طراحی سایت رستوران

9 / 10
از 24 کاربر

با فراگیر شدن اینترنتی و جستجوهای اینترنتی برای پیداکردن تمامی مایحتاج مورد نیاز توسط مردم، نیاز وب سایت برای رستوران ها و سفره خانه ها و آشپزخانه ها نیز احساس می شود.

دیده شدن و رزرواسیون آنلاین دو مهمی است که یک رستوران و یا سفره خانه ی معتبر میتواند با داشتن وب سایت مخصوص و حرفه ای به آن دست پیدا کنند.

گرافیک در طراحی سایت رستوران ها از مهمترین نکاتی می باشد که در آن باید رعایت گردد. قالب وب سایت با توجه به موضوع فعالیت آن سنجیده و طراحی می گردد. نمایش اسلاید های تصویر از محل رستوران و داخل آن نیز از موارد مهم در طراحی قالب سایت رستوران و آشپزی می باشد.

طراحی سایت رستوران و آشپزی و سفره خانه

بعد از قالب وب سایت، امکانات داده شده به کاربران از نکات اصلی است که میتواند در نگهداری کاربران و موفقیت وب سایت تاثیر به سزایی داشته باشد. امکاناتی همچون فرم های تماس، رزرواسیون، پیشنهادات و انتقادات، نمایش گالری های تصویر از محیط داخلی و خارجی رستوران و آشپزخانه و سفره خانه، نمایش گالری فیلم، بخش نظرات مشتریان، نمایش منو و قیمت غذاها و خدمات رستوران و ... از مهمترین امکاناتی می باشد که در طراحی سایت رستوران باید در نظر گرفت. چینش صحیح این امکانات در سایت میتواند در هر چه موفق تر شدن وب سایت کمک نماید.

شرکت طراحی سایت مبنا با طراحی وب سایت های موفق در زمینه ی رستوران، سفره خانه ها و آشپرخانه ها و شناخت و تجربه ی بالا در این زمینه در خدمات شماست. آنالیز دقیق و مشاوره ی کاملی از نوع کار اینترنتی در زمینه ی رستوران توسط ما، میتواند شما را در شروع کارتان چندین گام به جلو ببرد.

اما مهمترین مسئله در ایجاد وب سایت برای رستوران، پیدا شدن رستوران توسط مشتریان هدف می باشد. این کار از طریق رتبه ی بالا در کلمات کلیدی هدف اتفاق خواهد افتاد. وب سایت طراحی شده به صورت استاندارد و استفاده از تکنیک های سئو و بهینه سازی این عمل را انجام خوهند داد. تصور کنید وب سایتی در کلماتی مانند رستوران در غرب تهران، رستوران در محله ی x و ... در نتایج بالای گوگل قرار بگیرد. نتیجه ی این امر، بالا رفتن بازدید مشتریان هدف مند می شود که در صورتی که وب سایت بتواند پس از ورود این کاربران آنها را جذب خود کند، کار وب سایت رستوران به درستی انجام شده است.

طراحی سایت رستوران و آشپزی

نتیجه اینکه ابتدا باید کاربران و مشتریان بصورت هدفمند با بالا بودن رتبه در کلمات کلیدی در گوگل، به سایت وارد شوند. و پس از آن ماموریت اصلی وب سایت جذب مشتریان می باشد که داشتن قالب گرافیکی جذاب و خاص برای رستوران یا سفره خانه و دادن امکانات مناسب و کامل به مشتریان ، این کار را عملی می سازد.

شرکت طراحی سایت مبنا ، با طراحی سایت های موفق و تجربه ی فراوان در طراحی سایت رستوران ، آشپزخانه ها و سفره خانه ها، در خدمت شما می باشد. حضور کارشناسان سئو، گرافیستان و برنامه نویسان حرفه ای در مجموعه ی شرکت مبنا میتواند وب سایت استاندارد و حرفه ای را برای رستوران و سفره خانه شما به ارمغان بیاورد.

نمونه پروژه های طراحی سایت رستوران

ویژگی های سایت های رستوران

یکی از ویژگی هایی که در طراحی سایت رستوران باید آن را در نظر بگیریم، معرفی غذاهای رستوران و مواد استفاده شده در آن می باشد.

