طراحی سایت بانوان

9 / 10
از 5 کاربر

بسیاری از بانوان عزیز جامعه ما به علت محدودت های فرهنگی و اجتماعی که برای آنها قائل شده اند، ممکن است هرگز فرصت این را نداشته باشند که در زمینه درسی و هنری که در آن تحصیل نموده اند، در جامعه فعالیت فیزیکی داشته باشند. حتی فرصت فروش آثار دستی و محصولات هنری خود را ندارند و یا مجبور هستند که آثار خود را توسط واسطه ها به فروش رسانند، که این مسئله باعث کاهش سود آنها به طور چشم گیری خواهد شد.

راه حلی که به شما بانوان عزیز می توانیم پیشنهاد نماییم، استفاده از طراحی سایت بانوان می باشد. شما در این سایت ها می توانید امکانات و قابلیت های متنوعی داشته باشید که تعدادی از آنها را برای شما در ذیل عنوان می نمایم:

 • طراحی سایت برای آرایشگاه
 • طراحی سایت فروش آثار هنری
 • طراحی سایت برای فروش لباس های زنانه
 • امکان فروش محصولات و افزایش فروش
 • امکانت نمایش و فروش آثار هنری
 • ارائه تحقیقات علمی بانوان
 • ثبت نام کاربران
 • اخبار در مورد زمینه فعالیت
 • طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی
 • فروش لوازم آرایشی و بهداشتی
 • طراحی سایت هنرهای آشپزی
 • فروش غذاهای خانگی متنوع

و بسیاری از موارد دیگر که بانوان کشورمان در آن زمینه ها مهارت کافی دارند و قدرت ارائه محصولات و یا ارائه اخبار و مقالات در آن زمینه ها را دارند.

 طراحی سایت بانوان

شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن تجربه زیاد در زمینه طراحی سایت و شناخت کافی در مورد نیاز های جامعه، می تواند مشاور و همکار خوبی برای شما بانوان عزیز در امر طراحی سایت شخصی برای خود و یا زمینه کاری خود هستید. شرکت مبنا می تواند با طراحی سایت حرفه ای برای شما، فرصت ورود و فعالیت در زمینه تجارت را به شما به صورت مجازی دهد. البته باید توجه داشت که باید اصول بهینه سازی سایت در طراحی سایت بانوان حتما رعایت شود.

زیرا نکته مهم در جذب مخاطب و مشتری، دیده شدن وب سایت شما توسط موتورهای جست و جو گر می باشد. زیرا اگر در زمینه فعالیت شما واژه های که مربوط به تجارت شماست، توسط کاربران تایپ و مورد سرچ قرار گیرد و وب سایت شما در این لیست و البته موارد ابتدایی لیست دیده نشود، وب سایت برای شما کارایی نخواهد داشت و شما توسط مشتریان و بازدید کنندگان دیده نخواهید شد.

پس راه حل استفاده از موارد بهینه سازی سایت و سئو می باشد که باعث افزایش پیج رنک و قرار گیری وب سایت شما در موارد ابتدایی لیست موتور های جست و جو می باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با آشنایی کامل به الگوریتم های امتیاز دهی موتور های جست و جو و موارد سئو و بهینه سازی سایت و با توجه به سابقه درخشان و تجربه طولانی در زمینه بهینه سازی سایت که شما می توانید سابقه و نمونه کارهای موفق این شرکت را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید، می تواند در امر دیده شدن وب سایت شما توسطموتور های جست و جو و طراحی سایت حرفه ای کمک بزرگی نماید.

همچنین با توجه به اینکه بسیاری از مخاطبان وب سایت های بانوان را خانوم ها تشکیل می دهند، و با توجه به سلیقه خوب خانوم ها، نکته مهم دیگری که باید در طراحی سایت بانوان در نظر گرفت و آن را رعایت نمود، طراحی گرافیکی جذاب برای این وب سایت ها می باشد. زیرا قطعا باعث جذب آنها به وب سایت شما خواهد شد.

شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن گرافیست های حرفه ای و مجرب و آشنا به اصول طراحی حرفه ای سایت و موارد HEO و سئو سایت، اقدام به طراحی گرافیکی مناسب برای وب سایت و قالب سایت شما می نماید که در جذب مخاطبان کمک بزرگی به شما خواهد نمود. 

این یک شعار تبلیغاتی نیست:

هدف ما ارتقاء و حضور شما بانوان در تمام عرصه های کشور، و ارتقاء تجاری شما می باشد.

لطفا با مطالعه موارد طراحی سایت حرفه ای و تحقیق درباره اصول بهینه سازی سایت اقدام به انتخاب شرکت برای طراحی سایت نمایید.

نمونه پروژه های طراحی سایت بانوان

ویژگی های سایت بانوان

ویژگی بارزی که برای طراحی وب سایت بانوان می توانیم عنوان کنیم، حضور بانوان در عرصه جامعه و عرصه کسب و کار می باشد. با توجه به محدودیت های که در جامعه ما برای بانوان عزیز وجود دارد، این عزیزان می توانند با طراحی سایت برای خود و راه اندازی یک تجارت الکترونیک از طریق طراحی سایت فروشگاهی ، به کسب و کار در زمینه های مورد علاقه بپردازند.

بانوان از طریق این وب سایت ها می توانند به معرفی خود و هنر ها و دانش خود در دنیای اینترنت بپردازند. این جنبه و ویژگی وب سایت ها می تواند تاثیر بسزایی در حضور بانوان در جامعه داشته باشد. زیرا با توجه به بسیاری از خطرهایی که ممکن است از طریق حضور فیزیکی آنها در جامعه برای آنها اتفاق بیفتد، به وسیله حضور مجازی آنها در جامعه و کسب و کار، از بین خواهد رفت. بانوان با استفاده از بازاریابی اینترنتی مسلما می توانند در زمینه کسب کار بسیار موفق تر از زمینه حضور فیزیکی در جامعه داشته باشند.

امروزه بسیاری از بانوان با توجه به این ویژگی ها برای خود و زمینه کاری خود اقدام به طراحی سایت نموده اند و به موفقیت های چشم گیری نیز دست پیدا کرده اند. البته موفقیت های بدست آمده در سایه تلاش و همت آنها و جسارت شروع کردن در آنها بوده است.  

هدف از داشتن سایت بانوان

هدف عمده بانوان از طراحی سایت برای خود، معمولا معرفی زمینه کاری خود در اینترنت و نگارش دانش و اطلاعات خود در زمینه های مختلف علمی و تجربی می باشد.

بسیاری از بانوان در زمینه هایی از قبیل:

 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • آرایشگری بانوان
 • آثار هنری
 • مقالات علمی
 • هنر های آشپزی
 • طراحی پوشاک بانوان
 • فروش محصولات
 • و...

اقدام به طراحی سایت بانوان و با هدف افزایش فروش و درآمدزایی اینترنتی نموده اند.

البته برای رسیدن به موفقیت در بازار اینترنت و دنیای مجازی نکته مهمی که باید برای این وب سایت ها رعایت نماییم، رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت و رعایت موارد بهینه سازی سایت می باشد.

زیرا در صورت قرار گیری وب سایت ما در صدر لیست جست و جوی کلمات کلیدی وب سایت ما، در موتور های جست و جو گر مثل گوگل، ما می توانیم تعداد زیادی مخاطب و بازدیدکننده را جذب وب سایت خود نماییم. در این صورت شاهد رونق فروش خود خواهیم شد.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت ، می تواند بهترین همراه برای شما در راه رسیدن به موفقیت باشد. رعایت اصول حرفه ای و جلب رضایت مندی مشتری و ارتقاء سطح تجاری شما، از اهداف عالی شرکت مبنا می باشد.

دلایل موفقیت سایت بانوان :

مهمترین دلیل موفقیتی که در طراحی سایت بانوان می تواند وجود داشته باشد، این می باشد که وب سایت ما در زمینه فعالیت خود، با توجه به کلمات کلیدی وب سایت، در صفحه نخست لیست جست و جو گری مانند گوگل قرار بگیریم. 

زیرا در این صورت ما می توانیم مخاطبان فراوانی را که هدفمند در مورد زمینه فعالیت ما در اینترنت جست و جو می نمایند، جذب وب سایت خود نماییم.

مثلا فرض نمایم ما وب سایتی در زمینه پوشاک بانوان راه اندازی نموده ایم و قصد داریم از طریق آن اقدام به جذب مشتری و حتی فروش آنلاین پوشاک بانوان نماییم؛ در صورتی که وب سایت ما در جست و جوی کلماتی مانند " پوشاک بانوان " ، " خرید پوشاک بانوان " و... در صفحه نخست موتور جست و جو گر گوگل باشیم، به طور قابل توجه ای مشتری نیازمند به خدمات خود را جذب وب سایت خود کرده ایم.

زیرا تجربه و آمار ثابت کرده که بیش از 80 % از کاربران در اینترنت فقط نتایج صفحه نخست گوگل را مشاهده می نمایند. با توجه به این دلیل و رسیدن به صفحه نخست موتور های جست و جو گر ما می توانیم رونق فوق العاده ای به کسب و کار خود بدهیم.

شرکت طراحی سایت مبنا با رعایت موارد بهینه سازی سایت برای کلمات کلیدی وب سایت، برای موتور های جست و جو گر، در کنار طراحی سایت برای شما، می تواند همراه مطمئنی برای شما بانوان در راه کسب موفقیت برای ورود در عرصه تجارت باشد.  

طراحی اختصاصی وب سایت بانوان

ویژگی اصلی طراحی سایت بانوان شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. قطعا با توجه به اینکه معمولا بانوان به دنبال داشتن وسایل خاص و منحصر به فرد برای خود هستن، طراحی سایتی خاص برای بانوان می تواند دلیل خاصی برای انتخاب پکیج طراحی سایت بانوان شرکت مبنا باشد.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت بانوان موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه طراحی سایت بانوان

هزینه ی طراحی سایت بانوان و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت برای بانوان شرکت طرح و پردازش مبنا، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت