طراحی فروشگاه اینترنتی

9 / 10
از 244 کاربر

امروزه طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از نیاز های بازار اینترنتی کشور می باشد و با توجه به تغییر و تحولاتی که در زمینه ی کسب و کار های مختلف رخ داده است نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی برای همه ی کسب و کار ها نیاز میشود. تمامی کسب و کار های موجود در بازار کار به یکی از انواع ارائه دهنده ی کالا یا خدمات تقسیم میشوند و مطمئنا شما نیز جز یکی از دسته بندی ها قرار داده میشوید. اگر جز دسته بندی ارائه دهنده کالا قرار دارید می توانید با یک طراحی فروشگاه اینترنتی میتوانید کسب و کار خود را ارتقا دهید. باتوجه به تغییر و تحولاتی که در زمینه ی کسب و کار ها طی چند سال گذشته به وجود آمده است لزوم متحول کردن کسب و کار های قدیمی به سمت مجازی سازی و استفاده بهینه از بستر اینترنت امری ضروری و بدور از انکار می باشد. با توجه به اینکه بسیاری از کار را امروزه می توان همه یا بخشی از آنرا در بستر اینترنت انجام داد این فرصت برای تمامی کسب و کار هایی که در زمینه ی فروش کالا فعالیت دارند به وجود آمده است تا با استفاده از خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی یک فروشگاه مجازی برای خود داشته باشند و بتوانند فراتر از انتظاری که تا به حال داشته اند میزان فروش خود را ارتقا داده و حتی در سراسر ایران مشتری کالای خود را داشته باشند و از طریق طراحی فروشگاه اینترنتی به سود آوری بیشتر از آنکه تا کنون داشته اند دست یابند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

 

طراحی سایت فروشگاهی

 هر نوع کسب و کاری در زمینه فروش کالا های مختلف مشغول به فعالیت می باشد میتواند با صرف هزینه ای مناسب و طراحی سایت فروشگاهی کسب و کار خود را ارتقا بخشیده و سطح بالاتری از درامد را تجربه نماید. توجه داشته باشید که با تغییر و تحولاتی که در زندگی روزانه ی افراد به وجود آمده و در آینده ای نه چندان دور می آید افراد دیگر فرصت زیادی برای بازار گردی و خرید به صورت حضوری را نخواهند داشت به همین منظور مطمئنا به سراغ وب سایت های فروشگاهی رفته و پس از مطالعه ی جزئیات محصولات مورد نظر خود اقدام به خرید اینترنتی از این فروشگاه ها می نمایند تا به این صورت در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایند حال اگر شما نیز یکی از مالکین همین فروشگاه های اینترنتی باشید که از قبل از طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کرده است می توانید از این فرصت پیش آمده استفاده نموده و با ارائه محصولات باکیفیت و همچنین ارائه ضمانت های لازم به مشتریان اینترنتی خود نسبت به تعویض و یا پس گرفتن محصولات خریداری شده ی آنها در صورت عدم رضایت نظر مشتریان بسیاری را به سمت فروشگاه اینترنتی خود جلب نموده و از بتوانید محصولات خود را علاوه بر حضوری به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز به فروش برسانید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی به عنوان یکی از مهم ترین زیر شاخه های طراحی سایت اصلی ترین چیزی است که شما برای موفقیت آینده خود به آن نیاز دارید. برای طراحی فروشگاه اینترنتی علاوه بر ظاهر زیبا و کاربر پسند می بایست رابط کاربری بالایی را نیز برای آن در نظر گرفت به نحوی که هر کاربری با هر میزان سواد اینترنتی و آشنایی با اینترنت بتواند به راحتی به بخش های مختلف سایت مراجعه نموده و نیاز های خود را برطرف نماید. همچنین وب سایت فروشگاهی شما می بایست از نظر امکانات پنل مدیریتی نیز دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد تا شما به عنوان مدیریت فروشگاه آنلاین و همچنین افرادی که به جهت ورود اطلاعات سایت بر روی آن کار میکنند برای تامین و تولید محتوا و قرار دادن اطلاعات کامل در رابطه با محصول با محدودیتی مواجه نشود در این صورت است که میتوان گفت شما یک طراحی فروشگاه آنلاین کامل را انجام داده اید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

برای طراحی فروشگاه اینترنتی در اولین قدم می بایست صاحب یک فروشگاه فیزیکی و یا فردی که دارنده مجموعه ای کالا می باشد تصمیم بر مجازی سازی کسب و کار خود بگیرد. پس از آن شخص می تواند با مراجعه به دفتر یک شرکت طراحی سایت معتبر مانند شرکت طراحی سایت مبنا و دیدن نمونه کار های انجام شده توسط آنها از میان نمونه کار های آماده طراحی سایت یک وب سایت فروشگاهی آماده را به سر انجام برسانید. همچنین در صورتی که طرح خاصی برای ظاهر گرافیکی وب سایت فروشگاهی خود در نظر دارید می توانید پس از مشاوره با بخش گرافیک شرکت نسبت به ارائه ایده خود اقدام نمایید تا ظرف مدت زمان مشخصی قالب وب سایت شما مطابق با خواسته ای که داشته اید طراحی و در انتها یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی را در اختیار بگیرید.

 

در صورتی که تمایل دارید تا با شرکت طراحی سایت مبنا در زمینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی همکاری داشته باشید می توانید با ما تماس حاصل نمایید تا ضمن دریافت مشاوره در این زمینه جلسه ی حضوری با شما تدارک دیده شود و پس از مراجعه حضوری توضیحات تکمیلی در کنار ارائه نمونه کار های متناسب با حوزه ی کاری و ایده ای که در ذهن دارید به شما ارائه شود.