توضیحات کافی در مورد غذا های رستوران می تواند نظر مشتریان را به غذا های رستوران جلب نماید، حتی به معرفی مارک مواد استفاده شده مواد غذایی به کاربرده شده در غذا های رستوران نیز می توان در جلب نظر مشتریان تاثیر گذار باشد.

همچنین امکان رزور آنلاین رستوران برای روز و ساعتی خاص، از طریق وب سایت، می تواند از ویژگی های جالب توجه برای وب سایت یک رستوران باشد که باعث جذب مشتریان نسبت به رستوران ما شود.

ویژگی دیگری که از طریق طراحی سایت برای رستوران ایجاد خواهد شد، افزایش تعداد مشتریان خواهد بود، زیرا اینترنت بستر مناسبی برای بازاریابی می باشد و با توجه به تعداد زیاد مخاطبان اینترنتی می توان از این موضوع استفاده نمود و رستوران و غذا های آن را در قالب عکس های جذاب و توضیحات کامل به مشتریان معرفی نمود.

هدف از داشتن سایت رستوران چیست؟

هدف از طراحی سایت رستوان ، معرفی رستوران در دنیای مجازی به کاربران فراوان اینترنتی می باشد.

با توجه به اینکه کاربران اینترنتی بیشترین وقت خود را جلوی کامپیوتر می گذرانند و معمولا تمام خرید های خود را از طریق اینترنت انجام می دهند، ما می توانیم با ایجاد قابلیت سفارش آنلاین غذا در طراحی سایت خود، بازار مناسبی برای رستوران خود ایجاد نماییم و همچنین به افزایش فروش خود کمک نماییم.

رستوران های معروف امروزه با رسیدن به این اهداف و جذب مشتریان بیشتر برای خود، اقدام به طراحی سایت برای خود نموده اند و به موفقیت های چشم گیری نیز دست پیدا کرده اند، زیرا همانگونه که در بحث تجارت گفته می شود، تبلیغات هزینه نیست و یک سرمایه گذاری می باشد، بستر اینترنت نیز و ورود به آن توسط طراحی سایت برای رستوران، می تواند یک تبلیغات مؤثر برای رستوران ما باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های تجاری و فروشگاهی می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت رستوران باشد.

شما می توانید نتایج بدست آمده توسط شرکت مبنا را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید و دلیل گفته های ما را خودتان تصدیق نمایید.

دلایل موفقیت سایت های رستوران

مهمترین دلیلی که یک سایت رستوران را می تواند به موفقیت برساند، معرفی موثر و تبلیغات مناسب برای وب سایت یک رستوان در دنیای اینترنت است.

با توجه به زیاد بودن هزینه های تبلیغات در دنیای واقعی و همچنین در وب سایت های بزرگ در دنیای مجازی، اگر بخواهیم اینچنین تبلیغاتی را برای رستوران و وب سایت رستوران خود انجام دهیم، ممکن است یا توانایی آن را نداشته باشیم یا در ابتدای راه باشیم و پرداخت چنین هزینه هایی برای ما سنگین باشد.

پس بهترین راه تبلیغات موثر و کم هزینه برای رسیدن به موفقیت می باشد.

در دنیای اینترنت یکی از بهترین ابزار برای تبلیغات، موتورهای جستجو می باشند، زیرا حدود 80 % از بازدید وب سایت ها توسط موتور های جستجو و سرچ کلمات کلیدی وب سایت ها اتفاق می افتد.

اگر ما قصد داریم وب سایت خود و کلمات کلیدی وب سایت خود را به موتورهای جستجو معرفی نماییم، برای این منظور باید از بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو استفاده نماییم.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به داشتن سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت، می تواند بهترین وب سایت مخصوص رستوران را برای شما طراحی نماید که از طریق آن بتوانید تبلیغات و بازاریابی موثری در اینترنت داشته باشید.

طراحی اختصاصی وب سایت رستوران

ویژگی اصلی طراحی سایت رستوران شرکت مبنا، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد. 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. قطعا برای رسیدن به موفقیت نیاز به وب سایتی داریم که تمام مسائل حرفه ای طراحی سایت به طور اختصاصی برای ما پیاده سازی شده باشد.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت رستوران موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت های رستوران

هزینه ی طراحی سایت رستوران و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت رستوران شرکت طرح و پردازش مبنا، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت