طراحی سایت ارزان | طراحی وب سایت با قیمت ارزان

طراحی سایت ارزان یکی از روش های حضور در دنیای اینترنت و وب با کمترین هزینه است.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به کدنویسی اختصاصی سایت، این امکان را برای شما بوجود آورده است که با یک طراحی ارزان قیمت، در آینده بتوانید وب سایت خود را به مرور ارتقاء دهید.

طراحی سایت ما به گونه ای می باشد که در صورتی که سفارش طراحی سایت ارزان و اقتصادی را داشته باشید، در صورت تمایل و جواب گرفتن، آنرا برایتان گسترش دهیم بدون اینکه تغییری در اطلاعات و رتبه ی شما داده شود.

پس خیالتان راحت باشد.

طراحی وب سایت ارزان قیمت، به صورت کدنویسی شده می باشد و از هیچ نرم افزار آماده ای استفاده نمی شود. تفاوت طراحی سایت به صورت ارزان و اختصاصی در تعداد امکانات و قالب های ظاهری می باشد.

شما با انتخاب هر بسته ی دلخواه این امکان را دارید تا با هزینه ی کمی سایتتان راه اندازی شود و سپس با جواب گرفتن از وب سایت و البته دیدن پشتیبانی و خدمات ما، به سمت سایت اختصاصی و حرفه ای قدم بردارید.

مشاورین ما با راهنمایی شما در انتخاب پنل و بسته، با توجه به زمینه ی کاریتان، کار شما را در این امر راحت نموده اند.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
ملکی : قیمت سایت نیازمندی
91 63
لطفا نمونه کار و امکانات یک سایت نیازمندی را برای من ارسال کنید
مدیریت : پاسخ
69 57
اطلاعات مورد درخواست شما به ایمیلتان فرستاده شد ، طی 48 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت
افکاری : سایت تجاری
55 51
با سلام لطفا امکانات سایت نیک پی و قیمت آن را برای من ارسال کنید ، من در زمینه آهن آلات فعالیت دارم
مدیریت : پاسخ
54 49
با سلام ، اطلاعات مورد درخواست شما به ایمیلتان فرستاده شد ، طی 48 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت
جمشید روحی : یه سایت تجاری تبلیغاتی که هر روز بشه متن ...
56 41
میخواهم هر چه زودتر وب سایت فروشگاه رو راه اندازی کنم در یاهو. همچنین گوگل
مدیریت : پاسخ
56 39
سلام. لیست امکانات و هزینه ی طراحی ایمیل شد و برای پیگیری باهاتون تماس گرفته میشود
محسن شفاعتی منش :
13 2
طراحی سایت هاتون واقعا عالی بود و معلوم هست که یک تیم با دقت هستید ، البته من خودم در گذشته کار طراحی سایت انجام میدادم و امروز در این حوزه دنبال تحقیق بودم و با سایت شما برخورد نمودم و دیدم که بسیار عالی در مدت حضورتون در عرصه طراحی سایت، کار نمودید، و حتی با مقایسه با شرکت هایی که از گذشته آنها را می شناختم هم بسیار جلوتر و کامل تر هستید، امیدوارم پیروز باشید و راه موفقیت رو هین گونه پیش بروید. حتما در آینده برای امر طراحی سایت شرکت خودم با شما ارتباط برقرار می نمایم.
مدیریت : پاسخ
9 1
با سلام خدمت جناب آقای شفاعتی منش سپاس از لطف شما به تیم شرکت طراحی سایت مبنا - حتما منتظر حضور گرم شما در شرکت مبنا هستیم و امیدواریم وب سایتی برای شما طراحی نماییم که بتواند برای شما فوق العاده کامل باشد
زهرا مکارم :
8 2
طراحی سایت با فلش دیگه کسی انجام نمیده چرا؟؟؟؟؟ من اگه طراحی سایت بخوام که حتما تمام بخش های آن از فلش استفاده بشه انجام میدید؟
مدیریت : پاسخ
9 2
با سلام و احترام خدمت سرکار خانم مکارم با توجه به منسوخ شدن طراحی سایت به روش فلش، کسی دیگر با این روش کار طراحی را انجام نمی دهد. ضمن اینکه بودن فایل فلش در یک سایت تاثیر منفی فوق العاده زیادی بر روی امتیاز ها و فاکتور های امتیاز دهی که توسط الگوریتم های مقایسه گر گوگل به سایت ها داده می شود، خواهد گذاشت و به خاطر این موضوع این روش تقریبا منسوخ شده است.
مصطفی :
9 2
طراحی سایت هاتون واقعا عالیه ، تملق نیست واقعا کارهاتون رو دیدم از لحاظ سئو هم بررسی کردم معلومه که یک تیم حرفه ای طراحی سایت هستید.
مدیریت : طراحی سایت حرفه ای
8 1
سپاس از نظر لطفتتون نسبت به شرکت طراحی سایت مبنا. هدف ما ایجاد وب سایتی کاملا حرفه ای با ساختاری صحیح می باشد و با توجه به علاقه تک تک اعضاء شرکت و لذت بردن از کار طراحی سایت، در بیش از 90% پروژه های خود به موفقیت رسیده ایم و دلیل این امر را از رضایت مشتریان خود جویا شده ایم که گواه به این موضوع برای ما بوده است.
mokhtari :
7 0
همه مطالب عالی هستند
طراحی وب سایت :
4 0
ممنون از سایت خوبتون
کامل احمدی :
4 0
خیلی ممنونم از مطالب مفیدتون موفق باشید