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی جز آن دسته از عواملی است که نمیتوان از قبل آنرا پیش بینی و در نظر گرفت زیرا طراحی سایت امری کاملا معطف می باشد و این کارفرما می باشد که با توجه به خواسته ها و انتظاراتی که یک طراحی سایت فروشگاهی ایده آل دارد قیمت نهایی را تعیین می نماید. اینکه شما به عنوان یک کارفرما به چه نوع سایت فروشگاهی نیاز دارید نیز بر روی قیمت نهایی طراحی وب سایت فروشگاهی شما نیز تاثیر گذار خواهد بود به عنوان مثال طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و یا همان طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا همچنین طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان همچنین طراحی فروشگاه آنلاین با یکدیگر از نظر کیفیت و همچنین میزان وقتی که صرف طراحی قالب ، کد نویسی و استفاده از ماژول های مختلف میشود با یکدیگر متفاوت بوده و به همین دلیل دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند  به همین دلیل نیز توصیح میشود در صورتی که شما  مایلید تا در این زمینه اطلاعات جامع تری کسب نمایید می بایست با ما تماس بگیرید.

 

طراحی فروشگاه اینترنتی

سئوی فروشگاه های اینترنتی

پس از انجام فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی  توسط شرکت طراحی سایت مد نظر شما ، می بایست نسبت به ورود اطلاعات و درج محصولات بر روی سایت اقدام نمایید در کنار ورود اطلاعات نیز می توانید از خدمات سئو وب سایت فروشگاهی ارائه شده توسط شرکت مبنا نیز بهره مند شوید تا در کلماتی که میتوانند بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشند در صفحه اول جست و جو های اینترنتی قرار بگیرید و فروش فوق العاده ای را از این طریق به دست آورید. در بخشی از پنل مدیریت وب سایت نیز قسمتی برای تعریف روش های ارسال محصولات برای شما در نظر گرفته شده است که میتوانید با مراجعه به این قسمت برای هر استان و شهر کشور روش ها و قیمت های ارسال مختص به آن شهر و استان را تعریف نمایید تا کاربر در انتخاب شیوه ی ارسال محصول نیز حق انتخاب داشته و رضایت بیشتری از خرید خود از سایت شما داشته باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با بیش از 600 نمونه سایت موفق در زمینه های کاری مختلف و در انواع طراحی سایت شرکتی، معرفی ، فروشگاهی ، نیازمندی و... آماده است تا با بهره گیری از جدید ترین روش های برنامه نویسی بهترین، امن ترین و با کیفیت ترین سایت ها را به شما تحویل دهد. شما پس از ملاحظه ی نمونه کار های این شرکت میتوانید با ما تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. پس از آن در صورت تمایل میتوانید به آدرس شرکت مراجعه کرده و در یک جلسه ی حضوری توجیهی با روند طراحی سایت شرکت آشنا شوید. شرکت طراحی سایت مبنا در همه رنج قیمتی توانایی طراحی فروشگاه اینترنتی برای مشتریان خود را دارد. سایت های طراحی شده ی شرکت مبنا در دو نوع قالب آماده و قالب اختصاصی می باشد که با توجه به درخواست مشتری برای وی انجام میشود.

طراحی فروشگاه اینترنتی

مهمترین نکته ای که باید مدنظر داشته باشید این است که سایت فروشگاه شما، یک ویترین 24 ساعته و بدون محدودیت مکانی می باشد.

نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی

زیبایی در فروشگاه اینترنتی

برای آنکه یک طراحی فروشگاه اینترنتی ایده آل را انجام دهید می بایست به نکات قابل توجه دقت داشته باشید. در اول قدم می بایست به این نکته بسیار توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شما یک ویترین شبانه روزی و بدون محدودیت زمانی و مکانی می باشد و شما در هر ساعت از شبانه روز و از هر کجای ایران و حتی جهان می توانید بازدید کننده و خریدار داشته باشید پس همواره سعی کنید این ویترین را زیبا و تمیز نگه دارید و از تصاویر مناسب و با کیفیت و در عین حال با حجم مناسب و بهینه استفاده کنید تا سرعت لود سایت شما برای کاربرانی که از سرعت اینترنت کمی نیز برخوردار می باشند نیز مناسب بوده و سایت در مدت زمان کمی بارگزاری شود. نکته بعد اینکه طریقه نمایش محصولات در کنار یکدیگر و همچنین وجود سیستم جست و جوی مناسب برای اینکه کاربر راحت تر به محصول مورد نظر خود دست یابد از دیگر ویژگی هایی است که در روند موفقیت شما در کسب سود از فروشگاه اینترنتی تان کمک حال شما خواهد بود.

 

صفحه معرفی و خرید محصول از دیگر بخش هایی است که باید در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی به آن توجه ویژه ای داشته باشید. قرار دادن تصاویر با کیفیت و به تعداد مناسب از محصول در زاویه های مختلف در کنار توضیحات جامع و کامل در رابطه با کالا ، مشخصات ، مزایا و معایب آن می تواند در تصمیم گیری کاربر برای خرید محصول بیشترین تاثیر را داشته باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

نمایش محصولات در فروشگاه اینترنتی

نمایش محصولات مشابه، پرداخت آنلاین، داشتن سیستم حراجی، سیستم تگ و ارتباط بین صفحات، دسته بندی کامل و سطح به سطح، داشتن فیلدهای کامل برای محصول، امکان مقایسه ی فیلدهای مختلف محصولات، جستجوی پیشرفته بر اساس فیلدهای محصولات در دسته بندی های مختلف، نمایش سوالات متداول و سیستم پشتیبانی و ارتباط با واحدهای فروش و مالی و ... از دیگر ویژگی هایی است که سایت های فروشگاهی باید داشته باشند و در طراحی فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شوند.

پس از طراحی سایت فروشگاهی و قرار دادن محصولات با محتوایی با کیفیت اینک نوبت آن رسیده است که با یک استراتژی بازاریابی اینترنتی موفق به کسب سود بالایی دست یابید. با توجه به تجربه چندین ساله ی شرکت طراحی سایت مبنا در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی این نوید را به شما می دهیم که در صورت همکاری با شرکت مبنا در زمینه ی طراحی سایت فروشگاهی و همچنین بازاریابی اینترنتی شما یکی از افرادی خواهید بود که در مقایسه با سایر هم صنف های خود که همچنان به فکر فروش حضوری محصولات خود هستند صد ها گام جلوتر خواهید بود درامدی بسیار بیشتر از آنان خواهد داشت.

طراحی فروشگاه اینترنتی

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی توسط شرکت طراحی سایت مبنا :

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی بر اساس نیاز و مطابق با سلیقۀ کارفرما

بخش نظرات کاربران در رابطه با هر محصول، خبر، مقاله و...

بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی

ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت

طراحی div base و فشرده سازی صفحات جهت بالا بردن سرعت فروشگاه اینترنتی

رعایت تمامی نکات امنیتی و تضمین غیر قابل هک بودن سایت فروشگاه اینترنتی

بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏های مدیر سایت

بخش گالری تصاویر با امکان تعریف آلبوم و عکس‏های نامحدود

ایجاد صفحات نامحدود برای سایت

سئوی قدرتمند و کدنویسی استاندارد مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل

بخش اسلاید تصاویر هدر سایت و با افکت های زیبا

بخش مدیران و سطح دسترسی آنها

تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر

تنظیم کد آمار سایت به صورت داینامیک و امکان استفاده از چند کد آماری در سایت

امکان اضافه نمودن محصولات به صورت نامحدود

امکان طبقه بندی محصولات به صورت کاملا داینامیک

امکان جستجوی پیشرفته ی محصولات بر اساس فیلدهای مورد درخواست

امکان اتصال به سیستم فیلد داینامیک مانند سایت دیجی کالا

اتصال تارنمای فروشگاهی به شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام

قابلیت ارائۀ پیش فاکتور به مشتریان در لحظۀ پرداخت

امکان پرداخت آنلاین با بانک های پاسارگاد و ملت و ...

پشتیبانی فنی و آموزش رایگان پنل مدیریت و آموزش سئو حرفه ای بصورت رایگان

همسان سازی وبسایت با تحلیلگر گوگل آنالیتیکس و وب مستر تولز جهت تحلیل آماری فروشگاه و در نهایت ارتقای آن در موتورهای جستجوگر

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی رسپانسیو

در حال حاضر با گسترش روز افزون استفاده از تلفن های همراه بسیاری از جست و جو های اینترنتی به وسیله ی این وسیله صورت میگیرد به حدی که در سال 2016 میزان جست و جو به وسیله ی تلفن های همراه از دستگاه های کامپیوتری پیشی گرفت و نتیجه نخست را در جهان به خود اختصاص داد به همین جهت وجود ساختاری در سایت که بتواند وب سایت فروشگاه آنلاین شما را مطابق اندازه ی گوشی های تلفن همراه نشان دهد یک مزیت به حساب می آید که از جنبه های گوناگون می تواند به سود شما و کسب و کارتان باشد. طراحی فروشگاه اینترنتی رسپانسیو هم بر روی موتور های جست و جو تاثیر گذار است و هم می تواند رضایتمندی بیشتر کاربران را در بر داشته باشد به این صورت شما میتوانید مشتریانی که به وسیله ی تلفن های همراهشان وارد سایتتان شده اند را نیز جذب نموده و از فروش محصولات به آنها کسب سود نمایید.

برای دریافت مشاوره بیشتر و یا سفارش طراحی سایت فروشگاهی می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و جهت دریافت وقت جلسه حضوری و ملاحظه نمونه کار ها و توضیحات تکمیلی هماهنگی های لازمه را انجام دهید.

 طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب چه افرادی است؟

امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و کار خود را از حال و هوای فیزیکی به اینترنتی تغییر دهند و مشتریان مجازی خود را نیز جذب کنند از این رو تمایل دارند که به شرکت های طراحی سایت مانند شرکت طراحی سایت مبنا سفارش طراحی سایت فروشگاهی دهند تا بتوانند فعالیت خود را در اینترنت به صورت حرفه ای شروع کنند.

افرادی که قصد دارند تا در دنیای اینترنت به عنوان مالک یک فروشگاه اینترنتی فعالیت داشته باشند لازم است تا نکاتی را مورد توجه قرار دهند. بر خلاف نظر افراد حرفه ای اکثر صاحبان کسب و کار های اینترنتی تنها به ظاهر زیبای سایت توجه میکنند و بر این باور اند که یک ظاهر زیبا میتواند تمامی مشکلات را حل و باعث رضایت کامل مشتری شود. این در حالی است که زیبایی ظاهری سایت تنها بخشی از طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد ولی تمام آن نیست.

بخش اصلی موفقیت یک سایت فروشگاهی را کاربر پسند بودن آن تشکیل میدهد سایت شما باید به نوبه ای طراحی شده باشد که کاربر با کمترین صرف وقت و انرژی به محصول مورد نظر خود برسد و با کمترین مسیر نسبت به خرید محصول اقدام نماید، همچنین سایت شما باید قدرت این را داشته باشد که خود را با تمام صفحات نمایشی وفق دهد و رسپانسیو آن رعایت شده باشد تا کاربران با هر نوع وسیله ی متصل به اینترنت بتوانند وارد آن شوند و به خرید محصول اقدام کنند در صورتی که طراحی سایت شما موارد بالا را نداشته باشد و یا حتی در صورت داشتن ویژگی های بالا از امنیت پایینی بر خوردار باشد و در ازای آن تنها ظاهر زیبایی داشته باشد این امر از نظر متخصصان طراحی سایت و سئو هیچ ارزشی نخواهد داشت.

اصلی ترین بخش طراحی سایت فروشگاهی کاربر پسند بودن آن است باید توجه داشته باشید که در صورتی که کاربران شما وقت زیادی را برای پیدا کردن محصول در سایت شما سپری نمایند مورد آزار آنها خواهد شد و مطمئنا در نوبت های بعد به سایت شما مراجعه نخواهند کرد. طراحی فروشگاه اینترنتی باید به نوبه ای انجام شود که کاربر بتواند با طی کردن کمترین مسیر محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند در صورتی که سایت شما ویژگی های بالا را نداشته باشد یا حتی در صورت داشتن ویژگی های بالا از امنیت پاینی بر خوردار باشد هیچ ارزشی برای مشتری نخواهد داشت.

در صورتی که فقط به فروش محصول خود به هر قیمتی فکر میکنید باید به شما بگوییم که بهتر است به دنبال طراحی سایت فروشگاهی نباشید ولی در صورتی که به دنبال جذب مشتری دائمی و وفا دار برای خود هستید هر چه سریع تر طراحی فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید.

 تاثیر طراحی فروشگاه اینترنتی در کسب در آمد

امروزه شاهد افزایش بی شمار فروشگاه های اینترنتی برای فروش محصولات در بستر اینترنت هستیم . این روند رو به افزایش است و در طولانی مدت باعث شده است کهتمامی خرید و فروش های محصولات در دنیای مجازی و از این طریق انجام گیرد . برای اینکه بتوانیم محصولاتمان را به مشتریان و مخاطبینی که در حال جستجوی محصولات ما هستند نشان دهیم و آنها را به سمت فروشگاه خودمان هدایت کنیم باید رتبه ی قابل قبولی در گوگل داشته باشیم تا بتوانیم در صفحات اول و بخصوص در لینک های اول ظاهر شویم چرا که نود درصد کاربران به لینک های بعدی در گوگل که در صفحات اول و یا بهتر است بگوییم صفحه اول نباشند مراجعه نمیکنند.

امروزه شرکت های طراحی فروشگاه اینترنتی زیاد هستند اما نکته ی حائز اهمیت در این میان این است که آیا همه این شرکت ها در کارشان موفق هستند؟ خیر!

در این رابطه باید بگوییم که طراحی فروشگاه اینترنتی تنها بخشی از کار است . بخش مهمتر کار اینجاست که شرکت طراحی سایت بتواند شما را به صدر نتایج گوگل برساند و شما بتوانید در بین رقبا بدرخشید . اینکه مخاطبان سایت یا فروشگاه اینترنتی بتوانند به مشتری تبدیل شوند هنر طراح وب سایت می باشد که توانسته باشد شما را به مخاطبین نشان داده و از آنها برای شما مشتری بسازد .

پس انتخاب شرکتی که بتواند شما را به تمامی این اهداف برساند بسیار مهم است . شرکت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی مبنا این افتخار را دارد که با تیمی قوی و پرسنلی توانمند در این راستا شما را به اهدافتان نزدیکتر کند. در رزومه و نمونه کارهای شرکت طراحی و برنامه نویسی مبنا شاهد سایت های فروشگاهی زیادی خواهید بود که تمامی آنها در صدر نتایج گوگل دیده می شوند و صاحبان آنها توانسته اند از این طریق به فروش های قابل توجه و پیشرفت بسیار خوبی در تجارتشان برسند.

در ادامه توضیحات بیشتری درباره نحوه طراحی سایت فروشگاهی خدمت شما عزیزان خواهیم داد و اینکه شما چگونه باید یک شرکت معتبر برای انجام طراحی فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید و مزایا و معایب اینگونه فروش ها را نیز بررسی خواهیم کرد.

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی خوب و معتبر فراموش نکنید که باید برای مشتری ، فروشنده ی خوش قولی باشید . چرا که مشتریان میتوانند سایت شما را به یکدیگر معرفی کنند . و این باعث خرید اعتبار برای شما می شود. برای فروش محصولاتتان عجله نکنید  و برنامه ریزی داشته باشید . به عنوان مثال اگر جنسی را موجود ندارید سریعا اعلام عدم موجودی کنید چرا که اگر مشتری جنسی را سفارش بدهد و هزینه آن را پرداخت کرده و بعدا متوجه نداشتن آن جنس شوید به دردسر می افتید چرا که هم اعتبارتان نزد مشتری از بین می رود و هم پروسه ی پرداخت و برگرداندن مجدد وجه به مشتری زمان شما را تلف خواهد کرد و ممکن است که مشکلاتی از قبیل فراموش کردن عودت وجه و یا انتقال های وجه اشتباه بالکل شما را از فضای تجاری تان دور کرده و برایتان دغدغه های غیر قابل جبرانی بسازد.

در نتیجه تا میتوانید در فروشگاه اینترنتی خود واضح و شفاف صحبت کنید و شفاف سازی سیر خرید جزء اولویت هایتان باشد.

اگر در مراحل اولیه ساخت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی هستید نسبت به دریافت ای-نماد اقدام کنید . ای-نماد یکی از ملزومات داشتن یک فروشگاه اینترنتی رسمی و قانونی است . و یکی از راههایی که مردم به شما اعتماد کنند و با خیال راحت از سایت شما خرید کنند دیدن همین نماد اعتماد ملی است .

در ادامه با سری مقالات ما در زمینه طراحی سایت و تاثیر آن در  کسب درآمد بهتر همراه باشید...

