت داشتن سایت حرفه ای را خواستاریم. با تشکر
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

ehsan paydar :
0 0
سلام یک سایت ورزشی ساده می خام با phpتا روز دوشنبه
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

mohammad :
0 0
برا منم بفرستید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مريم پورمهدوي :
0 0
سلام.لطفا لیست کامل امکانات سایت ورزشی با سئوي بالا به همراه قیمت طراحی رو براي من هم بفرستید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

m.h.olyaei :
0 0
سلام.من یک سایت ورزشی میخوام که سئو ی اون قوی باشه. مشابه سایت خبرورزش 3 باشه و امکاناتش در همون حد باشه. لطفا با من تماس بگیرید
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امید :
0 0
سلام.لطفا لیست کامل امکانات سایت ورزشی به همراه قیمت طراحی رو برام بفرستید. ایا امکان طراحی سایت ورزشی با وردپرس دارید و هزینه؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

حانیه :
0 0
سلام لطفا لیست امکانات سایت ورزشی وهزینه طراحی سایت باقالب اختصاصی وچه قدر طول میکشه طراحی بشه را بهم اطلاع رسانی کنید که درصورت امکان سفارش بدم
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

احسان :
0 0
سلام میخواستم هزینه یه سایت ورزشی چقدر میشه
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

مهدى :
0 0
سلام هزينه سايت رو ميفرمايد سپاس
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه پروژه های طراحی سایت