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

امروزه بیشتر کسب و کارها به صورت اینترنتی انجام میشود و بیشتر فروشندگانی که از این طریق کالای خود را میفروشند حتی گاهی انبار فیزیکی ندارند و در بیشتر اوقات کالای فروشی آنها کالایی است که نیازی به انبار فیزیکی ندارد مثل فروش کارت شارژ و سایر محصولات اینچنینی.

به همین علت است که امروزه آمار فروشگاههای اینترنتی بسیار رو به افزایش است و هر روزه شاهد فروشگاههای اینترنتی بیشتری در سطح اینترنت هستیم.

فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته میشود که از طریق آن محصولات شما در معرض نمایش قرار میگیرد و مشتریان که همان مخاطبان سایت هستند میتوانند کالای شما را از طریق بستر اینترنت خریداری کنند. از طریق فروشگاه اینترنتی شما میتوانید محصولاتتان را با قیمت واقعی و گاهی با تخفیف و غیره برای فروش به نمایش بگذرید.

در فروشگاه اینترنتی شما میتوانید انواع محصولاتتان رابرای بیننده سایت همراه با عکس های متعدد از محصول به نمایش بگذارید . عکش های متعدد از یک محصول به خریدار این امکان را می دهد که بتواند محصول را از زوایای مختلف و به شکل کاملا واقعی ببیند و برای خرید تصمیم قطعی بگیرد.

شرکت طراحی وب سایت مبنا این افتخار را دارد که با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای مشتریان خود سایت آنها را به صدر نتایج گوگل برساند و از این طریق کسب و کار آنها را متحول سازد. در ادامه درباره طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی توضیحات بیشتری خواهیم داد.

طراحی فروشگاه اینترنتی بخش های مختلف و امانات متفاوتی دارد.و این امکانات بسته به اینکه شما چه بیزینسی دارید و در چه زمینه ای فعالیت میکنید در سایت فروشگاهی شما قرار داده می شود. البته مشاوران شرکت طراحی وب سایت مبنا شما را در در راستای رسیدن به اهدافتان و اینکه دقیقا به چه فروشگاه اینترنتی نیاز دارید همراهمی میکنند و به شما مشاوره می دهند . اما نکته ای که مشخص است این است که اختصاصی بودن قالب فروشگاهی شما بسیار بر روی شناسانده شدن شما به مشتری با اسم برند خودتان و رنگ شرکتی تان تاثیر دارد. پس ما به شما پیشنهاد میکنیم که اگر میخواهید فروشگاه اینترنتی داشته باشید ، از طراحان شرکت برنامه نویسی و طراحی وب سایت مبنا بخواهید که برای شما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی انجام دهند.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی چیست

همانطور که در مبحث قبل توضیح دادیم طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به یک قالب و رنگ طراحی در قالب دارد. اگر از قالب های آماده استفاده کنیم و طراحی قالب به شکل اختصاصی برای شرکت انجام نشود ، میگوییم طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی نیست ، اما اگر قالب گذاشته شده بر روی فروشگاه طبق نظر و سلیقه مشتری انجام گیرد و جایگذاری های مختلف و رنگ بندی های آن بر اساس سلیقه مشتری باشد میگوییم طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی انجام گرفته است.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی چه مزایایی دارد

زمانی که مشتری به جای مراجعه فیزیکی به مراکز خرید از فروشگاه اینترنتی شما خرید میکند علاوه براینکه در زمان و وقت مشتری صرفه جویی شده است ، شما هم بدون اینکه نیاز به اجاره فضا برای فروش محصولتان باشد آن را فروخته و سود کسب کرده اید.

در زمان هر دوی شما صرفه جویی خواهد شد، هم شما  و هم مشتری بدون اینکه برای خریدتان زمان زیادی صرف کنید این امر را انجام داده اید، گاهی حتی با یک کلیک.

از مزیت های دیگر این امر این است که مشتری به صورت کامل طرح ها و رنگ ها و حتی عکسهای محصولی که قصد خرید آن را دارد میبیند و به راحتی میتواند برای خرید آن تصمیم بگیرد.

یکی از مهمترین دلایل برای طراحی سایت افزایش بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش و همچنین جلب رضایت کاربران وب سایت می باشد با توجه به این موضوع طراحی سایت فروشگاهی که بتواند نیازهای شما را برطرف کند لازم است.لازم به ذکر است که طراحی یک فروشگاه اینترنتی بایستی جذاب تر و سازمان یافته تر از وب سایت های دیگر باشد زیرا در غیر این صورت کاربر از خرید کردن و همچنین بازدید از سایر بخش های سایت منصرف خواهد شد.

e-shop

از مهمترین نکات در طراحی فروشگاه اینترنتی تهیه ی امکانات کامل محصول،وارد کردن قیمت محصول و سایر اطلاعاتی که بهتر است راجع به محصول داده شود قرار داده شود همچنین با اضافه کردن بخش راهنما با عنوان سوالات متداول (FAQ) می توان سوالات اساسی که راجع به محصول به نظر می رسد ایجاد کرد در این بخش می توان با پیش بینی و پاسخگویی به مسائل و سوالات اساسی را جواب داد.

برای طراحی سایت فروشگاهی بهتر است از رنگهایی انتخاب شود که روحیه ی کاربران را حین خرید اینترنتی افزایش دهد در غیر اینصورت و کسل کننده بودن وب سایت کاربران سایت خود را از دست خواهید داد.بهتر است در این وب سایت ها محصولاتی را که فکر می کنید مناسب هستند را به مشتریان نشان دهید برای این کار بهتر است مرحله به مرحله پیش رفت یک برنامه نویس خوب می داند که طراحی سایت مناسب با یک یا دو کلیک کاربر را به هدف برساند همچنین آرامش در طول دوره ی خرید حفظ شود تا کاربر را به هیجان آورید.

برای طراحی سایت مناسب که شما را به اهداف خود برساند بهتر است که به این نکته مهم توجه داشت که نگاه ها را به سمت مطلب خاصی جلب کنیم ؛ از آنجا که قسمت وسط سایت و همچنین وسط سمت راست جلب توجه می کند بهتر است از این مکان ها استفاده ی مفیدی کرد. مثلا در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رعایت این موارد و توجه به این قسمت ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

از آنجا که صفحه اصلی هر سایت از مهمترین صفحات می باشد باید از روشهایی جهت جلب و هدایت مشتری به سایر قسمت ها استفاده کرد یکی از این روش ها لینک دادن به صفحه ی فروشگاه اینترنتی می باشد با این کار کاربر را به راحتی به قسمت خرید اینترنتی و امکانات شرکت مورد نظر می رساند.

نمونه پروژه های طراحی فروشگاه اینترنتی

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی فروشگاه اینترنتی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
زمه
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
آهک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
4
بوفه
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
5
کتراک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
3
تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
تردمیل
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
10
هگزامین
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
اسلایسر
طراحی سایت فروشگاه اسلایسر
4
سود پرک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
5
آمونیاک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
8
طبیعت نو
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
1
پودر زاج
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
3
سیف باکس
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
3
جوهر نمک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
8
قیمت اسید
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
فروش رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
سنگ ساروج
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
ترازو پند
طراحی فروشگاه ترازو و باسکول پند گستر
2
الکتروکار
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
3
قیمت رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
4
تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
6
خرید چاقو
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
10
باسکول پند
طراحی فروشگاه ترازو و باسکول پند گستر
1
لوازم ماکت
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
رینگ اسپرت
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
3
تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
5
اسکی فضایی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
5
فرش ماشینی
طراحی فروشگاه فرش فرش مارکت
8
خرید پارکت
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
9
خرید ترازو
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
10
خرید پتاسیم
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
پودر بوراکس
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
باسکول نیکو
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
2
استخراج طلا
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
3
نمایشگر led
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
4
فروش تردمیل
طراحی فروشگاه تردمیل
5
سولفات سدیم
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
6
تخت یک نفره
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
6
دوربین تفنگ
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
7
دوچرخه ثابت
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
10
قیمت سود پرک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
فروشگاه رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
آیفون تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
پوستر دیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
3
خرید آب مقطر
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
5
سنسور القایی
فروشگاه اینترنتی آژمان
6
تردمیل خانگی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
7
رینگ و لاستیک
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
کلریدریک اسید
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
فرش گرد کاشان
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
3
قیمت جوهر نمک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
4
تفنگ پی سی پی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
5
تجهیزات ورزشی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
8
سیف باکس خانگی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
2
فروش ونتیلاتور
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
3
اسلحه پی سی پی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
3
تردمیل باشگاهی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
4
خرید دیوار پوش
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
قیمت تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
6
قیمت تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
9
وسایل ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
فروش رینگ اسپرت
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
نمایندگی تک نما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
فروش اکسیژن ساز
طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی بارمان
3
پروفیل ام دی اف
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
5
ساخت تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
5
ترازوی آشپزخانه
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
5
ساچمه تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
6
دوچرخه اسپینینگ
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
7
فروشگاه طبیعت نو
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
1
کاغذ دیواری ساده
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
2
خرید کوره القایی
طراحی فروشگاه اینترنتی قطعات مکانیکی ماژول سنتر
3
خرید اسید نیتریک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
3
کاغذ دیواری جدید
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
4
کاغذ دیواری سفید
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
ترازو آزمایشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
5
خرید اسید سیتریک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
8
ترازوی آزمایشگاهی
طراحی فروشگاه اینترنتی ترازوی آزمایشگاهی تراز مایش
1
دیوار پوش طرح سنگ
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
2
کاغذ دیواری پتینه
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
4
برنامه تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
5
خرید مواد شیمیایی
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
6
دیوار پوش طرح چوب
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
7
ترازوی آزمایشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
9
خرید اسید کلریدریک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
آیفون تصویری تکنما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
چرخ گوشت الکتروکار
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
4
خرید تفنگ پی سی پی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
5
چرخ گوشت نیمه صنعتی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
2
فرش هزار شانه کاشان
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
3
کاغذ دیواری طرح سنگ
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
4
خرید وسایل ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
خرید لوازم ساخت ماکت
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
کاغذ دیواری پی وی سی
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
1
خرید اینترنتی مبلمان
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
4
کاغذ دیواری سفید ساده
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
2
دستگاه دور کننده گربه
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
4
قیمت کاغذ دیواری ساده
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
6
پوستر دیواری اتاق کودک
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
خرید کاغذ دیواری ارزان
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
فروشگاه اینترنتی مبلمان
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
4
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
زاج
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
3
رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
3
تیزآب
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
کفپوش
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
8
رنگ بر
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
3
بی متال
فروشگاه اینترنتی آژمان
1
سنگ زاج
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
فرش گرد
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
5
بلبرینگ
طراحی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری
7
پولشمار
طراحی فروشگاه اینترنتی پولشمار
9
زاج سفید
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
پمپ روغن
فروشگاه ابزار لوب
3
کاغذ عکس
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
5
دیوارپوش
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
8
خرید اسید
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
سولفات مس
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
جوهر لیمو
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
ترازو محک
طراحی سایت ترازو و باسکول محک گستر
3
خرید رینگ
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
4
ترازو صدر
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
4
دیوار پوش
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
10
خرید گوگرد
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
وسایل ماکت
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
لوازم شکار
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
3
باسکول محک
طراحی سایت ترازو و باسکول محک گستر
3
ترازو کمری
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
5
پروفیل mdf
طراحی فروشگاه اینترنتی کالا وود
7
ابزار دقیق
فروشگاه اینترنتی آژمان
9
کاغذدیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
9
خدمات تکنما
طراحی سایت فروشگاهی تک نما
1
اسید نیتریک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
تعمیر ترازو
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
2
خرید متانول
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
3
کربنات سدیم
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
4
پوستر ورزشی
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
4
اسید لاکتیک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
5
تخت تک نفره
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
6
خرید تردمیل
طراحی فروشگاه تردمیل
7
کاغذ دیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
8
تیزاب سلطانی
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
نصب قفل برقی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آکام سازه
1
پرینتر اپسون
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
1
تعمیر باسکول
طراحی سایت فروشگاهی دیجی اسکال
2
خرید دکستروز
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
4
کاغذ چاپ عکس
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
5
قیمت آب مقطر
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
6
تردمیل خانگی
طراحی فروشگاه تردمیل
9
تردمیل اقساطی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
1
اسید کلریدریک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
پمپ آب ۱۲ ولت
طراحی فروشگاه اینترنتی قطعات مکانیکی ماژول سنتر
3
اسید سولفونیک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
4
دیوارپوش چسبی
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
6
نمایندگی اپسون
طراحی فروشگاه اینترنتی اپسون
2
قیمت سولفات مس
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
فرش گرد ماشینی
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
3
چرخ گوشت صنعتی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
4
باسکول دیجیتال
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات
5
دیوار پوش چوبی
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
6
خرید تفنگ بادی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
8
قیمت چاقو جیبی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
10
لوازم ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
خرید رینگ اسپرت
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
سرویس خواب چوبی
طراحی فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب
2
گلیسیرین خوراکی
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
4
خرید آنلاین مبل
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
5
ابزار ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
5
اتوماسیون صنعتی
فروشگاه اینترنتی آژمان
6
دیوار پوش ارزان
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
6
قطعات تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
1
قیمت اسید نیتریک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
2
کاغذ دیواری مدرن
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
3
فروش کاغذ دیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
3
هیدروکسید پتاسیم
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
4
خرید کاغذ دیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
فرش ماشینی کرمان
طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت
5
ماژول تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
7
قیمت کاغذ دیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
9
کابل آیفون تصویری
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آکام سازه
1
خرید پوستر دیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
4
کاغذ دیواری ارزان
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
خرید اینترنتی مبل
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
6
دیوار پوش سه بعدی
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
6
خرید اینترنتی فرش
طراحی فروشگاه فرش فرش مارکت
8
خرید فلاسک استنلی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
10
خرید اسید سولفوریک
طراحی سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی
1
خرید رینگ و لاستیک
طراحی فروشگاه رینگ و لاستیک ویتو
1
بهترین کاغذ دیواری
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
4
تفنگ بادی پی سی پی
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
5
بهترین آیفون تصویری
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آکام سازه
2
دیوارپوش ارزان قیمت
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
3
لوازم بدنسازی خانگی
طراحی سایت فروشگاه هایپر جیم
6
بورس لوازم ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
1
پوستر سه بعدی کلاسیک
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
1
فروشگاه اینترنتی مبل
طراحی سایت فروشگاه دیجی چوب
3
نرم افزار تابلو روان
طراحی سایت فروشگاه نمایشگر اول
6
کاغذ دیواری ساده سفید
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
3
کاغذ دیواری طرح پتینه
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
مرکز کاغذ دیواری تهران
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
4
قیمت کاغذ دیواری ارزان
طراحی سایت دکوراسیون داخلی رونیا
5
فروشگاه لوازم ماکت سازی
طراحی سایت فروشگاه ماکت سازی اشل
2
دستگاه دور کننده حیوانات
طراحی فروشگاه اینترنتی طبیعت نو
8

امکانات پیش فرض طراحی فروشگاه های اینترنتی

 1. طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیاز و مطابق با سلیقۀ کارفرما
 2. بخش نظرات کاربران در رابطه با هر محصول، خبر، مقاله و...
 3. بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی
 4. ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت
 5. طراحی div base و فشرده سازی صفحات جهت بالا بردن سرعت فروشگاه اینترنتی
 6. رعایت تمامی نکات امنیتی و تضمین غیر قابل هک بودن سایت فروشگاه اینترنتی
 7. بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏های مدیر سایت
 8. بخش گالری تصاویر با امکان تعریف آلبوم و عکس‏های نامحدود
 9. ایجاد صفحات نامحدود برای سایت
 10. سئوی قدرتمند و کدنویسی استاندارد مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل
 11. بخش اسلاید تصاویر هدر سایت و با افکت های زیبا
 12. بخش مدیران و سطح دسترسی آنها
 13. تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر
 14. تنظیم کد آمار سایت به صورت داینامیک و امکان استفاده از چند کد آماری در سایت
 15. امکان اضافه نمودن محصولات به صورت نامحدود
 16. امکان طبقه بندی محصولات به صورت کاملا داینامیک
 17. امکان جستجوی پیشرفته ی محصولات بر اساس فیلدهای مورد درخواست
 18. امکان اتصال به سیستم فیلد داینامیک مانند سایت دیجی کالا
 19. اتصال تارنمای فروشگاهی به شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام
 20. قابلیت ارائۀ پیش فاکتور به مشتریان در لحظۀ پرداخت
 21. امکان پرداخت آنلاین با بانک های پاسارگاد و ملت و ...
 22. پشتیبانی فنی و آموزش رایگان پنل مدیریت و آموزش سئو حرفه ای بصورت رایگان
 23. همسان سازی وبسایت با تحلیلگر گوگل آنالیتیکس و وب مستر تولز جهت تحلیل آماری فروشگاه و در نهایت ارتقای آن در موتورهای جستجوگر
 24. طراحی سایت واکنش گرا در صورت تقاضا

هزینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی:

هزینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت از نوع فروشگاهی شرکت طرح و پردازش مبنا ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی باما  ارتباط برقرار نمایید 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
محسن سیاوشی : استعلام قیمت
22 12
با سلام خدمت شما دوستان گرامی قیمت یک فروشگاه حرفه ای مانند دیجی کالا چقدره ممنون میشم پاسخ بدید
مدیریت : پاسخ
16 20
سلام. براتون لیست امکانات به همراه پیش فاکتور ایمیل شد. زمان انجام هم قید شده.
کاوشی : طراحی فروشگاه آنلاین
2 4
من یک سایت فروشگاه آنلاین میخوام که سئو ی اون قوی باشه. مشابه سایت کوماکس یا اینترمال باشه و امکانات در همون حد باشه. لطفا با من تماس بگیرید یا برام پیش فاکتور رو ایمیل کنید. ممنون
مدیریت : پاسخ
6 11
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت و گرافیست آن ایمیل شد و برای پیگیری در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته میشود
خانم عیوضی : قیمت فروشگاه اینترنتی
5 6
قیمت یک فروشگاه اینترنتی با پرداخت آنلاین رو به همراهه امکانانت سئو میخواستم.
مدیریت : پاسخ
2 8
سلام. براتون لیست امکانات و ریز قیمت ها به همراه پیش فاکتور ایمیل شد. زمان انجام کل پروزه ه و بخش های مختلف آن هم قید شده. چند روز دیگر هم جهت پیگیری ، باهاتون تماس گرفته میشود. با تشکر مدیریت سایت دیزاین
نورپاک : قیمت چند؟
1 4
سلام.یه سایت واسه معرفی کارم میخام کارمون درباره کابینته توی فیس بوکم میخام دمتون گرم یا حق فقط مشتی باشه نه از این بدرد نخوراش
مدیریت : پاسخ
5 8
با سلام ، در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
کتابی : قیمت
2 3
با سلام خدمت شما قیمت یک فروشگاه ساده چقدره ممنون میشم پاسخ بدید
مدیریت : پاسخ
1 8
براتون لیست امکانات و هزینه ی طراحی سایت و گرافیست آن ایمیل شد و برای پیگیری در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته میشود
fatemeh : aram
1 3
سلام قیمت یه فروشگاه مثل دیجی کالا چقدر میشه ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدید
مدیریت : پاسخ
1 6
اطلاعات مورد نیاز به ایمیل شما فرستاده میشود
saeed :
2 3
با سلام قیمت یه فروشگاه حرفه ای مثه دی جی کالا و همینطور یه فروشگاه ساده که قابلیت اضافه کردن عکس و توضیحات محصولات را دارد را لطفا ایمیل کنید.همچنین لطفا به این سوال که آیا پس از ایجاد این فروشگاه باید حتما با یکی از شرکت های ارائه دهنده سیستم خرید قرارداد بست پاسخ دهید.با تشکر
مدیریت : پاسخ
3 7
با سلام امکانات مورد درخواست شما براتون ایمیل شد . در اسرع وقت با شما تماس میگیریم
مریم دیانی : طراحی فروشگاه پایان نامه و فایل های پی د ...
5 5
با سلام و خسته نباشی. میخواستم بدونم قیمت یک فروشگاه اینترنتی پایان نامه و فایل های پی دی اف تقریبا چقدر میشه؟؟
morteza :
2 5
سلام منم میخواستم ببینم هزینه راه اندازی و طراحی سایتی مثل دیجی کالا جقدره؟
مدیریت : پاسخ
1 9
سلام. براتون لیست امکانات به همراه پیش فاکتور ایمیل شد. زمان انجام هم قید شده.
جلال : سایت فوشگاهی مقاله - پروژه
4 5
سلاممن حدود 15000 پایان نامه و پروزه دانشگاهی دارم و میخواهم آنرا از طریق فروشگاه ارائه بدم و از طریق کارتهای شتاب و همچنین paypal به فروش برسانم و میخواهم سیستم کاملا اتوماتیک انجام شود -لطفا هزینه طراحی و ... رابرایم ارسال کنید.
مدیریت : پاسخ
2 11
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
اميد : قيمت
4 4
با سلام خدمت شما قیمت یک فروشگاه ساز ساده چقدره ممنون میشم پاسخ بدهید
مدیریت : پاسخ
2 7
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
مدیریت : پاسخ
2 7
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
شعبانی :
3 5
با سلام و خسته نباشی. میخواستم بدونم قیمت یک فروشگاه اینترنتی پایان نامه و فایل های پی دی اف تقریبا چقدر میشه؟؟ میخوام مثل سایت زیر باشه www.ketabdownload.com
مدیریت : پاسخ
2 7
اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
داود ایمانی ممق ... :
1 3
طرحاتون خوبه لطفا قیمت را برام میل کنید
مدیریت : پاسخ
4 7
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
ستاره : ستاره
1 4
سلام خوبیدمن خواستم قیمت طراحی فروشگاه پستی و دیجی تالی و دانلود خواستم که شما فقط ادرس سایتتون را بهم ایمل زدین
مدیریت : پاسخ
6 7
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
امیر : عدم رنکینگ مناسب سایت مبنا
4 3
ببخشید چرا در سرچ گوگل با کلمات سئو و طراحی سایت اثری از سایت مبنا به چشم نمی خورد
مدیریت : پاسخ
22 8
سلام در سرچ گوگل سایت شرکت مبنا در جستجو بر اساس عنوان طراحی سایت لینک پنجم قرار دا رد
نمونه پروژه های طراحی سایت